Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Oké köszi akkor a következő:
Giordano Brunot az inkvizíció eretnekség vádjával a Campo de' Fiorin kivégeztette. A filozófus mi miatt kapott máglyahalált?
Azt állította, hogy a Föld nem a Mindenség közepe, hanem annak csak egy része.
Megtagadta V. Szixtusz pápát és uszító szónoklatokat írt.
V. Szixtusz pápa életére próbált törni egy merénylet szervezésével amit lelepleztek.
A vagyona miatt ítélték el amit elkoboztak halála után.
Ezt a kérdést tenném fel:
Melyik ókori filozófus volt Nagy Sándor nevelője?
Arisztotelész
Platón
Szókratész
Kritón
A francba pedig akkor szóltam volna havernak, hogy te kéne írni egy ilyen skriptet azt tuti nem éri utol senki. Jah a skriptek illegálisak?! Őőőőő akkor nem szóltam.
Dátum: 2009.05.17. 21:56:09
Első körben: az újítások nagyon tetszenek az egymás utáni csaták és az ingyen LE. Nyami!
Javaslat a bajnoki címek elértéktelenítésére:
6 helyezett legyen értékelve a következő módon:
Az első a szokásos módon megkapja a jelenlegi medált. A második kap egy jóval kisebbet és az csak 5 tulajdonságra ad +1-et mondjuk itt kimarad mondjuk a támadás. A 3. helyezettnek már a támadás és a védekezés is kimarad. így tovább a végéig ahol vagy +1 egészség vagy +1 mágia lenne a medál jutalma.
Az új medálokat ne lehessen beváltani dukátra. Én nagyon örülnék egy +1 tulajdonságos medalionnak is Mivel valszeg másra nem futná a Meszy Rubinszemű Éjvirág duótól (elnézést ha valamelyik nagyágyút kihagytam a szintemről). Ők nagyon jó karakterek és még a TM faktor teljes magamhoz csábításával se sok esélyem lenne ellenük, esetleg ha -50%-kal jönnek
Igazából nem is a táp lenne a lényeg hanem, hogy ott az a kis vacak a karlapomon. Igen bemákoltam egyet, ezentúl féljétek nevem.
Minden medálhoz külön kis ikon, hogy elférjenek ha pl. 1 karinak van már mindből esetleg 3 sorba.
Azért nem 3 karira gondoltam hátha így másnak is esélyesebb a dolog.

Jön belőlem a hülyeség lehet ma sokat voltam napon.
Dátum: 2009.05.17. 21:12:55
Tudom lejárt téma és én se nagyon szorgalmaznám a dolgot csak egy kicsit elborultan, mondjuk 12 ppért csak 1 dukát? Bár a valóságformázás miatt így is ingyen lenne :S
Dátum: 2009.05.17. 21:02:21
Ó nekem ez már a 2. sírásom erre a küldire és már közel vagyok a végéhez már csak 2 kell
Ennyit a sírásdetektorról újabb 20-a vadászatot indítottam és a küldetés bekattant. Ave Ceasar avagy itteni helytartója Miklós!
Dátum: 2009.05.17. 19:30:38
Morroch igazad lehet és ha nagyon sírós jellegű lett az utóbbi pár hozzászólásom azt sajnálom, nem olyannak szántam. Azért írtam le a véleményem mert itt így lehet változásokat kieszközölni. Szerintem a párhuzamos gyógyítás egy kényelmi funkció lenne ami mondjuk x szintű sebgyógyítás után használható lenne. Lobbizok a szaki kibővítésén és mivel Miklós még konkrétan nem mondta h ne is aspiráljunk rá ezért nem adom fel.
Dátum: 2009.05.16. 21:32:21
Üdv Építész mérnök!

