Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blackjack

Dátum: 2009.04.24. 14:07:26
szerintem ez a 600-600 támadás mindkét féltől ennyi idő alatt azért nem kevés;)
Dátum: 2009.04.22. 16:48:30
na, akkor számodra jó hír az, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint még 1 hétet ráhúznak a harcoló felek..vagy kettőt..esetleg hármat;)
Dátum: 2009.04.22. 16:31:22
Ha nincs meg az 50 csata, akkor 3 hét után mindenképpen döntetlennel zárul a háború.
Dátum: 2009.04.21. 22:47:55
első lépésként el lehet kerülni a topikjaikat, ez ingyenes és instant megoldás:P:)
Dátum: 2009.04.21. 21:01:50
A háborút már szinte a kezdetektől ostorozta mindenki (Ti is), de semmi sem változott, lett béka csarnok, meg háború torony, ja meg katakomba, de maga az alap maradt az ami:(
Dátum: 2009.04.21. 20:57:19
Egy igazi izgalmas háborúhoz, meg min két fél kell, az hogy az egyiknek van kedve még nem elég, szerintem. Persze, a háború nem kívánság, de hogy izgalmas is legyen, meg háború is legyen az már az..
Dátum: 2009.04.21. 20:55:22
Idézet: Piciklon - 2009.04.21. 20:54:24
Glórin, Sel : hagyjátok. Nem éri meg...
(A vita, partner hiányában elmarad )


csak nehogy így legyen a háborúval is..
Dátum: 2009.04.21. 19:40:56
nem igazán aggasztó a dolog, kb. annyi jelentősége lesz, mint a TGY első vereségének, 2napos beszédtéma..
Dátum: 2009.04.21. 18:49:52
Nem az, de éppen ez a baj, hogy a háború sem ad plusz izgalmakat, hiszen csak portyák sokaságáról van szó, eddig is volt ide-oda ütés minden nap, most annyi változott, hogy 3x annyi van, és pörög egy számláló.. Ettől a fapados háborús rendszertől nem sokat lehet várni, mondjuk erről nem a szövetségek tehetnek..

edit: és egy sokat megélt top klánnak nem hiszem, hogy ez lenne az adrenalin löket netovábbja (tudom nincs más, de ez sem pótol semmit), presztízs csatának elfogadom, de izgalom akkor lett volna, ha jó pár hónapja történik mindez:)

Nyugodtan pontozhattok még lejjebb ettől nem fog megváltozni a véleményem, az esemény izgalmi faktora kb. a Barátok Közt 145-ik részének az izgalmaival van egy szinten:)
Dátum: 2009.04.21. 18:37:16
Én csak azt nem értem, hogy ha miért egy háborútól várjátok az "izgalmat"? A háború utoljára a játék elején volt izgalmas, amikor még az újdonság erejével hatott (szerintem). Ráadásul, szép lassan beleszürkültetek (igen a légió is) a megszokott háborús kerékvágásba, 5-8 erős ember hadakozik -oldalanként- 80%-ban, a többiek meg statiszta szerepben. Nincs bajom a háborúval, csak azt nem értem, hogy azoknak akik felpörgésre vártak tőletek, azok most ennyitől felpörögtek és ez a háború meggyőzi a kételkedőket? Persze mindez azért van, mert ilyen a rendszer, ennyi teret enged a játékosoknak, de attól még, hogy a "nagyok" csatáznak az egész ugyanaz a rutin marad, naponta be lehet írni, hogy épp most 5-10-15 van közte, micsoda izgalmak:)
Dátum: 2009.04.20. 18:05:53
jó kérdés..pláne, hogy nagy valószínűség szerint bajnoki medálos fogja elvinni, azaz marad jóóó sok cucca a licit után is.
Dátum: 2009.04.20. 14:39:04
Idézet: chehs - 2009.04.19. 16:28:47
Üzenet a Hegy összes örökösének!
Nemtelen eszközökhöz nem fogunk nyúlni, harcunk a becsület nevében indítjuk. Nem bújunk el, s nem rejtőzünk falak mögé. Harcosaink a végsőkig velünk maradnak, s kitartanak a győzelemig, vagy a teljes pusztulásig.


