Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristappancs

Dátum: 2011.07.21. 12:34:43
Nem értem a portyások nyavajgását. De tényleg.
Senki nem tiltja meg ezután sem hogy portyázzanak.
Az is tök nyilvánvaló, hogy az csak egy része a játéknak. Ha valaki egy valamihez ragaszkodik, mert neki az a szeszélye akkor ki marad sok minden másból. Ez is teljesen nyilvánvaló volt már az oviban is. Ha mindig csak dömperezek akkor nem hintázok, meg nem fogócskázok. Én elismerem, hogy valakinek bejön egy valami és azt csinálja X évig, lelke rajta. Én biztos halálra unnám magam, ezért örülök minden plusz dolognak. Szerintem ezzel így van az emberek többsége.
Ami itt megy az már régen parttalan vita és semmi köze a tárgyhoz.
Dátum: 2011.07.20. 20:20:28
A térkapussal az a gondom, hogy kb az ismételhető küldetés átemelése szövetségi szintre.

Ilyen ugyan a kiégett ősköves meg a kaland megoldós is, de ezeket aligha csinálja bárki is ismételhetőben.


Azt ne feledjétek, hogy bár lehet hogy egy adott feladat egy embernek mondjuk fél nap ha egész nap játszik, de egy sok tagos szövetségben azért igen nehéz ezt az ideális állapotot mindenkinek előidézni. A számokon lehet nyilván igazítani.
Dátum: 2011.07.20. 19:45:22
Klasz!

Én is azt gondolom, hogy a háborús küldetés egyes szöviknek mission impossible lehet, a PC-s dolog pedig nettó genyóság lenne és csak felesleges anyázásokat szülne. Ha mindenképpen maradnia kell, a 7 alkalmat soknak tartom, legyen inkább 4.

Az összes küldetés teljesítését a sor újranyitásához szintén nem tartom túl rugalmas dolognak, jobb megoldás lenne, ha mondjuk 15 típus lenne és abból kellene 10-et megcsinálni a sor teljesítéséhez.

További küldetés ötletek:

- Legyen X helyes kvíz válaszotok (X = taglétszám x 150)
- Gyűjtsetek X kiégett őskövet (X = taglétszám x 10) - lopás is játszik
- Végezzétek ki X ellenfeleteket (X = taglétszám x 10)
- Kémleljétek ki X ellenfeleteket (X = taglétszám x 10)
- Játszatok le X csatát az Arénában (X = taglétszám x 20)
- Találjatok X esszenciát (X = taglétszám x 1)
- Költsetek el X Kincspontot epikus relikviákra (X = taglétszám x 200)
- Átkozzátok meg X ellenfeleteket (X = taglétszám x 5)
- Vásároljatok 2 tárgyat az Aukciós Házban.
- Idomítsatok be X állatot (X = taglétszám x 3)
- Oldjatok meg X kalandot (X = taglétszám x 7)
Dátum: 2011.07.18. 12:36:33
És aki az ezüst, bronz helyett a Végzetmedált kérte? : )
"A vadászat népszerűsítése ne csak plusz LE ből álljon."

Ha fogyasztható kategóriába kerülnek a vadászathoz kapcsolódó ismételhető küldik, a Kristálypont többlet a Kalandokat is elérhetőbbé teszik.
Dátum: 2011.07.15. 12:22:58
Ja télleg, kussoltam.
Dátum: 2011.07.15. 10:57:07
Javasolnám, hogy a végzetmedál ne +1 építést adjon, hanem az építés maximumát növelje meg egyel. Az még hasznos is lenne. : )
Ejts el 15 kisebb méretű szörnyet!

Ehhez kb 150 csp kell, ami 8 és fél óra vadászat. Arról nem is beszélve, hogy ha küldi aktív akkor valahogy minidig rosszab aránnyal jönnek az ilyen dögök. : P

Szerezz vadászataid során 8 kiégett őskövet!

Ehhez ha valaki nem tett szubtérire, elméletben 400 csp-kell, ami meg vagy 20 óra nettó vadászatot jelent.


Ezek valóban nem túl vonzó küldetések egy 15 krit varihoz képest, ami meg meg van 17-18 portyából... : )
Dátum: 2011.07.14. 10:33:50
V5-ön is az elsőbő lett az utolsó : )

Az event vége előtt egy napos átlépés zárás elhibázott volt, több időt kellett volna hagyni, 3-4-5 napot a meglepetések esetleges korrekciójára.

