Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blackjack

Dátum: 2009.08.06. 14:21:44
Szerintem várjuk ki az estét, sokan csak délután vagy este fognak belépni, rengeteg idő van még hátra, nem hiszem, hogy sima lesz, minimum két horda fog fej-fej mellett haladni szvsz.
Dátum: 2009.08.06. 13:36:19
Nem kötelező részt venni benne, igen, ha egyszer nem teszed meg egy nap, feleződik a mannaregeneráció, ami szerintem csak azokat érinti érzékenyen akik sokat portyáznak. De. Egy nap 2csp + egy minimális LE veszteség nem a világ szerintem, semmilyen szinten sem. Az LE-ből még vissza is kapsz valamennyit, és tárgyszerzésre is esélyed van. Plusz kapsz annyi TP-t, mintha elvadásztad volna azt a két CSP-t, és még az állataid is fejlődnek.
Dátum: 2009.07.02. 00:58:39
Itt egy közösen létrehozott "Végzetúr album" lehetősége volt taglalva, ami azonban érdeklődés hiányában elmarad..
Dátum: 2009.06.26. 19:46:42
Egyebet nem tudok mondani

Dátum: 2009.06.23. 19:53:31
hogyan lehet normális háborút játszani? A játékosok kössenek külön szabályokat és azok szerint próbáljanak lavírozni? Így soha nem fog változni a rendszer, a készítőket kellene jobb belátásra bírni..régen temérdek játékos kérte kicsik és nagyok egyaránt, hogy legyen változás..semmi nem történt, az utóbbi időben bekerült a béka meg a háború torony, de az alapokhoz nem mernek/tudnak/akarnak (megfelelő rész aláhúzandó) nyúlni:)
Dátum: 2009.06.23. 19:30:00
Hát azért szerintem ez nagyon erős hangulatkeltés:) Pont hogy a TOP szövetségek szidták legaktívabban régen is a háborús rendszert, ha nem hiszed nézd vissza, hogy hány TGY, Elit és Azúr tag ötletelt és kérte a változtatásokat, s nem olyan változtatásokat melyek az ő érdekeiket szolgálná, hanem olyanokat amik pl. gátat szabnak a farmolásnak. Baromi régen volt, de igaz:P Persze, ettől még háborúztak, való igaz, de a játék elején mindenki háborúzott minden szinten, mert még új volt, meg mert mindenki művelte és senki nem akart lemaradni:)

A gyógyír féle "anomália" csak egy a számtalan sajátosságból ami a mostani rendszert jellemzi, csomó más dolgot kellene megoldani a háború kapcsán, olyanokat amik minden egyes szövetséget érintene..legalábbis szerintem:)
Dátum: 2009.06.23. 16:19:39
Ne haragudj, te ezt mennyire látod életszerűnek? a Tagság fele 16 fő, őket egy nap alatt mozgósítani kellett volna és azonnal katakombába rejteni, de míg így is túl SOK üthető karakter maradt volna a Tappancs számára, tekintve, hogy tőlük három ember támadott, visszatámadni arra a 4 elérhető emberre meg alig alig lehetett. Így a képlet egyszerű ha 16 légiós marad kint 4-5 tappancs ellenében akkor a tappancsnak háromszor annyi célpontja lesz, míg a légiósok max egymás elől ütnék le a célpontot, de az akkor is csak egynek számít. Nyilván nyerhetett volna a légió, ha 12 óra leforgása alatt csak a 10 legerősebb karakter maradt volna placcon..de ez szerinted simán kivitelezhető, csak akarat kérdése? Azért a szervezettségnek is van egy határa..
Dátum: 2009.06.23. 16:12:54
"Jelen esetben szerintem egyszerűen savanyú a szőlő..." Jelen esetben inkább te sem szeretnéd belátni azt amit sokan mások..a háborús rendszer fapados, gondolom szerinted tökéletesen rendben van az, hogy 2-3-4-5 fős szövetségnek könnyebb háborút nyernie egy akármilyen erős ellenfél ellen, ha az ellenfél sok taggal rendelkezik, ez roppant közösségépítő elem, és tényleg nagyban ösztönzi a játékosokat (jutalomról már nem is beszélek), hogy hosszú ideig egy szövetségben maradjanak!:)

