Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Szerverleállás feb 13-14.
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
21. hozzászólás - 2023.02.13. 23:45:28 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Köszönjük

Egy dolgot ha kiemelhetek ami az infó hiánya. Nem itt értem ( mivel nem működött), pl beholder fórum, bármelyik működő játék oldalán, fórumán.

Régen, ha gond volt, akkor a betöltésnél volt pár sor ( bár gondolom az is a szerverről ment, így az is kiesett).

mod:
"Facebook oldalon volt kb. 2 óránként frissítés és Discordon is válaszolt Baraty amint megtudott valamit"

Igen sejtettem, de egyiken se vagyok jelen. Bár az FB-re ránézhettem volna. A hozzáállásukat ismerve, tudtam, hogy dolgoznak rajta, ezért annyira nem aggódtam.
A hozzászólást Gamer01 módosította 2023.02.14. 12:37:39-kor
Pontszám: 9.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
22. hozzászólás - 2023.02.13. 23:47:14
Facebook oldalon volt kb. 2 óránként frissítés és Discordon is válaszolt Baraty amint megtudott valamit
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.16
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
23. hozzászólás - 2023.02.13. 23:59:07
- Elveszett befizetések: ez azért volt, mert a vasárnap hajnali backup lett visszaállitva, ha utána fizettél be, az törlődött, de ezeket természetesen holnap be fogjuk írni újra, senkié nem fog elveszni.
- Hűségbónusz: valószínűleg Baraty fáradt volt már, és ezt nem tesztelte le, ezt úgy tudjuk megoldani majd, hogy holnap visszaállítjuk, és szerdán tripla hűségbónuszt adunk.
- csatlóscsaták – erre akarunk majd még külön kompenzációt adni
- elmaradt bajnoki csata – ezért adtuk a portyaitalokat, hogy ezt be tudd pótolni
- szövetségi bajnokság – erről írtam fent
- cselekvés nélkül ment el a 2 nap vip tagság – 200 őskövet adtunk abból remélem futja erre is
- aukció – ezzel csak annyit fogunk tudni tenni, hogy az adott aukciókat újra kirakjuk.
- a minieventre – a mai feladatok jutalmát mindenki át tudta venni. a vasárnapiakra lesz kompenzáció.
- lélekkút túlcsordult – reméljük bármilyen, LE-hez kapcsolódó veszteségért kárpótolnak az energiakoncentrátumok, vadászat italok és az őskő.
- szörnykihivás hiba – ezt Baraty megnézi holnap
Köszönjük a megértést és a türelmet!
Pontszám: 8.69
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
24. hozzászólás - 2023.02.14. 00:28:33 (Válasz Miklós #23 hozzászólására.)
Ez teljesen korrekt szerintem, köszönöm!
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 8.44
kedvencKlupyNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
25. hozzászólás - 2023.02.14. 00:59:51
Gondolom nem csak én dolgozom a játékosok közül IT szolgáltatónál, és nem csak én látom mekkora munka van egy szerver visszaállításban.
Nem beszélve arról, hogy külső támadás érte a szolgáltatót.
A hozzászólások alapján játékos részről jó lenne egy kicsit kevesebb agresszióval és több empátiával kezelni a helyzetet - tudom tudom, senkinek se mondjam meg hogy érezzen, csak egy kicsit gondoljunk bele a másik oldal helyzetébe is.

Nekem csak annyi kérdésem lenne a helyzethez, hogy tudjuk e hogy a támadás adathalász célzattal történt?
Artemis - V3
Pontszám: 9.17
népszerűPersistentFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
26. hozzászólás - 2023.02.14. 03:36:02 (Válasz Miklós #23 hozzászólására.)
Miklós,
reménykeltő ez a bejegyzésed, meglátjuk beváltja e a hozzá fűzött reményeket.

Amire nem térünk/tértél ki az a szövetségi fókuszátor, ha vasárnap hajnali a visszaállítási pont, akkor ma új hét kezdődik, ám szövetségi fókuszátor még mindig nem építhető új, maradt a régi.
Ez nekem és társaimnak 2 dolog miatt fontos:
-utolsó vérig héten ÉLETENERGIA FÓKUSZÁTOR van a kevésbé erős szövetségi társaim számára, hogy a HPjük rendesen boost alatt legyen.
-ugyanez a fókuszátor szükségeltetik a szövetségi küldetés azon feladatához, mely záróakkordként - nyírjatok ki 3 epikust - szerepel; valamint az építs 10 szintet tetszőleges épület című szövetségi küldetés. Csupán e kettő szövetségi küldetés lehetetlenül el amiatt, hogy nem tudjuk milyen nap is van ma.

Áldásos volna, ha nem a "megszokott" kommentelők írnak, megnézni azt a karaktert, aki kommentel, mert bár kicsi a szintem, ám beletartozom a szerver 5% legkeményebb játékosa közé, ám egy 340es szintű epikus lény kivégzése, ami pl 210es karakterszintnél sima liba kell legyen, az 93as szinten fókuszátor nélkül nehézkes.

Hogy még tisztábban leírjam: aki "bajnokis" karaktert épít, az 1 cselekményből maximalizálva, 2-3-4 hasznot kell tudjon felmutatni, ami itt egy utolsó vérig győzelem, szövetségi küldetés befejezés, ami több száz ezer LE ( ingyen ), ami pár tulajdonságpontra pont elég....

Csupán ezért rugózom a fókuszátor kérdésen. Illetve hogy milyen nap is van, illetve, hogy holnap éjfélig le kell adni az utolsó vérig bajnoki nevezéseket, de még mindig nem tudjuk, milyen nap is van a szerveren.

