Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sentinel78

Oldal: 123
A HT-nak hatása nem érzékelődik mióta újra indult a szerver V4-en. Vagy csak én látom így?
Dátum: 2011.08.08. 20:12:45
Remélem sikerül visszaszerezned a karaktered .
Mi visszavárunk V4-en.
Üdv
Sylah
Dátum: 2011.08.07. 23:34:03
V5-ön is meg van..DraGon Blade , a Jó szerencse szöviben van...
Dátum: 2011.08.07. 23:06:05
Szia Devil. V4-en jelenleg disPlax. néven fut a karaktered. 2 napja írtam a karira levelet, kérdeztem a névváltozás miatt. Nem reagált a levelemre a fórumra sem.
Remélem hamar tudsz valamit intézni ez ügyben.
Sylah
Azt azért senki ne felejtse el hogy van aki V5-ön első játékkariját indíthatja VÚ. berkein belül. Azaz mit is fog csinálni?
Amit a bevezetőben a segítő mutat. Kis portya és sok vadászat.
Fogyassza csp-t , lépi a szinteket , szerintem nagy valószínűséggel őskövezik. Aztán rájön 30. szint körül vagy még föntebb hogy így egy átlagos , középkategóriás karinál többett, itt V5-ön nem lehet kihozni(még akkor sem ha a szakikkal jól dolgozik).
Mit is fog tenni?
1. egy ideig játszik majd végleg abbahagyja
2. töröl és póknak áll be
3. tovább játszik , és beáll építőnek , vagy csak ímmel ámmal játszik
Mindezt a csp-k által sok szintlépés okozta folyamatos őskővásárlásért a folyamatos fegyócserék miatt..
És idővel rájön , hogy nem érte meg.
Ez így van.. A játékosok nagy része még 20-30. szinten nem érzékelik annyira a "lemaradást. Jó ott is van nem is 1 kimondottan erős pókkari de még élvezhető a játék. Azonban minél fentebb haladnak a szintben , ugyebár egyre jobban érezhető ez a "lemaradás" , ami az imételhető küldik bejövetelekor még jobban élesedik.
Az eventig mindenképp kell a lépés. Azt hiszem nem csak én vagyok úgy vele hanem többen , hogy csorog a csp , és bizony meggondolandó , hogy az event alatt ezzel a vadászati eredményekkel érdemes lesz e vadászni. És ezzel az event sikere is kérdéses...
A V5-ön nincs VF , ergó nem húzhatjuk rá a közösre kitalált leplet mert ez a világ ebben már más. Ott megint csak le lesz maradva a dolog. Innentől fogva továbbra sem lesz értelme a vadászatnak.
Oda igen is kell egy külön dolog , ami egyensúlyt hoz.
Tény hogy a küldetés más topic
De nem választható teljesen külön , hisz a küldetések , mint ahogyan Tholcz is leírta , ezekre alapulnak. És míg az egyikre alapuló küldetéscsokor sikeresen oldható többszörös sikerrel , addig azt fogják szorgalmazni , ergó maradnak a pp-nél. Ami lassú szintlépést és ezek következményeit vonják maguk után. Az ötlet amit itt feltártál az alapokat rendezi a szemszögemből sikeresen, de ezt rögtön magával kell hogy vonja a többi átszerkesztését is, hogy tényleg érdemes legyen vadászni.
Nem rossz ötlet , sőt. Viszont ehhez még a küldetések nincsenek kompenzálva , nem biztos hogy a portyázó , ismétlős küldetéseket pörgető játékosok megérősnek gondolják a vadászatot.
Leírom miért:
-napi pp ha valóságformázás ki van maxolva és 15-ös pp-beállítással játszol az 25 pp , a kritikus küldikből (ha jól vannak kihúzva a kritek) , megcsinálsz napi 2-t..
-napi csp-ből ha prémes vagy kapsz 50-et max elementális fúzióval , amiből valljuk be nem lesz meg sem a kisállatos ismétlős küldid , az őskövesről meg ne is beszéljek...
Tehát lehet hogy okés , szívesebben fognak egyesek vadászni , de nem gondolnám hogy a pörgetős küldisek közül fognak ezek az emberek lenni.
De mint vadászat vs. portya kompenzálásaként nagyon jó ötletnek gondolom!
Dátum: 2011.07.28. 11:14:17
Nekem van ehhez 1 észrevételem.
Vannak kis szövetségek is a játékban , ahol egyenlőre pl. nem tudnak epikust ölni. Lehessen olyan pótküldetés , amire ezeket lecserélhetnék..
Dátum: 2011.07.15. 11:17:17
4. helyezés az ugrálók végett , 2. végzetmedálom , mind a 2 ebből az eventből..
Eladom 2 végzetmedálomat egy zajos , visszabeszélő kutymorgóra , amit idővel kisajtolhatok:)

