Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2009.05.11. 15:16:45
Nem tudom ki volt, de felpontoztalak...
Szimpla érdeklődő kérdésnek érezem, minden hátsó szándék nélkül.
Dátum: 2009.05.11. 14:56:41
Igen, lehet. A katakombában csak pihenni nem lehet...
Dátum: 2009.05.06. 23:06:35
Így van! A 7 szintet reggel tapasztaltam egy ordas nagy maflás keretében!

50. szinten egy 57-es jött nekem...jó volt...a kaputól repültem egy nagyot
Dátum: 2009.05.04. 21:19:16
Egye-fene...legfeljebb ütni fognak...A nagyok

Már említettem, hogy 3 szintnél lejjebb támadni nem érdemes (ma egyet csaptam 4 szinttel lefelé a...régi szép idők emlékére ) Tehát a magam 49. szintjével jól el lehet bohóckodni a 3-4 szintes portyatávval...

A bajnoki: na ez az, ami jelenleg közröhej!
(Ismét saját példa: ) Hiába vagyok a szintenem az élmezőnyben, a bajnokin valószínű, hogy akkorát fogok repülni, mint eddig csak egy jól megtermett epik ütés idején:) Hogy miért is?
47-61: 5 szintenként. 47-51, 52-56, 57-61. Ez azt jelenti, hogy a mezőny kellős közepéből kéne neveznem...az 51-es szintűekkel nem tudok mit kezdeni (ez tény, nem panasz), az 50-es csoport egy részével (ha indulnak) egy kis szerencsével és RamdomGOD segedelmével partiban vagyok. De esélyem, hogy megnyerjek egy bajnokit? Ha-ha! Felejtős...

Mostmár csak poénból indulok

Elnézést ezért a kis kitérőért, hogy a témához is hozzászóljak, de csak egy picit:

Nem hiszem, hogy ez lenne az "über jó megoldás", hogy miért is? Nézzük, ha csak az átlag támadóimat veszem alapul (1,2K-2,9K sebződések), hááát eddig is úgy meg-meglátogatnak, de hogy ezek után gyakorlópálya lenne a csini pofimból azt biztosra veszem... (ld: húsvét, bár akkor jöttek az ismerős uriemberek locsolni...archívumban is vannak )

Remélem, nem nagy marhaság amit írtam

u.i: Mási kollega, ne aggódj...ha ennél egészségesebb lennék, akkor az már sok(k) lenne a jóból (Amúgy nem volt hülyeség, köszi a tippet és Sanyinak is )
Dátum: 2009.05.04. 15:38:39
Zacc, ne izgasd fel magad árt a szépségednek

A lényeg tömören, hogy csak azok szólnak hozzá a nagy fórumon a dolgokhoz, akik érdemben is tudnak nyilatkozni...tehát nem szemeteljük tele a fórumot (A TGy/Légió/Elit teljes tagsága egyenként benyögné valamelyik témában, hogy "igen, ezzel egyetértek" vagy "nem, ezzel nem értek egyet"...teljesen felesleges lenne.)

(Legalábbis én így értelmeztem )

*edit: ott ugye Ford Fairlane beszólására célzott... itt (http://hu.wikiquote.org/wiki/Ford_Fairlane_kalandjai) keress rá a sajtreszelőre
Mellesleg ezen ne húzd fel magad, inkább mosolyogj rajta! Jobb lesz!
Dátum: 2009.05.03. 22:35:46
Zaccmester, drága! (Ha nem sértődsz meg, de ezt néha jól esik leírni )

Személy szerint jót vigyorogtam a leendő TGy tagokon vagyis a ti pályázatotokon. Jól esett!