Tudom, nem egyszerű a dolgotok, tudom, tesztek, dolgoztok rajta, amit leírtam azért tettem, hogy átérezhető legyen egy kis szintű, ám annál erősebb karakter élete, gondolkodása és az, hogy egyetlen dologhoz mi minden kötődik játékos életében a szerveren.

Szép napot!

Üdv: Presi

u.i.: sajnos a csatlósaimra pakolt mytok és csatlóskristályok is eltűntek.... ill vissza álltak a kraftolás előtti időszakra.
A hozzászólást Persistent módosította 2023.02.14. 04:20:06-kor
---
Pontszám: 7.33
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
27. hozzászólás - 2023.02.14. 04:57:46
Néhány megcsinált szint bukott a veremben , kb 3 templompálca mínusz. Hűségbónusz újítás, maxra futott csp, pp..... stb.
Pontszám: 5.62
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
28. hozzászólás - 2023.02.14. 06:08:48 (Válasz Miklós #23 hozzászólására.)
Köszönjük szépen!
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.04
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
29. hozzászólás - 2023.02.14. 08:13:04
Univerzum láda is bukta volt.
Pontszám: 8.96
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
434 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
30. hozzászólás - 2023.02.14. 08:27:46
Kvízolimpiát is aktiválni kellene..... Kell a templomhoz.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.69
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
31. hozzászólás - 2023.02.14. 09:53:36
- A szörnykihívás már elvileg működik (Ide fogunk majd kompenzációban adni egy tárgyat, amivel kreatúra pontokat kap a karakter, de ezt majd akkor ha minden más kész.
- a hűségbónuszt most megint visszaállítottam akinek törlődött, de elképzelhető h valakinek még nem jó, az írjon üsz-re.
- A fókuszátorokat resetelni fogom nemsokára.
- a vasárnapi befizetéseket természetesen beírjuk asap
- A vasárnapi minieventes jutalmakat meg fogjátok kapni kompenzációként.
Pontszám: 8.42
fórumozóNapszemFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
32. hozzászólás - 2023.02.14. 10:07:25
Én is írtam most az ÜSZ - re Baraty a Hűségbónuszom miatt mert nekem sem állítódott vissza!
---
Pontszám: 5
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
434 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
33. hozzászólás - 2023.02.14. 10:27:22 (Válasz Baraty #31 hozzászólására.)
Szörnykihívás működik. Megerősítem.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.05
kedvelt tagQwyxy
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
34. hozzászólás - 2023.02.14. 10:36:29
"- A szörnykihívás már elvileg működik (Ide fogunk majd kompenzációban adni egy tárgyat, amivel kreatúra pontokat kap a karakter, de ezt majd akkor ha minden más kész."
Ezzel kapcsolatban csak annyit szeretnék kérdezni:Mikor?Mi lesz az a tárgy?Nekem fontos az idő mert ha nincs ez a leállás akkor meglett volna az 50 csatám 250-es szorny,de így csak " Győzz le 50, legalább 250. szintű szörnyet! 34 / 50" lett meg és ez napi szinten növeli "kristály mytoaffinitás " a hűségbónuszban kapható mytokronit csomagok számát.Ezért az idő is befolyásoló nekem mert már meglenne a kristály mytoaffinitás -om. (34/50 )Köszönöm előre is a választ
Pontszám: 7.44
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
35. hozzászólás - 2023.02.14. 11:02:39
A fókuszátorok elvileg törlődtek.
Pontszám: 8.94
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
434 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
36. hozzászólás - 2023.02.14. 11:14:23 (Válasz Qwyxy #34 hozzászólására.)
Nekem holnap lett volna esedékes a verempálca (szörnykihívásból) , amiből meglett volna a templomi, amivel kezdhetem az új gigatemplomot, de most csúszott péntekre.
Csak azért írom, hogy tudd, nem vagy egyedül a problémákkal.

Szerintem most az a legjobb, ha nem zaklatjuk a JV-t, hanem hagyjuk őket dolgozni. Most eléggé összecsaptak a fejük felett a hullámok.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.02.14. 11:15:30-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.77
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
37. hozzászólás - 2023.02.14. 11:50:00 (Válasz Klupy #25 hozzászólására.)
Nekem csak annyi kérdésem lenne a helyzethez, hogy tudjuk e hogy a támadás adathalász célzattal történt?

Szerencsére nem, a támadás magát az üzemeltető gépet érte, annak a rendszerét "kódolták" felül, állítólag Eurőpa-szerte több ezer szerver járt így, a támadás célja csak romboló szándék volt, váltságdijkérő email sem érkezett.
A VU és más szolgáltatások a szerveren belül, saját védett virtual boxokon futnak, azokhoz a támadó nem akart és nem is tudott hozzáférni, az adatok biztonságban maradtak.
Pontszám: 7.77
kedvencKlupyNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
38. hozzászólás - 2023.02.14. 11:57:15 (Válasz Miklós #37 hozzászólására.)
Szuper, köszi az infót, meg a sok munkátokat is, hogy vissza térhessünk a játékhoz!
Artemis - V3
Pontszám: 7.67
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
434 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
39. hozzászólás - 2023.02.14. 13:16:38
Kvíz olimoia ON!

Köszönjük.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.02
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerverleállás feb 13-14.
40. hozzászólás - 2023.02.14. 14:05:22
Én szerintem gyorsabb lett.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.95
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője