Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2008.12.08. 20:09:02
Idézet: Jeriko - 2008.12.08. 06:05:06
De ott van a zsákmányolj 2000 LE-t egy végzetúrtól küldetés. SOHA nem zsákmányoltam még ennyit, pedig gyémánt vagyok, és megpróbáltam. Ráadásul nagyon jól látszik, minél magasabb szintű a karakter, annál kevesebb LE-t lehet szerezni. Ezt a küldetést csak megbeszéléssel lehet teljesíteni.


azért itt sem érdemes feledni, hogy lejjebb írod is, hogy gáz 4-5000LE-t veszteni gyűjtögetés közben - nyilván arrafele kell próbálkozni, akik a küldetésszám alapján gyűjtögethet (de egyébként is feltűnő a toplistán, ha valakinek lelassul egy időre a fejlődése) és, ezen "fantiáziadús" küldetések alapján egyre többen fognak gyűjtögetni, így nő az esély.
Dátum: 2008.12.08. 20:02:56
Idézet: Jeriko - 2008.12.08. 10:36:30
Ez is egy olyan küldetés, amit megbeszélés nélkül nem lehet teljesíteni (maximum évek alatt).


azért jó, hogy mindenki a kiskaput keresi:)

nem kellenek ide évek, szerintem 3-4-5 iksze mindenkinek volt eddig (ergó, legyen 3-4 hónap:) - egész egyszerűen azért nem tapasztalunk sok döntetlent, mert mindenki a gyengébbet akarja ütni. ez viszont rákényszeríti az embert a hasonló ütésére - vagy a kiskapuzásra.

ettől még elég random és időhúzó küldetés. valahol ötletes és mocsok, hogy számlálópörgető, tehát addig nem is lehet mást csinálni.
Dátum: 2008.12.08. 14:34:54
Idézet: Milihori - 2008.12.08. 13:46:36
Hello!

Nem enged több kvíz kérdést feltenni a játék,mert 20 rossz válaszom van!
Pedig egyértelmü kérdéseket tettem fel és ezért nem tudom elfogadni ezt a helyzetet!
Szerintem sokan csak direkt rossz kérdésre nyomnak az értékelésnél!
Kérlek nézz utánna,hogy ilyenkor mit lehet tenni!
Carslog küldött hozzád!


ja. direkt pikkelnek rád, mocskok. nem mintha tudnák, hogy ki írta a kérdést. másnak nincs ilyen problémája. azért a 20 rossz kérdés nem lehet véletlen (felsorolhatod itt őket) - bár ahogy nézem a helyesírással lesz a probléba ("utánna", minden kijelentő mondat végén felkiáltójel, a vessző előtt szóköz hiánya, stb.)

próbálj ne olyan szavakat írni a kérdésekben, amelyek kifognak rajtad.
Dátum: 2008.12.07. 14:57:37
nyilván úgy kell elbújni, hogy gyorsan nyersz párat, vezettek 2-1-re és akkor kivárható az a 3 nap.
Dátum: 2008.12.07. 09:34:42
Idézet: Byzon - 2008.12.07. 09:05:14

Hány pontot ér egy touchdown az amerikai futballban?

6 pont
3 pont
1 pont
7 pont

Ez kis hazánkban elég ismeretlen sport...


nocsak, mióta? "mennyitől" számít egy sport ismertnek?
Dátum: 2008.12.06. 20:27:24
Idézet: D4vid - 2008.12.06. 19:30:04
A küldetések között van egy olyan:Kutasd fel Drakint!
Ez meg micsoda???


pedig ez benne a szép, hogy magadnak kell rájönni. a többségnek sikerült.
Dátum: 2008.12.06. 19:21:22
a kémgömb még mindig nem jó éppen arra, amire jónak kéne lennie. valahogy irreálisnak tűnik, hogy a kémlelés pillanatában még támadható karakter, 1 mp-cel később már nem támadható.

ennyire régi állapotot csekkolna a kémgömb?
Dátum: 2008.12.06. 15:46:21
Idézet: Fekka - 2008.12.06. 15:36:39
Mely nemzet bajnokságában szereplő labdarúgó csapat a Sportivo Luqueño?

Argentina
Portugália
Spanyolország
Paraguay

Tegnap, 22:39 A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Ilyen értékelést kaptam 1 kérdésemre..... Nekem lenne még 1 kérdésem..... Mi a retekért tudhatja csak 1 speciális érdeklődésű réteg ha 1x lehet használni a qrva google-t. Vagy annyira bambák ebben a játékban az emberek h semmi képen nem találnák meg erre az 1xerű kérdésre a qrva választ? Tököm már ki van az egésszel..... Ha az aki értékeli a kérdést és nem tudja a választ mi a retekért kell 1ből rossz választ adjon az ehhez hasonló kérdésekre... Rajta kivűl lehet más attól még tudja a választ..... Ezek után én ha találok kérdést amit értékelni kell és még ha 1 vessző hiba is lesz benne már csak bosszúból is rossz kérdésnek jelölöm.....


