Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.12.07. 17:40:35
Idézet: McPaul - 2009.12.07. 13:50:24
Bezzeg a csatakat nem lehet ujrajatszani.


most komolyan, ez nem panasztopik, mindenki tud nagy számokat beírni, de látom, hogy honnan fú a szél. újra akarod jétszani a csatákat, betáraznád a 4 csatás kalandokat és naponta ledarálnád belőlük a 10*4-5000 LE-t.

mindig csak a siránkozás és a "bezzeg". hidd el, nem csak másnak nehéz a játék. nem csak mást szívat a játék. te mégis azt hiszed, hogy veled szúr ki a rendszer? nem szenvedsz el hátrányt még közvetettet sem, mert a veled egyszintű lehet, hogy még jobban szív.

a minap kiszámoltak, hogy hányan csinálnak kalandot (ami nem kötelező!). számold össze, hogy ezekből hányan panaszkodnak.

maradjunk a topiknál. azt már más is leírta, hogy nem tetszenek benne a nagy számok. oké, fogta mindenki. de, ha optimalizálsz, akkor is olyan egyszerű eldönteni, hogy megéri-e kalandoznod vagy sem.
Dátum: 2009.12.07. 14:38:45
őszintén szólva egyébként tök mindegy, nem hiszem, hogy olyan sokan stresszelnének, hogy kik viszik el őket kínzókamrába. eléggé automatizmussá vált a dolog a játékban. de, ha valaki attól alszik jobban, hogy randomjózsi nem 30.000 LE-vel kezdi a napot, hanem 30.000 LE-vel (hiszen, ha valaki kiszabadul, megy a helyére más), akkor hadd legyen neki jó. (más dolog nem jut eszembe azzal kapcsolatban, hogy valakit miért zavar a kamra. LE-t nem veszít az illető, igaz a másik nyer, de ha nem a kamrázotton, akkor máson. ellenben a csikicsuki, az "én elviszlek, te is elviszel, kiszabadulsz, beszabadulok" jó népi játék, de nem amiatt, mert LE-érintettség van, hanem szimpla erőfitogtatós okosság:)
Dátum: 2009.12.07. 14:33:20
Idézet: Ricardo - 2009.12.07. 14:18:25
Szerintem a rendszer már eleve ott rossz, hogy előnyben részesíti azt, aki hajnali 4 körül portyázik.


szerintem meg azért rossz, mert előnyben részesíti azt, aki hajnal 4 körül vadászik.
Dátum: 2009.12.07. 14:12:45
akkor írd a hibás kérdések topikba.
Dátum: 2009.12.07. 13:49:04
muszáj véget vetni a csacsi kérdéseknek. mondjuk az olyanoknak, hogy "rég mennie kéne", ami azt sugallja, hogy ő tudja az Igazságot.
Dátum: 2009.12.07. 13:47:50
Idézet: Izdubar - 2009.12.07. 13:05:44
Nyugodtan pontozzatok le, engen nem zavar, sőt: inspirál!


ó, most lebuktál. aki ilyet ír, azt igenis zavarja, visszanézi a kommentjeit. akit nem zavar, az nem ír ilyesmit. tedd túl magad rajta.
Dátum: 2009.12.07. 12:33:46
rég mennie kéne? mert? ha van egy olyan sorozatod, hogy: 5, 8... akkor honnan tudod, hogy mi a harmadik eleme?
Dátum: 2009.12.07. 11:31:03
Idézet: Bagolyesz - 2009.12.05. 20:57:25
Miért van az, hogy egy 260 IQ-s emberke 5 szintrol lefele támadva szarráver egy 290 IQ-s karaktert. Ezt tessék elmagyarázni nekem.


komolyan azt akarod, hogy a 290-es mindig nyerjen. a 260-asnak 0% esélye legyen?
Dátum: 2009.12.07. 11:30:12
Idézet: Hlegba - 2009.12.07. 08:27:46
magas szinten már nem mindenki jár el portyázni ha nincs háború, pont a tp miatt. Nem éri meg nekik, inkább hagyják elveszni a pp-t és a vadászatra koncentrálnak, mert az tuti lé.