Így pont a legtöbb emberrel sikerült kibaszni, vélhetően minden szerveren. : )
Kedves Panna, nem akarlak megsérteni, de a szövegértéssel gondok vannak.

Főnököt - gondolsz feltételezem Miklósra - nem szidtam, épp ellenkezőleg, olvasd végig még egyszer.
Szintén nem én bénáztam, hanem azzal kezdtem, hogy ezt be lehetne fejezni.

Az idősebb játékosok, akik javaslatokat tesznek minden bizonnyal ahoyg mondod nagyon régóta teszik ezt, tapasztaltak és a javaslataikkal megszerezték azokat a kiváltságokat amiknek az elvesztését most itt fájlalják, amiről leírtam a véleményem.


Ami a fejlesztéseket illeti, én valóban nem unatkozom, ugyanakkor látom már a játék ívéből azt az időpontot kb-re amikor fogok és az itteni bejegyzésekből világosan látszik, hogy ezt a pontot már sokan elérték. Az hogy ide oda tologatva vannak a képletek, toldozgatva foldozgatva a fejlődési lehetőségek nem tartom jó hosszútávú stratégiának, mert csak bonyolítja a dolgokat és a szűk kocka rétegnek biztosan érdekes, hogy mi a sebzés képlete, a nagy átlagot viszont rohadtul nem érdekli, nekik vagy van új tartalom és játékélmény vagy nincs. Erre írtam, hogy hiányolom az átfogó fejlesztéseket.
A bénázást sztem be lehet fejezni.

A magát topnak tartó elitnek aki folyamatosan picsog a kiváltságaiért sztem fel kéne fogni, hogy ez a játék valahol azért üzlet és 5 fizető béna többet ér mint 1 fórumon ugató faszagyerek. : )


Arról nem beszélve hogy pl én is rohadtul unom hogy ugyanazt a 25-30 embert ütöm már hónapok óta és kb esélyük nincs soha, elég gyenge játékélménye van ennek így. Persze nyilván akinek más sikerélménye nincs az életben az ragaszkodik az előnyéhez.


Az persze nem kérdés, hogy ilyeneken nem kellene vitázni, ha a játékba folyamatosan kerülnének bele új elemek és mindenki el tudná foglalni magát. : )
AF képesség vagy relikvia erőkiegyensúlyozásra:

Lélekvándorlás: Visszakapod az elvesztett LE-det.

Lélekoltár: Karakter szint x 200 LE-t tárolhatsz benne, amit bármikor később felhasználhatsz.
Jöhet, lényegesen nem változtat, az csak jó, ha több játékos marad.

A toldozás-foldozás helyett azonban jó lenne valami átfogóbb fejlesztési csomag.
Idézet: Birka - 2011.07.06. 10:56:19
Olvasd el a találkozós összefoglalómat, mit reagált erre a felvetésre Miklós.


linket!
Dátum: 2011.07.05. 22:46:31
A Macisajt az jó
Dátum: 2011.07.01. 18:53:45
Mobil verzió lesz?
Dátum: 2011.06.29. 16:02:31
Az átigazolások miatti kellemetlenséget lehetett volna mondjuk azzal tompítani, hogy aki nem vált kufárt azok az esemény végén kapnak egy Kufár medált.
És persze ha a Kufármedálok hatása összeadódna ; )
Dátum: 2011.06.27. 21:30:58
Noha 66-os szintűként engem nem érint még ez a dolog (meg v5-ön se sokakat xD) üdvözlendőnek tartom az ilyen apró fejlesztéseket.
Méginkább örömteli lenne, ha az ilyenek viszonylag sűrű rendszerességgel (hetente-kéthetente) kerülnénk be a játékba, sok kicsi sokra megy alapon, ezek pedig segítenek fenntartani az érdeklődést is. Remélem ez a mai fejlesztés egy ilyen tendencia kezdete.
Dátum: 2011.06.27. 14:51:32
az event vicces, ugyanakkor bosszantó, hogy tehetetlennek érzem magam a végkifejletet illetően
Dátum: 2011.06.27. 11:21:51
Sztem jó elgondolás, több ilyen aprósággal lehetne színesíteni a játékot.