Nah mi van meg se tudtok szólalni? Most legyen nagy a szátok......


gratuláluk, intelligens hozzászólás, szűnni nem akaró vastaps. (a bosszúra hivatkozás még intelligensebb.)

ez tipikus speciális tudást igénylő kérdés - kvázi ez a definíciója, hiszen a kevés focirajongónak is csak töredéke ismeri ezt a csapatot. (a google-t felejtsd el, épp annak használatát kell kiküszöbölni, hiszen mindne kérdés kereshető.)
Dátum: 2008.12.06. 15:42:55
Idézet: Sir Ny - 2008.12.06. 15:39:07

mert guglizni tudni kell. nekem első keresésre első oldalra kiadta:
erre kerestem: kutyafajták kék nyelve van


csov-csov. akkor már legyen csau-csau, szépen, magyarul.
Dátum: 2008.12.06. 15:40:59
Idézet: Edef - 2008.12.06. 15:34:23
de azért ha itt élsz Magyarországon, akkor legalább hazád tájait ismerd meg!

elhiszem, hogy az nem kell tudnod, hogy Ausztria vagy Németország úthálózata hogyan van számozva, de kérlek Magyarországot tanuld meg!


ez mekkora butaság már. az utak számozása és a haza tájainak ismerete hogy jön össze? nehogy már alapismeret legyen az útszámozás. gondolom a játékot zömében fiatalok nyomják, akiknek még autójuk sincs.

de valóban. ha tájegységes kérdést akarsz, kérdezd meg, melyik város van a duna mellett vagy az alföldön. ez a kérdésfeltevés nem arra megy, hogy ki tud nehéz kérdést feltenni.
Dátum: 2008.12.06. 15:19:53
Idézet: Roliben - 2008.12.06. 14:39:20
kiéget őskőből hogy lehet rendes őskövet csinálni?


ma kábé ketten kérdezték meg ezt, olvass vissza. de egyébként a válasz a karakterlapodon rejtőzik, a kiégett ősköveid száma mellett egy kérdőjel formájábna. arra ráklikkelsz, és voilá.
Dátum: 2008.12.06. 14:38:16
Idézet: Szaza - 2008.12.06. 00:21:29
Remek a játék és hogy még jobb legyen lenne egy javaslatom, az ugynevezett multizás ellen, rengeteg karakter van nagyon sok LE veszteséggel, nem hinném hogy azért játszik mert veszíteni akar. Lehetne egy olyan szabály ami
a max veszteséget korlátozná azon felül nem lehetne veszíteni, támadni lehetne de már csak TP járna érte. igy elvenné a lehetőséget a multizás egy idő után. És nem lehetne akkora nagy különbségeket elérni.


ez nem multizás, azt hamar kiszúrnák, ha valaki folyton ugyanazt leszippantja - eglsz egyszerűen sokan amikor beülnek a gép elé elindítanak 20 vadászatot, aztán másnapig nem találkoznaka játékkal és szabad prédát kínálnak. nagyon sokan vannak így ezzel.

ennek semmi köze a multizáshoz.
Dátum: 2008.12.06. 14:25:19
viszont.

mi van akkor, ha +10 mágiás térggyal pihenek le, feltöltöm magam maximumba, majd pedig varázsolok párat és lecserélem a +10 mágiás tárgyamat? vész el varázspont? (+10 mágiával 1000 max VP-m lesz, elvarázsolok 300-at és leveszem a tárgyamat, így már csak 750 max VP-m van, akkor az aktuális vp nem csökken az eredeti arányában, igaz?

(mont ahogy gondolom, ha max vp-ben leveszek egy mágianövelő tárgyat, minek által csökken a max vp és az aktuális is, majd visszaveszem a mágiát adó tárgyat, akkor már csak a max vp nő meg, az aktuális nem? így lenne a logikus, de hátha van valakinek tapasztalata.)
Dátum: 2008.12.06. 14:21:51
Idézet: Corazon - 2008.12.06. 14:20:07
Találtam egy kiégett őskövet vadászat során és át szeretném alakitani! De hiába kattintok arra a kis kérdőjellre ott mellette csak ezt adja ki: A kiégett őskövek az idők során elveszítették potenciáljukat. Ha aktív őskővel érintkeznek, feltöltődhetnek, és vásárolhatsz értük ritka relikviákat! Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz.


És ezzel most mit kezdjek? van még aktiv őskövem szval nemtom. PLs segitsetek!!!
Előre is köszi a választ


olvasd el, amit írtál, ott a válasz.

"Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz."

ha szerzel egy őskövet, a kiégettből is őskő lesz.
Dátum: 2008.12.06. 13:45:28
Idézet: Hauer92 - 2008.12.06. 13:07:13
Hát igen a küldetések megoldása a legjobb (eddig a -30%-os volt a legjobb mert akkor nem volt kedvem feladni és 2 hét alatt sikerült igaz akkor -60%-kal nyertem )csak az a szívás ha a taktikámmiatt kéne a LE (pl fegyverre gyűjtök)és éppenhogycsak nem sikerül na akkor nem igazán szeretem a küldiket de úgy gondolom még mindig ez a legjobb része a játéknak csak épp a változatosság fogy el belőle egy idő után.


na, ja. a változatosság, az biztos, hogy csökken. sajnos. de bízzunk benne, hogy észreveszi a nagyfőnök.
Dátum: 2008.12.06. 13:01:04
Idézet: Hauer92 - 2008.12.06. 12:49:32
Azt azért hozzá tenném hogy a lebeszélés elött kb 1 hétig próbáltam megcsinálni az 500-as küldit de a max amit szerezni tudtam is csak olyan 450 körül volt azzal a szakival ami ezt tuningolja és 500LE-val mentem mindig ami az én karimnak elég kockázatos lévén egyáltalán nem nagy harcos


de erre célzok. 1 hét és feladod, hogy nem megy (nincs ezzel semmi baj, félre ne érts). van, akinek 3-4 hét, de sikerül és akkor jó érzés a levegőbe csapni, hidd el. így viszont lezsírozzátok és csak annyi a sikerélmény, hogy megnő eggyel egy szám a monitorodon, melyet egy "aha, jól van" felszusszanással kísérsz. (röhej, de én a küldetés előtt vagy 10 állatot leöltem tök véltelenül, de ahogy jött a küldetés, hirtelen nem akart jönni egy sem meghalni.)

na jó, nem téríteni akarok. nem harcos karaktereknek valóban nem könnyű a dolguk, de ez egy harcorientált játék, így valahol mindegyik harcos karakter. de a lényeg, hogy mindkét út nyitva áll, mindenki sajátmaga választja ki, hogy melyiken megy végig.
Dátum: 2008.12.06. 12:43:32
oké, ezt csak a poén kedvéért, épp most portyáztam.

Te nyerted a csatát, jutalmad 1343 lélekenergia és 7 TP!

ilyen persze szökőévenként van, de akkor is.
Dátum: 2008.12.06. 12:43:03
Idézet: Hauer92 - 2008.12.06. 12:00:15
Szerintem a jelenlegi küldik olyanok amiket lebeszélés nélkül szinte lehetetlen megcsinálni(most is "szerezz 500 LE-t, amikor te támadsz!")ezt is csak lebeszélés után tudtam kivitelezni egyébként esélyem sincs hogy az életbe szerezzek valakitől 500 nemhogy 1500-at meg 2000-et


attól, hogy te lebeszélés után tudtad megcsinálni, még meg lehet csinálni. de látom, a könnyebb út híve vagy. ha nem megy, nem próbálkozol:) (az 500-ast sima volt megcsinálni, sőt 1500-ast is csináltam volna meg, ha lett volna, mint ahogy én is buktam már több mint 1500 LE-t. ez van. akarni kell.)

nincs olyan küldetés, amit nem lehetne lebeszélés nélkül megcsinálni, csak olyan van, amit valaki nem akar saját erőből.

az meg hogy az 55. küldetésen sírunk... - először jussunk el oda, majd aztán érdemes.

tény, nem sok bennük a fantázia, de attól még kihívásnak jók. (nagyjából a küldetés az egyetlen kihívás a játékban, még ha némelyik monoton is.) az más kérdés, hogy sokan úgy szeretik játszani ajátékot, hogy "ölj meg egy szörnyet"-szerű küldetésekre vágynak meg arra, hogy előre feltérképezzék nekik a játékot. mert úgy könnyebb - pedig így a lényege vész oda. azárt én kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a köv. küldetésem, mert azt nem tudom. épp ezért akarom megcsinálni a mostanit.
Dátum: 2008.12.06. 08:46:10
Idézet: Marius Glenius - 2008.12.06. 08:41:17
Kiégett őskőből hogyan csinálhatok aktívat?


ott van a karakterlapodon mellette egy kérdőjel. ha rákattintasz, megtudod.
Idézet: Hades - 2008.12.05. 22:29:52
Üdv mindenkinek

Kezdő vagyok:)
a Toplistán talaltám egy karit:
lvl:5
Győzelem:499 Vereség: 138
Zsákmányolt lélekenergia: 68.332
Elvesztett lélekenergia: 6.208
Kicsit durva.Sokat csatázik az illető de ez az eredmény akkor is érdekes.Nem kizárt hogy tudatlanságom miatt tartom furának ezt az eredményt.Ha valaki tudja rá a magyarázatot akkor lécci irja meg mert én is elkezdem


olvass vissza, hogy a több százezer LE-t szerző karakterek hgy csinálják és csináld te is úgy. többször le lett írva:)

napi 30 portya, kevás vadászat, stb.