Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.07.30. 14:36:19
szerintem mostmár a helyes képlettel számol:
(60 + 20)*1.25
Dátum: 2009.07.30. 13:45:20
ne menjünk bele ebbe a VF-antiVF vitába újra. vagy nyiss egy topicot és tárgyalhatunk ott.

én ennek a bizonyos VF falnak a közepén vagyok. vannak kirívó esetek, de én nem nevezném falnak. egyelőre még mindíg a transzplant és az ultraspec hatását vélem felfedezni. 40 felett még mindíg nagyon sok a rosszul fejlesztett kari, ők egy olyan falba ütköznek amelybe az akadémia nélkül is beleütköztek volna, illetve a nem megfelelő szintű akadémia miatt elgyengültek. ráadásul most jön egy újabb pók hullám, Begginer-el, Nabilius-al, Csaby-val az élen. és ez csak 3 név. akkor lesz baj ha ők is behúzzák a féket (úgy mint pl Nephila). azt a milliós LE előnyt egy VF-es sem tudja kompenzálni, majd csak 55-60 közelében. én jobban félek egy nagy "pókhálótól". tapasztalataim szerint a VF kb 35-40% extra LE szintenként (ha valaki rendesen portyázik, márpedig muszáj az állatok miatt). a következő szintlépésem után megpróbálom felmérni hogy mennyi LE-t nyerek szintenként, úgy talán jobb képet kapunk.

Faktorrol annyit hogy valszeg rosszul aludt és most nyűgös a karija abszolút versenyképes a szintjén, akár elindul fölfele, akár befékez, simán van jövője.
Dátum: 2009.07.30. 13:06:00
egyike a legkönnyebb küldetéseknek. ha olyan kérdést kapsz amire nem tudod a választ, állítsd meg a vadászatot aztán indítsd újra, jó eséllyel kapsz egy másik kérdést, a küldetést meg ez nem zavarja. ismételd ezt addig ameddig kell.
Dátum: 2009.07.30. 12:53:29
Harcfókusz:
Szint: 50
Erő : +1
Támadás : +1
Védekezés : +1

a szintben nem vagyok biztos mert szövitársam egyből berakta egy ékszerbe. az előző +3 statos kristály szintjéből kiindulva szerintem 50-es ez is.
Dátum: 2009.07.30. 12:30:10
fordítsuk meg a dolgot.

te olyan játékot akarsz játszani amiben:
-a kisujjadat sem kell mozdítanod és máris egyből pipálod le azokat akik kemény munkával nyomot hagytak a játékban (sok alacsony pók törölte a magasszintű kariját).
-csak neked vannak haverjaid, másnak nincsenek.
-alanyi jogon egyből te vagy a legjobb.

most szólok, ha "ezeket" az embereket átrakjuk egy másik világba, az nem jelenti azt hogy automatikusan te vagy a legjobb. van valami ami fölötte áll a TÖ-dnek és az SZÖ-dnek, fölötte áll a felszerelésednek vagy a taktikádnak: ez a random. de gondolom azt is küldenéd a "többiek" után a másik világba.
Dátum: 2009.07.30. 12:06:39
mi a helyzet az elementáris fúzióval? 6 pontonként 1 CSP vagy 2? mert ha az nem lett változtatva akkor a játéksebesség még a kétszeresét sem éri el.
Dátum: 2009.07.30. 11:51:06
én nemtom te mit csinálsz, de az utóbbi talán 3 hétben kb 100k-t raboltam össze. mindez 0-ás valformal, 1-es kreaffinitással, 1-es kivégzéssel. 3-4k LE-vel ütöm a jónépet, vagy tejelnek, vagy nem, az állatoknak mindenképpen kell a TP, ami LE-t kapok az bónusz, megy az egészségre vagy a mágiára. kevésnek tűnik az a 100k, de lehet akár 20-30 TÖ is hogyha a legolcsóbb tulajdonságokra költöd. és lehet hogy nem magasak a tényleges harci tulajdonságok, de ha a többi tulajdonság eléggé magas az megjelenik a TÖ-ben, elriasztva a játékosok 95%-át, ők portyaablakból támadnak.
Dátum: 2009.07.30. 11:30:25
Sheran életköve
Behelyezhető: gyűrű, nyaklánc
Szint: 50
Egészség: +3
Dátum: 2009.07.30. 11:25:37
a lényeg az hogy nem vagy full ÉP-n van mondjuk 8k max ÉP-d, de te folyamatosan 3k körül vagy, ezzel effektíve kinyírtad a 6-7 szinttávolságból ütőket. 3k ÉP jelen pillanatban elég egy kör portyára és az epikusnak is adhatsz egy pofot és még úgy sem leszel kiütve, más dolgod sincs mint otthagyni a karidat és visszajönni 1 órával késöbb újabb kör portyára és epikus ütésre. egész nap védve vagy az ÉP határ miatt.
Dátum: 2009.07.30. 11:13:47
Faktor, TÖ-ben és szintben hasonló a karink. én napi 1-3 támadást kapok, van ami már eleve vesztes meccs, de van olyan visszatérő vendégem akiről biztosan tudom hogy 1-2 hét múlva a kamrámban fog senyvedni. okos fejlesztéssel csökkenthető a távolság mígnem eljönnek olyan napok amikor napi pár belépéssel elérhető hogy szinte senki ne támadjon. ehhez kell például a Mortimer álltal reklámozott magas egészség. amikor elérem a kívánt ÉP-t, a napi epikusos leveretés át fog fordulni kincspont farmolásba, és ha még portyázol is mellette, mindíg eléggé alacsony lesz az ÉP-d hogy magasról csak elvétve támadjanak.
Dátum: 2009.07.30. 10:58:45
egy átlagos pókot jó karifejlesztéssel kb 30-35-ös szinten be lehet hozni. egy extrém jó pókot 50 felett is nehéz. ha nem tudsz sikeres pók tatktikát alkalmazni alacsonyabb szinten, már most szólok hogy esélytelen leszel 20 felett is.
Dátum: 2009.07.30. 10:47:21
lol, én 2300 LE-t kaptam, vettem is gyorsan egy gyógyitalt
Dátum: 2009.07.30. 10:39:59
na ez egy nagyon jó gondolat. ha Nephila ugrana egy kategóriát (sanda gyanúm hogy 1 kategóriával fejlebb is képes agyonverni mindenkit) akkor lehetőséget kapnának az ütőtávom "esélytelen" kiválóságai mint Aurri, Freez, Darah, és asszem lassan Hilgar is itt fogja kaszabolni a népet.
Dátum: 2009.07.30. 10:36:06
9/15 apróság, sírásdetektor bácsi lécciléccilécci.

