Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.05.14. 20:50:38
Csak a valós építés számít a szerencsébe. Tehát amit +ba ad az építés szaki vagy amit manakonstrukcióval építesz nem számít a szerencsébe. A karlapon az az érték jelenik meg amit beépítettél tehát ott minden megjelenik. Trükkös ez a Végzetúr mindenre figyelni kell. Egyébként mi a Szászhordás Pagonyba is a teljes szövetségi építést nézzük.


Off: Erős smaragd harcosokat vár a Százhordás Pagony ha érdekel a dolog keress minket!
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=53
Dátum: 2009.05.14. 20:36:42
OFF: 3000 életpont! Az nagyon derék! Nekem a kis pegazusomnak (akinek a legtöbb élete van) még csak most van 1500 körül az ÉP-je. Nem is ő az igazi gond hanem a 248ÉP-s nerub kórokozó és az 1200 ÉP-s negátor. Ők sajna már túl ritkán lépnek szintet ahhoz, hogy ne kelljen a gyógyításukkal pepecselni. Nem szeretném cserélni őket kivéve persze szunyit.
Ja igen már majd 2 hónapja már 50-es az intelligens kedvenc.

Tudom, hogy nem kéne egy 5-ös alapszintű lénnyel rohangálni ilyen varázszápor közepette de szegény a szívemhez nőtt (bár élete csak addig tart amíg elérek a sajtolj ki egy 20-as jószágot küldetésig).
Dátum: 2009.05.14. 20:14:43
Ez a kincskeresős ötlet nagyon jól hangzik. Milyen mókás lenne nagyba vadászgatsz kizárólag 15% alatt erre kibontassz egy csomagot amit a halott szörny mellett találsz. A csomag tartalma:
Gyógyultál 1000 ÉP-ot (a hasamra ütöttem van akinek ez már semmi) és mindjárt 15% fölé kerültél.
Dátum: 2009.05.14. 20:10:25
Most gonosz leszek de szerintem a "toppal" akarom mondani a küldetésekben elől lévőkkel teszteltetik az ismételhető küldiket Miklósék. Pár hétig gyűjtik az infót és az alapján betájolják, hogy melyik küldetés mennyire "nehéz" mennyire gyorsan végrehajtható és így gondolom majd azalapján dől el a jutalmazás is.
Dátum: 2009.05.14. 20:03:33
Off: Imádtam tiszta fény ellen harcolni volt h 0 sebzéssel jöttem ki a csatából.

Mortimer: köszönöm a biztatást akkor csak kell az a bűvös kunyhó is vagy legalább egy 15+15-ös sebgyógyítás.
Dátum: 2009.05.14. 19:35:42
CaveMaN úgy látom félreértettél nem azt szeretném, hogy 1 kattintással begyógyítsam minden állatkám sebesülését 0-ás szakival hanem azt, hogy egyszerre tudjam gyógyítani a kis dögöket, ahogy Otoaak is leírta. Mondjuk humánusabb lenne ha a sebgyógyítás minden 10 szintje után tudna az ember +1 állatot gyógyítani. Mivel 3 állattal harcolok (amikor szunyi nem fekszik) így nekem a +1 állat gyógyítási lehetősége is bőven megfelelne és ki is tudnám vitelezni. Sajnos még csak 9-es a sebgyógyításom (bár tervben van a növelése).
A tápos részről csak annyit mióta segít a gyógyulásban is szerintem jócskán felértékelődött mert ha Meszy, Rubinszemű Éjvirág vagy erőben hozzájuk hasonlóak látogatnak meg akkor bizony van ám sérülés, ez sem utolsó szempont.

Igazából az idomítás tényleg nem annyira fontos (legalábbis számomra) de ott is el tudnék képzelni egy hasonló rendszert.
Lehet az állatok gyógyításának problematikája is csak azért érint mert a térkapus szörnyikék kinetikussal lövöldöznek.
Dátum: 2009.05.14. 18:01:03
winnie gondolom csak ironikus akartál lenni, mert nem egy nagy élmény félóránként gyógyítgatni a kispajtáson. Szegény állatkám megint bekómált mintha csak jólesne neki.

Viszont javaslom legyen tétje a dolognak, bekómál a kis jószág akkor ne támadjon fel ingyen. Legyen mondjuk szint*100 amiért újra harcba áll. Estleg ezzel az opcióval full életerővel. Az ár csak hasraütésszerű lehetne machinálni alapszinttel és lépett szintel is.

Az idomítást ha jól tudom Miklós kijelentette nem lehet majd berakni turnusokra(több félóra egyszerre) viszont több állat egyszerre történő idomítása időszerű lenne a sebgyógyítással egyetembe. Ja és volt valami olyasmiről szó h gyógyításkor nő a kedvenc morálja tessék már berakni ezt a tápot.
Köszönettel :
Freez
Dátum: 2009.05.14. 17:41:46
Hány évadot készítettek a South Park című sorozatból eddig? Valami ilyesmi volt a kérdés.
12
13
x
y
12 a helyes az író szerint, viszont elavult mert az IMDB-n már 13 évad van fenn:
http://www.imdb.com/title/tt0121955/episodes
Dátum: 2009.05.12. 14:03:36
Kérlek írj legalább 5 szakértelmet ami csak a "topot" támogatja.
Dátum: 2009.05.12. 13:08:11
Ajgatsz. esetleg ha van szabad erőforrásod akkor ott a valóságformázás szaki már ha nagyon pp hiányod lesz.
D4vid: hát ebben a turnusba sajnos 68 dukát sajna tényleg nem elég de meglátjuk mit kapunk 3 nap múlva. Addig gyúrunk majd rá.
Dátum: 2009.05.12. 12:58:42
Azt a kutyafáját! Akkor reszkessetek csak röpke 40 küldetés és én leszek az aranydukát tojó tyúk. Csak úgy fognak repkedni a kritikus varázssebzéseim.
Dátum: 2009.05.12. 12:53:14
Az igaz, hogy magas szinten kapnak a játékosok dukátot is de nem hinném, hogy egy átlagos "top" kari 1 héten 2 küldetésnél többet meg képes csinálni dukátért ami hetente max. hattal több dukátot eredményez. Mivel a top fele nem engedheti meg magának a csp elköltését dukátra így kicsit kompenzálva vannak dukát szintjén.
(Mondjuk nem tudom a bénítás és a krit. varázslatos küldikkel milyen gyorsan lehet haladni.)
Off: Egy kérdés az ismételhető küldikhez ha megcsináltam 1-et és felveszem újra akkor a kért érték mondjuk a 20 krit vari sebzés permanens vagy felvételenként nő egy konstanssal és legközelebb 25 lesz?

