Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Daedalus

Oldal: 12
Sziasztok!

Találkoztam egy olyan kérdéssel hogy:

Milyen faj él Lóthorien(remélem jól írtam:P) erdeiben?

Ember

ork

elf

törp

Ezek voltak,röhögtem rajtaXD egyik válasz sem jó mivel a tündék élnek ott,olvassa el az aki írta a gyűrűk urát,vagy nézze meg filmben,esetleg a wikipédián keressen rá...
Dátum: 2010.04.07. 16:40:18
Ezúttal egy új helyen próbálkozol. A közelben elszaporodott egy szívós, szárazságtűrő cserjefajta, már egész mezőre való van belőle a közelben. Ideális búvóhely az állatoknak, és ideális vadászterep neked. A bokrok megzörgetésére felrebben egy nagyobb motyogórém. Hajtóvadászat veszi kezdetét, hiszen a lény tudja, hogy nincs esélye. A hajsza kimenetele persze nem lehet végül kétséges (+1168 lélekenergia). +40 TP A szerzett lélekenergiából 106 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során találtál egy térképrészletet!

ezaz!!első találatom.
Dátum: 2010.04.07. 16:36:37
Visszolvastam..

akkor marad a mászás szakértelem fejlesztése

és a több portyázás.
Dátum: 2010.04.07. 16:31:43
1Kérdés:MI van akkor ha nekem van ilyenem:

Gyorsabb kvíz(Gyorsítás)

Harmadik lehetőségként elkölthetsz 200 CSP-t arra, hogy minden egyes megválaszolt kvízkérdésed kettőnek számítson. Tehát ha elmész 20 vadászatra, elegendő lesz 10 kérdésre válaszolnod, az 20 válasznak fog számítani. Tehát ha mind a 10-re jól válaszolsz, az olyan, mintha 20 helyes választ adtál volna, ha csak 9-re, az olyan, mintha 18-ra helyesen, kettőre pedig helytelenül válaszolnál.
Ezen kívül ezt kiválasztva egyszerre 50 vadászatot is elindíthatsz.

Ez érvényes a térképtalálás esélyénél??thx a választ.
Dátum: 2010.03.06. 11:17:39
Szerintem a pihenés lehetne több idő!!nagyon keveslem ezt a 10órát!!fejlesztem a tulösszeget folyamatosan este aktív a pihenés és még ígyis zúznak!!mondjuk 15-20óra az megfelelő lenne.
Dátum: 2010.03.03. 20:40:25
Idézet: Bryan1717 - 2010.03.03. 20:25:15
Ha nem tetszik ne játssz!!!Nekem is jobban bejött a régi de szerintem egy teljesen elfogadható design lett létrehozva.

Ami a szemedet illeti: Ez teljesen magánügy...Ha rossz a szemednek a sötét design akkor vedd világosabbra a monitor világítást...


ez igaz!!de ettől függetlenül nagyon jó játék!!már lassan 1és fél éve játszom rajtaXD
és nem hagyom abba
Dátum: 2010.03.03. 20:17:35
Nekem egyátalán nem tetszik!!a régit akarom!!ez túl sötét a szememnek,és nehezebb rajta eligazodni!!a régit akarom!!! ez nem tesz jót a szememnek!!egyrészt lefárassza,másrészt nem lehet eligazodni az oldalon,ami még több nézést igényel,és ez még jobban lefárassza!!
vissza a régit!!
Dátum: 2009.12.24. 12:36:17
Minden Végzetúros játékostársamnak nagyon boldog krácsonyt kívánok!!
Bolgorn idomított állata, egy 4. szintű Minotaurusz is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Elmondasz egy szikraeső varázslatot. (-130 VP). 233 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 18 életpontot sebződött.
Bolgorn mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy tiszta fény. Rohanás közben kitérsz előle.

Oldalt szökkenve, az arany kígyókarddal Bolgorn feje irányába ütsz. Talált, 45 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött.

Egy gyors csel után Bolgorn a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Minotaurusz is támad. 7 sebzés!

Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Bolgorn védtelen felsőtestére támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Bolgorn páncéljáról.

Bolgorn egy gyors támadást indít a mithril tridenttel a lábad felé. Ütése célt téveszt! Minotaurusz acsarogva támad. 10 sebzés!

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál!

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Bolgorn megpróbál oldalról támadni. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Minotaurusz is rád veti magát. Célt téveszt.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az arany kígyókarddal. Nem találtál!