Damage néha kissé "szeles", pedig én vagyok az öntudatra ébredt időjárás, de az a fránya házi tenorista kisajátítja magának ezt a szerepet is néha...
Igen, kicsit...khm...túlzásba esett, de van ilyen. (Te is sokszor ragadtattad el magad egy-egy témában )

A szövegértelmezési problémát én se tudtam hova tenni, ahova - a részedről a- "demokratikus blabalát" se...ennyi baj legyen...azt hiszem vannak nagyobb problémák is az ember életében

A háborúról: nekem aztán nem vagy vörös posztó, különben is! 6 szinttel lefelé nem fogok támadni...hacsak nem kérsz meg szépen (Legutóbb egy szinttel fölfelé is akkorát csaptam egy szerencsétlenbe, hogy szerintem egész nap pörgött )
Dátum: 2009.05.03. 16:59:29
Nobel díjas ötlet lenne, ha ezt privátban beszéltnétek meg! (Az más téma, hogy személy szerint jól szórakozom ezen az egész műsoron, de van egy határ...)
Dátum: 2009.05.03. 10:53:33
Na de Uraim, kérem!
(Mindkét oldalon azért, na!)
Dátum: 2009.04.27. 11:42:42
winnie: ne aggódj TGY "hiányzó helye" miatt Majd aggódunk mi
Dátum: 2009.04.25. 17:50:52
A világ eseményekben benne van....
Dátum: 2009.04.22. 09:25:22
Jó volt a műsor?
Az az érzésem, hogy elmehetnénk egy stand-up comedy-re is, mint fellépők
Dátum: 2009.04.21. 20:54:24
Glórin, Sel : hagyjátok. Nem éri meg...
(A vita, partner hiányában elmarad )
Dátum: 2009.04.21. 20:42:38
Mazlee: nagyon jól tudom, hogy éjjel 2 és 3 között kik voltak elérhetőek tőletek (akiket nem dobott fel az ablak, azok láthatatlanok/katakombások voltak) illetve segítő kéz itt, védelem itala ott. A játék adta lehetőségeket mindenki a maga vérmérséklete szerint használja. Nem izgalmas? Nem háború? Tudod, mit? Amit anno Lord of Destiny és DH művelt a SoD-ban, illetve tőlük a kicsik, becsülendő...Nem rémlik, hogy kijöttek volna a fórumra (a háború alatt), illetve semmiféle egyezményt nem szerettek volna.

Egy háború nem az egyezményekről szól, könyörgöm!

És itt sajnos sokkal rondább eszközöket is bevetnek
Bocsássatok meg, de lelkileg fárad/fásul bele az ember lánya abba, ami itt megy!
Képes voltam a háború kitörése előtt géphez ülni, élmény volt...utána a tegnapi egész napos sárdobálás. Fizikailag bírnám...de lelkileg belefáradtam, hogy bármit teszek /ünk, akkor is mi leszünk a "gonosz elnyomó" vagy tudom is én. Szerencsére holnap és holnapután lesz jobb dolgom, mint a fórumot olvasni és "háborúzni".

Még valami: nincs az a pénz/siker/egyéb érték, ami miatt kiszállnék innen (VU), illetve megbánnám az itt eltöltött időt.
Sokkal többet köszönhetek ennek a játéknak, mint a szórakozás vagy a jó társaság.
Dátum: 2009.04.20. 20:22:21
Legdrágább Kékségem! Tényleg? Komolyan? Sikerült! (Ha csak a háborúra is...)
Dátum: 2009.04.20. 14:52:30
Morti, ezzel én is találkoztam...az érdekes, hogy utána vadászat leállít-újraindíttal működik, de az utolsó vadászatért (ahol "lefagyott") a LE-t nem írja jóvá.
Múltkoriban pont egy "óriás"-t buktam ezzel...
Dátum: 2009.04.19. 06:52:09
Darah: mondjuk, úgy hogy remélem, hogy csak "vicc"... Ne vedd készpénznek.
Mással nem tudom megmagyarázni (az épületbónuszok akkor nagyjából egálban voltak), hogy akkorát kaptam... végülis lehet, hogy csak a random szórakozott velem...