Cyron pedig jól döntött amikor beruházott erre a két tárgyra de ha nincs ellenfele dukátban akkor ne is várjunk mást, esetleg valaki jobb tárgyra gyűjt és azonnali nyereséget szeretne.
Ja és például az építőlapátot egy jelenleg 34-es kari vitte el, Reiren aki a klántársam.
Dátum: 2009.05.12. 12:25:28
Szerintem aki szerencsés és tényleg rászánta a kezdetektől a napi 5 csp-t az mára egész tetemes summával rendelkezhet (ahogy Mortimer jósolta). 38-as szinten van 88 dukátom és ha minden ékszerem eladnám +32 dukáttal lennék gazdagabb (van egy epikus relikviám). Jelenleg 2k LE-ért vehetnék dukátot. Ergo ha szeretnék versenybe szállni akkor megtehetném bár kétségtelen, hogy nagyon "tápos" tárgyhoz nem lenne könnyű hozzájutni.
Dátum: 2009.05.11. 08:54:50
Sírásdetektor bekapcsolt most 20 lényből 4 kisebb lett ezzel duplázva az eddigi állományt amit fél szint alatt gyűjtöttem.
"Köszönjük Emese!"
Dátum: 2009.05.11. 04:49:36
Na jövök én is panaszkodni hátha meghatja a sírásdetektort. Csinálnám az üss agyon 20 kisebb szörnyet erre azok nagy ívbe tesznek a fejemre. A 38-as szint eleje óta küzdök a küldetéssel de eddig (Tapasztalat: 3.458 / 6.684 TP) csak 4 darabot sikerül találni. Kérem tisztelettel az utolsó 40 vadászatból 0 kisebb lényt sikerült befogni. Nincs kiemelkedően nagy szerencsém és 1-2 mindig jött egy 20-as adagba.

Zokneenho: nálam az verte ki a biztosítékot, hogy idomíts be 5 új állatot de a jelenlegi ismételhető küldetések miatt már örülök neki, tehát a vezetőkészséget azért nem árt majd még növelni (persze egyikünk se holnap fogja ezt a küldit csinálni).
Dátum: 2009.05.09. 01:56:21
A hírekbe találtam.
"A másodlagos támadás és varázslás hatásfokáról kérdeztetek. Mindkettő azonos módon működik, vesszük a sebzés egy százalékát, csökkentjük a vastag bőrrel és ennyit sebzel. A százalékot a szakértelem határozza meg, minél magasabb a szakértelem, annál kevesebbel növeli ezt a százalékot. Eleinte 1 szint 1%-kot ad, végül már 1 szint csak 0,1%-kot. A maximális hatásfokot 110. szinten éri el, ekkor az ellenfélnek okozott sebzésed 25%-kát szenvedi el az állata."

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.60#hsz78
Dátum: 2009.05.08. 21:53:07
Ha jól tudom a 25% 110-es szinten van.
Dátum: 2009.05.08. 14:28:37
Idézet: Magusocska - 2009.05.08. 14:05:28

1. törlés, mert matek


Azért nem kell törölni mert matek, akkor kell törölni ha csak számológép kell a megoldáshoz. Ebbe van egy kis logikai rész is.
a 2. kiegészítéssel egyetértek.
Idézet: Kaoraku - 2009.05.08. 12:48:23

Mi a Vasember polgári neve?
Cain Marko
Bruce Wayne
Peter Parker
Tony Stark
Spéci


Mivel a film viszonylag még friss és hamarosan kapjuk a következőt, emellett rajzfilm, képregény verzió is létezik innentől már nem spec. Legalábbis szerintem.
Dátum: 2009.05.08. 14:19:34
Szerintem a Tryant 2 hónapon belül beszáll a versenybe. Az más kérdés, hogy sikerül-e átvenni a "hatalmat". A többieknek kicsit több idő kell. Bár 2 hónap hosszú idő lehet kapunk addig valami új építeni valót (Akadémia esélyes). Akkor kicsit csúszhat a dolog.
Dátum: 2009.05.08. 12:24:49
Szaki upgrade
másodlagos támadás: amellett, hogy sebzi a végzetúr az ellenfél állatát növelhetné az állatok sebzését, támadását vagy mindkettőt valahogy úgy mint az elementáris fúzió. Lehet hatékonyabb lenne és nem csak a küldetés miatt raknánk rá.

Emellett jó lenne ha az állatoknak fix sebzésük lenne és nem a támadás erősségétől( a végzetúr bevitt sebzése) függene ( ha már így van akkor elnézést és köszönöm)!