Bolgorn vicsorogva sújt rád a mithril tridenttel. Ütése célt téveszt! Minotaurusz is rádtámad. 13 sebzést okozott.
A csatában összesen 278 sebzést okoztál, és 30 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 41 lélekenergia és 49 TP! ez nem tudo h hogy sikerült 44es szintű,én meg csak 39.es!! az állatot amit én akartam az pedig 5ödik próbálkozásra sikerült befogni(kvazáarsörényű pegazus)
Dátum: 2009.08.25. 21:06:51
eddigi eredmények:
Felhasznált LE: 319

Legyőzött manók:

Alzanni Mátka 1 db
Táncos Vozálk 3 db
Zanti Rumivác 2 db
Moróki Thils 1 db
Rozsliszk Szintur 1 db
Összesen 8 db

Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!
Idomított állatod, egy 4. szintű Kvazársörényű pegazus is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Mormolsz, kezedből kirepül egy szikraeső. (-130 VP). 245 sebzést okoztál.
Zanti Rumivác rohanás közben megidéz egy tiszta fény varázslatot. A varázslat hatással van rád: -16 Támadás, -17 Védekezés, -16 Erő.

Lesújtasz az arany kígyókarddal. Eltaláltad, 77 sebzés! Kvazársörényű pegazus is támad. Nem talált.

Zanti Rumivác a Mágikus fegyverrel a felsőtestedet célozza! 104 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állatod 12 életpontot sebződött.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az arany kígyókarddal. Nem találtál! Kvazársörényű pegazus is ellenfeledre veti magát. 7 sebzést okozott.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Zanti Rumivác egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Zanti Rumivác védtelen felsőtestére támadsz. Zanti Rumivác az utolsó pillanatban félreugrik. Kvazársörényű pegazus acsarogva támad. 11 életpontot sebzett

Zanti Rumivác egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Eltalált, sérültél 27 pontnyit. Az állatod 3 életpontot sebződött.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 81 sebzést okoztál. Kvazársörényű pegazus is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Zanti Rumivác egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt!
A csatában összesen 421 sebzést okoztál, és 131 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 646 lélekenergia és 54 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 22 lélekenergiát (-1900 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy gyengülő energiaburokról.
Őrszem vs.Heni4532

Ellenfeled álcázza magát, minden tudásodat össze kell szedned, ha le akarod győzni! Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Ellenfeled felé dobsz egy emésztő köd varázslatot. (-130 VP). 176 sebzést okoztál.
Heni4532 kezéből feléd süvít egy emésztő köd. 260 pontnyit sebzett.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az ezüst kígyókarddal gyorsan alulról támadsz. Heni4532 90 pontnyit sérült.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Heni4532 egy alsó támadást indít. Eltalált, sérültél 142 pontnyit.

Lesújtasz az ezüst kígyókarddal. Heni4532 142 pontnyit sérült.

Heni4532 lesújt rád az éjkristály rúnatőrrel. Könnyedén félrehajolsz.

Lesújtasz ellenfeledre. Heni4532 62 pontnyit sérült.

Heni4532 pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 96 pontnyit.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. 82 pontnyit sebeztél.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 552 sebzést okoztál, és 498 sebzést kaptál.

Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.

Te nyerted a csatát, jutalmad 81 lélekenergia és 30 TP!
Dátum: 2009.08.14. 22:44:02
lehetne2 javaslatom:toljuk ki a pihenés időtartalmát 14órára,és a katakombát ne 2hétig ne lehessen újra használni,hanem max3nap!!
Dátum: 2009.08.13. 19:17:04
gyere hozzánk,ha gyémánt vagy,és1.világban játszol
Én a Deep Space Niniet nagyon szeretem!!kedvenc sorozatom az SGA(atlantisz)Firefly és a Csillagkapu melett,+Jericho melett
Dátum: 2009.08.06. 14:40:28
A térkapu még mindig jobban megéri..:Ma, 14:36 Őrszem amőbagyík Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1137 lélekenergia és 22 TP.
igaz hogy csak feleannyi TP-t kapok,de 2-3x annyi LÉT!!
Dátum: 2009.08.06. 13:40:38
Végre győzetem!!Legyőzött manók:

Alzanni Mátka 1 db
Dátum: 2009.08.06. 13:18:57
Térkapu szerintem jobban megéri..ott csak térkapupontot visz el,és nem cselekvéspontot!!de azért kipróbálom újra több LÉÉRT!!
Dátum: 2009.08.06. 12:45:33
Na kipróbáltam!!Az állatom(sziklaskorpió)életpontja majdnem a felére csökkent,és az én életpontom is!!jól elvert!!1750 LEm-be került mindez
Dátum: 2009.06.15. 17:17:24
az őskövekkel mi lesz??
Dátum: 2009.06.15. 16:24:44
hali:ezt az üzit kaptam 15órakor:A XXXI. Beholder Találkozón sikeresen befizettél 650 forintot, ez 50 őskövet jelent. (pluszban még 19 kiégett ősköved változott át igazi őskővé.) Köszönjük! én nem is voltam a találkozón,valaki magyarázza már el nekem,hogy mi ez!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????? (azért az őskövek jól jöttek)
Oldal: 12