Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2008.12.21. 11:31:28
Idézet: Meszy86 - 2008.12.20. 11:23:40
A pontszámok alapján úgy látom többeknek is tetszik a küldetés javaslatom remélem Miklós is felfigyel rá és beteszi következőnek.


remélem nem, mert már így is gáz, hogy aki nem szövetségtag, az menthetetlenül megakad... elég lett volna 2 szövetségküldetés, hogy a magányos farkasok legalább egyet tovább tudjanak vinni.
Dátum: 2008.12.21. 09:02:09
Idézet: Colgate - 2008.12.21. 08:39:38

Unod, hogy állandóan támadnak?
Szeretnél egy jó csapat tagja lenni?
Gyere és építsd velünk a szövettséget és mi megvédünk!!


már nem azért, de a szövetség lényege az, hogy állandóan támadni fognak - a háborúk miatt:)
Dátum: 2008.12.21. 08:58:55
Idézet: AranyAlma - 2008.12.20. 16:48:32
Karácsony
Dec. 24-én déltől dec. 25-én délig a Végzetúrban is karácsony lesz, ami azt jelenti, hogy nem lehet majd portyázni!


Allatok moraljaval mi lesz??


az is elmegy karácsonyozni. életszagú lenne:) nyilván csökkenni fog. kihívás.
Dátum: 2008.12.20. 22:59:34
ha már statisztika, egy össze csata szám érdekes lehetne.
Dátum: 2008.12.20. 20:49:17
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 15:58:25

- a portyázás ablakot ideje lenne rendbe rakni. Rendszeres az, hogy megjelenik a név, majd támadásra rákattintva kiírja, hogy nincs elég életpontja. Rendezni az ablakot nem lehet

A portyázás ablakot nem kell "rendberakni". Egyszerüen csak arról van szó, hogy van, amikor lekéred a portyázás ablakot, és mire kiválasztasz egy ellenfelet, más is megtámadta.


márpedig rendbe kell rakni, múltkor baraty írta is, hogy jogos, valamit próbál vele kezdeni. egyrészt oké, a támadhatóság előfordulhat, hogy akkor támadták meg.

viszont azt is írtuk, hogy nagyon gyakori, hogy nem írja ki az ablak azt, aki támadható lenne. amikor szövetségre szűr az ember, akkor ez tettenérhető, hiszen látok 2 nevet a listában, de érdekes módon ha karakterlapokat klikkelek végig, akkor még 3-4-et meg tudok támadni. szóval itt valami gubanc biztos lesz. (nem tudom, hogy van-e köze a háborúkhoz, lehet, hogy a portyaablak 8 órás limittel működik és nem nézi a háborús 1 órát, passz.)

az, hogy nem lehet rendezni megint egy fura dolog. oké, ne lehessen, de akkor miért van a funkció (persze a random x megjelenőre gondolok, nem a régi, "mindenkit sorbatesz" verzióra)

és, bár írta mortimer, hogy nagy ritkán előfordult magasabb szinten, hogy 80%-os karaktert is megjelenített a portyaablak, de ha csak random x darab karaktert dob ki a sorbarendezhetőség elkerülése érdekében, akkor a randomba olykor igazán belekerülhetne 20-40-60%-os is. (nem őket akarom támadni, mert minek, de fura, hogy én a változás óta csak 100%-osakat látok.)
Dátum: 2008.12.20. 20:42:50
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 15:58:25

Idézet: winnie - 2008.12.20. 13:02:39

a másik pedig, a kémgömbbel kellene valamit csinálni, mert igencsak nem az aktuális adatokat adja vissza. ez nem baj, de jó lenne tudni, hogy mikoriakat mutat.

Lol, ezt meg honnan veszed?


tudom, hogy benne van az, hogy éppen akkor támadja meg valaki, amikor lekérem az adatait, node többször is? tehát az életpontra gondolok, mert fura, hogy sokszor akkor sem megy a támadás, amikor már kívül van a 15%-on (+5%*x, szintből adódóan).

ha csak véletlenek sorozatával van dolgom, az persze más tészta.
Dátum: 2008.12.20. 20:41:16
Idézet: Magum - 2008.12.20. 20:37:24
1.Lehessen szabályozni hogy állatunknak hány százalék morálját akarjuk visszaállítani mert nekem az úgy nem stimmel hogy amim van LE-m bele kell adnom hogy x% morált adjak neki ha mondjuk sok LE-m van de nemakarok sokat állatomra költeni akkor ne keljen


lehet szabályozni. egyszer elköltöd azt a sok LE-t, utána vadászol egyet, vagy éppen úgy költöd el, hogy csak, tudom is én, 200LE maradjon és azzal növeled. igazából még csak nem is macerás.
Dátum: 2008.12.20. 18:44:54
"ezekután mondja valaki hogy van értelme belemerülni ebbe a játékba.
egy baromság az egész.
tökmindegy mid van.
annyira a véletlenen múlik minden.........."