Ha valaki beír ide egy kérdést az még nem feltétlenül ítéltetett törlésre lehet a kérdéseket javítani is (lásd _? vagy MAGUS) ha alapvetően nincs baj a kérdéssel.
Dátum: 2009.05.16. 16:09:37
Nevettséges 40 szörnyből 1 kisebb de csak mert küldetésem van rájuk :S
Dátum: 2009.05.16. 16:08:38
Hát na jó munkásember vagyok és mindennap eltöltök egy kis időt az aukciósház kitakarításával.
Dátum: 2009.05.16. 15:08:39
Én csak azt mondom amit a klánban tapasztaltam. Lehet a mintám nem fedi a valóságot és mindenki gyűjtögette a szebb napokra a tárgyakat. Nekem 1,5 szint alatt jött össze az első pedig 15-ös szint óta volt térkapunk. Úgyhogy emiatt nem adtam el egyet se (lehet ezzel saját magam alatt vágom a fát?) és meg is érte tartogatni a tárgyakat. Igazából most is csak azt adom be dukátért amiből már van 1 mégis összeszedtem 99 dukátot. Persze ezt kenhetem a hajamra mert az árak még csak most alakulnak az új szérián.
Dátum: 2009.05.16. 14:55:55
Darah, nem mindenki gyűjtötte a térkapus relikviákat a kezdetek óta volt aki szépen eladogatta bagóért mert nem kellett neki vagy volt már belőle ez egyénfüggő ilyen alapon akár kezdhette mindenki a azonos szintről a tárgygyűjtést. Miklós csak jóval a térkapu bedobása után találta ki ezt a beváltó dolgot.
Dátum: 2009.05.16. 13:37:38
Szerintem ebbe már belefutottam és akkor a jó válasz a galetki, mert ők alakváltókból lettek.
Dátum: 2009.05.16. 13:08:38
Darah le se kell beszélni elég ha olyanokat választasz akiknek nem a bénítós felszerelés van fenn. Nem tudom mennyire nagy az üthető emberek tábora fenn de lehet az embernek szerencséje.
Dátum: 2009.05.16. 12:39:17
Darah szerintem nincs értelme a játékostársaidtól várni a választ egy olyan kérdésre amire csak a Jó Isten (Miklós) tudja a választ. Ráadásul a vita meddő, úgyh verekedjetek meg és aki győz annak van igaza. Igaz hölgyeket nem illik megverni de itt nem látok más alternatívát.

Sajnos a Végzetúr Istencsászára már régen adott jelet a fórumon de bízunk a mihamarabbi kinyilatkoztatásban.
Dátum: 2009.05.16. 08:38:13
Nyugi Darah egyszer mi is sorra kerülünk, mi is elérjük az ismételhető küldetéseket, remélem addig maradsz velünk és nem pártolsz át egy másik játékba.
Dátum: 2009.05.15. 21:01:01
Melyik egy magyar tévé adó?
RTL 7
RTL Club *
RTL Pup
RTL Celeb
Szerintem Klub akarta az lenni

Melyik a legnagyobb hívőszámú vallás a Földön (2008) ?
Iszlám
Hinduizmus
Kereszténység *
Buddhizmus
Biztos? Na majd elddönti valaki maradjon vagy menjen-e.

Milyen értékelést nem kaphat egy általad feltett kérdés a Kvízben?
Rossz
Pocsék *

Törölni

Hát határ eset szerintem.
Dátum: 2009.05.15. 20:41:33
Szabinho :5 alapszint 41-es jelenlegi szinttel csak 1600 TP- kell a kis szúnyogomnak. Úgy tudom ez a kevesebb morált adok az állatnak témát pedig Miklós lelőtte erre nem aspirálniék.
Morroch : igazad van le lehetne cserélni de nem véletlenül tartom magamnál ő volt az első állatom és meg is hagyom a sajtolós küldiig. Nem hinném, hogy akkora kérés lenne ez az egyszerre gyógyítás.
Egyébként is miért ne tamagocsizhatnék a szerencsétlenekkel? Bár igazad van akinek ennyi esze van meg is érdemli.
Mortimer: a sebgyógyításra egyébként is szükségem van az agyoncsapások végett de jó lenne ha másra is tudnám használni rendesen. Sokat adok a véleményedre de a sebgyógyításról nem hagyom lebeszélni magam.
Dátum: 2009.05.15. 16:07:30
Azirafael örülök hogy neked a gyógyítás nem okoz gondot de sajnos másnak igen.
Dátum: 2009.05.14. 20:57:50
Nem látszik, viszont nem túl bonyolult csak megnézed mennyit építettél be és ha van annyi amennyi a következő szerencse szinthez kell akkor jó vagy a szeren.