Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.08.10. 09:53:31
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.10. 00:04:34
Köszönjük a tájékoztatást. Ha ezt mondjuk már az elején bevezetésként elmondtátok volna akkor sokan más szájízzel álltak volna a játékhoz.


sokan? muhaha. a legtöbben ilyen szájízzel jártak, csak akadt pár hangulatkeltő, aki nem bírt magával és megpróbálta meggyőzni a többieket, hogy hülyeség az egész.

józan paraszti ésszel végiggondolható lett volna, hogy nyilván ilyen lesz a rendszer, én is leírtam többször is. de, hát van, akinek csak a táp számít, nem a játék. nekik kell a leszerző menüpont.
Dátum: 2009.08.09. 16:20:14
sőt, nem csak a toplistán szereplők kapnak.

nem mellesleg, jellemző a kérdés, hiszen arra utal, hogy a nyeremény a lényeg, nem a játék. mondom, hogy legnagyobb sikere egy olyan eseménynek lenne, aminek segítségével megjelenik egy egyszer használatos menüpont, amire klikkelve 465746373 LE-t kap minden játékos.
Dátum: 2009.08.09. 15:15:01
a generátor számolja a portyamínuszokat is?

nem mellesleg, egy sima csatára őskövet pazarolni szimulátorra? vagy utólag nézted meg?
Dátum: 2009.08.08. 11:09:14
mindig van valaki, aki nem bír magával és napi sok kommentben próbálja meggyőzni a többieket, hogy hülyék, az esemény sz-r meg nem jött össze neki az élet.

egyszer is elég volt olvasni, nem kell győzködni a népet. értjük. nem tetszik neked. te tudod, hogy hány százalék vesz részt benne. köszi, emese.
Dátum: 2009.08.08. 00:03:12
azért az ellentmondásos, hogy a manó, portya, portya, manó harcsorrendben a portyák nem kapnak mínuszt, de a második manó már kap 10%-ot.
Dátum: 2009.08.07. 21:58:08
hadd ne olvassam vissza, de ezek a manók nem csak portyaküldetés letudására jók, hanem egyben térkapus lénynek is számítanak. legalábbis pörög a számláló.

ha bug, akkor szóltam, ha nem, akkor a küldetésismétlőknek jó.
Dátum: 2009.08.07. 21:56:11
hmm, érdekes látni ahogy rég nem játszó karakterek felélednek azért, hogy ranglistát vezessenek. hát, igen, a max tárolt csp nagy úr.
Dátum: 2009.08.07. 15:53:07
nem csak hordaszintű nyeremény lesz. minek kapjon jutalmat, aki nem tesz semmit és miért ne kapjon, aki a legjobbak között van.

hihetetlen, mint az óvódások...
szerintem az sokkal érdekesebb, hogy neked nincs semmi más a kezedben, csak a névegyezés, de máris ítélkezel. no komment. hiába veszed szinte biztosra a dolgot, nem lehetsz száz százalékig biztos, bezzeg ítélkezel.

elszomorító.
Dátum: 2009.08.07. 13:01:57
nyilván nem olyan jutalom lesz.
Dátum: 2009.08.07. 11:20:56
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.07. 11:13:59
Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál.

Lehet én nem tudok olvasni vagy értelmezni


te írtad, hogy szereted a kihívásokat. minden nézőpont kérdése. amit akarsz büntetésként fogsz fel, mást meg kihívásként. csereszabatos fogalmak, ezért nem éri meg dobálózni velük.

hidd el, az átlagjátékost a vp regenerálás lassulása nem zavarja, hiszen ők nem pazarolják el nagyon a vp-t.
Dátum: 2009.08.07. 10:26:25
ehh, hagyjátok már. mindig jó olvasni, amikor valaki felfedezi a spanyolviaszt, azt képzeli magáról, hogy olyan okos, hogy ő olyasmire is gondol, amire a JV nem.
gondolom azonnal le fogsz szállni róla:)
Dátum: 2009.08.06. 18:32:05
Idézet: Gort - 2009.08.06. 18:26:42
de (most meg fogsz lepődni) ha gyenge vagy, és folyton veszítesz, akkor a többi horda bónusza sem ér semmit.


meg fogsz lepődni, de egy gyenge karakteren segíthet némi harci plusz. szóval sokat érhet. főleg a gyémántgyűlölet ellen.
Dátum: 2009.08.06. 16:44:22
Idézet: Cavalorn - 2009.08.06. 16:30:53
Komolyan kezd elegem lenni abból, hogy akármi van, jól megszívom csak azért mert gyémánt vagyok. Mintha nem lenne elég, hogy bónusz nélkül vagyok kénytelen élni a mindennapjaimat. Most tehetek én róla, hogy a sok nyomorék mind ezt a hordát választja?
Meg aztán az is érdekes, hogy egyesek csak így hoppá egészvéletlenül max CSPben állnak amikor elkezdődik az event... Igen, arra céloztam hogy bizony szerintem volt aki előre tudta hogy kelleni fog...


anyám..., az ilyen keserű vénemberektől mentsen meg minket a sors... ez nem arról szól, hogy csak akkor jó neked, ha nyersz, nyer a hordád. főleg nem akkor, amikor még nem is tudod, mi a vége. játssz a saját szórakozásodra. gondolom a játékban is vannak előtted. mindig lesznek. itt is lesznek előtted. na bumm. ha ez zavar, akkor minek játszol?

de

ja és, ha valaki max CSP-n van, az csal. persze. mert egyesek nem lehetnek maxon, mi? ezek a legjobbak, az ilyen alaptalan vádaskodások. hihetetlen, hogy egyesek egy új fejlesztés miatt más játékosokat kezdenek el démonizálni, mert "nem jött össze nekik az élet".

(de most komolyan. event. mi kellhet hozzá erőforrás? PP vagy CSP, nem? nem mellesleg, ha ez gáz, hogy valaki maxon volt, akkor mégis csak táp lenne?)
Dátum: 2009.08.06. 15:01:41
Idézet: Noge - 2009.08.06. 14:58:09
Ezért jó most a prémiumosoknak


szerintem mindenkinek jó, hisz, ha valaki részt akar venni egy plusz eseményben, most megteheti. a játék kedvéért. bővültek a lehetőségek.
Dátum: 2009.08.06. 14:55:33
ők meg kiléptek. ennyi.

Idézet: Oxyacantha - 2009.08.06. 09:52:19

És a bűntetésről meg annyit, amit Lanmandragoran is írt... elhanyagolható mértékű.


hmm. ha én kilépnék most a szövetségből, akkor például buknék párezer kincspontot, buknék napi 15e LE-t a térkapuból, meg persze egy csomó támadást és védekezést. azért ez nem elhanyagolható.

ronda dolog, és valóban azért teszik meg ,mert szerintük így jobban járnak, s hiába nem tudnám elképzelni, hogy nekik ez megéri (ennyit számítana egy háborús győzelem vagy vereség?), ha akarják és SZABAD, akkor hadd tegyék.

a háború mocsok egy dolog, ez van.
Dátum: 2009.08.06. 14:29:19
Idézet: Nari77 - 2009.08.06. 14:06:50
Eddig csak egy relikvát talált meg mindeni, de remélem lesz több is

transzcendális fókusz
Típus: relikvia
Szint: 30
A transzcendális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő.


nem hiszem, vagy csak hasonló. ez az Eseményt támogatja, azért van, némi ajándék a JV-től, hogy ne lehessen olyan könnyen rabolni.
Dátum: 2009.08.06. 14:28:03
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 14:26:27
lehet igazából az zavar engem hogy én költenék ha tudnék de nemtudok...


írj a JV-nek, mert akkor az bug. nekem jön a CSP olyan ütemben, ahogy jött eddig is.
Dátum: 2009.08.05. 22:13:44
partneeert?? ember. portyázz, csak legyen nálad 1500 LE vagy másdlagos támadás.

ha partnerkeresés lenne a cél a küldetéssel, akkor az lenne oda írva: "fejleszd szociális skilljeidet, találj barátot a fórumon, akivel lebeszélhetsz egy küldetést."

a karaktered irányítására nem keresel valakit?