Mindenkinek igaza van és senkinek sem.
Rájöttem , itt feleslegesen beszél bárkinek is, csak egymás torkának esnek az emberek , vagy éppen a néhány tag(nem az aki végigcsinálta rendesen, hanem a minimális befektető max. haszonnal) elhúzza az emberek előtt a mézes madzagot.
Ezt az eventet vagy törölni kell , vagy erősen átalakítani , és a felesleges sallangjaitól megszabadítani.
Már én is írtam egy összegzőt és más is kb mi kellene , de ez nem rajtunk játékosokon múlik... Eddig is írtak, írtatok sok jó dolgot , még sem lett figyelembe véve.. Csak egyesek becsmérlő , leszóló írásait kaptátok/kapjuk , vagy épp a félrebeszélést. És bocsánat , hogy kinyitottam a számat...
Dátum: 2011.07.15. 05:48:01
Jelentem 200akárhány csp-ből és 30-40 körüli pp-ből 3 térkép... Tegnap egész nap és ma reggel.. Ezt írtam tegnap is. Vesző ide szaki oda , még a +1-es cucc sem sikerül. Ez az event nincs jól sem így sem úgy..
Te eddig 26 térképdarabot találtál.
Eddig 979 eseménypontot gyűjtöttél
És még 14 kellene. Csapat szinten ugye elsőből utolsó , és ráadásul egyre jobban lemaradt a csapat a létszámbeni fölény miatt.

Elvileg az átlépések miatt itt kellene az aktívaknak lenni nem de bár?
Itt jött le hogy nem aktívak léptek át hanem a multik és stb..
Dátum: 2011.07.14. 18:40:37
Azt hiszem nem az hogy nem jár fel senki , mert járnak, csak vagy az a rész elkerülte a figyelmet, vagy az aki tudta azt gondolhatta hogy tudja a többi is. Most már mindegy , hisz ez így jött össze. Ott is javítani kellett volna, mert így valljuk be azért , mindenkinek igaza van , és senkinek sincs szitu van..
Dátum: 2011.07.14. 18:06:15
Csak az a baj , hogy ezek a módosítások kicsit későn lesznek.. 1 event lement , ami valljuk be, leszerepelés lett..
Dátum: 2011.07.14. 18:02:43
Craslorg így egyértelmű igen. De a karakterlapodon a térképesemény leírásában nem így van. A fórumra meg nem mindenki jár fel... Nincsenek egyértelműsítve ott a dolgok...
Dátum: 2011.07.14. 17:48:36
Sznoopy2 igazad van.. Mi is ezért vártunk a mai napra. Sok szövitársam "meglepetésére" , ma már nem lehetett váltani..
Dátum: 2011.07.14. 17:21:31
Ne haragudj de nézd meg V5-t.. Ott nem 1. és 2. hely között lett a különbség hanem 1. és 4. ..
Ez picit másabb kinézetű dolog.
És nem azért nyitottam én sem ki a számat mert hogy én így jártam, hanem pl, több mint fél szövim , vagy majdnem 200 játékos..
Nem tudom hogy a jó hozzászólásokat(amiket sokan figyelemmel kísérünk , még ha nem is írunk) , miért nem lehet észrevenni és az szerint elindulni valamerre..
Volt pl. szó a térképlopásról. Jó ötlet lett volna korrigálásokkal..
Ha ugyanúgy mint az ősköves ládika AF-nél lenne térképládikával , és akiknek nincs AF-jük azok szakikból ki tudták volna húzni , az is emberségesebb lett volna mint ez.
Dátum: 2011.07.14. 16:18:00
Köszi.
Ha 20 akkor jó mert már "csak " 7 játékosnak kell elérnie.. Ha 50 akkor lehet szeró vége??
Dátum: 2011.07.14. 14:21:52
1. Szerintem is felesleges az átlépés megengedése. Ha valaki így döntene , annak személyi vesztesége legyen ne a csoportos lehúzás.
2. Ha már valaki vesszőt vesz és szakit húz , azt vegye figyelembe a rendszer, ne úgy ahogy most.
3. Nekem ugyan még nincs annyi relikem , de a "régi" játékosoknak valami ösztönzőbb dolog tényleg felmerülhetne(lásd előttem szólóknál)
4. És tényleg talán inkább aktivitásfüggőbbé lehetne tenni . Talán kombinálni lehetne esetleg a kufárcsatás eventtel..
Dátum: 2011.07.14. 13:59:06
Sziasztok.
V4-en elvileg 60. szinttől indulna az AF és az Aukciós ház. Nincs nyitva játékostársaim jelzései szerint.
Érdeklődnék , miért?
Oldal: 123