Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Egyszemélyes szövetségi háború
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
41. hozzászólás - 2008.11.05. 11:57:47
En alapjaban veve az elvrol szerettem volna ertekezni, nem errol a konkret ELIT vs Kubla esetrol. Attol felek, hogy az a gyarkorlat, hogy nem magunkat erositve probalunk a topbbiek fole kerekedni, hanem masok hatraltatasaval. A konkret esetre visszaterve, pl. az ELIT profitalt a haborukbol, TP+a szerzet LE-t beepitve. Ha a Gyogirbol lesz egy mini-Kubla es hosszu tavon fejlodik a szovetseg, beepiti a zsakmanyt akkor ez egy rendben levo taktika. Viszont ha folyamatosan csak azert csapolja mas szovetsegek kutjat, hogy visszafogja azokat (pl. 80%-a az LE-nek elszall az eterbe, mert nem fer a kutba), akkor az csak rombolas.
Bar szerintem a sokat portyazo gyemantok nehany honapon belul ugyis annyira elhuznak, hogy barmelyik szovetseget bezuzzak a szintjuk kozeleben, felesleges tultaktikazni.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
42. hozzászólás - 2008.11.05. 12:16:28
Szerintem ez a "gerilla-szövetség" egyáltalán nem probléma. Nincsenek szövetségi épületei, nincs gyakorlótere, védőfala, a csp-it fel kell áldoznia. Ha ez ellen egy erős szövetség nem tud tenni (nem csak az Elit-re gondolok, de ott van a bajnoki viadal legmagasabb kategóriájának győztese, X darab szövetségi épület támogatásával - szóval szerintem csak akarat kérdése lenne, igaz, az nem táp), akkor meg is érdemli, hogy elveszítsen egy ilyen háborút.
Végre legalább van egy ki szövinek is minimális esélye, hogy borsot törjön egy nagyobb orra alá - ezt nagyon hiányoltam eddig is.

Érdemes visszaolvasni a korábbi szövetségi háborús fórumokat, "nagy" szövetségek tagjai hogyan érveltek amellett, hogy a kisebb szövetségek tagjai el tudnak bújni: 15% alá kerülés, láthatatlanság, katakomba. Akkor ne mondja most senki, hogy az egyszemélyes szövi támadása ellen nincs védekezés.

A szövetségváltás pedig elég sok LE hátránnyal jár, az ilyen tag le fog maradni, tehát hosszú távon nem kell attól félni, hogy ide-oda ugrálással nem tartja be a "tűzszünetet". A tűzszünet egyébként egyértelműen a háborúhoz kötődik: ha nem vagyok háborúban másik szövetséggel, akkor a végtelenségig tudom ütni a tagjait, nincs béke. A tűzszünet arra való, hogy ne lehessen újra megtámadni túl gyakran ugyanazt a szövetséget, nem pedig arra, hogy a tagokat védje támadás ellen.
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
43. hozzászólás - 2008.11.05. 12:18:50 (Válasz Batu #41 hozzászólására.)
A kút háború nyerésével képes túltöltődni veszteség nélkül!

De visszatére: Mi sem (és sztm) egyetlen játékos sem olyan mazochista, hogy az itt felmerült "csinálok sok szövit és kidobom a LEt a francba" taktikát (már ha ez taktika egyáltalán.. ) válassza. Ez a karakterektereknék tényleg nagyon ráfizetéses... Hamar lemaradhat egy kari annyira, hogy ne tudja sikerrel kivitelezni ezt a tervet. Lehet, hogy szórványosan elő fog fordulni még ilyen, de a költésgeti és a hatékonyságát nézve nem hinném, hogy hosszútávú lehetne ez a módszer...
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
44. hozzászólás - 2008.11.05. 13:12:30 (Válasz tramenes #26 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.11.05. 08:23:58
a félreértések elkerülése végett nem egy kamikáze karakter magánakciójáról szól, aki megpróbál a halála előtt minél nagyobb kárt okozni az ellenfélnek.


