Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.04.27. 08:52:09
Egy játékosnak maximum mennyi kvíz medálja lehet?
22
25
egysem
24

"Egy játékosnak maximum 12 kvíz medálja lehet (az olimpián ezután is részt vehet, csak nem állhat a dobogóra)."
Dátum: 2009.04.24. 20:40:02
Idézet: Kocos - 2009.04.24. 13:15:19

1/c A jatekido jelentosen csokkentheto lenne, ha egy pipaval (checkbox) vadaszatkor el lehetne erni, hogy amint fullon van az ember allatokkal megszakadjon a vadaszat.


Ez egy nem rossz gondolat de akkor legyen a vezetőkészség 40. vagy 50. szintjéhez kötve mivel 25-ig ugye mindenki fejleszti a küldetés miatt.

Az ultraspecről meg csak annyit, hogy jó kis mókuskerékbe kergetett. A 63. küldetés miatt hanyagoltam a taut amit a küldetés után jól megspecializáltam azóta 3 pontot raktam a taura mert majd én olcsón fogom fejlesztem és inkább rakosgatom össze-vissza mikor mire tetszik. Plusz ahhoz kellett volna még 10 szint tanulás és 20 a szakirányú fejlesztésre így inkább drágábban növeltem a nem spec tulajdonságot. Ez így olvasva lehet nevetséges és biztos nem optimális de akkor jó ötletnek tűnt Közbe meg jött pár más hihetetlenül sürgős fejleszteni valóm úgyh jelenleg 43-as szintű tanulással virítok. A következő ingyenes váltásig még 13 napom van és persze nem költök erre egy őskövet sem ahogy a nullázásra sem arra ott a csp. Persze én sosem leszek top 100-as kari csak ha az előttem lévő 594 ember mind töröl tehát annyira nem nagy a verseny.
v1 Freez Lv36 A Száz pagony
Dátum: 2009.04.24. 19:53:46
Aki esetleg nem ismerné állatok képekkel illusztrálva:
http://vegzetur.wikidot.com/moblvl

Ja a legfélelmetesebb állat:
http://images.vegzetur.hu/pic/creature/nerubkorokozo.jpg
Vigyázzatok nekem is ilyenem van!
Dátum: 2009.04.24. 19:49:32
Én ezt nem szeretném de érdekesebbé tenné a portyákat. Ezután a gyémánt hordásoknak egy szava se lehetne.
Bár ha a LE-m 80%-át levédem szakival a maradék 20%-t meg pajzsokkal akkor lophatatlan vagyok. Persze gondolom csak írtál valamilyen számot kiindulásnak.
Dátum: 2009.04.20. 12:15:11
Off:
Hali!
Fenntarton a véleményem, hogy lehet elférne még a felcserkedés persze nem pont abban a formában amit leírtam mert ez nem csökkentené a sebzést viszont lehetőség lenne gyorsan gyógyulni ha nagy sebzés éri az embert.
Véleményeket várok:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,136.120#hsz129
Dátum: 2009.04.16. 21:33:06
Hiba a segítségnyújtásban
Valakire rárakom elrejtőzöm a katakombába és ettől a társam ugyanúgy megkapja engem nem zavar csak a leírásban az van ha elrejtőzöm eltűnik. Javaslom inkább a leírás javítását.
Ha bekerül a háború csarnoka mindenki elkötelezi magát az egyik felé aki megteheti így a probléma többé kevésbé megoldódik.
Dátum: 2009.04.15. 13:18:30
Mi nem örömöt fejez ki?

XD
HaHa
Lol
OMG!

OMG! a válasz :S Lehet csak én vagyok kukacoskodó de szerintem a Lol is lehetne jó válasz.
Dátum: 2009.04.14. 22:11:08
OFF: Na jól belenyúltam ebbe a ki mire nem költi a csp-t vadászaton kívül témába. Akkor valszeg az élbolynak istenkáromlás, hogy én rendszeresen Csp-ért sajtolok és térkapuzok váltok a turbón egymás után és még az AH-ba is dolgozgatok, nekem ezek a funkciók nagyon tetszenek, mert időt spórolnak és véletlenül se tudom túltölteni a csp készletet.
Akkor lesz ilyen ( ) a fejem ha csp-ért tudok több állatot gyógyítani/idomítani egyszerre. Már ha lesznek ilyen funkciók valaha is.
Dátum: 2009.04.14. 20:56:18
Mortimer igazad lehet én simán szemrebbenés nélkül beáldozom az 5csp-t szépen naponta pedig még csak 20-as az elementáris fúzióm. Viszont aki garasoskodik a csp-vel hát na végülis nem mindenki szeretne ilyen über-mega-giga tápokat/ajándékokat.

Szerk. Épp ma lettem 35-ös.
Dátum: 2009.04.14. 20:33:01
Mortimer miért maradnának ki a 40 felettiek? Hisz ők relative több kincshez jutottak a térkapuból és esetleg több epikushoz is amit bedobhatnak a zaciba egy jobb tárgy reményében.

Szerk.: winnie tuti, hogy nem de én specel 97 pp-n vagyok és mivel már nem vagyok prémiumos ezért a 100-as tető igen közel van.
Dátum: 2009.04.13. 23:30:50
Egyetértek Dr. Faktorral nem kell, hogy különösebb játéktechnikai befolyása legyen a házasságnak csak szimbolizáljon valamit. Esetleg megvédhetné az egyik fél a másikat vagy visszatámadhatna ha támadás érte a másik felet vagy a kevésbé sérült patrner a sebzés X 5-át elszenvedné a támadott helyett ha a támadottnak kevesebb az aktuális Épje(%-ban). Esetleg 1 minimális bónusz ami válás esetén súlyos negatívba (2-szeres) csap át y ideig. Na befejezem mert a végén még valami jelentős erősítést javaslok.

Bigámia, poligámia? Hisz mégis csak végzeturak vagyunk. Ráadásul a hölgyek nagyon kevesen képviseltetik magukat.

Sajnálom Dr. Faktor de felpontoztalak.
Dátum: 2009.04.12. 17:34:10
Baj lehetett még a szintkülönbség és ha támadták az utóbbi 3 órában akkor ugye -20%-ok támadások után...
Dátum: 2009.04.09. 14:19:41
Emberek elég az állatos szakértelmekből!
Ezekhez tuti járna küldetés is.
Sebezzen az állatod az ellenfél állatába 10-et ezt ismételd meg 10-szer.
A küldetéseken kívül nincs értelme rakni ezekre a szakértelmekre mert az állatok ÉP-tja magas szinten kitart a következő szintlépésig.
Ha lenne fejpénz a leütött állatokért már mindjárt változna a helyzet és vonzóbbak lennének az állatsebzős szakértelmek. Mondjuk lehetne ismételhető küldetés: (üsd le x-szer ellenfeled állatát és az x szépen duplázódna) vagy egy NPC akinél beváltom a fejpénzt esetleg az aukciós házba dukátra vagy LE-re.
Ez a szaki azért nem jó mert csak egy speciális réteget érint, azokat akik hajlandóak őskövet venni. Bár hirtelen magam elé képzeltem egy 3 állatos végzeturat akinek szörnyikéin ott villog a +TP, támadás, és elnyelés tárgya ja és persze 3-szor. Nem lenne olcsó mulatság.
Ötlet a béke csarnokához:
Mivel a kis szövikeket még béke csarnokával is agyoncsapják a nagyok ezért lehetne egy havi limit (ahogy a karaktert ért támadásnál is van) Ez az érték legyen kezdetben 10. Egy szövetség 1 hónapban ennyi háborút fogadhat. Ezt minden béke csarnoka szint csökkenti 1-el, tehát 5-ös békecsarnokkal csak 5 hadüzenetet fogadhatnak havonta. Így egy kis levegőhöz jutnának a farm szövik (A család, Az Apoklalipszis Lovasai, Vik^tory stb.) és a nyomást a hónap első felében letudnák aztán lehetne építkezni nekik. Ezt a bónuszát nem csökkentené a háború tornya.
+ Jó lenne mert fellélegezhetnének a gyengébb, szervezetlenebb szövik miután túl vannak a havi verésen
+ Más is beszállna a játékba kénytelenek lennének másokat is támadni a szövik
Az ötlet egy barátom szövetségének esetéből pattant ki a fejemből ugyanis ha sikerül a kútjukat pozitívba vinni kapnak egy támadást vagy kettőt amit szervezetlenségük és alacsony aktivitási szintjük miatt nem tudnak kordában tartani. Így a lélekkútjuk szépen másnak termeli a LE-t. Ez előbb-utóbb széteséshez vagy legalábbis a szövettség elhagyásához vezet.
Idézet: Mortimer - 2009.04.08. 09:32:11
Sőt, behoznék egy a kémkedést nehezítő szakértelmet is.