nem tudom, hogy ki hogy portyázik, de ez hogyhogy? én megdöbbenve hallom, hogy van aki nem portyázik. én 40-es valóságformázással is 2 hetente katakombába vonulok, hogy átváltsam a PP-imet, hogy gyorsabban regenerálódjanak és, hogy ha elérik 3-4 nap múlva a 150-et, ismét játszani tudjak.
Idézet: Rockatansky - 2009.12.06. 15:11:41
Nem sírok, csak próbálok rávilágítani a játék azon részére ami nem most fog előjönni, hanem akkor amikor több lesz a 100%-os fertőzött! Magyarán te és a további fertőzöttek nem költöttek soha fertőzés csökkentésére


héhéhé. ez sírás. ne sírj, hogy nem az, mert ez sírás. a sírás nem rossz, nem nézünk le érte, csak akkor, ha könnyek között nem vagy hajlandó elismerni, hogy sírsz. (hiszen olyasmi ellen ágálsz, ami nem érint téged, nem hiszem, hogy olyan sok 100%-os lenne a környékeden. megjegyzem, hogy nem tudom hányan lesznek később 100-asok, de nem látom sok értelmét annak, hogy valaki csak azért bevállalja a saját hordájának támadási lehetőségét, hogy a többi ellen mindig dupla LE- veszítsen. mert ugye ez az előnye és hátránya a fertőzésnek, meg némi plusz LE, és plusz max szakértelem.)

előre is bocsátom, hogy nem küzdök 100%-os tárgyért, mert minek. ha lesz örülök, de nem azért kommentelek, hogy legyen, még mielőtt ezzel vádolna valaki, csak mindig meglepődök, hogy van még olyan vaksi, aki nem látja át a fertőzés elleni "küzdelem" lényegét. és olyanért sír, ami nem is érinti őt.

szóval még mindig félreérted a dolgot, s valamiért hiába volt leírva többször, te csak azt látod, hogy te harcoltál a fertőzés ellen, holott semmit sem harcoltál. csak bevállaltad a tuti, hogy szintenként adózol egy jövőbeni fix jövőbeni nyereségért. ennyit tettél. nem harcoltál. ez kábé ugyanannyi, mintha spektrális manipulációt növelsz. valamikor visszajön az ára. hiszen tudtuk, hogy a végén jutalom lesz, vagyis meg fogja érni a dolog.

az harcolt, aki nem "adózott" LE-t és kockáztatott, hogy kap valami durva hátrányt vagy sosem tudja majd a 0-sokat behozni. ők veszélyt vállaltak. vagy lusták voltak. (engem csak nem érdekelt, hisz abba akartam utána hagyni a játékot.)

nem mártírokat akarok avatni a 100-asokból, mert nem azok, de azon hadd röhögjek kivételesen öblös hangon, aki úgy állítja be a fertőzés leküzdésének folyamatát, mintha ő harcolt volna. még egyszer mondom: nem harcolt. csak követte a JV által előírt utat, vállalta a tutit. én is ezt tettem volna, ha nem akarom abbahagyni.
Dátum: 2009.12.05. 19:52:35
igen. épp ezért az epikusokkal érdemes addig végezni.
Dátum: 2009.12.05. 12:44:52
Idézet: Danka33 - 2009.12.05. 11:03:17
Erről van szó. Ha egy hetet ígértek, legyen már egy hét, és ne kevesebb. Nem hiszem, hogy ne lehetne megoldani...


a három pont a duzzogás jele? csak kérdezem.
Dátum: 2009.12.05. 12:44:17
Idézet: Kocos - 2009.12.05. 11:01:14
Mellesleg nyilvan lesz, aki pont emiatt a leallas miatt nem tudja elvadaszni a CSP-t


fyi. a leállás után nem szűnik meg a vadászat, akkor is el lehet majd vadászni.
Dátum: 2009.12.05. 00:03:23
nem.
Idézet: Mortimer - 2009.12.03. 16:12:26
Persze nekem mind1, de semmiképp nem tartom jónak, hogy feleslegesen dolgoztok.


ezt ki kellett emelnem az utókornak: ha nem tudtam volna, hogy ki írja, akkor is kitalálható. ez egy kicsit csőlátásra vall sajnos. "ami nekem nem kell, az másnak sem". gratuláció.
Dátum: 2009.12.03. 14:46:07
ha már ebben a topikban vagyok. szeretnék benyújtani egy petíciót, hogy legyen érdekes olvasnivaló a "világesemények" menüpont.

