Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csapka

Oldal: 12
Dátum: 2008.12.16. 16:09:42
G0df4th3r vagy vaalaki más nem tudja hogy dragon-nak vagy val mi lett hogy olyan nagy szintű lett vagy hibás mit tudom én mert lehet hogy köze van a játékban levő sulyos káoszhoz vagy nem:S
Dátum: 2008.12.16. 15:11:57
NA ezt et el hiszi valaki egy szer sikerült az világ 1 es karimba belelépni és aztat irta ki hogy Dragon aki scak 13 as volt vagy 14 es most 2563 as szintű lett normális???????elnem tudom hinni Fantghirot a szövitagomat és barátomat meg ugy irja ki hogy törölve van:S alig láttam csak 6-7 tagot:D magamat nem láttam furcsa modon:D:Digaz nem előszőr dobott ki a játékbol már sokszor de most visszase enged:D
hát ezekre a google segítségével vagy más egyéb keresővel megtalálnám a választ meg szerintem a kvíz kérdések nélkül annyit nem ülnék a gép előtt mert csak annyi lenne a napom a gépelőtt hogy elmennék vadászni portyáznék egyszer kétszer és ennyi
Az a baj hogy vannak olyanok akiket egyáltalán nem érdekel hogy kikeressék vagy akár választ adjanak rá..... vannak olyanok nagy része lehet hogy csak jelölnek és vaktába hátha jó lesz ha meg nem akkor nem

Vannak ilyenek sajnos és belekell törődni én személyem szerint a játék elejin egy kérdést tennék fel a játékosnak hogy
-legyenek e kvízek(mármint az ő karakterénél legyenek e)
-akar e kvízt kérdéseket és a hozájuk tartozo feladatokat(ez az étékelés és a kvíz irás)
de ennek csak az a baja hogy van olyan küldi hogy tegyél fel ol kérdést amelyet a töbiek elfogadnak vagy válaszolj 50 kvízre csak ennyi benne a bökkenő:)
erre való a forum meg miegyébb informácio
a kérdés amit leírtam az nem teljes értékű nem ugyanugyirtam le mint ahogy volt(sokkal pontosabb volt a kérdés szöveg igy még én se értem hogyan irtam le de akor sem értem hogy miért nem tudtak rá egy jó idő után jol válaszolni rá:() mert elvették sajan igaz ezt irtam is:D
ezzel a kérdéssel én is találkoztam:D:D
igen bevallom én is elrontotam eztet a kérdést:Dugyhogy benne vagyoka a 75% ban de én jobbat mondok még a világ egyen a legelső feltett kvíz kérdésem ez komoly lesz mármint a kérdés

Én voltam aki először feltette a kérdést mert jó értékelést kaptam rá
Hány LE szükségees a Lélekut felépítéséhez
felirtam hogy 5k 1K 3K és 6K LE elején még a jol tudták utána me g tőlem is elvették mert több mint a 70 ennyi mennyi százaléka nem tudta de eztet nem igen hiszem el:D:D
amnugy mennyi egy négyzetkilóméter hány hektár???
0,1????
Dátum: 2008.11.22. 16:48:47
Annak nem lehet oka hogy elfelejtettek nektek kvízkérdéseket adni:D:D

Igaz ezért irok én is met nem kaptam reggel ota kérdéseket se a világ 1 esen se a 2 esen

De remélem holnapra minden szép és probléma mentes lessz:D
hanem akor meg nem válaszolok többet kvízre igaz ennek nem lenne sok értelme mert nem kapnék plussz LE a jó válaszokért:D
Idézet: Mormord - 2008.11.22. 16:33:08
Idézet: Csapka - 2008.11.22. 16:27:22
:DKöszönöm a felvilágosítást:D
de ez meg amásik amelyiket rosznak jelöltek:D megezzel mi lehet a baj????
,,Verítékben fürödve ébredsz. Ismét álmodtál, de a képek gyorsan elillannak"Ez a két mondat, a legenda melyik fejezetének a bekezdő mondatai??