épp hogy nem tök mindegy. neked gyengébb volt a felszerelésed, a tulajdonságaid is, itt épp nem a random döntött. nézd meg hányan panaszkodnak ilyesmi miatt a pár ezerből. ugye, hogy ugye?
Dátum: 2008.12.20. 18:42:02
Idézet: Biga - 2008.12.20. 18:35:27
de csak akkor ha veszek vagy ha véletlen nyerek vagy találok egyet, akkor is?


mivel nyerni és találni még nem lehet, így nem tudjuk, de igen. de egyébként od a van írva a kieégett őskő mellé a karakterlapodon minden infó róla.
Dátum: 2008.12.20. 14:13:56
Idézet: tramenes - 2008.11.18. 17:46:58
Idézet: Jeriko - 2008.11.18. 11:02:40

Ha lenne "arany", "ezüst", "bronz" horda, szerinted melyiket választanák legtöbben?


Amelyik a számukra legtetszetősebb bónuszt adja...


ne légy naiv.
Dátum: 2008.12.20. 13:02:39
Idézet: Mortimer - 2008.12.20. 09:31:28
Apróságok, amik kimaradtak a felsorolásodból, és jó lenne ha bekerülnének:
- a portyázás ablakot ideje lenne rendbe rakni. Rendszeres az, hogy megjelenik a név, majd támadásra rákattintva kiírja, hogy nincs elég életpontja. Rendezni az ablakot nem lehet
- az átokpiramis nem használható egy adott végzetúrra


pedig még visszajelzést is kaptunk, hogy rendbe lesz téve, de amióta le lett butítva a portyaablak, valóban teljesen használhatatlan.

a másik pedig, a kémgömbbel kellene valamit csinálni, mert igencsak nem az aktuális adatokat adja vissza. ez nem baj, de jó lenne tudni, hogy mikoriakat mutat.
Dátum: 2008.12.20. 12:58:23
Idézet: Almási Viktor - 2008.12.20. 11:01:48
Én pont mostanában futottam végig a toplistákat toborzás céljábol, és azt látom, hogy pár tucat emberen kivül aki gyémántot választott hordának ugy megszivta hogy az egy nagy LOL.
Semmi harci bonuszuk sincs, aktivan portyázni meg, hogy esetleg élvezzem egy kicsit a hordabónuszomat kábé az emberek 5%-ának van lehetösége, köszönhetöen a fáradásnak.
Szerintem a fáradást ugy ahogy van el kéne törölni, gyakorlati haszna semmi sincs, a HC gamerek ugynugy törnek elöre, a rosszul fejlesztett karakterek ugyanugy rommá vannak verve reggel 7-re.
Az egyedüli dolog, amit ez a szabálymodositás elért, hogy a casual játékosoktól el lett véve a portyázásbeli gyönyörök 80%-a, és szerintem nem ez lett volna a célja.


nagy butaság lenne törölni a fáradást.
Dátum: 2008.12.20. 07:47:27
Idézet: Kyron - 2008.12.19. 21:37:23
Ezt pontosan nem tudom, de pont ma gondolkodtam el, hogy jó-e az Erő tulajdonság.
Csak azt írom le amit látok: nekem 82-es (bónuszokkal együtt) Erőm van, és a fegyverem sebzésén ez +4 min/max sebzés növeléssel jár. Kicsit meglepődtem, azt gondoltam többet jelent, ezért is növeltem meg ennyire. Bár mástól is függhet, mert másnak kisebb Erőre nagyobb pluszt adott!!!


nem hiszem, hogy jelezné a fegvyer sebzésében az erődet, max a fókuszkristályt.
Dátum: 2008.12.19. 17:30:39
Idézet: Mortimer - 2008.12.19. 17:04:01
Lehet hogy benn van.

A Mágustorony 12. szintjét kell elérni hozzá


vagy pedig a béke csarnoka.
Dátum: 2008.12.19. 16:50:12
Idézet: Eardog - 2008.12.19. 16:28:03
Szeretnék hozzászólni a béke csarnokához, hogy nagyon rossz konstrukció, mert nem csak a békeidőt növeli, hanem lehetetlenné teheti a portyázást is.


miért is? végre kevesebb LE-t veszít, aki nem akar háborúzni. ez fáj? a portyázást meg nem teszi lehetetlenné. kérdezz meg akárkit, aki próbálta. ugyanúgy tud potzyázni.

