Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2012.03.19. 13:43:06
Hát aki eljut a 31. megaesszenciáig, annak már jár is ennyi bónusz. Megnéznék egy statisztikát hányan járnak már ott
Dátum: 2012.03.19. 11:25:07
.
Dátum: 2012.03.19. 08:14:54
Inkább az utóbbi
Dátum: 2012.03.18. 21:34:54
Ezt én is így gondolom egyébként de elhinni akkor fogom ha számszerűleg is leírják.
Dátum: 2012.03.18. 21:20:25
Ez lehet hogy csak a te értelmezésed szerint van így.
Dátum: 2012.03.18. 20:26:03
Oké, csak ilyen "mi lenne ha..." típusú felvetés volt. Enélkül lehet azért létezni
Dátum: 2012.03.18. 20:21:00
Már levadásztam a +1-et. Pedig tele volt a kennelem
Dátum: 2012.03.18. 18:50:26
A térkapus gondolat nagyon tetszetős. Én persze a tp-t (is) adó kalandokat is belevenném. A kihívás gondolom nem véletlenül maradt ki.

De az első vadászat - sajtolás szerintem kell hogy engedje a pörgetést, hiszen a szándék megvolt és az, hogy elsőre állat jött az csak mázli. Szóval ezt nem lehetne megcsinálni?
Dátum: 2012.03.18. 18:47:10
Igen a manát is fel kell generálni, de arra gondoltam hogyha feltöltődött, akkor sütné el a konstrukciót. Persze azt nem tudom, hogy ez megvalósítható-e.

Ennek kényelmi jelentősége van, hogy mondjuk azoknak (ahogy említetted, egyébként én is így szoktam) akik éjszaka vannak manakonstis cuccban és első belépéskor konstrukcióznak, ne kelljen 0 vp-vel kezdeni a napot. Mágikus regenre, csatákra, turbóra akkor várni kell.
Dátum: 2012.03.18. 17:33:15
Javaslatom a manakonstrukciós napi rutinhoz hogy lehessen hozzárendelni egy öltözéket is. Esetleg egy ki/be funkciót hogy a konstrukciót automatikusan elsüsse ha elérem a maximum VP-t.
Dátum: 2012.03.18. 17:08:00
Hú ez izgalmasan hangzik. Különösen a mithrilről szóló aprócska utalás Így szép apránként szivárogtathatnál még infot róla Konkrét küldetések, konkrét jutalmak, választható templomok, ilyesmi...
Dátum: 2012.03.18. 10:42:54
Ha az első vadászatom állatelfogás, akkor miért nem lehet kereket forgatni? Így a "A mai napon még nem vadásztál" felirat nem releváns egyáltalán. Az állatelfogással úgysem lehet trükközni, úgyhogy be lehetne tenni hogy ezzel is lehessen tekerni.
Dátum: 2012.03.17. 18:56:34
Idézet: Miklós - 2012.03.17. 12:07:14

Az irányított random témát megbeszéltük, le is lesz programozva, de ez eltart valamennyi ideig. De nem kell aggódni, a szerencsekerék elejétől loggolva vannak a nyeremények, tehát minden korábbi forgatást is be tudunk számolni. A valószínűségek nem változtak és nem is fognak változni, maximum akkor, ha plusz nyeremények kerülnek be, nyilván minél több fajta van egy adott nyereményből, annál kisebb eséllyel esik az adott tárgy. De elsősorban a gyakori / ritka nyereményeket akarjuk majd a jövőben bővíteni.

Még egy adalék, hogy miért is írtam, hogy az AHs tárgyak ennyire ritkák:
Ha a szerencsekerék a piros részen (ultra-ritka) áll meg, akkor dob egy véletlenszerű nyereményt:
ultra-implant, 30 őskő, 10 AF pont, aukciós tárgy, ... stb.
HA az aukciós tárgyat dobja ki nyereményként, akkor azon belül még dob, hogy a 6 tárgy közül melyik legyen. Tehát egy-egy aukciós tárgy 6x ritkább mint bármely más UR nyeremény.