5. fejezet első két mondtata
9.fejezet első két mondtata
3.fejezet első két mondtata
6. fejezet első két mondtata
ez egy értelmes kérdés:) ezzel nem tudom hogy a sok értékelőnek mi volt a baja igaz egy kérdés sem lehet olyan 100%os hogy mindenkinek megfelelő legyen én pl:töri foci nyekkkkkkkkkkkkkkk

A legtöbb ilyen kérdésre azt írják, hogy spec, mert az első szintű nem ismeri az 5. fejezetet. Ez valahol így is van. Szerintem nem érdemes végzeturas kérdést feltenni, valamiért még a HKK-s és hasonló kérdések is jobban átmennek. (Érdekes, hogy ha egy másik játék x. szintjére kérdeznek rá, az nem spec, de ha ennek a játéknak az x. szintjére, az spec )



:D na erre csak az igazat tudom mondani:Dnem tudok ellenvéleményt felhozni
arra nem gondoltam igazán hogy sokan még csak 4 es szintet sem érték el én csak arra gondoltam hogy ez a kérdés ez a megoldás és kilehet keresni..... a kisebb szintűekkel nem számoltam:Delnézést minden 4 és alati szintű játékosoktol remélem nem száltok rám
Idézet: Awenhai - 2008.11.22. 13:55:52
Szervusztok!

Csapka: Ez valóban nem egy jó kérdés. Lehet, hogy én csak érdektelennek minősítettem volna, de tény: nem jó egy karakter hovatartozását megkérdezni, nem tanít semmit. Próbálj inkább komolyabb kérdéseket feltenni.

Amellett van még egy súlyos hibája, amire nem számíthattál. Mindkét szerver azonos adatbázist használ, tehát a Világ1-en játszó karakter jó eséllyel nem találja meg a keresett karaktert, vagy esetleg mást jelöl, ha véletlenül szerepelne ilyen nevű karakter. Ha Világ1-es játékos kapta meg a kérdésed, jogosan választotta az azonnal törölni kitételt. Te ugyanis az értékelők személyét semmilyen módon sem befolyásolhatod.


igaz hogy egy adatbázis igaz nem esik le miaz deee igaz ők nem tudják hogy nimfa van mindkét világon de én igen és aztis tudom hogy gyémántos vagyok:Paz már az embereken múlik hogy megtalálják e vagy veszik azt a 30s-ot hogy utánnan nézenek a toplistán keresztül:Digaz hogy nemt anít de ha megnézed akkor az összes eddigi látam kérdések kb 1000 bol vagy 400 értelmetlen volt:D valamelyiket még elolvasni sem tudtam mert olyanul ismerte a helyesírást:D

(ja és nincs több NimFa csak én:D:D se kis betűvel senaggyal:D meg megadtam a helyes leírást:P........legalább azthittem valami olyan értékes kritikát kapok amelyre a válasz olyan lesz hogy télleg nem lehet kritizálni mert 100% teljesen igaz

amugy legalább kaptam valami választ hogy mások milyen vélemménnyel vanak a kérdésre:D:Dnekem mindegy milyen kérdés van ha nem foci vagy töri igaz ez csak az én nem szeretem kérdések közé tartozik:D mint más játékosnál pl: az évszámos kérdések vannak rá agressziv hatással:D
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.22. 14:38:36
Ráadásul a tizenötödik szinten hordát lehet váltani... Mi van, ha NimFa fog?

Meg egyébként is... kit érdekel???
(Gondolom, a másik kérdésed is ilyen nagyszerű...)


hadd idézelek:D egy az ha megnézik akkor a két világon nimfa vagyis én:D egyiken csak 10 es másikon meg csak 6 os vagyok:P ugyhogy még akár ha valaki ilyen gyorsan is gondolkodna mint te akor is előbb utánna járna hogy hanyas is meg minden igaz akit téleg nem érdekel az egyből törli:D
:DKöszönöm a felvilágosítást:D
de ez meg amásik amelyiket rosznak jelöltek:D megezzel mi lehet a baj????
,,Verítékben fürödve ébredsz. Ismét álmodtál, de a képek gyorsan elillannak"Ez a két mondat, a legenda melyik fejezetének a bekezdő mondatai??

