Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razor

Dátum: 2010.03.25. 15:07:55
hmmm jövő héten?

na végre valami infomorzsa...
Dátum: 2010.03.25. 12:51:27
No igen ez mindenkit érdekelne!
Lassan talán vagy 1 hónapja is hogy meg lett említve azóta meg semmi reagálás...
Dátum: 2010.03.25. 06:28:38
gyorsítás funkció, aztán elementáris 111-re és máris csak 2 perc.
Dátum: 2010.03.20. 18:10:11
Holnap de. tervezett szerverleállás lesz. A legutóbbinál fel lett töltve az új skin.
Remélem most az event lesz...
Dátum: 2010.03.19. 16:16:17
A beígért 3 közeljövőbeni fejlesztésből 2 pipa!
De mikor jön az event?
Már remegek...
Dátum: 2010.03.17. 22:15:36
Igazából nem akartam ennyire belefolyni -főleg mert igazából nem érint- csak leírtam a véleményem a dologról és meglettem szólítva többször is.
Végül is mind1 mindkettőnknek megvan a véleményünk valszeg meggyőzni sem fogjuk 1mást (nekem nem is célom).

Ami meg az aukció helyrerakását illeti úgyis tudjuk mi lesz a vége. (ld entitás)
Dátum: 2010.03.17. 21:50:42
Idézet: Darah - 2010.03.17. 21:23:04
Razor, azt hiszem teljesen félreértelmezed.


Ugyanis itt nem arról van szó, hogy nekem is legyen, meg nekem is, hanem arról, hogy ötvenszer annyi az eszkimó és ugyanannyi a fóka, mint az elejének volt.


Miért rossz az ha ötvenszer annyi az eszkimó és ugyanannyi a fóka? Ez relikvia annak szánták, hogy ritka legyen. Addig van értéke amíg ritka. Ha mindenkinek lesz akor elértéktelenedik.
Dátum: 2010.03.17. 21:45:55
Ütöm, mert kisírtátok, hogy lehessen mindenkinek csillaga meg triásza és így sokat számít. De eredendően ezt Miklósék sem így gondolták az biztos. Ha megmaradtak volna unikumnak nem számítana annyit.

De mind1 úgyis kisírjátok ezt is majd...
Dátum: 2010.03.17. 21:14:40
Idézet: Let. - 2010.03.17. 20:56:21
Üdv!

Láthatóan ez neked nem tetszene.


Let


Nem arról van szó, hogy nem tetszene, hidd el magasról teszek rá. Eddig se gyűjtöttem dukátot ezután sem valószínű, hogy fogok.
Csak arról van szó, hogy jókat derülök itt azon, hogy ha egy kisbbségnek van egy plussz tápja akkor a többség rögtön elkezd sírni hogy neki is kell...
Megint csak azt tudom mondani entitás csata. Ott pont ez volt.

Az alternatív dukátköltés viszont mindenképp jó ötlet!
Dátum: 2010.03.17. 19:26:14
Ha a dukátot amiért beváltod csak csp-ért és ism. küldikért kaptad akkor az 2400 ingyen LE. INGYEN. Még akkor is ha csak 2400.

Bár nagyon sarkítod a dolgot...
Dátum: 2010.03.17. 19:18:57
Ez megint a szokásos sírás mint legutóbb az epikusoknál. Ott is kisírták a játékosok hogy lehessen mindenkinek triásza mg zafír csillaga (entitás csata), most ue. jön az AH-val!

Bérletet mindenkinek!!!

És az hogy Miklós foglalkozik valamivel az nem biztos hogy azt jelenti hogy probléma van hanem azt hogy a sírás elérte a küszöböt ahol kénytelen fogllkozni vele...
Bár ezt ő tudná megmondani igazán.
Dátum: 2010.03.17. 15:54:59
Idézet: Kundi - 2010.03.17. 15:50:03
Mivel nem kaptál hozzá TP-t ezért ingyen van. Teljesen egyértlelmű. Mint a kútkisütés. Ingyen LE.



Pontosan így van ingyen LE...
Dátum: 2010.03.17. 15:27:51
Na most lehet sokan köpködni fognak de szerintem semmi baj az aukcióval.
A baj a játékosokkal van.
Ez AUKCIÓ! Nem vásárlás a lélekkufárnál. Nincs semmire sem biztosíték. Ez a lényege. Nincs olyan hogy összeszedtem 1500 dukátot akkor ide nekem a bérletet. Mert most pont ez a baj.
Van több száz játékos sok dukáttal és mind ugyanazt az 5-6 relikviát akarja. De ez relikvia a lényege hogy ritka legyen.
Csak mint a való életben egy valódi aukció. Hiába vagy multimilliomos bemész egy aukcióra ahol van még 99 multimilliomos és mind a 100-an ugyanazt a Van Gogh festményt akarjátok.
Mégis csak 1 (a leggazdagabb) fogja elvinni és a többinek megmarad a pénze (esetünkben dukátja). Mégse sírnak hogy itt ez a sok pénz mit csináljak vele. Licitálj másra ami kevesebbe kerül.

