Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blackjack

elszomorító, hogy ilyen emberek vannak, de pont az ilyen alakok miatt kell megfelelően szankcionálni a "játékrombolást". Rombolás alatt értem a csalást és az ordenáré viselkedést egyaránt. Nem tudom, hogy hova tűnt a játékvezetés (már egyáltalán nem érkeznek válaszok a fórumon ), de örülnék, ha egy illetékes reagálna arra, hogy miért nem büntetik keményebben a csalókat. Sokan leírtuk már, hogy a 3 nap nem elég..legalább egy szavazást ki lehetne írni vagy egy korrekt választ kaphatnánk, hogy szerintetek miért csak 3 nap jár annak aki bizonyíthatóan (tehát általatok) lebukott. Arról nem is beszélve, hogy sajnos kezdenek szaporodni a játékban a minősíthetetlen sértegetések is, ezeket hogyan szankcionáljátok? erről sem tudunk semmit..
ettől még amit Ricardo írt igaz..sokkal jobban kellene jutalmazni a fejlődést, vagy inkább: kevésbé érje meg a szándékos szinten ragadás.
Idézet: Batu - 2008.11.15. 20:25:53
Sokan javasoltak szigorúbb fellépést/büntetést, felvetném ismét, hátha egyszer valaki meg is hallja...


Hja, de sajnos le sem tojnak minket a fejlesztők, szóval továbbra is pátyolgatjuk a csalókat, hisz teljesen véletlenül csalnak, valójában ők az áldozatok..
Dátum: 2008.11.14. 22:07:02
Idézet: Dragon92 - 2008.11.14. 22:05:03
Mennyi esélyem van állatot befogni 4es csapdakészítés szakértelemmel?


"Vadászat során esélyed lesz, hogy a talált lényt nem leölöd, hanem foglyul ejted. Minden szakértelemszint az esélyt fél százalékkal növeli. A szakértelem maximális szintje 20."

tehát 4x0,5=2%
Dátum: 2008.11.14. 22:01:57
paypal vagy átutalás lenne a legegyszerűbb szerintem, ezek biztosan működnek
kíváncsi vagyok ő mit fog kapni (mert remélem kap valamit..). Én neki adnék 3 napot, nálam egy ilyen üzi már leverné a lécet, s szemrebbenés nélkül küldeném el 3 napra a banán szigetekre, aztán ha megint rosszat hallanék róla 1hét, aztán 1 hónap, stb...
Idézet: Mortimer - 2008.11.11. 17:31:35
Úristen, ez atombrutál. Ellene még 5. szintűeknek sincs sok esélyük.

Hát igen, első két szinten lehet még könnyen tápolni, ott még egyszerű mellé LE zsákokat készíteni, akiket szabadon üthetsz. A probléma ezzel az, hogy így megerősítve az előnyét bőven meg fogja tartani később is, szóval a kezdeti löket miatt szabadon irthat most már egész életútja során.

De persze kap három nap eltiltást, naés, én is röhögnék egyet, mert a jövőben már nem kell csalnom, "szabályosan" verhetek agyon mindenkit.


pontosan így van, az a 3 nap nevetséges büntetés...sajnos csak szerintünk, a fejlesztők szerint ez így van jól..
Dátum: 2008.11.12. 02:56:17
Idézet: Rpoker - 2008.11.12. 02:43:38
Hordaváltás pontosan mibe kerül?


"A hordaváltáshoz 50 őskőre van szükséged!"
Dátum: 2008.11.11. 18:44:51
ne legyél durci
Idézet: Awenhai - 2008.11.10. 06:59:37
Szervusztok!

Idézet: Blackjack - 2008.11.09. 15:48:33
Idézet: Awenhai - 2008.11.09. 06:49:09
Szervusztok!

Az idézet szerint egy hiba mindenkinek belefér. De pont az látszik Zoli hozzászólásából, hogy utána bérletet vált a megfigyelésre, és folyamatosan fogják monitorozni. A következő kis stiklije után meg megy neki a végleges bann. Bőven elegendő szigorúságnak tartom ezt. A háromnapos bann után ugyanis még meg lehet beszélni, hogy a felismerő rendszer elszúrta, mert teljes biztonság nincs... de a véglegesnél egy esetleges elbandzsítás után is bukhatod a karakteredet teljes mértékben. Ezt akarod?


Igen, ezt szeretném. Bocs, de véletlenül elég nehéz multizni.. Nyilván most sem "csak úgy" osztogatják a 3 napos kitiltásokat, ha valami egyértelmű akkor ennyi a történet, menjen csak szépen a banán szigetekre!


Játszom más játékokban, ahol valóban is előfordul olyan, hogy két gyermek játszik egy családból, egyetlen gépről. Nem szegnek szabályt, minden hivatalos helyen meg van adva, hogy egy gépről játszanak. Ennek ellenére megtörténhet, hogy néhány napig a barátjuknál vendégeskednek, de nem tudják, hogy ő is játszik, tehát nem szólnak. Akkor mindhárman bukják el a karakterüket, mert nem tudnak arról, hogy közös hobbival bírnak?

