Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2009.11.23. 15:04:48
pár ember epik speccel folyamatosan fenntartva az epikus "hátrányát" bődületes mészárlást rendezhetne. annyira már nem ritka a 15-ös akadémia illetve a kimaxolt szaki. én beraknék egy másodlagos epiket ami kincset nem dob, de ad kincspontot és a nagyepiket csak akkor lehet leverni ha a kicsi is halott. az epikus megérkezésénél meg mindenkinek be kell jelentkezni hogy melyiket akarja ütni, ha a kicsit üti, nem ütheti a nyagyot. a kis epiknek meg valahogy be kell lőni a nehézségét, hogy ne csak rutin legyen (pl dinamikus stat, mindig a támadó szintje+30).
Dátum: 2009.11.23. 14:50:37
de minek? ha valakinek van 5 szavazata az tudja szerkeszteni az "üzenőfalat" a szövi főoldalán, az miért nem elég?
Dátum: 2009.11.23. 14:49:27
meg aztán pár portya és byebye egy rakás kiégett, úgy meg nem sok értelme volt, jobb helye van a kristályosítóban, vagy aki szokta, felhasználja őskővásárláskor. százszor inkább verjenek agyon minthogy kiégettel fizessek. a szubtéri röhej, csak másoktól tudom beszerezni a kiégetteket.
a 4-es ponthoz:

vezessünk be egy új "védekezési módot". csak háború alatt működik, aki ezt használja, nem támadható, nem portyázhat, de adhat segítő kezet a kint maradt társaknak. háborún kívüliekre nincs megszorítás, ők támadhatnák a védekezőt. a védekező nem vehet részt citadellacsapásban, de kémgömbözhetne mondjuk negyedóránként. a visszaélések elkerülése végett, a védekező fél csak annyi embert küldhet védekezni így amennyivel több tagja van mint a támadónak.

ha a védekező félnek kevesebb tagja van mint a támadónak, minimum 5 támadható embernek kint kell maradnia, a többiek mehetnek védőposztra.

"apró" citadellareform körítésnek: ne 5 tag aktiválja hanem akkora csapást küldhessen egy szövetség ahány tagja aktiválta. mivel naponta lehet citadellázni, éjfélkor összesíthetné a rendszer hogy hányan aktiválták, és azután menjen a csapás.
"Szövetség - Vesztesek
Horda: Gyémánt
Minden nyomoroncot várok, világ bénái egyesüljünk!"

emiatt padlót fogtam a röhögéstől.
Dátum: 2009.11.23. 11:27:05
Jerikó, mit tippelsz, hanyadik epikusnál járnátok hogyha nem lenne epik spec? emlékszem anno még Sharpa írta az egyik topicban hogy kész röhej a szaki, egyedül üti le az epikust. epik sepc nélkül ez nem menne. azelőtt a combosabb epikusok már komolyabb összefogást igényeltek, mostmeg 1-2 ember nyugodtan darálja őket.
Dátum: 2009.11.23. 10:43:00
én majdnem otthagytam a szövit 2 hete a kincsvásárlós küldi miatt, de a társak marasztaltak (a kufár nyaklánca pedig illik az öltözékemhez ). azóta még két társunknak meglett a küldetés.

