Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gamer01

Dátum: 2024.03.21. 19:21:03
Ellőtte kellett volna megnézned turbózva.
Kényelmi funkció lehet az oka.
Dátum: 2024.03.12. 10:26:14
Azért tapasztalod ezt, mivel az egyik állatnál "duplán vette be" a harcra hívást. Ezért kell még egyszer végigkattingatni, amíg elérsz ahhoz aminél kétszer vette be. Kivédeni úgy lehet, hogy jóval lassabban hívod őket harcolni.
Dátum: 2024.01.24. 11:06:19
Idézet: Lacesz - 2024.01.24. 00:46:22
Lehet ütni nem arról van szó.de naponta 10-15 támadás esélyem sincs arra hogy esetleg legalább szöviben támadjak mert nem hagy annyi időt hogy legalább egy támadást levigyek...

Ez baromság, szinte a kezdetektől meg van a lehetőség, hogy a játékodat ne ölje meg teljesen pár támadás. Ha ezzel nem élsz, akkor nem a játékot kell szidni amit ingyenesen használsz.
A legalapabb a sebgyógyítás szaki, megfelelő egészség értékkel :
Ha portya során megtámadnak, és ellenfeled legalább háromszoros sebzést okoz annak ellenére, hogy hatalmadnak megfelelő fegyvert és varázslatot használsz, saját magadat is meggyógyítod. A visszanyert ép a sebgyógyítástól és az egészségedtől függ, de max. az elszenvedett sebzés 60%-a.
Akkor a kamikaze relikviát nem is említettem még. A kufár esemény miatt, ha azonos kufárnál vagytok nem is tud támadni. Megoldás van bőven csak használni kellene.
Dátum: 2023.11.27. 10:54:56
Segítek megérteni, nem kell nagy dologra gondolni. A közelharcban a sebzés nagysága a fegyverrel kezdődik, nála 156-os fegyver van 146-os karakter szinten, nálad ez 140-es fegyver 143-as karakter szinten. De van még egy dolog, amit így nem lehet megállapítani az pedig az elnyelés kinek mennyi.
Dátum: 2023.02.13. 23:45:28
Köszönjük

Egy dolgot ha kiemelhetek ami az infó hiánya. Nem itt értem ( mivel nem működött), pl beholder fórum, bármelyik működő játék oldalán, fórumán.

Régen, ha gond volt, akkor a betöltésnél volt pár sor ( bár gondolom az is a szerverről ment, így az is kiesett).

mod:
"Facebook oldalon volt kb. 2 óránként frissítés és Discordon is válaszolt Baraty amint megtudott valamit"

Igen sejtettem, de egyiken se vagyok jelen. Bár az FB-re ránézhettem volna. A hozzáállásukat ismerve, tudtam, hogy dolgoznak rajta, ezért annyira nem aggódtam.
Dátum: 2023.01.31. 22:12:51
" miért von le eseménypontot az SZB vesztes csatánál is? "

Elég könnyen kitalálható, ha nem a felvetésedből következtetsz

5-10 vesztes csata és megvan a napi jutalom az szb-ből, amivel sokszorozni lehet a medált tp-szerzés nélkül, ha nem vonná a pontot.
Dátum: 2022.09.02. 11:03:22
A v1-en most a Forduló: 4 / 5, tehát 09.12-én zárul. Ekkor kell mindenkinek belépnie. A katakombában is maradhat. Tehát az SZB-hez csatlakozni másfél-két havonta lehetséges.
Dátum: 2022.05.20. 07:27:08
Ez nem jó ötlet. Ha nincs meg a relikvia akkor a veremben maradt energia a következő indításakor feleződik.
Dátum: 2022.05.05. 20:14:05
Olvasd a leírást, kicsit rejtve, de benne van
A szakértelem minden 4. szintje után eggyel több portyázáspontot kapsz naponta, függetlenül attól, hogy 15 vagy 30 pp-s beállításod van. A szakértelem maximuma 40.
A lényeg, hogy "már" számít a +1 is. (évekkel ezelőtt még volt benne némi pontatlanság). Le is tesztelheted, ha 0 pp-n vagy.

Idézet: siva - 2022.05.05. 19:41:42
Igen, tényleg jó lenne valami ami ad +1 -vagy +5 -valóságformázást.
Ugyan ez a vezetőkészségnél is a helyzet, nekem most 81 es alap, ha vennék még egy familliárist akkor 84re tudnám növelni, de csak 85 nél adna új állathelyet

ennél a szakinál nincs ilyesmi, sima 5 oszthatóság.
Dátum: 2022.04.15. 10:55:26
Szia

Nem kell sokat keresned Ahogy játszol az oldalon, az oldalsó menüsáv alján:
Extrák
Blog
Kvíz adatbázis---- itt találod, a gyorsabb keresés miatt érdemes megtanulni az " " használatát.
Nyilvános csaták
Dátum: 2022.03.04. 10:42:56
Idézet: Husosfagyi - 2022.03.01. 18:31:18
Jeriko.hu-ról tud valaki? Nálam nem elérhető.