Ez klassz. És azt lehet tudni hogy az irányított random akkor hogyan fog működni pontosan? A kudarcpontos megoldás lesz? Lehet hogy 100 őskőért kapok 30-at? Merthogy az is UR.
Dátum: 2012.03.16. 22:13:34
Szerintem igen. Ha megnézed a V4-et, ott is 3 db-bal indulnak a karakterek.
Dátum: 2012.03.16. 19:22:20
Nekem ennél kevesebben is múlott már az UV. A regenes cucc nem rossz gondolat egyébként
Dátum: 2012.03.16. 12:52:45
Én ezen a világok közötti "átütésen" már korábban is gondolkodtam. Esetleg tesztként lehetne csinálni egy új típusú eventet (ha már úgyis említettétek hogy lesz) ahol mondjuk dimenziókapuk nyílnak más világokra és ott kő keményen meg kell küzdeniük egymással a karaktereknek. Mindenki a saját világához tartozna, és hordától függetlenül üthetne mindenkit akit elér a másik világokon. Lenne egy fix LE/TP (mondjuk a kufárcsatás pont jó) és mondjuk módosítókat kellene még kitalálni amik kompenzálják a V3 és V5 világok "normál"-tól való eltéréséből fakadó hatásokat. Ezt inkább azokra bíznám, akik jobban ismerik ezeket a mechanizmusokat.
A jutalmazás lehetne a szokásos, esetleg kibővíteni néhány új relikviával, egyebekkel, plusz a győztes világ nevezői kapnának egy medált, ami mondjuk fixen vadászat + LE-t ad egy bizonyos ideig, a medál utána is megmaradna.

Ha beválna ez a világokon keresztül átütősdi (természetesen a megfelelő módosítókkal) akkor belekerülhetne a történetbe hogy pl. "hasadék nyílt a tér-idő kontinuumon és más világ ádáz harcosai jönnek át rajta". Innentől mehetne a folyamatos küzdelem. Természetesen az OFF opció megmaradna, azoknak akiknek ez nem tetszik. Mondjuk havonta lehetne ki-be kapcsolgatni, hogy ne az legyen hogy egy küldetés miatt átváltok, szétverek mindenkit és aztán gyorsan eltűnök.

Egyébként ha nem vagyok telhetetlen ezt már nyíl egyenesen meg lehetne fejelni egy olyan fejlesztéssel hogy pl. a "dimenzión támadt résen különböző anomáliák is átjutnak" és ezek lennének az összes jelen lévő karakter kristályklónjai. Tökéletes célpontmennyiség lenne mindenkinek.
Dátum: 2012.03.14. 12:54:57
Gyógyulás alatt nem küldheted el őket gyakorlatozni. Lehet hogy volt rajtad "Az állat gyógyítás alatt is harcol" cucc?

Mód: most nézem, nálam is eltűnt a gomb.
Dátum: 2012.03.13. 21:11:23
Igen. Ugyanúgy mint katakombán kívül.
Dátum: 2012.03.13. 12:36:27
Az 51-100 az nagyon jó lenne nekem. 51 vagyok
Dátum: 2012.03.13. 12:05:39
Pár dolgot megcáfolnék, anélkül hogy vitatkoznék veled:

- én 2010 októberében kezdtem, igaz V3-on és éppen a legutóbbi bajnokin nyertem először
- ah-s cuccot lehet venni, esély is van rá, én idejében (24. szint) elkezdtem cspből dukátot venni és most sokkal többem van mint 1000
- komoly szövibe is lehet lépni, induláskor egy közepes 1M kúttal rendelkező szöviben érdemes kezdeni, majd konstrukciózni sok manából ezerrel és úgy már át lehet menni akármelyik top szövibe akár
- a kerék nem nekem fájt, ezt nem azért írtam