Ezzel az en osszes aggalyomat eloszlattad. Koszi.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
45. hozzászólás - 2008.11.05. 13:27:05 (Válasz Batu #33 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.11.05. 10:23:46
Konyorgom, probaljunk mar elvonatkoztatni az ELIT fobiatol! Tegyuk fel, van A es B szovetseg. A-ban vannak gyengebb karakterek is, de kivalik Jani es Peti, akik egyenkent erosebbek B tagjainal es megalapitjak a J1 es P1 szovetsegeket. A szov. hadatuzen B-nek, aztan szolnak, hogy ha B nem akar haduzenetet es vereseget J1 es P1 szoviktol, akkor kapitulaljon, mert sokkal kevesebbet bukik (J1 es P1 indulo szovik alap kuttal). Ezutan mennek a kovetkezo aldozathoz. Ennyi jatekos kozott alarmelyik szinten akarmelyik hordaban lehet Janit es Petit talalni (akik felaldozzak hosszu tavon is sajat fejlodesuket) es nem szeretnem ha erre menne a jatek. Aztan a hatas-ellenhatas elven mindenkinek lesz gerillaharcosa. Persze kivitelezheto es lehet, hogy ez masnak csak lelemeny. Ha mindenki igy gondolja, nem vitatkozom tovabb.
Terrorizmus helyett akkor foglamaznek ugy, hogy terror, vagy inkabb zsarolas. Szerencsere ebben a jatekban nincs halal, de a terroristak sem mindig gyilkolnak es foleg nem csak civileket.


Ha valaki (teljesen?) felaldozza a hosszu tavu fejlodeset, akkor hosszu tavon a strategiaja is bukik.
Pontszám: 5
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
46. hozzászólás - 2008.11.05. 15:10:55
Mindenekelőtt jelezném, hogy Miklósnak az egyetlen aggálya az 1 hetes békeidőszak megszegése volt. De mivel ez nem állt fent, ezért kár mindenen vitatkozni.

Elhangzott itt korábban a terror, és a zsarolás szó. Ezek már léteznek a játékban, hiszen az ilyen feliratok, mint pl. "Ha rámtámadsz, akkor az über-mega táp haverom kiprésel belőled minden LE-t" vagy "Ha megtámadjátok a szövetségünket, a szövetségeseink megtámadnak" szintén erre utalnak. Ezekre miért nem jött reagálás, hogy milyen etikátlan? Vagy csak akkor etikátlan, ha valamelyik nagy szövetség helyett, Rambo, John McClane vagy Swarzenegger valamelyik hősével van véd és dacszövetség?

Kezd ez a játék egy olyan sakkpartyra hasonlítani, ahol az ellenfelem egy brilliáns nyitással tisztelőnybe került. Folytatódik a játszma, mikor egy ütéssel visszavehetném az előnyt. Erre az ellenfelet felkiállt, hogy "A futóval nem lehet hármat lépni, csak kettőt!". Kinézek a bíróra, aki rábólint, hogy így van. A tiszthátrányom tovább él. Mikor újabb lehetőségem van egy gyaloggal ütni, újabb felkiálltás: "Gyaloggal nem lehet ütni!" Természetesen újabb bírói jóváhagyással. Így tényleg izgalmas játszma lesz.
Pontszám: 7.89
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
47. hozzászólás - 2008.11.05. 15:30:20 (Válasz Ariel #19 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2008.11.04. 23:17:22
Hogy történik egy szövetség erősségének meghatározása ? Valami átlag számítás a tagok létszámából és szintjéből ? Mert ez bizonyos esetekben problémát okozhat...

Tegyük fel, hogy van egy szövetség, aminek tagja egy 17-ik szintű karakter és 15-20 10-ik szintű karakter. Így is lehet "egyszemélyes" háborút vívni, ha olyan szövinek üzennek hadat, ahol csal 14-ik szintű karakterek vannak. A megtámadott szövetség nem tud visszaütni, csak a 17-es karakterre, így valószínüleg veszítenek ráadásul 30%-ot, hiszen a szintek átlaga alapján erősebbek a támadó szövetségnél.
de akkor mire kell a sok 10-es karakter? elég az egy 17-es.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
48. hozzászólás - 2008.11.05. 15:33:31 (Válasz Kocos #23 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.11.05. 07:55:53
Idézet: Cassian - 2008.11.04. 21:55:27
Csak a kérdés, hogy mi számít szivatásnak?


Megmondom. Az amibol a szivatonak nincs elonye. Azzal a kitetellel, hogy az elonyt itt egeszen tagan lehet ertelmezni, de a karorom nem elony.