És még egy dolog: nincs még annyi szerver, hogy biztosan ne kelljen ugyanoda regisztrálniuk...

Még egy kérdés: Neked hogy esne, hogy mondjuk egy barátod miatt veszíted el a karakteredet? A te szigorúságoddal megeshetne...


Félreértesz. Az, hogy egy gépről többen játsszanak még nem multizás. Az a multizás, amikor van 1 fő (rendes) karaktered, és regelsz mellé még pár tölteléket, akiktől folyamatosan és szándékosan pumpálod át az LE-t a fő karakteredhez (ugye a módszer egyszerű: töltelékkel vadászol, majd a fővel betámadod). Ezt nyilván nem lehet véletlenül csinálni több napon át, és a logókból kristály tisztán kivehető tevékenység:) Azokat most sem bántja senki, akik egy gépről tisztán játszanak, nekem sincs ezzel problémám (miért lenne?), csak a csalók tutujgatása nem tetszik:)
Idézet: Awenhai - 2008.11.09. 06:49:09
Szervusztok!

Az idézet szerint egy hiba mindenkinek belefér. De pont az látszik Zoli hozzászólásából, hogy utána bérletet vált a megfigyelésre, és folyamatosan fogják monitorozni. A következő kis stiklije után meg megy neki a végleges bann. Bőven elegendő szigorúságnak tartom ezt. A háromnapos bann után ugyanis még meg lehet beszélni, hogy a felismerő rendszer elszúrta, mert teljes biztonság nincs... de a véglegesnél egy esetleges elbandzsítás után is bukhatod a karakteredet teljes mértékben. Ezt akarod?


Igen, ezt szeretném. Bocs, de véletlenül elég nehéz multizni.. Nyilván most sem "csak úgy" osztogatják a 3 napos kitiltásokat, ha valami egyértelmű akkor ennyi a történet, menjen csak szépen a banán szigetekre!
Idézet: Zoli - 2008.11.04. 09:52:08
Folyamatosan nézzük, és tiltjuk le a multizó karaktereket. Ha valakit "feljelentenek", annak is utánanézünk. Az első multizás büntetése a főkarater 3 napos, a többi karakter végleges elzárása. Ha újabb probléma merül fel egy már korábban zárolt karakterrel, akkor véglegesen zároljuk.


Ezt csak most olvastam, némiképp elhűlve..ok, a korábbi "ismert" esetnél is 3 nap ment ki, de azt hittem az csak a kezdeti tévelygés volt, ezek szerint sajnos nem. Ha valaki bukik, kap 3 nap bant és ennyi? Ne haragudj, de ezt most nagyon kiábrándító volt olvasni. Pókeresen fogalmazva potcommited vagyok ha csalók. Lefordítva: a büntetés mértéke eltörpül a csalással szerezhető előny mellett, és persze közel sem biztos, hogy lebukom, szóval betolom a zsetonokat és nézzük..

Minden hasonszőrű játékban a legfőbb szabálykihágást jelenti a multizás. Ebben egyetértünk gondolom. S bizony e szerint is szokták szankcionálni, végleges bannok szoktak repkedni, EZ a visszatartó erő, nem a 3 nap meg a töltelék karakterek elvesztése.. Nincs első meg második multizás, multizás van, szerintem. Nem hiszem, hogy annyira nincs játékos, hogy játékban kellene tartani a csalókat, egy újrajátszhat érmével:)

S ha ez a -szerintem- legsúlyosabb kihágás ér 3 napot, akkor mennyit érnek az egyebek? Pl. ha valaki eszement módjára trágárkodik, fröcsög minden ok nélkül a többi játékosra privát üzenetben. 1 napot? Kicsit kevés lenne. 2? A háromhoz képest kicsit sok, nem?

Ez a 3 napos szabály nagyon lágyszívű tőletek, azt hiszem a közösség egyáltalán nem háborodna fel, ha sokkal súlyosabban szankcionálnátok a bizonyítottan csalókat. Kérlek gondolkozzatok el rajta:)
Dátum: 2008.11.08. 20:59:22
2400 LE ha jól emlékszem (de mindenképp 3K alatti, ez biztos)
Dátum: 2008.11.07. 17:38:56
elég könnyen, hála a háború remekbeszabott rendszerének:)
Dátum: 2008.11.05. 21:22:12
Nem hiszem, hogy bármivel rosszabb lenne a stílusom a tiédnél, én pl. olyan jelzőkkel nem illettem/illetem senkinek sem a hozzáállását, taktikáját, hogy "undorító és visszataszító". Ráadásul állandóan azt a replikát kapom tőled, hogy miért kell ezért és azért "sírni" Miklósnál..sok topicban leírtam már mindazt amit a háború rendszeréről gondolok (itt is..). Felvetéseket dobok fel, kit érdekel ez az új "taktika", ha ettől még ugyanolyan lapos és semmitmondó bicebóca az egész háború rendszere? Ha erre egy olyan hsz-t írsz amit írtál, azzal nem tudok mit kezdeni..
Dátum: 2008.11.05. 20:08:14
csak azt felejtitek el hogy bármikor kopírozhatja ezt a "taktikát" bárki, s mi történik akkor ha jön egy erős vörös, zöld, kék stb ember, s azt mondja, ok akkor én most ugyanilyen módszerrel sakkban tartom ezt és ezt a szövetséget, mert ha ők így akkor..
Dátum: 2008.11.05. 19:43:02
Idézet: Mormord - 2008.11.05. 19:35:56
Idézet: Batu - 2008.11.05. 18:52:28