A tappancs egy háborús optimatizátor akik ÍGY tudnak nyerni, tudom ez nekik nem tetszik, de máshogy nem tudtak, ez meg tény:). Szélsebesen ütik az epikusokat, gyűlnek a tárgyaik, hamarosan maxon vannak a fontos épületeik, szóval összességében semmit nem vesztettek a kiválással..miért is vesztettek volna, hiszen ők sem akarták tönkretenni az eddigi munkájukat..
Dátum: 2009.06.23. 03:02:53
Erősebb ellenfelet nem is fogtok találni, már ne haragudj, szerintem te is jól tudod, hogy ennél a stratégiánál nincs erősebb ellenfél:) Papíron jól mutat, hogy ti hatan-nyolcan leveritek a -megint csak- papíron legerősebbeket is, de azért azt lássuk be, hogy a VU sajátságos harcrendszere miatt ezt messze könnyebb kivitelezni (megnyerni a háborút) mint amikor a közel egyenlő létszámú szövetségek esnek egymásnak.

Az ilyen háborúk mellett nem sok rizikófaktor van a nagyobb szövetségek ellen, pókeres nyelven szólva a nagy szövetségek vs Tappancs háborúkban a nagyok már a floppon meghaltak, amikor megkapták a hadüzeneteteket:)

Ezzel nincs is gond, mert -sajnos- továbbra sem született semmiféle háborús reform (és nem is fog már..), így ez egy létező, jól bejáratott vegytiszta stratégia, ha úgy tetszik a háborús nyereségek "optimalizálása", de hőstettnek meg bravúrnak meg hagy ne gondoljam már hogy a kő legyőzte az ollót
Dátum: 2009.06.22. 22:18:26
ez annyira álszent dolog..a tappancs min 50%a elit szövetség tagja volt, ugyanúgy háborúztak és farmoltak mint mindenki más, most is ezt a tevékenységet folyatják, csak most már azt is megmerik támadni akikhez korábban nem volt bátorságuk, hja a rendszer hiányosságai révén persze könnyebb hajózni..gyógyír 2.0..kb ennyi:)
Dátum: 2009.05.27. 15:21:59
Amennyire én látom -és ezt írta Miklós is- elsősorban tényleg csak a magas szintűekre pályáznak, nálatok csak te vagy, így ezért bántanak, nálunk is jönnek óránként, fixen 4-6 emberre
Dátum: 2009.05.27. 14:57:16
Legalább történt valami..záporoznak a hsz-ek:)
Dátum: 2009.05.27. 14:20:04
valami ilyesmi

-- PM protokoll betöltve
-- Üzenet feldolgozva
-- Válasz konfigurálása
-- Print PM
-- Nem. Meghalsz!!
-- logoff

Dátum: 2009.05.27. 14:10:43
de ezek csak robotok, nem hiszem, hogy ilyen céltudatosak lennének:)
Dátum: 2009.05.27. 14:02:30
a Kristály Szövetség szövetség hadat üzent nektek! A háború 2009.05.28. 02:00:04-kor kezdődik...hát akkor.. -egy halk- For the Legion (agresszív robotok )
Dátum: 2009.05.27. 13:48:11
ezek az aranypofák (ill kirstály) mind 57+ szintű, szóval nem annyira zargatják a "kisebbeket"

edit: ja nem, van egy-két 56-os is
Dátum: 2009.05.27. 13:42:53
Tetszik a szerénységük, van tagfelvétel hozzájuk?
(a hármas ponttal messzemenőkig egyetértek, kb. a játék eleje óta tépem a szám a fórumon, hogy miért nincsenek olyan játékosokból lett kvíz adminok akik közvetlenül javíthatnak, módosíthatnak a kvíz adatbázisban is, válasz, reakció -hogy miért nem- azóta sincs. Az alapelgondolás (miszerint majd a játékosok szűrik a kérdéseket amikor vadásznak már nagyon régóta nem működik, a fórum legforgalmasabb része a kvízhez kapcsolódó témák..)
Tessék végigolvasni a dolgokat, nem ugyanazt csinálja mint a "többi". És nem is vele van a baj, a módszere legális, lehet ellene védekezni, nincs is ezzel probléma. A legtöbb ember a kivégzéses győzelem után kapott +LE mennyiségét sokallja, szerintem.
Dátum: 2009.04.24. 14:16:21
Ilyen a ilyen a boksz..