Nezzunk egy elatszagu peldat. A mehecskenek van ugye egy fullankja, amit ha elhasznal, az altalaban kis elete veget jelenti. Tegyuk fel, hogy jon egy medve es mezet csen a kaptarbol. A bator mehecske nekiront, jol megcsipi, majd belepusztul. Miert is? A kozosseg erdekeben, hogy az medve tobbet ne merje idedugni az orrat. ez rendben is van. De mivan ha egy embert csip meg? Az, hogy legkozelebb a mehesz felveszi a sisakot, meg tobb fustot hasznal, otthon meg elokerul a fenistil. De a mezet nem mentheti meg. Persze a mehecske ezt nem tudja felfogni.
rossz példa. a méhecske félelemből támad, és nem azért, hogy megszivassa az embereket.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.33
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
49. hozzászólás - 2008.11.05. 15:35:25 (Válasz Sir Ny #48 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2008.11.05. 15:33:31
Idézet: Kocos - 2008.11.05. 07:55:53
Idézet: Cassian - 2008.11.04. 21:55:27
Csak a kérdés, hogy mi számít szivatásnak?


Megmondom. Az amibol a szivatonak nincs elonye. Azzal a kitetellel, hogy az elonyt itt egeszen tagan lehet ertelmezni, de a karorom nem elony.

Nezzunk egy elatszagu peldat. A mehecskenek van ugye egy fullankja, amit ha elhasznal, az altalaban kis elete veget jelenti. Tegyuk fel, hogy jon egy medve es mezet csen a kaptarbol. A bator mehecske nekiront, jol megcsipi, majd belepusztul. Miert is? A kozosseg erdekeben, hogy az medve tobbet ne merje idedugni az orrat. ez rendben is van. De mivan ha egy embert csip meg? Az, hogy legkozelebb a mehesz felveszi a sisakot, meg tobb fustot hasznal, otthon meg elokerul a fenistil. De a mezet nem mentheti meg. Persze a mehecske ezt nem tudja felfogni.
rossz példa. a méhecske félelemből támad, és nem azért, hogy megszivassa az embereket.

Kiveve a gonosz mehecsket.
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
50. hozzászólás - 2008.11.05. 15:36:17 (Válasz Cassian #46 hozzászólására.)
Ha a vazolt kamikaze taktika nem jelenik meg a jatekban, akkor tultargyaltuk, en sem aggodom. Szemelyszerint sosem tamogattam a kicsik farmolasat, akar portya akar szovetsegi szinten. Arrol sem volt szo szerintem, hogy barmilyen szabalyt meg kene valtoztatni egyik vagy masik konkret szovetseg erdekeben vagy elleneben. Mindenki elmondja a velemenyet, aztan Miklos merlegeli mivel ert egyet es kell-e valtoztatas.
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
51. hozzászólás - 2008.11.05. 16:07:07 (Válasz Sir Ny #48 hozzászólására.)
A méhecske állat; a végzeturak szerintem annál egy kicsit összetettebb létformák. Abban talán hasonlítanak a legendákból ismert embernépre hogy nem felejtik el azt ha valaki kárt okozott neki vagy a szövetségének és később revansot vesz érte. Kb. mint a szemet szemért, fogat fogért elv -mondjuk ez egy iszonyat romboló dolog; de nem én programoztam úgy a játékot hogy a szövetségek közti kommunikáció nagyjából kimerüljön a háborús rablásokban.

Nincs alternatíva, nincs igazi együttműködési lehetőség. Még a béke is a háborúból van származtatva amikor olyan időszakként van definiálva amikor nem lehet a másikat támadni. Nincs olyan hogy 2, egymással békében álló szövetségnek bármi haszna is legyen ebből a békéből, kivéve hogy nem okozhatnak kárt egymásnak (de ez is csak azért számít haszonnak mert a játékmechanizmus arra buzdítja a szöviket hogy háborúzzanak). Ez egy eléggé negatív indítása a szövik közti kommunikációnak....
Pontszám: 6.50
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
52. hozzászólás - 2008.11.05. 16:12:55
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ezt Ti taktikának hívjátok, akkor innentől fogva semmi alapotok nincs az ELITRE vagy a többi erősre mutogatni, mindkettő módszer a játék lehetőségeit használja, de az egyik jobban kifacsarja azt.

