Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blackjack

Dátum: 2009.10.30. 12:56:52
szerintem nagyon jó 5let!:)
Dátum: 2009.10.30. 12:04:25
Igazad van, szerintem is módosítani kellene a kvízolimpiát, ez így már réges rég nem arról szól, amiről kellene. Adatbázisuk, és scriptgyorsaságok olimpiája.
Dátum: 2009.10.29. 15:53:40
A kalandírást nagyban színesítené, ha készítenétek pár szöveges parancsot hozzá. Egyszerű dolgokra gondolok, ilyesmikre hogy [karakternev] (a játékos nevét rakja a szövegbe), [szovetseg] (a játékos szövetségének a nevét teszi a szövegbe) stb. Így személyre szabottabb hatást keltene az egész. Ha minden igaz, a karakternév parancsot a legendákban már használjátok, csak a kaland írok rendelkezésére kellene bocsájtani;)
Nem gond, persze. Csak furcsa, hogy az összes hozzászólása annyi amit ide beírt. Komolyan mondom nevetséges, hogy ebbe próbáltok belekötni (lehet a többieknek elfogy a türelme és betesznek egy képet..), tisztelettel annyit kérek, hogy ha az én szövegemet fenntartásokkal fogadjátok, akkor a "panaszos" fél igazát se tessék azonnal készpénznek venni. Mert ti, ahogy beírta, máris körbesajnáltátok, mindenféle kételkedés nélkül, és most is azt várjátok el, hogy én védekezzek? Nem volt semmiféle várjuk meg a másik felet is gondolat, vagy ilyesmi, és ezen azért jó lenne, ha elgondolkoznának a vérszagra gyűlők.

Ha holnap beírok ide új néven, hogy Archibald kirúgott a szövetségből, mert nem adtam meg az adataimat, mindenki elfogja nekem hinni egyből? Remélem igen:)
Idézet: Stubb - 2009.10.28. 13:13:42
Print screen or never happened!

Nos, én nem fogok képet betenni. Nem azért, mert a kép nem az én szavaimat igazolná..de amíg ti fenntartás nélkül elhisztek mindent egy 3 hozzászólásos névnek az én szavammal szemben, azt hiszem felesleges bármit is bizonygatnom Plusz annak ellenére, hogy nem túl "szimpatikus" a kolléga magatartása, nem biztos, hogy örülne neki, ha kikerülne a játékban használt nickje. Túl lett lihegve ez a dolog.
Idézet: Blackjack - 2009.10.28. 10:32:04
Idézet: pityu - 2009.10.28. 10:22:52
Nem a helyettesítés ellen beszéltem.

Tárgyilagosan leírta, hogy nem adta meg a jelszavát, ezért kirúgták... nincs itt szó felreértésről.


Ó, dehogy nincs.. De ha te inkább hiszel egy három hozzászólásos névnek, akkor szíved joga. Az állításával "csak" két baj van.

1. Nem kell megadni kötelező jelleggel semmilyen adatot
2. Nem lett kirúgva (lásd első pont, emiatt nem is lehetett volna..), ő lépett ki egy szó nélkül..


ezek tükrében lehet, hogy nem is a Khatifokról beszélt:P
bocs a duplaposztért, szerkeszteni akartam az előzőt
Idézet: pityu - 2009.10.28. 10:22:52
Nem a helyettesítés ellen beszéltem.

Tárgyilagosan leírta, hogy nem adta meg a jelszavát, ezért kirúgták... nincs itt szó felreértésről.


Ó, dehogy nincs.. De ha te inkább hiszel egy három hozzászólásos névnek, akkor szíved joga. Az állításával "csak" két baj van.

1. Nem kell megadni kötelező jelleggel semmilyen adatot
2. Nem lett kirúgva (lásd első pont, emiatt nem is lehetett volna..), ő lépett ki egy szó nélkül..
A karakterek nem azért a +1%ért versenyeznek, hanem, mert versenyezni szeretnének, és egy versenyszerver megnyerése egyénileg/csapatban dicsőség;)
Nos, nagyon szellemes volt újfent, de mintha az Ájjatkák tagjai sem vetnék meg a helyettesítést sem a v1-en, sem a v4en. Persze, gondolom, ti soha, semmilyen körülmények között, egyszer sem.

Egyébként a panaszoló kollega valamit félreérthetett (és khm 3hsz..), mert senkinek nem KELL megadnia erőszakkal semmilyen adatot, pusztán csak a "profik" magatartása miatt a Khatifok is elkezdték szervezni a helyettesítést, ő ezzel nem értett egyet -gondolom-, kilépett (bár a szövetségben persze nem jelezte, hogy valami baja lenne), persze nyilván könnyű ráugrani a témára, még akkor is, ha kevés a valóságtartalma:)

és még, hogy amikor írtuk/írták, hogy nincs helyettesítés, bizony nem is volt..mert még csak most van szervezés alatt..
Dátum: 2009.10.28. 00:52:07
szerk: nemide
Dátum: 2009.10.26. 12:45:47
Idézet: Otoaak - 2009.10.26. 09:45:28
Nem az a ciki, hogy ennyire kiakadtatok, hanem, hogy nem veszitek észre, hogy a meccs már lefutott.