5. fejezet első két mondtata
9.fejezet első két mondtata
3.fejezet első két mondtata
6. fejezet első két mondtata
ez egy értelmes kérdés:) ezzel nem tudom hogy a sok értékelőnek mi volt a baja igaz egy kérdés sem lehet olyan 100%os hogy mindenkinek megfelelő legyen én pl:töri foci nyekkkkkkkkkkkkkkk
Ez szemétség már ez a második kérdésem és ez nem rossz ha nem azonnal töröljétek választ kaőtam és kitörölték a kérdés pedig egyértelmű könnyő egy perc alatt elvégezhetó és stb volt nem hiszem el már

íme a kérdés:ez a világ 2 esen irtam
Keresd meg a toplistán a NimFa nevezetű végzetúrnőt!Melyik hordába tartozik NimFa???
gyémánt(helyes válasz ez)
rubin
zafir
smaragd

És mit látok egy pislogás és kész vége azonal töröljétek értékelést kaptam ez normális az ilyen emberektol elkellene venni a kvíz értékelés jogot de ez nekem már nem is az első ilyen kérdésem amit nem találtak jonak:(
Dátum: 2008.11.10. 18:30:26
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.10. 12:48:40
Hát én sem olyan rég. Még nincs 3 hete,de nagyon tetszik.



Neme hazudni:D már én is lassan egy honapja játszok meg te is:D:Dolyan ismerps vagy nem találkoztunk már szerintem nem
Dátum: 2008.10.31. 18:53:13
Nagy gondolkozás által de a zafirnak nem tudok kitalálni semmi okosat:( NEmtudom miért de télleg nem megy
Dátum: 2008.10.31. 16:52:28
azthiszem irtam nekikis vagy neme???De a lényege csak az hogy a 4 hordának legyen egy egy saját épülete ami csak abban a hordában lehetne építhető ötleteim az igaz kidolgozásra szorulnak
de ezek csak egy télleg kis alap ötletek:D én eddig nem sok épületről tudok hogy mik vannak a játékban de nekem lett pár gondolat és leirtam ennyi:D azért köszönöm a jó szót:)
Meg Emesének is köszönöm:P
Dátum: 2008.10.31. 09:29:08
Én kitaláltam egy újj épületet a neve Lélek fogó

Hogy mit tudna????A vadászat során több LE nyerhető ki a felszíni lényektől
1. szint felépítésével plussz 5% al több lehetne a kinyerhető LE a lényektől de ezt csak a gyémánt horda építhetné föl
2. szint felépítésével plussz 8%...... és ez az épület csak 10. szintig lehetne felépíteni ma
Dátum: 2008.10.31. 09:28:41
A Rubin hordának is találtam ki egyet ami jól jönne nekik mivel nagyobb a támadási esélyük
és a sebzésük ezért nekik találtam ki a Vérző Kútat

Ereje: felépítésével minden szinten 2 sebzést kapna fegyveréhez.......... és ez az épület scak 5.szintig lehetne építhető nehogymár 10 es ig az már sok lenne
Dátum: 2008.10.31. 09:28:24
Én új épületeket találtam ki:) ha megmár ilyen van akkor meg már van:D
A smaragd horda mivel a varászlataival jeleskedik nekik a Mágusok botját találtam ki ami

Szintenkét adna a tagoknak egy uj kisebb varázslatot de a varázsalok minden szinten megmaradnának mondom csak kisseb varázslatokat ez csak 3 szintes épület lene

1. szint a varázslt neve: A Halálcsapás ami a szövetségek közötti háboruban a tagoknak a sebzési képességét 10% al csökkentené
2. szint a varázslat neve:Sebkötözés ami a háboruk során elszenvedett sebesülést óránként 10%-all gyorsabban visszategenerálódan
3.szint a varázslat neve:Szemet szemér XD amit tud csekély életpont vesztés[ szintől is függen de nehéz számolni ugyhogy nem irom le]XD árán a háburoban 10% al nagyobb lenne a sebzése a smaragd hordának mikozben háboruzik

NA vélemények???ne kíméljetek :D
Dátum: 2008.10.27. 11:10:56
Ötlet szerintem ellehetne gondolgodni rajta de esetleg lehet hogy ezt az ötletet már mások is feltettékXD[remélem nem:]

Vannak ezek az ugy nevezett kiégett őskövek amik nálam és mindenki másnál gyülnek 3asával vagy kevesebbel akár és arra gondoltam hogy ezeket nem lehetne-e feltöltettni LE-val ha ez lehetséges lenne megoldani
Dátum: 2008.10.22. 14:58:46
Hát akkor tanuljon meg játszaniXD
Oldal: 12