Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Outraged

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.14. 21:47:56
...lassan olyanok vagytok mint az állam!
Dátum: 2011.03.14. 21:46:41
Nagy kérdés! Miért új játék készítésén töritek a fejeteket amikor a meglévő tele van buggal és hibával. Arról nem is beszélek ,h vicc a mágia mesterei néven futó gyermeteg próbálkozásotok. Nem jön be elég pénz ,mi?! Szerintem csak nem túl nagy kérés ,h a VU-t rakjátok rendbe!!! Miért kell folyamatosan csalónom abban a játékban amit szeretek/szerettem(már nem is tudom)!?
Idézet: Endyr - 2010.08.10. 08:32:59
na en az ilyeneket nem engednem tovabb alt. masodikbol, amig meg nem tanul helyesen irni


Ha már veszed a fáradtságot, hogy helyesírás okán kötözködj, én a helyedben meggondolnám, hogy milyen módon teszem meg ezt. Még az angol billentyűzet sem mentség ebben az esetben, szerintem. Emlékszem a régi szép időkben még fejből tudtam az ékezetes betűk kódját, mert még hírből sem hallottunk akkoriban magyar billentyűzetről.

Üdv, Outraged
Verselolina szövitársa.
Dátum: 2010.08.06. 11:58:51
Kaptam infot, miszerint próbáljak ki egy ügyes kis oldalt ami majd segít a besorolásokban. Nos nem tudom, hogy mennyire megbízható, de kipróbáltam és így már tudom miért nem kapok pontokat.

Pl.:
Melyik nyelv nem tartozik Svájc hivatalos nyelvei közé: Angol

Egyéb tudományok -> néprajz, népszokások (100.00%)
Egyik kategóriába sem illik (35.80%)
Földrajz, csillagászat, geológia -> Európa (kivéve Magyarország) (32.81%)
Földrajz, csillagászat, geológia -> hol található? (31.31%)

Nos én botor és tudatlan kapásból a "Nyelv" címszó alatt keresgélnék, de semmi képpen pl. a néprajz, népszokások felé... mondom, hogy bennem van a hiba. Soha nem használtam eddig semmilyen kvíz segédletet (scriptet, adatbázist, google-t is csak akkor, ha vmi kiváltképpen érdekelt), mégis érdekes módon a kérdések 90-95% helyes választ adok. Meglepő, hogy itt ilyen "rossz" (biztos ez??) eredménnyel muzsikálok...

Szánalom az egész marhaság...
Dátum: 2010.08.06. 11:42:17
Gondolom... de legalább tudnám mit cseszek el... de az egész hóbelevanc úgy követhetetlen ahogy van. Miklós foghatná és vihetné az egész cukrozott taknyot úgy ahogy van... átkötve masnival szépen...
Nagyon ki vagyok akadva emiatt... elnézést.
Dátum: 2010.08.06. 10:09:25
Kicsit aggaszt ez a besorolósdi. Pazarlom itt rá a drága időt aztán tessék. Kb. 200 kérdésre ez jött egy hét alatt:

2010.08.02. 36 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.08.01. 36 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.07.31. 36 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.07.30. 106 lélekenergiát kaptál jutalmul 3 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.07.28. 36 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.07.26. 70 lélekenergiát kaptál jutalmul 2 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.07.25. 70 lélekenergiát kaptál jutalmul 2 kérdés kategóriabesorolásáért.

Utánna direkt leálltam, hogy lássam jön-e később és nem... Semmi...

200 kérdésből 11-et tudtam ezekszerint jól besorolni... most vagy én vagyok hülye, vagy a tükör görbe...
Komolyan mondom ez olyan szánalmas "fejlesztés", amit ráadásul a kvízmedálok miatt rákényszerítenek a játékosokra, hogy valami félelmetes...
Mosrtanában egyre gyakrabban érzem úgy, hogy a farok csóválja a kutyát...
Dátum: 2010.07.14. 10:35:45
Sziasztok!

Én igen ritkán látogatok fel eme dicső forumra, ahol általában nálam sokkal okosabbak osztják az észt, és akkor sem igazán veszem a bátorságot, hogy hozzáröfögjek ahhoz amit általában igencsak "alulról" szemlélek.
Most sem maga az alap téma, sokkal inkább az érkező Behos reakciók keltették fel a figyelmem.

A problémához való hozzállást tényleg Darah viccecskéje példázza legszemléletesebben. Összességében annyira péppé lett rágva a probléma, és annyira egységes most a játékos front, hogy nem hiszem, hogy még mindig ne értenék a Behos srácok. Belefutottam már máshol is hasonló helyzetbe, amikor is az aktuális "Főisten" bár már régen felismerte a hibát, a korábbi rossz kommunikáción nem tudott volna továbblépni komolyabb tekintélyvesztés nélkül, éppen ezért nem is tette meg. Pedig sokszor tényleg, ahogy arra Csavar is nagyszerűen rávilágított éppen ez lenne a célravezető.