Jelenleg Miklós véleményét kéne megvárni vagy aki gyakrabban kommunikál vele megkérdezné?

A szintkülönbségekhez, akkor se lenne szabad hozzá nyúlni, mert akkor -ugyan egy szűk rétegnek- de csökken a játékélménye, ami egyik oldalról sem cél.

Őszintén szólva, hogy mi lenne a jó megoldás (ami mindkét oldalnak megfelel)? Nem tudom, de valamit ki kell találni az az egy biztos...
Dátum: 2009.04.18. 21:40:19
Nem is sebzésredukció, hanem azzal a (jelenleg) elméletileg jelen levő támadási plusszal kéne valamit kezdeni...(mintha én is hallottam volna ilyenről, de az is lehet, hogy csak halucináltam )
Dátum: 2009.04.18. 21:34:22
Idézet: Gau84 - 2009.04.18. 21:30:29
Viszont még valami eszembe ötlött. HA jól tudom, akkor egy magasabb szintről támadó kap pluszt, lévén ő fejlettebb. Ehhez ismerni kellene a képletet, de ha ezt vennék górcső alá, és nem a támadhatósági szinteket? Erről mi a véleményetek?

(akár megszűntetni, akár redukálni, stb.... bármit... kis kompromisszumkészséget kérünk csak tőletek, vegyétek észre, kérlek)


Tényleg! Ezen már én is agyaltam, nem is mondasz marhaságot! Akkor töprengtem rajta, amikor egy nálam jóval "satnyább", de magasabb szintű karakteren akkorát kenődtem, hogy öröm volt nézni, így azóta ritkán ütögetek fölfelé. Pedig abban végre lenne kihívás!
Dátum: 2009.04.18. 21:31:25
Ajgatsz: ilyen példák még saját szintről is vannak, nem is kell lefelé kacsintgatni

A szint-szűkítés kényes kérdés...pláne a (ténylegesen) magas szintűek miatt. Arról spec nem tehet senki, hogy a légió és a horda kigolyózta egymást önszántából az portyából.
Persze az sem jó, ami most van...ma vagy tegnap már nem tudom kibe valami 2K körül sebeztem...vacakul éreztem magam, hát még aki kapta...

Ebből az a lényeg, hogy valamit tényleg kezdeni kell ezzel a helyzettel, mert így egyre többen unnak bele az állandó padlón tartózkodásba...

Elhiszem, hogy vannak fontos szakik/tulajdonságok, az egészség és a gyógyító szakik csak amolyan kiskanállal tűzoltás (elismerem 47. szinten jól megvagyok ezekkel a tűzoltogató szakikkal, de ez egyéni szocproblem )

(Remélem érthetően írtam... )
Dátum: 2009.04.18. 16:33:08
Darah: hamarabb végezni fogsz vele, mint képzeled! Nekem is marha hosszú volt a szaki listám...elég sok "kényelmi" szakival (beindul a szezon, kevesebb időm lesz és azt alapoztam). Tehát ezen ne aggódj. Amikor komolyabban elkezdtem szakizni (30. szint környéke - január /azt hiszem) úgy láttam, hogy decemberig csak szakizni fogok és a TÖ még sorra sem került... (Nézd meg az LE diff.-em nem vagyok nagy portyás...mostanában főleg az állatkák miatt, annyira megszerettem őket )

A helyzet akkor kilátástalannak tűnt, pláne, hogy kisnyuszi-effektus volt (ha van rajta sapka, azért, ha nincs azért)
Őszintén szólva néha úgy érzem (a hsz-ek alapján), hogy a TOP3 szövetséghez tartozni valami kiváltság...mondhatni mézeskalács és habos sütemény
Ezzel megint nem akarok megsérteni senkit, de emlékszem milyen...hmm...irigykedve, nem is...inkább "félve" nézegettem a TGy szövetség lapját, akkor még Kublásként...ezért mondtam, hogy tudom milyen "középmezőnynek" lenni