Aha. Egyébként a stílusa azután paprikázódott fel, miután néhányan, szerényen lehülyéztétek, de még így sem szakított át semmiféle gátat, és utólag bocsánatot is kért, amit valahogy mások nem tettek meg. Ha pedig ez a meccs már lefutott, akkor miért is kellett, kézzel-lábbal ellenkezni egy nyamvadt kárpótlás miatt...? Ha ennyire lefutott a meccs, "illene" úriember módjára viselkedni, hiszen a végeredményben nem oszt nem szoroz. Kicsit azért szerényebben..
Dátum: 2009.10.25. 21:33:15
Szerintem hanyagoljuk ezt a topikot addig, amíg meg nem jön a játékvezetés válasza. Már mindenki leírta amit akart, a sárdobálás meg felesleges. Majd ha megtudjuk holnap -remélhetőleg- a hivatalos állásfoglalást azon lehet újra vitatkozni:)
Dátum: 2009.10.25. 19:28:09
Szerintem ezt tesszük (most már), várjuk a játékvezetői döntést:)
Dátum: 2009.10.25. 14:56:38
Álljon már meg a harci menet. Annyira képmutató és álságosak vagytok itt néhányan, hogy az már fájó.
A v4 versenyszerver, meghatározott szabályokkal, ahol bizony az idő is nagy kincs, ezt azt hiszem mindenki képes belátni, pláne az olyan mélyen tisztelt szövetség tagjai, akik már úgy indultak neki a szervernek, hogy előre meg volt határozva, ki mikor csatlakozik hozzájuk, milyen stratégia mentén játszanak, tagjaik között több neves karakter van stb.

Milyen megadott időről beszéltek? Ki volt írva bárhova is, hogy csak éjjel kettőig lehet ütni az epikust, mert ha addig nem ütöd le, akkor odaveszett a szövetség ideje, a játékosok LE-je, a játékosok kedve (mert itt az emberek -s ezért külön becsülendő, s nem lenézendő..- valóban maguk ütik az epikust, nem 4 karakter helyettesít mindenkit)? Milyen hátrány ér titeket, ha CSAK azt az időt kapjuk vissza, amit elvettek tőlünk?

Ha ez nem a világ négyen történik, akkor fel sem venném, átéltem már én is jó pár hibát az alatt a több mint egy év alatt amit itt töltöttem. De még egyszer mondom, ez egy versenyszerver, ahol a győztes szövetség rengeteg időt és energiát, és pénzt öl a dologba, az ilyen dolgok pedig, igenis befolyásolják a végeredményt, az időveszteség egy dolog, a morálzúzás meg egy másik. Ugyanígy ki lenne kelve magából egy top 3-as kvíz karakter, aki éppen a leállás előtt indított el egy 1+ órás vadászatot, mert egy ilyen "baki" miatt, elúszhat az eddig felépített helyes kvízválasz gyűjtögetése, s ez csak egy ember, nem egy egész szövetség.
Dátum: 2009.10.25. 02:28:42
Én bízom Miklósék bölcs belátásában, mert ezt ők ........ el, nem kicsit, nagyon. Egy ilyen leállást minimum egy nappal előre kellett volna jelezni a főoldali hírek között. Ha jól láttam még a fórumban sem jelezték (de ebben nem vagyok biztos), de ha jelezték is nem időben..szóval tessenek rendet tenni.
Dátum: 2009.10.16. 00:25:08
A büntető randomizált hatásmechanizmusa már önmagában is egy "védelem" ellene (s ez is utólag lett betéve, sokak kérésére). Azért büntető a neve, mert büntet(nie kellene). Védekező karaktereknek jó..miért kell agyonszabályozni azt, ami nem a "power usereknek" kedvez?
Dátum: 2009.10.01. 04:13:29
Szerintem nem lenne rossz, ha a következő v4-en megszűnne az ajánlás utáni LE, szerintem a gyors világon ez teljesen felesleges, és unfair, mivel ez egy versenyszerver, így itt az egész ajánlósdi nem arról szól, amiről kellene. Tudom, hogy sokkal kevesebb LE jár mint normál esetben, de ez a kevéske is sokat számít, és nem arra van használva, mint amire ki lett találva. Vagy maradjon, de úgy, hogy a v1, v2, v3-as kari kap csak bónuszt az alá regelt v4estől, de a v4-en játszó karakter ne kapjon bónusz LE-t az ajánlásai után. Szerintem hagyjuk meg a verseny "tisztaságát", és az ilyen apróságok se szóljanak bele a végeredménybe..
Dátum: 2009.10.01. 01:24:33
Remek ötlet, kiváltképp dicséretre méltó, hogy a játékosok is lehetőséget kapnak a szerkesztésre, ha pedig még azt is megcsináljátok, hogy a fentebb taglalt nem lineáris kalandokra is legyen lehetőség, akkor valószínűleg a VU eddigi legjobb fejlesztését hozzátok ki..legalábbis nálam az olvasottak alapján eddig ez a No1:)

szerk
Egy javaslatom is lenne, a kalandírásnál engedélyezzétek az alapvető html tageket, (u, i, b stb.) ezek a formázások nagyon minimálisak, de jól jöhetnek adott esetben:)
Dátum: 2009.09.18. 15:53:02
A v1-en nem lesz Beholder ajándékcsomag a mostani aukción?
Dátum: 2009.09.04. 14:17:49
Köszönjük, hogy minket választottak, és velünk szurkoltak az Azúr Légió SC - Miklos, a démoni mágus összecsapáson, reméljük nem bánták meg! Közvetítésünk végén engedjék meg, hogy pár szót ejtsek holnapi magazin műsorainkról is. Az "Extrém építészek" A Tyrant szövetség prominenseit látja majd vendégül, betekintést nyerhetünk az eget ostromló tornyuk kulisszatitkaiba, és megismerkedhetünk a kivitelezők feszültséggel teli mindennapjaival. Kapcsoljuk majd Zarknod piramisát is, a lelkes hosszútáv ébresztgetők már a tizenkettedik védelmi burkon is túljutottak, közel van már az ébredés pillanata, ne maradjanak le Zarknod csipás tekintetéről! Ne feledjék, a legjobb lélekszívásokat nálunk láthatják, a viszont látásra!:)