Sajnálom, hogy nem lesz a háború reformból semmi, mert a játékvezetés úgy látja, hogy nincs szükség rá, pedig lenne, nagyon sok hsz született a témában, s én azt hiszem, hogy a többségét érdemes is volt átolvasni, átgondolni. Ez a mostani állapot kő, papír, olló játék, "csináld magad" megoldásokkal. A háború elszürkült, csak egy rutin elem lett..
Zoidberg - v1
Pontszám: 6
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
53. hozzászólás - 2008.11.05. 16:39:28 (Válasz Blackjack #52 hozzászólására.)
Kifacsarja? Nem; maguk a játék lehetőségei azok amik ilyen kifacsarodottak (lásd a korábbi hszemet a szövetségek közti kommunikációról). A játék arra is ad lehetőséget hogy egy kari több LE lufi karit farmolva/rabszolgázva hízzon -egyszerűen csak arról van szó hogy vannak olyan lehetőségek amelyek megvalósítását központilag szankcionálják, másokét meg nem.

Szerintem érdemes lenne a szövik közti békés együttműködés lehetőségeinek leprogramozásán gondolkodni a tisztelt készítőknek mert ez jelenleg teljesen hiányzik! Mi lenne ha nem csak a háború hozna hasznot hanem a béke is, ne gondolkodjunk már annyira szemellenzősen hogy itt a konc, mennyé' gyakni.
A hozzászólást tramenes módosította 2008.11.05. 16:39:52-kor
Pontszám: 6
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
54. hozzászólás - 2008.11.05. 17:31:03 (Válasz Blackjack #52 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2008.11.05. 16:12:55
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ezt Ti taktikának hívjátok, akkor innentől fogva semmi alapotok nincs az ELITRE vagy a többi erősre mutogatni, mindkettő módszer a játék lehetőségeit használja, de az egyik jobban kifacsarja azt.

Sajnálom, hogy nem lesz a háború reformból semmi, mert a játékvezetés úgy látja, hogy nincs szükség rá, pedig lenne, nagyon sok hsz született a témában, s én azt hiszem, hogy a többségét érdemes is volt átolvasni, átgondolni. Ez a mostani állapot kő, papír, olló játék, "csináld magad" megoldásokkal. A háború elszürkült, csak egy rutin elem lett..


Ki mutogatott a másikra a játék módszere alapján? Nekem az az undorító és visszataszító dolog nem tetszik, hogy ha valami vagy valaki olyan módszert alkalmaz a játékban amire nem gondoltam, és ezzel túl jártak az eszemen, akkor rohanok Miklóshoz, hogy ez így nem ér. Tessék megváltoztatni a szabályokat, úgy ahogy nekem tetszik. Az én szüleim már óvodás koromban megtanították nekem, hogy árulkodni nem szép dolog. Hazudni pedig egyenes csúnya dolog.
A hozzászólást Cassian módosította 2008.11.05. 17:31:47-kor
Pontszám: 3
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
55. hozzászólás - 2008.11.05. 18:01:13
Mordraneth önfeláldozását lehet tisztelni, vagy akár őrültségnek is nevezni, de amit biztosra veszek az az, hogy a Gyógyír semmit nem fog megoldani. Ha a Gyógyír meg is nyeri 3 nap alatt a csatát, a lélekkút 1-2 nap alatt visszatölti a veszteséget. És nem hinném, hogy az ELIT HORDA ne válaszolna erre a támadásra...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
56. hozzászólás - 2008.11.05. 18:05:40
No, akkor megpróbálnám zárni a topicot...

1, Miklósnak valóban csak a béke megszegése nem tetszett, nem akart szabályt módosítani. Béke megszegése fenn sem állt. Így a vita programozó-játékos kettősét nézve értelmetlen.

2, Az erőseket sosem szeretik a gyengébbek.

3, Ez egy olyan húzás volt, amit még nem láttunk a játékon belül. Mostmár látunk. Lehet alkamazni. Nem éri meg, de lehetőség megvan rá. Szerintem ötletes volt, meglepő. Az Elit kezdetben nem is készült rá. Már erre is figyelni fognak, jó játékosok, azárt vannak ott, ahol. És nem azért, mert a fele programozza a játékot.

4, Kideürlő félben, hogy a játékban mindekinek lesz és marad sebezhető pontja. Hogy ezt etikus-e kihasználni? Fölvethető egyáltalán az akérdés, hogy etikus-e gyenge ponton támadni? És ha valaki képviseli is ezt az álláspontot, tud mondani objektív véleményt arra, hogy melyik gyenge pontra etikus támadni, és melyikre nem?
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 7
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
57. hozzászólás - 2008.11.05. 18:07:58 (Válasz Cassian #54 hozzászólására.)
Idézet: Cassian - 2008.11.05. 17:31:03
Idézet: Blackjack - 2008.11.05. 16:12:55
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ezt Ti taktikának hívjátok, akkor innentől fogva semmi alapotok nincs az ELITRE vagy a többi erősre mutogatni, mindkettő módszer a játék lehetőségeit használja, de az egyik jobban kifacsarja azt.