Az egyetlen különbség a VU és a valódi aukció között az, hogy a pénzt elköltheted másra is ha nem találsz olyan tárgyat ami érdekelne. Épp ezért a dukát aukción kívüli felhasználása jó ötlet. Erre kéne valamit kitalálni.

Másik dolog. Miért baj, hogy vkinek 1-1.5 évet kell gyűjtenie egy relikviára? Pont az a lényege hogy RITKA, ha megszerzed mégis akkor meg örülj mint majom a farkának!!! Ne akarjon már mindenki 3 havonta kiszedni egy relikviát...

A harmadik dolog pedig az új +1 tul tárgyak.
Nagyon relatív mi drága és mi nem. Pl ha azt a dukátmennyiséget csak csp-váltással és ismételhetőkkel szedte össze vki (ami INGYEN VAN) akkor igenis megéri akármennyi az ára mert INGYEN VAN!

Egyéb ötlet:
Be lehetne vezetni a vak licitet. Ha nem tudni mennyin áll és biztosra akar menni vki akkor berakja az összeset. Így talán kevesebb dukát lenne a játékban.
Dátum: 2010.02.05. 17:29:39
17-el
de 1ébként a szaki leírása elég 1értelmű...
Dátum: 2010.01.31. 14:43:10
Olvasd visszsa Baraty hsz-ét kb 1 oldallal visszább.
Dátum: 2010.01.28. 23:55:04
Nagy-nagy 10-es!
Dátum: 2010.01.28. 23:33:30
Miklós hsz:
A baráti portyázás célja
Ezt a lehetőséget már nagyon régen felvetették játékosok, és akkor pozitív volt a dolog visszhangja. Most a VU találkozón is felvetettem, és a többségnek tetszett az ötlet. További változatosságot vinne a játékba, alternatívát jelentene, segíthetne a felhalmozott portyapontok elköltésében és az állatok moráljának fenntartásában.
Megvan a lehetőség a taktikázásra, a játékra is, és itt nem csak arra gondolok, hogy valakinek izomból több szakija van, akkor lenyom majd mindenkit. Vannak "népszerűtlen" szakértelmek, aki ezekre rámegy, csak pár pontot rárak, az jelentősen megnövelheti az esélyét itt. Lehetne esetleg egy új szakértelmet is kötni ehhez, amivel az esélyeidet javíthatod a baráti portyázásban.

Itt azt hiszem ez egyértelmű. A felhalmozott PP-k elköltése. Ez a fő cél. Ha valaki eddig is el tudta költeni akkor neki nincs ezzel gondja ergo elsősorban nem neki készült.

DE HASZNÁLHATJA!
Azért meg ne sírjunk már, mert kevésbé éri meg mint a rendes portya. Ha neked a rendes éri meg jobban csináld azt. Akinek meg ez az ezt.
Ennyi.
Dátum: 2010.01.28. 23:13:38
Én más oldalról közelíteném meg.
1. Aki eddig is el tudta költeni a PP-ket az örüljön és folytassa! Ez a fejlesztés NEM nekik készült. Ők szereznek LE-t vegyen belőle KP italt.
2. Aki nem tudta elkölteni. Itt magamból indulva ki 1-3 KP plusz az állat TP tulajdonképpen ajándék. Ha ez nem lenne akkor sem költeném el és nem is kapnék semmit. A semminél ez a jutalom csak jobb lehet!
Dátum: 2010.01.28. 22:45:49
És egy jó módszer:

toplistában rakd növekvő sorrendbe az SZÖ-t. Menj odáig ami neked szinte bizt győzelem és kezdj kattintgatni.
4 perc alatt 9 kihívás 9 győzelem!


és ezt 10 percenként lehet ismételni...
Még jó hogy volt 150 PP-m
Dátum: 2010.01.28. 22:28:40
Két észrevétel.
1. a negatív %-os módosító portyára itt nem hat az tuti. -80-al is ment.
2. Fura hogy baráti a portya de akivel a szövinek békeszerődése van arra nem lehet. Az meg hogy saját hordára se lehet még inkább...