Egyébként pedig Csavar, ugyanmár ne viccelj tudod milyen kutya kemény kimondani azt, hogy "Elkúrtuk"?
Dátum: 2010.01.02. 22:05:40
Gyerekek egy szót sem szóltam azt is halkan.. Nagy felindulásomban rögtön járt a szám, ahelyett, h kicsit jobban kivizsgáltam volna a dolgot!

Az említett két csatában nem is tudtak megsebezni, így a visszacsatolást sem tudtam észrevenni (azt vártam, h valamit kiír a varázslat elsütésekor, ahogy a többi másodlagos hatást is jegyzi). Az epikus viszont már megtudott ütni, és ő szépen vissza is kapta a sebzéseket, ahogy kell!

Köszönöm és bocsi!

Outraged
Dátum: 2010.01.02. 21:32:55
Sziasztok!

Volna némi problémám a "spektrális skórpió" nevű varázslattal, ami elméletileg 10% visszacsatolást biztosít. A visszacsatolás pedig elvileg, az alábbiak szerint működik:

"A visszacsatolás százalékban kifejezett sebzés rész, amit a támadó is elszenved a saját támadása által. Például 35%os Visszacstolásnál az ellenfeled sebez rajtad 100 pontot, akkor ő is sebződik 35-öt. A visszacsatolás csak közelharci fegyveres sebzésre hat. A taumaturgia nem befolyásoja a visszacsatolás mértékét. Sikeres mentődobás esetén a visszacsatolás nem hat."

Tehát, amennyiben jól értelmezem, csak akkor nem működik a visszacsatolás amikor kivédik a varázslatot (ami persze triviális), de egyébként mindig!

Nos nálam eddig semmilyen formában nem akar működni, pedig kellene, pl:

"Futás közben egy spektrális skorpió igéjét mormolod. (-220 VP). 1338 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 9 életpontot. Mielőtt összecsapnátok, Möbius feléd hajít egy negatív csapás varázslatot. Félrevetődsz. Csak 14 pontnyit sérültél. "

v.

"Lushen Carras mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy tiszta fény. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy spektrális skorpió varázslatot. (-220 VP). 1038 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 109 életpontot sebződtek. Regenerálsz 9 életpontot. "

A probléma asszem elég egyértelmű, és gyanítom mivel nem sokan használják ezt a varázslatot (hát igen még visszacsatolással együtt is elgondolkodtató), eddig talán nem is észlelt gond.

ASAP választ várnék!

Baráti Üdv,
Outraged
Dátum: 2009.07.15. 23:36:39
Minek is lenne Epikusunk... a kint amardtak már semmi hasznát nem vették akik meg vehették volna azok lent iszogatnak a pincében.
Egyébként nem tom milyen bujkálásról beszéltek... én kint vagyok a fronton szinte minden percben.

Üdv, Outraged
ZIB
Dátum: 2009.06.10. 14:53:31
Hali!

Óvatos kérdés: Miért nem lehet normálisan meghírdetni, hogy mik az új szakik? Most nem azért de kezd kicsit tunyulni a játék... várok is az esedékes őskő vétellel addig míg nem látok vmi előrelépést... HÚÚÚÚ hogy presszúrázom a fejlesztőket, figyelitek? Nagyon durva vagyok!!

Üdv, Outraged
Dátum: 2009.05.25. 15:01:21
Hali!

Nos korábban csak személyes példánkat írtam le bármiféle célozgatás nélkül, azonban hagy fűzzek mellé pár gondolatot.
Teljes mértékben megértem TLO elkeseredettségét, mégis igazat kell adjak a Zolinak!
TLO: Egyébként nem véletlenül nem járunk rátok farmolni: 1. Ti támadtatok, mi VÉDEKEZTÜNK! 2. Nem profilunk a farmolás.

Alapvetően a mi szövetségünkre (Zugivó Italbarátok) nem jellemző a támadás, sőt jóval többször védekeztünk mint támadtunk, valahogy teljesen más a harci morál, ha minket támadnak . Többen megpróbáltak minket is "rabigába hajtani", azonban minden esetben kíméletlenül igyekeztünk helytállni és bizony nem válogattunk az eszközökben klánunk és hírnevünk megvédése érdekében. Nálunk sem mindenki túl aktív, sőt... de van pár ember, aki időlegesen azzá tud válni. Legutóbbi háborúnkban durva dolgokat műveltünk, rekord sebességgel reagáltunk az ellenfél minden taktikai lépésére és mindig fordítani tudtunk. Szövetségünk nagy része önként vállalta, hogy háttérbe vonul és esélyt ad a fronton maradóknak a győzelemre, és itt bizony volt aki önként kilépett, mivel nem tudott katakombázni, jónéhányan hetekre levonultak a katakombákba, illetve véglegesen, vagy ideiglenesen kirúgtunk inaktív tagokat. Tökéletes összhangban használtunk minden lehetőséget: kémgömbözés, láthatatlanság, védelem itala... stb.
Még1 mindenkinek vannak más elfoglaltságai, pl. jómagam is dolgozom, sőt családom is van... de erre találták ki pl. a láthatatlanságot, vagy a katakombát, mindkettőt használtam a háború során, sőt egy ügyesen megszervezett láthatatlanság, védelem italával, pihenéssel és jó állapotú állatokkal, egész jól tud hozni a konyhára, úgy, hogy közben nincs is jelen az ember, ehhez persze az kell, h az ellenfél ne találjon jobb célpontot.

Lehet kicsit meglepő, h ezeket ilyen őszintén leírom, de úgy gondolom felhasználni nem igazán lehet ellenünk, hiszen java részt mindenki által ismert infokat írtam le, másrészről pedig ehhez kell egy olyan szövetség mint a ZIB, akik képesek egy gondolat mentén CSAPATként együttműködni. Ez már itt a reklám helye, éppen van nálunk szabad hely.

Baráti Üdv,
Outraged
ZIB - főkotnyeles
Dátum: 2009.05.24. 10:35:49
Lélekszipolyozok hagyományőrző egyházával vívtunk iszonyatosan brutális és mindkét részről többszöri taktika váltásoktól fordulatos meccset az elmúlt két hétben.
Bár ők voltak az agresszorok és eleinte igen nehezteltem rájuk emiatt, mivel elég rosszkor ért engem a háború, de annyira magával ragadó és szórakoztató háború kerekedett, ami valóban megmutatta számomra a játék minden szépségét. Asszem ilyen élményekért játszunk.
Részünkről valami elképesztő összefogás alakult ki, olyan egységesen tudtunk fellépni támadóink ellen ami még minket is meglepett (szerintem az ellenfelünket is ). Nagyon jó volt ilyen csapatban és hangulatban harcolni, mely feledtette az éjszakai fennmaradásokat a hajnali keléseket is.

Köszönöm a Szipolyosoknak az élményt, de legfőképpen a KLÁNOMnak!

Baráti Üdv, O.
Hali!

Rossz értékelést kapott kérdéseim:

1. Melyik megyénkben van Rétság?

Nógrád
Pest
Veszprém
Csongrád

Rétság egy Nógrád megyei régió központ több mint 3000 lakossal. Százával vannak olyan kérdések, hogy melyik filmben játszot XY, nos nem gondolnám, hogy az kevésbé lexikális tudás...

2.Ki volt Magyarország miniszterelnöke 1887. február 11. és 1890. március 13. között?

Tisza Kálmán
Deák Ferenc
Kossuth Lajos
Batthyány Lajos

Tisza Kálmán az egyik legelismertebb magyar miniszterelnök volt a 19. században. Rengeteg dátumot firtató kérdés van, pl. Mikor született Beethoven, meg hasonlók. Én itt szándékosan megfordítottam a kérdést könnytve ezzel a válaszadást (tehát nem kellett tudni a pontos dátumot).

3.Mi számít "érdektelen lexikális tudásnak"?

Magyarország földrajza
Magyarország történelme
Magyarország irodalma
Hollywoodi filmekkel, TV sorozatokkal, stb. kapcsolatos kérdések

Bevallom ez poén kérdés volt, de tulajdonképpen ez is teljesen korrekt.

Üdv, O.
Hali!

Lenne egy javaslatom: Ne lehessen azzal az indokkal "rossz kérdés" értékelést adni, hogy "érdektelen lexikális tudás", ugyanis szomorú tapasztalatom, hogy nagyon sokan nem értik ez mit jelent. Alapjában véve teljesen jó elgondolás lett volna, de nem a TV-n szocializálódó 12-16 évesek körében (persze tisztelet a kivételnek).

Semmiképpen sem azt jelenti ugyanis, hogy az amit ő a kis csökevényes agyával nem tud az máris érdektelen lexikális tudás, ilyen például a magyar történelem, vagy a Magyarország földrajza (legutóbbi két ezirányú kérdésem lett visszadobva ezzel az indokkal). Persze, ha TV sorozatról, vagy filmről kérdezek az enm egyszer pár perc elteltével máris "jó kérdés" értékelést kapott.

Baráti Üdv,
Outraged
Dátum: 2009.01.06. 10:46:55
Persze akár mind1 is lehetne, azonban ha csak azon múlik egy esetleges jobb helyezés, h ma vagy holnap klattyintok a nevezés gombra, akkor azért kíváncsi az ember...

Üdv, O.
Dátum: 2009.01.06. 09:48:19
Hi!

Jómagam is nemsokára szintet lépek (17-ről 18-ra). Baromira nem mind1, hogyan lesznek a kategóriák...
Egyébként nem értem miért nem jó a szintenkénti kategorizálás. Tényleg durva különbségek lehetnek már 1 szint különbség esetén is.

Üdv, O.
Oldal: 1