Na ezt a szakértelmet se fejlesztené sok ember esetleg ha küldetéshez lenne kötve (amit nagyon nem tudok elképzelni), hisz a kémgömb jelenlegi formájában (az órás limit miatt) nem igazán tényező.

Ötlet a rabszolga karakterek, építőrabszolgák kezelésre. Persze ez csak
A karakter által veszíthető, építhető LE nem haladhatja meg a karakter tulajdonságaiba és szakértelmeibe fektetett összeg felét vagy negyedét. Ez főleg az alsó szinteket érintené. Mivel ezekhez később vannak szakértelmek és visszamenőleg már nem nagyon lehetne kiszámolni ezért a fosztható építhető értéket csökkenteni kéne 10%-kal ez mondjuk csak a 25. szintet elérőket érintené.

Kincseskamra: Ékszerek cseréje kizárólag szövetségi tagok között. Egyszerre 1 ékszer 2 nap körüli időtartam. Miért ne segíthetném szövetségem tagjait erősebb ékszerekkel? Licit limit 15-20-as szint és kincspontokkal lehet licitálni. Amíg van bent tárgy az epikus nem hal meg (ha 25% alá üti valaki akkor nem üthető tovább). Minden árverés után 2 nap szünet a kincseskamrába.
A kincseskamrás küldetés módosítása: Az epikus megölését követő 2 napban kell tárgyat kivenned tehát csak ekkor kattan be a küldetés.
Opcionális lehetőség az ékszerkereskedelem megakadályozására ha nem töltöttél x napot (10-20) a szövetségben (kiléptél, kirúgtak) akkor csak 30 őskő-ért/kiégett őskőért csatlakozhatsz újra szövetségbe vagy ingyen x nap múlva.

Az ötletek finomíthatóak bár Miklós azt mondta piac úgysem lesz a fölös ékszert meg lehet dukátra váltani de egy próbát megért.
Dátum: 2009.04.08. 01:05:00
Lv 34 Fogj be 15 apró állatot (5 megvan). Viszok jöhet a többi.
Dátum: 2009.04.06. 01:29:51
Úgy gondolom Winnie csak arra gondol, hogy 300 játékos szavazata nem túl mérvadó a legalább 6000-fős játékos táborhoz. Persze az is lehet, hogy esetleg a többieket nem érinti, érdekli.
Apropó, hová tűntek a kérdőívek már régen nem volt felmérés meg semmi. Szerintem az ilyen esetekre ideális lenne és akkor nem mondhatná senki, hogy igen megszavazta 10 ember és mi szívunk miattuk.
Dátum: 2009.04.04. 16:42:00
Mortimer tetszik a kincspontos javaslatod mivel kellően messze van a kincseskamrástól, viszont azt nem hiszem, hogy ülhetsz 1 szövettségben 1 évig úgyh nem csinálsz semmit. Mert aki nem épít az "rövid" úton repül, hiszen egy szövetségnek sincs szüksége ingyenélő tagokra.