Sajnálom, hogy nem lesz a háború reformból semmi, mert a játékvezetés úgy látja, hogy nincs szükség rá, pedig lenne, nagyon sok hsz született a témában, s én azt hiszem, hogy a többségét érdemes is volt átolvasni, átgondolni. Ez a mostani állapot kő, papír, olló játék, "csináld magad" megoldásokkal. A háború elszürkült, csak egy rutin elem lett..


Ki mutogatott a másikra a játék módszere alapján? Nekem az az undorító és visszataszító dolog nem tetszik, hogy ha valami vagy valaki olyan módszert alkalmaz a játékban amire nem gondoltam, és ezzel túl jártak az eszemen, akkor rohanok Miklóshoz, hogy ez így nem ér. Tessék megváltoztatni a szabályokat, úgy ahogy nekem tetszik. Az én szüleim már óvodás koromban megtanították nekem, hogy árulkodni nem szép dolog. Hazudni pedig egyenes csúnya dolog.

Kicsit szerintem tévedésben vagy. A játékban semmilyen változtatás nem valósult meg csak azért, mert sokan lobbiztak érte, de Miklós nem akarta volna. Ha végignézed a topic-okat, sokminden nem valósult meg azok közül sem, amelyekben mindenki egyetértett a hozzászólók közül. Most is arról van szó, hogy egy kiskapu nyitva maradt amire a készitők sem gondoltak és ha úgy gondolják most, valamiképp becsukják. Vagy az a lényeg, hogy ha valami trükköt, netán bugot észreveszünk a programban, azt csöndben használjuk ki és véletlenül se szóljunk senkinek? Ha minden igy van jól a készitők szerint is, úgysem lesz változás, kár bosszankodni.
Amúgy pedig érdekesnek találom, hogy mindenki szidja a játék rendszerét és erre orvoslásképp a játékosok egymást marják és szivatják jobbhiján, mert ugye a rendszeren egyikük sem tud változtatni, bármily meglepő, még az ELIT sem.
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
58. hozzászólás - 2008.11.05. 18:08:04
Ariel, egyet is értek. És nem mondanám, hogy ha ellenlépést tesz erre, akkor az Etikátlan lenne. De látjuk: Mindenkit meg lehet ütni. Lehet, hogy a stabilitást a gyémántoknál is a tömörtülés hozná meg. Vagy pl a gyógyír fenntartása, egyszemélyes hősökből. De lehet, hogy egy paktum.

De legalább az is kiderült, hogy az Elit is verhető- talán.
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
59. hozzászólás - 2008.11.05. 18:24:31 (Válasz Ariel #55 hozzászólására.)
Ehh; nem erről van szó. Nem kell azt elmagyarázni hogy ez kinek, miért, hogyan nem éri meg.

Játszani kell és élvezni a játékot; ennyi az egész

Persze hogy ez nem fér bele egy optimalizátor logikába de annyira komolyan ne vegyük már a VU-t. Nem dől össze a világ ha meggyengül a kari; ez csak egy bithalmaz amivel a Beho bizonyos feltételek mellett megengedi hogy játszunk.

Szerintetek abban a bizonyos, kvízből kiutált gyűjtögetős kártyajátékban melyik győzelemnek van nagyobb becsülete; annak amelyik ötletes, egyedi kombókkal operál vagy annak amelyik 50.000Ft-os pakival nyerstápból veri a mezőnyt? Na igen; szerintem is.
Pontszám: 7.75
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyszemélyes szövetségi háború
60. hozzászólás - 2008.11.05. 18:32:43 (Válasz Ariel #55 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2008.11.05. 18:01:13
Mordraneth önfeláldozását lehet tisztelni, vagy akár őrültségnek is nevezni, de amit biztosra veszek az az, hogy a Gyógyír semmit nem fog megoldani. Ha a Gyógyír meg is nyeri 3 nap alatt a csatát, a lélekkút 1-2 nap alatt visszatölti a veszteséget. És nem hinném, hogy az ELIT HORDA ne válaszolna erre a támadásra...

Végülis mit kell megoldani? Az ELIT HORDA permanens padlóra küldését?
Pontszám: 5
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője