Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsanklod

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.08.18. 12:13:10
Az anyakirálynőt a Legendában találod szerintem. Nem hiszem, hogy eventre kellene várni egy küldetéssel.
Dátum: 2011.08.18. 12:08:01
De ha a közben vásárolt über cuccokat visszaveszik a "gonosz" fejlesztők, az se nagy öröm.
Dátum: 2011.08.18. 09:42:24
A kufár bársony öve elméletileg 08. 15.-ig volt aktív, de nálam még mindig megvan. Nem haragszom (maradhat ), csak jelzem.
Dátum: 2011.08.15. 10:14:49
A M&M 6, 7, 8 remek kis szerepjátékok voltak, de nincs már szerintem olyan PC, amin még elfutnának. 3DO játékok voltak, akárcsak eredetileg a HMM sorozat. Ha már történelem, akkor szerintem minden idők legjobb játéka az UFO: Enemy Unknown.

A Fallout 2 legenda, de azóta már itt van a Fallout 3 , sőt a New Vegas is.
Dátum: 2011.07.30. 19:47:48
Offoltam a lepontozókról. Törölve.
Dátum: 2011.07.30. 12:33:46
Visszatérve az eredeti témához (ha ez volt egyáltalán?), a vadászatot tényleg érdemes lenne csábítóbbá tenni. Nem vagyok pók (nem is nagyon szeretem őket), de én se vadászok szívesen.

Más:
A pókoktól szerintem nem kell olyan nagyon tartani. Még a normál játékosok egy része is az unalomra panaszkodik. Képzeljük el, hogy a két és fél év alatt 18. szintre felfutó pók mennyire unhatja!
Dátum: 2011.07.30. 11:15:39
Idézet: Craslorg - 2011.07.30. 10:51:06
Fenét. Magas szinten is (100+, 120+) van, aki elbambul és el lehet kapni. Ott pedig nem igazán van szó rabszolgákról. Esetleg olyanokról, akik ráuntak és áttértek építésre egy-egy szöviben és hajnalban ott vannak az éjszakai vadászat eredményével, de ez is ritka. Ráadásul támadóként a 10-15 ezres rablás valójában csak 5-7 ezer, ami messze nem olyan vészes. Épp küldizett és volt nála 80-100k védetlen, ez elég gyakori.


Még soha nem bambultam el (egyszer biztosan fogok ), de stabil Nettel lehetetlen nagyot bukni. Egyszer persze megeshet, de ha valakitől (találnám már meg azt a valakit!) folyamatosan nagyot lehet hozni, az parajelenség.

Ui.: Valami baj van az értékeléssel. Craslorg mester hozzászólását azonnal beértékeltem tizesre és mégis csökkent az értéke. Újra rányomtam (dupla értékelés!), akkor már nőtt. ???
Dátum: 2011.07.30. 10:27:45
Ha ennyi LE-vel üthető valaki, akkor ott nagy a baj. Semmi rosszra ne gondoljunk (rabszolgák meg nincsenek is! , mondjuk egyszerűen, hogy ez bénaság!
Dátum: 2011.07.30. 09:58:40
Idézet: Yasmina - 2011.07.29. 17:14:58
Támogatom az ötletet, mert ha lenne elég KH ellenfelem, akkor én is nagyobb életteret adnék az alattam játszóknak! Ezzel mindenki nyerne, ők tudnának játszani, nekem lennének ellenfeleim, és a Beholder kapna újra prémes karaktereket..., mert az ellenfeleim nagy része már feladta a küzdelmet és a prémet.

ui: a V3-on Memo-t, IV_Ulrich-ot és engem nem kéne klónozni , mert egyik klónnal sem szeretnék találkozni


A játékosok sem egyformák. Engem például kicsit se zavar, ha megütnek (ameddig nulla LE-t bukok) és nem is rosszindulatból portyázok, hanem az LE-ért. Ha nem lehetne más játékosokkal harcolni, azzal szerintem csak unalmasabb lenne a játék. (Most egyébként nem unalmas. Hajrá Fejlesztők! )

A napokban megemlítettem a szövetségben, hogy a háborúknak nincs túl sok értelme. Majdnem agyonvertek lapáttal. Az általános vélemény az volt, hogy akkor is háborúznunk kell, ha nem sokat nyerünk vele. (mert ez a játék legizgalmasabb része és nagyon összerakja a csapatot)
Dátum: 2011.07.25. 11:19:42
Idézet: Prisma - 2011.07.20. 16:28:41


- Aktiváljátok a Pusztítás Citadelláját 7 alkalommal!

Ez nagyon csúnya lenne. Eleve nem is szabadna, hogy ilyen épület legyen, nem kellene még a használatára, és így a gyengébb szövetségek ellehetetlenítésére inspirálni a játékosokat.


Szegény Prisma kolléga azért ne legyen most lehülyézve! Ha lesz időm, esetleg kereshetek még hasonló hozzászólásokat.
A kondenzcsíkot meg csak a vizes szalmával működő repülőknél látod, de ezzel a véleményemmel eddig egyedül vagyok.

Valaki árulja már el, hogy mennyire színesítette a játékélményét, amikor egy háborúban "nagyerejű" klánék csupa "jóindulatból" megcsapták naponta!

Ui.: Szerencsére én csak felfelé pontozok, de amilyen gyorsan működnek lepontozóék, lassan el is megy a kedvem ezektől a "beszélgetésektől".
Dátum: 2011.07.25. 08:55:06
Biztosan színesíti a játékot (ezt még nem hallottam), szerencsére azért nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Sellőpónis éppen attól lesz a játék, hogy a háborúzást teljesen feleslegessé teszi.
Élő példa a napokból. Egymillás lélekkúttal bíró (az nem rossz V5-ön) klán nagyon megverése után töltődött 37000 LE a kutunkba. Mivel már nem használjuk a PC-t, nem emlékszem, hogy hányas szintű csapással (ugye nem túl magas?) tudták volna azonnal veszteségessé tenni a háborút.
Ja és a kicsiket sem védi (ezt is hallottám már), mert nagyobb klánnak simán nagyobb a PC-ja.

Ui.: A Barbie-s játékokat elkezdtem letölteni.
Dátum: 2011.07.23. 12:24:46
Nem is Rád gondoltam!
Dátum: 2011.07.23. 11:57:50
Pókék csendben pontoznak. Hajrá Gyerekek!
Ne költsetek erre a játékra egy fillért se (majd mi fizetünk, vagy ezek a "hüjje" fejlesztők saját örömükre fejlesztgetnek) és legyetek nagyon elégedettek az "agyonoptimalizált" karakteretekkel! Ha esetleg multiztok, az se baj, mi balekok mosolygunk hozzá.
Ha valakit megsértettem, akkor csupa bocs!
Dátum: 2011.07.23. 11:17:53
Jogos, elnéztem.

Ha a teljes küldetéssor teljesítéséért jár ez a "jutalom", akkor túrós és semmi értelme agyalni rajta.
Dátum: 2011.07.23. 11:10:34
Birka kolléga egy más témában tett hozzászólásáról eszembe jutott valami, amitől nem leszek népszerű.

Az "optimalázálást" és a "világ ura leszek tíz év múlva" játékstílust ki lehetne védeni. Ha egy játékos csak portyából fejlődik (két és fél év alatt 18. szint, most láttam ), akkor egy idő után a kapott TP-ot erősen meg lehetne növelni. Kicsit magam ellen is beszélek, mert bár nem vagyok pók, 800 CSP figyel éppen nálam.
Dátum: 2011.07.23. 10:53:15
Idézet: Birka - 2011.07.21. 12:09:09
Tehat szépen kijelented, hogy havi 2 szintlépés teljesen korrekt, de ha az ember nem ér rá, akkor sajnos nem kap semmit?
Ergó ha dolgozom, mert jut rá kapacitás akkor keresek, de amikor nem érek rá dolgoznia faszért nem kapok fizut?

Természetesen nekem is jól esne, ha leholdolom a karaktert, és dölne be a táp
Prismának igaza van! Tápot mindenkinek aki nem játszik, nem csinál semmit, nem fizet a játékért!


Beértékeltem már tizesre, de ez annyira jó, hogy mellé kell állnom gyorsan.
Dátum: 2011.07.23. 10:37:50
Minden hozzászólást nincs erőm végigolvasni, lehet, hogy ismételni fogok más játékosokat.


"- Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve 5%-kal!"
Oké.

"- Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom Tornyát is lehet)"
Oké.

"- Arassatok győzelmet 3 háborúban!"
Könnyen kijátszható szerintem. Haver klánok hadat üzennek egymásnak és felváltva kapitulálnak.

"- Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan)
(X= taglétszám** x 5)"
Oké.

"- Győzzetek le 3 epikus szörnyet!"
Oké.

"- Aktiváljátok a Pusztítás Citadelláját 7 alkalommal!"
A PC egy szemét épület (V5-ön szerencsére szinte senki sem használja), a használatát erőltetni meg elég perverz gondolat.

"- Lépjetek szintet X alkalommal!
(X = taglétszám x 1)"
Oké.

"- Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal!
(X = taglétszám x 3)"
Oké.

"- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni!
(X = taglétszám x 50)"
Bennem lehet a hiba, de hogy kell egy nap alatt két szintet lépni?

"- Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek!)
(X = taglétszám x 10)"
Oké.
Dátum: 2011.07.06. 15:54:36
"- Az erő sebzés 40. szinttől valamivel nagyobb hangsúlyt kapott a játékban, hogy egyensúlyban legyen a taumaturgiával."

Elméletileg ez tegnap óta működik. Vannak már valakinek jó tapasztalatai? (Természetesen a varázslókon kívül.)
Én most éppen sorban bukok olyan smaragdok ellen, akiket eddig szinte mindig legyőztem. Lehet hogy az erőre is gyúrtak?
Dátum: 2011.07.05. 10:42:44
Te most lehülyéztél?

A fórumnak valahol az is az értelme (gondolom), hogy segítsük a fejlesztők munkáját. Ha egy világban 687 aktív játékos van, arra lehet legyinteni, meg el lehet rajta törpölni is.
Nem akarok szuper reliket (nem is sírdogálok ), de egy irányíthatatlan, véletlenszerű esemény nem dob semmit a játékon. (Sőt!)

Lehet, hogy valakinek ez rettentő taktikázást követelő játékélmény, a többségnek meg szerintem egy dögunalmas lutri.
Dátum: 2011.07.05. 08:08:32
Nem csak ide tartozik de a V5-ön 13207 regisztrált játékos közül 687 vesz részt az eventben, pedig az ide-oda átlépés lehetősége miatt itt még a rabszolga karaktereket is érdemes volt nevezni. (Akinek van esetleg. )

Csatlakoznék az előttem szólókhoz:
- A térkép találás tökéletes lutri (vagy két-három portyában találok egymás után térképrészletet, vagy nem találok napokig)
- Semmit nem tudok tenni azért, hogy a többiek aktivizálják magukat. (Mondhatom, hogy: Hajrá, hajrá!)
- A jutalom relikek a harmadik és negyedik csapatnak túrósak, tehát elég sokan fognak durván káromkodni a végén.
Oldal: 1234567