Nos, ez remekül hangzott, kár, hogy nem igaz, hiszen jó páran a katakombákban csücsülnek a háború alatt..
Dátum: 2009.04.06. 17:31:52
Miklós topicinditó hozzászólásából:

Kétféle tétel lenne: egyedi Végzeturas tárgyak és ajándéktárgyak. Az ajándéktárgy lehetne akármi, könyvcsomag, CD, ipod stb. Bármi, amit a Beholder vagy más szponzor felajánl. Ez a rész egyfajta nyereményjáték, a játékkal valódi tárgyakhoz juthatna, aki akar. Az egyedi tárgyakra mondok pár példát: egy nagyon tápos fókuszkristály, amit ha lecserélsz, visszakapod; egy (nem bekészítendő) használati tárgy, ami felezi a tudatturbó VP költségét; egy másik, ami a láthatatlanság aktiválási és használati idejét csökkenti; egy harmadik, ami minden nap termel neked egy extra gyógyitalt; egy negyedik, ami minden nap ad neked egy aranydukátot... stb. A lényeg, hogy ezek egyedi tárgyak lennének, ha azt az egyet valaki megveszi, csak akkor lehetne a következőre licitálni, ha az adatbázisban levő többszáz tétel körbeér, tehát kb. félévente.



Ugyanitt írta, hogy PP-ért is lehetne naponta egyszer dukátot szerezni, de lehet hogy menetközben ezt elvetette, nem követtem figyelemmel a témát.
Dátum: 2009.04.06. 17:23:29
ÖÖ nem úgy volt eddig, hogy a PP-t is dukátra lehet váltani?
Dátum: 2009.04.01. 17:53:27
Azt hiszem ez ebbe a -méltánytalanul kis forgalmú- topicba illik

Dátum: 2009.04.01. 16:16:58
miket nem talál az ember netezés közben...ez mikor lesz elérhető??

Dátum: 2009.03.12. 16:28:52
Idézet: Simon - 2009.03.12. 15:34:46
Osszefoglalva, objektiven nezve:

Felreteve hogy ki gyemant, ki TGY, ki AL, ki EH, stb. Senkit nem zavar, hogy pillanatok alatt ki lehetett fejleszteni egy szazalekban merve nagyon durva (12%-14%) bonuszt a jatek jelenlegi allapotaban?

Eddigi kepessegek es bonuszok mind olyanok voltak, hogy versenyhelyzetet kepeztek.. Valaki fejleszti a kritikust, elobb-utobb reagal ra a mezony. Valaki megugrik tamadasban, rafejleszt a csapat, vagy vedelmet novel, stb...

Itt egy teljesen eltero dologrol van szo, mely raadasul erosen elmeretezett a jelen tulajdonsagszintekhez merve. Fuggetlenul attol, hogy eppen milyen hordaban vagy, es hogy esetleg ez most eppen kedvez neked, vagy nem, ezt gondold at.

Ez egy joindulatu, de atgondolatlanul bevezetett fejlesztes volt, sajnos. Tul nagy a merteke, tul nagy a hatasa a csatakban, mely teljesen atrajzolta a 6 honap alatt kifejlodott portyazasi eroviszonyokat.

Javaslom, hogy a jovoben ilyen tipusu szakertelmeket folyamatosan vezessek be (1 honapig a max szint 10, majd kovetkezo honapban 20, stb). Ezzel megmarad a folyamatossag elve, ami azert egy ilyen hosszutavu jatekban azt hiszem alapelvaras.


De pont ez a lényeg, amit szerintem ti nem láttok be. Hipp-hopp egyhuzamban csak 2--4 szövetség tudta most maxra húzni (de ott sem az összes tag!) ezt a szakértelmet, a többieknek sokkal fokozatosabb lesz ezt meglépni. A top3 speciális helyzet, falják a küldiket, meg minden mást is, de ez nem a NORMÁL játékos tempója, ami fent hirtelen borulást eredményezhet az közép/lent egyáltalán nem lesz olyan drasztikus, és legfőképpen gyors folyamat!

edit: és éppen ezért lenne felesleges most statisztikát lobogtatni, és ezzel bizonyítani, hogy mindenki a gyémántra tett. Most még csak a top klánok tagjai járnak ott, hogy ezzel a szerrel éljenek, a diplomáciai és egyéb helyzetek miatt ez nem lenne egy "reprezentatív" felmérés.. Majd ha a játékosok normális százaléka oda jut, hogy elkezdi fejleszteni az lesz a mérvadó.
Dátum: 2009.03.12. 16:24:13
Darah: nincs szavazat szétaprózás, mert mint írta Miklós, csak az egyes válasz "győzelme" esetén nem lesz változtatás, ha a másik három összesen több szavazatot kap, mint az első már csere lesz, a kérdés csak az, hogy milyen módon.

A te válaszlehetőségeiddel az a baj, hogy továbbra is azt sulykolja, hogy ez egy direkt gyémánt horda ellen hegyezett szakértelem, amivel én még mindig nem tudok egyetérteni.
Dátum: 2009.03.11. 17:16:54
edit: miért nem lehet törölni?
Dátum: 2009.03.11. 01:10:22
edit: mind1, rájöttem, hogy felesleges koptatni a billt, ugyanazokat a köröket futjuk mindannyian.

Jó lenne meghallani Miklós véleményét is a dologról, gondolom van véleménye, mert nem poénnak tervezte a horda gyűlöletet:)