a baj akkor van ha csatlakoznak alacsonyabb szintűek a klánhoz és már nagyon előrehaladott állapotban vannak az epikusok. kiváló példa erre szinte mindegyik top szövetség V1-en, csak a legfelsőbb pár tag ütheti az epiket, a többiek csak néznek ki a fejükből. persze az sem rossz amikor egy 20-30-as szintű játékosnál villannak 60-80-as szintű epikus tárgyak. azt hiszem Sápadt Angyalnál láttam 2 magas szintű, hatalmas elnyeléseket adó tárgyat. érdekes lehet vele csatázni, ha el is találod, akkor is 1 sebzés
Dátum: 2009.11.23. 10:33:30
sajnos ki fognak esni idővel, ez ellen semmit sem tehettek. kell ütni az epikusokat mert a magasabb szintű tárgyakra szükség van odafent. de az epik spec miatt gyorsultak be ennyire a dolgok, erre próbáltam rámutatni. szó nincs a VF hatalmas hátrányáról az epikusok esetében.
Dátum: 2009.11.23. 10:18:32
az epik spec szaki miatt durvultak el az epikusok. nálunk 4-6 ember szól bele az epikusba (ha odaér időben). a magasabb tagjaink kérték a többieket anno hogy a 13-as akadémiát emeljük 15-re a szaki miatt, amint meglett, a korábbi sebességhez képest szinte ugráltunk át rajtuk. most 50 felett belassítottunk egy kicsit, de továbbra is szabályos időközönként verünk le egyet.de jönni fog egy limit (az epikusok gyorsabban fejlődnek mint a karakterek) ahol valszeg megállunk egy időre, mert túl nagy áldozat lesz ütni.
a háborús rendszerbe érzésem szerint komolyabban bele kell nyúlni. pl az 1 órás újratámadhatósági szabályt növelni kellene legalább 2 órára. hiába adunk esélyt a védekező szövetségnek arra hogy ne veszítsen sokat, veszíteni fog, nem fogja megérni senkinek a kitartás ha óránként bezúzzák a tagokat, leütik az állatokat, esetleg combosabbat rabolnak vagy keményen növelik a HCS miatt rabolt összeget a háború végén. a háborúk többsége úgy néz ki hogy 3 nap alatt biztosan végetér, de nagyon nagy különbségek esetén akár 1 napon belül. a rabolt zsákmányt lehet akár növelni is a dicsőség csarnokával, az ellen nincs kifogásom hogy a győztesnek legyen nagyobb rablott zsákmánya (mert különben csak az állatnevelés miatt fogja megérni). változtatni kell a zsákmány kiosztásának a képletén, ne szintösszeg alapján jöjjön a zsákmány mert az a létszámkülönbség eleve vert helyzetet eredményezhet az egyik félnek.
vannak szintek amikor kifejezetten öröm a szintlépés. nekem a tegnapelőtt ugrott 55-ös szint ilyen, megvettem a Vámpírtőrt a következő ilyen "örömteli" szintlépés a 61 lesz, akkor meglesz a Végzetpengém, aztán kyorg szimbólum, halálgömb, mentálerőd, topáz varázspálca stb. én nem élem meg tragédiának a szintlépést. tény persze hogy nem motivál semmi a tárgyakon és a fertőzésen kívül.
Idézet: Birka - 2009.11.22. 15:56:58

-Azonnal azon törpölhetek, hogy veressem magam sos 15% alá

ez itt HÜLYESÉG, már bocsánat. annyira sokszor emlegetitek hogy már lassan kezd idegesítővé válni. 30-40 felett a tudatosan játszók már terveznek a szintlépéssel. én az utolsó 100 TP-t már felfele támadva portyázom össze, kényelmesen elolvasom a legendát, ha addig nem csapnak le, hát megyek a térkapuba, epikushoz, esetleg meglátogatok egy nemrég nagyot sebző támadót és pizsamában betámadom aztán kezdek (újra) vadászni. aki odafigyel a játékra annak ritkán adódik olyan hogy "hirtelen" szintet lép. ha ezt kiszedi a játékvezetés (és ad egy szabadon felhasználható tortát) engem a legkisebb mértékben sem zavar (sőt, tápot kapnék epikusveréshez, ingyen gyógylötty sosem fáj), de ne legyen a szintlépés utáni 100% életerő a szintlépéstől elriasztó ok.
Biri, maxos VF-el nyomulok már 15 szint óta. ha valaki utolérne valami speckó tárgyal ami mondjuk ad neki +100-200 TÖ-t, engem nem zavarna, valszeg így is agyonverném 10-ből 8-szor. a fő visszatartó ereje a szintlépésnek az hogy sokkal erősebb mezőnybe kerülhetsz sokkal gyengébben. a támadáslistánkban a 70-es emberkék lefele csapkodásából nem ritkán 6 ezres sebzéseket látok csata végén bevillanni. a legkevésbé sem motiváló a szintlépés számomra (én is kapok néha 3 ezreket combosabb ellenfelektől mint például MaximuSS). már arról is leszoktam hogy LE-t tartsak magamnál, mert jönnek komoly lélekszívó arzenállal és elszedik.
szintlépésnél LE/TP arány figyelembevétele mellett lehetne jutalmazni a játékost. magasabb LE/TP-s játékos kisebb jutalmat kapna. az előző mondatba szándékosan nem írtam bele az "LE" szócskát. lehetne bevezetni olyan tárgyakat például amelyeknek dinamikus statjai vannak, minden szintlépésnél erősebbek lesznek, esetleg 10-20 szintenként bónuszstatot kapnak (pl "gyógyuló állatod is harcol" stb). LE-t adni az embereknek hiba volna. azt kéne valahogy megoldani hogy aki rohan előre szintben mint a meszes az ne legyen pár gyors szintlépés után takonyra verve könnyedén.
Dátum: 2009.11.21. 22:11:07
sok kis Csuhi és Egon rohangálhat arra...
Dátum: 2009.11.19. 20:10:04
szerintem Birka viccelt, nagyon jól tudja hogy az még nagyobb lassítás,és az ellenzők a lassulás miatt "tüntetnek".
Dátum: 2009.11.19. 19:57:31
első "ingyenes" játékod? olyan hogy "fizessetek és minden rendben", nah olyan a háborúban szokás a való életben, egy profitorientált vállakozás ilyen "beszólást" nem mer elejteni, helyette emelné bizonyos cuccok árát, vagy berakna a játékba valami komolyabb tápot és pénzt kérne érte. ez így megy.