100 CSP-ből 3 jött, még van 100 CSP-m...
Dátum: 2009.07.30. 09:58:50
más tudását felhasználni nem hiba, nem tiltott, nem etikátlan. ha nem lenne a fórum vagy a wiki, menthetetlenül vakvágányra vittem volna a karimat. belegondolni is szomorú hogy hány ember teszi tönkre a karakterét akaratlanul, csak azért mert nem tájékozódik. persze időhiány szerepelhet az elcseszett karakterek okai között. a mi szövetségünk elkezdte "nevelni" az "utánpótlást", azokat a karaktereket amelyek alacsony szintűek, fejletlen szakérteleml istával. rendszeresen beszámolunk egymásnak az eredményeinkről, a tapasztalatainkról, a terveinkről, megosztjuk egymással a szakértelemlistánkat stb. ez NEM csalás.

az hogy pár embernél keményen koncentrálódnak a kvízmedálok, sok ember gyanúját felkeltik/felkeltették. az egymásra ujjal mutogatás és magyarázkodás helyett inkább kezdjük el üldözni a JV-ket hogy javuljon a kvízolimpia. egy bagatell minijáték akkora tápot ad ami alig vagy egyáltalán nem behozható előnyt generál. abban egyetértek Awenhai-al hogy ez a minijáték arról kéne szóljon hogy ki mennyire tájékozott, nem guglifighterek vágólapszamurájkodásáról (mondom ezt úgy hogy guglival hibátlan volt a legutóbbi "teszt", csak a 690 mp időeredményem volt nagyon szerény)
Dátum: 2009.07.30. 08:00:24
a fertőzés elleni küzdelem nem tétel, számtalan tárgy van amivel jelentősen lehet csökkenteni az árát.
a második javalsatod viszont szerintem egy szükséges lépés, pláne akkor hogyha a 100%-os fertőzésnek nem lesz "díja".
Dátum: 2009.07.30. 07:43:46
elég szomorú amit itt írtok...

(valaki dob egy linket? )

a kvízolimpiára így tényleg ráfér egy kis változtatás. egy új szaki: "ösztönös kvízmanipuláció", max 50-es szint, minden szint +1% hogy eltalálod a helyes megoldást
Dátum: 2009.07.30. 07:08:18
V1-en nekem is megvolt az 50 jó válasz, de valami miatt szinte mindig ugyanazok nyernek...
Dátum: 2009.07.30. 01:48:01
ma volt az első 50/50-es, tehát hibátlan kvízolimpia részvételem. 1 kérdésre kellett csak tippelni. no nem vagyok ilyen okos, de megtanultam használni a vágólapot és a google-t...
Dátum: 2009.07.30. 00:48:25
van nem egy olyan bajnok a játékban aki keményen küzdve és rengeteg időt áldozva komoly bónuszok nélkül verte halomra a mezőnyét. és itt nem csak arról van szó hogy valaki jó pók, volt aki okosan és effektíven optimalizált és medál(ok) ütötték a markát. persze valakinek frusztráló ha mindíg ugyanaz kapja a medált, én nem törődöm vele hanem hajtok, és ha jól csinálom akkor 1 nap nekem is lesz bajnoki medálom.

te meg lassan abbahagyhatnád a sírást. ha zavar hogy van akinek a fenek alá toltak egy kiépített szövetséget, küzdj és vagy építs egy erős szövetséget, vagy csatlakozz egyhez.