A prémium témához még annyit, hogy majd akkor fognak meglepődni ismét a népek, ha majd térkaput akarnak épiteni a nagyszörnygyakáshoz, aztán muszáj lesz oda is pumpálni párszáz őskövet (Energiakristályosító).


Ha jól olvasom, akkor a kiégett őrkő is jó oda. Persze a nagyon fizető játékosok gyorsan felhúzzák, de a többieknek is van esélye. Eddig több, mint 20 kiégett őskövet találtam, és egyhamar nem építjük meg az energiakristályosító előfeltételeit. Egy húsztagú szövetségben átlagosan 30 kiégett őskövet kell feláldozni a dologra, amit egy nem fizető játékos úgysem tud másra használni.
Meglepetés akkor lesz, amikor kiderül, hogy a térkapuhoz kéne igazi őskő


akkor valszeg a készítők is meglepődnek majd a nagy lelépési hullámon
Dátum: 2008.11.05. 19:24:13
Sir: de nincs taktikázásra mozgástér. Milyen taktika van? Rohadt sok..ezzel együtt van vagy 3 féle dolog amit egy háborúban érdemes művelni, wow ez aztán a változatosság, kb. annyira tág a mozgásterünk mint a tárgy vásárlásnál, küldetéseknél..uniformizál a játék, nyakatekert home made megoldásokkal, és szóbeli megállapodásokkal próbálják feldobni a játékot a játékosok. Igen páran győzködjük a készítőket, de félreértés ne essék, nem az erősebbek érdekében (magam sem vagyok megatáp..), hanem hogy egy színesebb, jobb, s talán igazságosabb háborús rendszer születhessen egyszer majd.. Persze csak ha a többség is úgy akarja, de a többi háborúval foglalkozó topicban azért elég sokan leirták, hogy jó lenne változtatni a dolgon.
Dátum: 2008.11.05. 19:09:41
Idézet: Cassian - 2008.11.05. 17:31:03
Idézet: Blackjack - 2008.11.05. 16:12:55
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ezt Ti taktikának hívjátok, akkor innentől fogva semmi alapotok nincs az ELITRE vagy a többi erősre mutogatni, mindkettő módszer a játék lehetőségeit használja, de az egyik jobban kifacsarja azt.

Sajnálom, hogy nem lesz a háború reformból semmi, mert a játékvezetés úgy látja, hogy nincs szükség rá, pedig lenne, nagyon sok hsz született a témában, s én azt hiszem, hogy a többségét érdemes is volt átolvasni, átgondolni. Ez a mostani állapot kő, papír, olló játék, "csináld magad" megoldásokkal. A háború elszürkült, csak egy rutin elem lett..


Ki mutogatott a másikra a játék módszere alapján? Nekem az az undorító és visszataszító dolog nem tetszik, hogy ha valami vagy valaki olyan módszert alkalmaz a játékban amire nem gondoltam, és ezzel túl jártak az eszemen, akkor rohanok Miklóshoz, hogy ez így nem ér. Tessék megváltoztatni a szabályokat, úgy ahogy nekem tetszik. Az én szüleim már óvodás koromban megtanították nekem, hogy árulkodni nem szép dolog. Hazudni pedig egyenes csúnya dolog.



Te nagyon nagy félreértésekben élsz, sajnálom, hogy nem látsz tovább a szemellenződnél:(
Dátum: 2008.11.05. 16:12:55
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ezt Ti taktikának hívjátok, akkor innentől fogva semmi alapotok nincs az ELITRE vagy a többi erősre mutogatni, mindkettő módszer a játék lehetőségeit használja, de az egyik jobban kifacsarja azt.

Sajnálom, hogy nem lesz a háború reformból semmi, mert a játékvezetés úgy látja, hogy nincs szükség rá, pedig lenne, nagyon sok hsz született a témában, s én azt hiszem, hogy a többségét érdemes is volt átolvasni, átgondolni. Ez a mostani állapot kő, papír, olló játék, "csináld magad" megoldásokkal. A háború elszürkült, csak egy rutin elem lett..