az akadémia építését pedig folytassátok. ha beüt a ménkű és kiszedik a VF-et, tömeges törlések várhatóak, de mindenesetre korán megszerzett transzplantációval, ultraspeccel és láthatatlan vadászattal simán behoznátok a VF-esek többségét, sőt, ők lehagynának titeket. tehát ti nem buknátok semmit. téged és a szövetségedet MÉG nem érinti a változtatás, ha 30 alatt vagytok. egy dologra figyeljetek, ne építkezzetek ész nélkül, annál rosszabb alacsony szinten ebben a játékban nem létezik (kivéve ha pók a játékosok többsége a szövetségben).
Dátum: 2009.11.19. 19:33:18
azért a végére biggyeszd oda hogy "/sarcasm", mert valami ide tévedő látogató még a végén komolyan veszi (nyalási kísérlet fennállása nélkül mondhatom hogy nem tartom felelősnek az Azúrt semmilyen döntésben, ugyanis ezek a "döntések" engem sosem érintettek )

egyébként szeretnék még annyit hozzátenni a topichoz hogy véleményem szerint a szingli sorvasztja a toppot. jó dolog az amit Matko említ hogy neki így pörgős a játék, viszont szakad le a mezőny mögöttetek, és erről nem a követőboly tehet hanem az álltalatok hozzáférhető erőforrások. gondolok itt a KH-ra és ami tápot jelenthet az első (talán 20?) embernek, valamint a tény, hogy (jelen esetben az Azúr esetében) a HT keményen differenciálja a toppot. kis túlzással mondhatom hogy a titeket követő játékosok 99%-a leírta a lehetőséget hogy a toppal egy nap szembeszálljon, innen már csak egy lépés hogy valaki nyugodt szívvel a VF-et kihúzza. érdemes megfigyelni hogy az élbolyból törölt karaktereknek (illetve azoknak akik abbahagyták) nincs utánptlása, és erről "ti tehettek". ez itt nem a bűnösre mutogatás, ti kihasználjátok az összes lehetőséget, de ha ez így megy tovább és látunk további elgazdátlanodott top karaktereket, illetve embereket akik törölnek, egy idő után lesz 3-4 ember aki üti egymást, vagy csak jókat pacsiznak és kb annyi.
Dátum: 2009.11.19. 18:36:58
az komoly, grat. én egy hónapot késtem a VF-el, érződik is a karimon amikor fejlettebb szövetségek tagjaival csatázom (sajnos a HT-t is keményen megérzem ám, az ütőtávomban lévő Tyrant-os, Azúros játékosokat). de látom azok hátrányát akik később kezdtek el VF-ezni, látom az olyanokat is akik okosabban játszottak mint én és nem szivesen várnám be őket a szintemen.
Dátum: 2009.11.19. 18:12:23
Idézet: matdav - 2009.11.19. 17:59:40
Számomra így izgalmas a játék, idegbajt kapnék, ha 2 hetente tudnék csak szintet lépni, úgyhogy nekem jó úgy a szinguláris, ahogy van!

A büntető valóban nagyon hasznos itt fenn, napi 2-3 támadást kapok max, így marad ÉP a kristályra.

ha 15-20 szintel lejjebb megpróbálnál szingulárissal viccelődni, büntető ide vagy oda, csak percekig lennél 15% felett pár szintlépés után. ami odafent működik, az kész öngyilkosság idelent. de Ricardo nincs messze az igazságtól amikor azt mondja hogy teljesen más játékot játszik, tényleg teljesen más a játék itt a középmezőnyben. ha innen kiemelkedik valaki szintben, a VF-es darálóból a KH/szigus darálóba kerül, nem is irígylem azokat akik ott vannak a közvetlen top alatt.