akár nyithatnánk egy topikot, hogy miklós felfigyeljen rá és abba ötletelhetnénk, hogy mi mindennek lehetne helye ott, mert valljuk meg, a menüpont teljesen érdektelen (sok háború, pár naponta aukció és a felgyógyulások...), pedig annyi minden érdekes olvasnivalóval lehetne feltölteni, s nem biztos, hogy minden akkor szerverkapacitást kívánna.

tudom, a szakértelem és tulajdonságmaximumok a'la OV, itt nem játszanának, de azért csak vanna érdekességek, statisztikák, stb: egy szövetség először ölt epikust, egy szövetség elért valamilyen épületszintet először, egy játékos megcsinálta először a 100. kalandot, először vett csizmát - nekem nincs fantáziám, de másnak biztos van.

vagy nincs. és akkor marad így a menüpont.
Dátum: 2009.12.03. 14:35:40
Idézet: Rius - 2009.12.03. 13:22:49
Szerintem nagyon jó ötlet, mert magamról tudom, ha már hibáztam, akkor csak tempósan nyomogatom, nem is igazán érdekel.


jó tudni, hogy van, akit ennyire érdekel. én mindig magamat mérem meg az ilyenen. ha hibáztam, akkor kettőzött erővel figyelek a következő kérdésre, hogy ne hibázzak még egyszer. persze tény, hogy van, akinek csak az első hely számít, más meg a játék öröméért játszik:)
Idézet: Crimson - 2009.12.03. 07:55:15


Hozzátenném még (mielőtt winnie bebootolja magát), hogy Dutch gyenge, és egyébként is csak sírni tud.


de most komolyan. ezért a marhaság miatt? mi mást mondjon az ember? tudom, lehet, hogy csak példát akar statuálni, érzelmileg akarja zsarolni a JV-t és visszahozza magát (hiszen tudjuk, hogy a törlés, izé, hibernáció, igazából csak arra jó, hogy ne romoljon az átmeneti időszak alatt az állatok morálja).

szóval minden frusztráltság ellenére van játékos, aki csakazértis megmutatja, hogy akkor is tud boldogulni, ha ő került a hím nemi szerv másik végére, s van játékos, aki, még, ha nem is azt kommunikálja, feladja, mert neki csak az a játék a játékban, amit lekorlátoztak, másképp nem tud magának élményt generálni, illetve máshogy nem tud LE-t szerezni.
Dátum: 2009.12.03. 13:26:38
Idézet: Hlegba - 2009.12.02. 19:55:34

Tervez-e v.ki fejlesztést, hogy a győztesnek megérje-e a háború.


a játékélmény szerintem önmagában megéri. már nagyon régen írták nagy háborúzó szövetségek, hogy nekik nem a nyereség számít, hanem minden egyes győzelem a csatában, a taktika szépsége, satöbbi.

a LE az bónusz. ráadásul jó sok egyéni LE is nyerhető a projekció nem működése miatt. szerintem nagyon sokan örülnének, ha győzelem esetén 100e vagy 200e LE-t kapnának. mi az utolsó két győzelmünkre 1,5e és 28e LE-t kaptunk. (és persze, aki kevesli a LE-t, mindig elfeledkezik arról, hogy LE-t nem csak nyerni lehet, hanem azzal párhuzamosan a másik szövetség veszti is.)

de az tetszett, hogy "sajnos" kevesebb a háború. van egy olyan érzésem, hogy többen vannak, akik nem így gondolkodnak, de ettől még kell a háború, hiszen az a játék egyik fontos eleme, viszont a jutalommal nem szabad túlzásba esni, hogy a farm ne szaladjon el annyira. lehet, hogy csak én látom így, de anno, a nagy háborúk esetén valóban a taktikázás, a játékélmény nagyobb örömet okozott mint az, hogy jutalom jár a háborúért.
Idézet: LoWs - 2009.12.02. 14:56:35
Akkor most jól tévedek, hogy 40es szint felett vége a portyának? Totál random vaktában csapkodás lesz?


anyám..., ekkora butaságot. gondolom, ha kijelentem, hogy van, aki nem szokott támadás előtt gömbözni, akkor azonnal hülyének leszek nézve.