Idézet: Eardog - 2008.12.19. 16:28:03
Van egy közepes szövetség, aki felhúz jó pár szintet belőle. Van náluk sokkal erősebb szövetségek, akiktől nagyon tartanak, így azoknak hadat üzennek, majd egyből kapitulálnak is. Ezzel veszítenek a lélekkútból LE-t, viszont a békecsarnok miatt sokkal kevesebbet, mint eddig,


komolyan csak pár sor a békecsarkon leírása előbb olvasd el.

"csarnok minden szintje 10%-kal csökkenti a háborúban elvesztett lélekenergiát, ha a háborút ti indítottátok, és győztetek, vagy nem ti indítottátok, és veszítettetek.

Idézet: Eardog - 2008.12.19. 16:28:03
szövinek jó magas békecsarnokkal, egyből kapitulálok, veszítek kis Le-t a lélekkútból, de 1 hónapig nem tudnak tőlem portyában elvenni semmit, mert ugye a békekötés miatt nem lehet támadni a játékosokat.


ilyen butaság nem hiszem, hogy valakinek eszébe jutna. húzzuk fel 5. szintre 350e LE-ből, majd havonta menjünk neki minden nagy szövetségnek, hogy veszítsünk még pár százezer LE-t. tiszta haszon, de legalább nem támadhatnak. más kérdés, hogy nem is biztos, hogy akarnak.
Dátum: 2008.12.19. 15:58:30
az erő-sebzés viszonyát mennyire ismerjük, mennyi lehet a gyengítés (-20 erő) varázslat sebzéscsökkentő hatása vajh? gondolom nem harci kör*20.
Dátum: 2008.12.19. 15:32:12
Idézet: Nihil - 2008.12.19. 15:18:04
He..!
Csak nekem qva idegesítő, hogy a dögöm moráljának növelésénél nem lehet beállítani, mennyi LE-t akarok e célra fordítani???
Mi az, hogy el akarja használni az egészet?!!?


miért ne tudnád beállítani? ha csak 100LE-t akarsz rákölteni, akkor akkor növeld, ha 100LE-d van. nem atomfizika.
Dátum: 2008.12.19. 15:08:47
az átokpiramissal megátkozott illető értesül arról, hogy megátkozták?
Dátum: 2008.12.19. 00:13:05
Idézet: Vamonos - 2008.12.18. 23:50:52
szerk:
még1 kérdés megéri egyáltalán portyázni?
Mert látom hogy sokaknál a győzelem, vereség arány nagyjából ugyan annyi.
Vagy magasabb szinten éri csak meg gyengéket támadni?


annál jobban semmi sem éri meg. az arány nem érdekes, de a 15 vagy 30 portyát érdemes elhasználni napont,mert 1. TP-t kapsz, ha nyersz 2. LE-t is kaphatsz.

aki jól csinálja, az portyában csak győz, a vereségek abból jönnek be, hogy rá is "ráportyáznak" - és ahhoz, hogy győzz, a gyengét kell támadni. a pár szinttel gyengébbet. viszont, cserébe, aki a maga szintjén támad, az több TP-t kap.
Dátum: 2008.12.18. 15:39:52
Idézet: Mortimer - 2008.12.18. 15:32:59
"ne viccelj már. nem voltak megérdemeltek a győzelmek?"

Hát tudod, ha a bajnokság kihirdetése után 2 perccel simán megverem a kategória bajnokát, majd utána egy nappal a felettem lévő kategória bajnokát is (kétszer is), akkor azért elgondolkozok, hogy jó-e ez a rendszer így.


miközben másik 20 játékos téged intézett volna el, ezt ne feledd. mindenkinek vannak mumusai (bekap valami randomfüggő képességet, varázslatot), mert azért bármennyire is irányított a fejlődés, van olyan gyengébb karakter, aki el tud intézni egy erősebbet - más kérdés, hogy ő meg más gyengébbektől kapna ki.

de épp ezért jó a torna, az egy bónusz, egy JÁTÉK. a "valóság" az ott van a portyázásaidnál, ahol tudod (vagy azt hiszed), hogy te vagy a jobb. puff neki, nem kapsz érte díjat, de attól még JÁTÉKból más is nyerhet.

annyi, de annyi módon lehet mérni a valós erősorrendet, hogy "ki hogyan fejleszti a karakterét" - ott a toplista, ott az egyéni harc. lehet örülni, hogy kinél vagy jobb.

(miért van az az érzésem, hogy a panasz "miért kaptam ki?" színezetet ölt és az meg sem fordul a fejedben, hogy a többi párbajban miért nyertél, holott kikaphattál volna.)