Használd a játék saját keresőjét, az Extrák között találod a játék oldalán. Tudom az egyszerűbb, de ez elérhető.
Dátum: 2022.03.04. 10:39:43
Tehát van többszörözés, csak nem teljes. Gondolom valamelyik relikvia/képesség hatása nincs benne, előfordul az ilyen egy fejlődő játéknál. egy javítást kell kérni, ha megvan melyik maradt ki.
Dátum: 2021.11.11. 13:57:44
Jó rég volt és rémlik valami változtatás is, tehát többe került.
Egy ilyen felsorolást találtam:

1 150
2 170
3 200
4 250
5 300
6 350
7 400
8 450
9 500
10 550
11 650
12 800
13 1000
14 1400
15 1900
össz 9070
Dátum: 2021.10.27. 19:12:36
Látszik, bekerült pár új sor. Eddig ki-be kapcsolható volt a chat. Simán vissza lehetett állítani, gondolom ez a változtatások miatt került ki. Reméljük egy olyan játékos kérte, aki olyan világon játszik ahol sose volt chat, csak olvasott róla.
Dátum: 2021.06.28. 12:57:38
Nem értem ezt a világösszevonás kell, mert az lesz a megoldás. Arra biztosan, hogy még kevesebb aktív játékos legyen. Összeakarjátok keverni azokat a világokat ahol teljesen más szabály szerint játszanak. Két-két világ van ahogy a szabályok megegyeznek, de az időbeli indulásuk miatt teljesen más az erősségek.
V1- V2, A V2-őn a top40-ben is sokan VF-el játszanak és szerintetek ez összehozható azzal akik a V1 hasonló szinten(200-300 között) vannak?

V5-V6 itt az időkülönbözet miatt olyan sírás jöhetne ( de nem lesz, mivel törölni fognak), arról nem is beszélve, ha V6 topjai rászabadulnának a régi világokra tömegesen. Pedig a V6 Top5-ből már 4 rég abbahagyta.
V3 ahol bármennyi LE-d lehet prémiumnál nem veszítesz sokat. Emlékszem amikor Offsboy benézett hozzájuk, milyen hsz mennyiséget és sírást generált. De feledékenyek egyesek.

Ami az angol világ összevonást illeti, jóval kevesebb aktív játékos van. Ti azt hiszitek a PvP a megoldás világösszevonással, ez talán igaz is volt amíg a játék át nem ment a" pay to win" felé. Jelenleg több max befizetést könnyedén el tudnék költeni minden egyes karakteremre, pedig erősségben jól állok.

Ami a játékidőt illeti, ha összevonás lenne, akkor nem lehetne több lapon- több világon is egyszerre letudni a rutin dolgokat.

Az átlépés a régi világokra / és a régi világok között/ adott, hajrá senki nem tiltja, de én nem akarok több aktív játékost veszíteni. Csak azért mert kevés a célpont és nem tudják a kamrát feltölteni. Csak megemlítem, hogy nem abból van a sok LE.
Jelenleg 5 világ 400-as befejezés van, biztos jó az ha 1 lesz.

Felvetettem már pár ötletet a portyázás kiváltására, de sajnos a szokásos Dikó szöveg "továbbítottam a fejlesztőknek" válasz érkezett.
Ebben az a szép amikor a fejlesztőket kérdeztem még csak nem is hallottak róla. Erre két hétre bekerül.

Nem tartom jó ötletnek a világösszevonást, pedig elég erős az összes karakterem, hogy nagyobb gondot ne okozzon, de biztos, hogy csökkenne az aktív játékosok száma.
Dátum: 2021.04.04. 13:47:15
Pedig volt rá példa és nem is emlékezhetsz rá mivel valószínű, hogy több mint 8 éve volt. Az első esetben kapott egy újraindítást az esemény, ezért pl aki csak este lépett be az észre se vette, ha nem nézett utána. Ezért van a biztosíték, hogy ne lehessen idő előtt feltölteni a csapdákat.
Grat a xenók kivégzéséhez a V3-on, bár én nagy híve vagyok a xenó eseménynek, értékesebb mint a vadászat.
Szerintem a nagy piros gomb a csapdák feltöltésénél azért előkerült, több világon is.

re:
Idézet: Fsanyi82 - 2021.04.04. 13:59:15
a vadászatnál lehet bár ugyannyi lé-t ad (fogjuk rá) de ha csp-t kell költeni a vermet meg se közelíti
Viszont mivel nincs verempálcám több és szerezni sem tudok így maradt a xeno

Így van a verem az értékesebb, de sajnos a verem nem ad sisakszilánkot.
Dátum: 2021.03.31. 12:32:11
Nem értem az aggódásotokat, az események 21 napra vannak tervezve, igen ettől eltérhet pár napot, főleg a Xeno. Az hogy nem tudjátok feltölteni az egy biztosíték, hogy ne érjen túl hamar véget ( nekem még rémlik a pár órás xenó , valamint olyan is, hogy csak két legalacsonyabb élte túl az első napot). Majd próbáljátok ki, ha közel van a 3. hét vége. Ahogy régebben emlegettük, a nagy piros gomb megoldja. Ugyanez igaz a xenókirálynő regenerációjára és a játékosok által kiosztott sebzés hatásosságára is.
Dátum: 2021.03.15. 00:15:17
Rosszul írtad, nincs köze az őskőhöz.

Ha 100-nál több ősdrágakővel rendelkezel, akkor már hatalmas szörnynél is működésbe lép.
Nézd meg a tárgylista / egyéb oldalon mennyi van, a Bu esemény eléggé lecsökkentheti a számát, ha nem vásárolsz külön belőle.
Dátum: 2021.03.07. 15:53:47
Gratulálok, a saját leggyorsabb időtökhöz, de a rekord időtől szinte hetekre van

Ha jól keresel itt a fórumon, rátalálhatsz egy régi beszélgetésre ebben a témában. Megfelelő rákészüléssel elég szépen be lehet gyorsítani a küldetések pörgetését, sőt lehet azóta még egyszerűbb is lett.

mod:
ránéztem így keresgélned se kell:
https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,12.240#hsz260
Dátum: 2021.03.01. 22:04:25
Akkor látni, ha pl új lapon akarom a forgatás eredményét(pl az középső egérgomb), ezzel pl a szörnykihívásnál is találkozhatsz. Ne így használd ez a megoldás.