Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2011.10.29. 12:13:53
Idézet: Ariel - 2011.10.29. 12:09:00
Szerintem 140-ig lehet növelni


És ott kapsz még 1 plusz kört?
Dátum: 2011.10.26. 17:46:44
Gondolkodom rajta, hogy lehet kihagyom a mostani találkozót, mivel, ha ez a rendszer lesz, úgysem tudok benne lenni a TOP 10 dukátosok között...
Szóval majd talán tavasszal megpróbálom azt a nekem tetsző tárgyat, ha megint lesz hirdetve. Addigra talán lesz annyi, hogy a közelébe legyek annak, amit szeretnék.

Btw:Ha nem megyek talira, de valakit megkérek, hogy vegyen nekem őskövet - a medált természetesen nem kérem, mert nem vagyok ott - akkor ez lehetséges opció, vagy sem?
Dátum: 2011.10.25. 12:36:04
Ha normál aukción valaki másik tárgyra hajt, akkor nem hiszem, hogy az "én tárgyam" licitjén nyomná fentebb, mert akkor vagy várna a sajátjára, vagy ha az a tétel nem lenne, akkor "helyette" vinné el.
Mert ott ugye emlékeim szerint ki lett hirdetve a tárgy, és érkeztek a licitek rá. Aki a legtöbbet adta, az vitte. Ha így nézem, és a tárgy másoknak nem annyira értékes, akkor pusztán azért, hogy költse a dukátját, nem feltétlenül fog licitálni. Lehet, de nem 100%.
Mindenesetre mind a 2 módnak vannak buktatói; a réginek akkor az, ha csökkennek a kiírt tételek, aminek nem örülnek annyira a játékosok.
Az újnál pedig az "all in" vakra, holott lehet(ne) spórolni is.

Nem egyszerű kérdés, hogy akkor most mi legyen, ami mindenkinek a legjobb lenne, az biztos.
Dátum: 2011.10.25. 11:54:03
Idézet: Miklós - 2011.10.25. 11:26:30
Amit írsz Paco, hogy te csak egy közepes tárgyra pályáznál, és csak a dukátjaid negyedét tolnád be érte, és azzal el is vinnéd, teljesen elméleti felvetés, mivel felteszi, hogy neked 4x annyi dukátod van, mint mindenki másnak, mégsem akarod a top tárgyakat.


Igen, épp erre akarok megoldást.
Mert lehet x dukátom, és nem akarok TOP tárgyat. Én is pl kinéztem volna magamnak valamit, ami nem top, de nekem jól jönne. Elmegyek csak ezért a találkozóra, teszek egy összeget érte, ami legyen akár max, mert nem tudom, hogy másoknak mennyire kellene mégis esetleg.
Ha másnak is kell, és lenyom - mert több dukátja van - akkor megértem, hogy vesztettem, bár nem esik jól. Van ilyen.
De ha nyerném, mert másoknak az a valami nem olyan fontos, én meg dobjam az összeset cserébe érte, holott nem is lenne érte tolongás?
Dátum: 2011.10.24. 21:05:59
Miklós, értem mit akarsz mondani, de nekem még mindig lenne néhány kérdésem, valamint rá akarok világítani ennek az új rendszernek a gyengéjére.

Elsősorban ugye van az, hogy adott tétellel szállsz be a licitbe, ami lehet, hogy pont, vagy éppen nem lesz meg az a tétel, amit szeretne valaki elvinni. Holott megvan rá a dukátja, de valami miatt nem annyit tett be. Ennek az oka teljesen mindegy. Ez keserű szájízt hagy az ember szájában, ami aztán ki tudja meddig fajulna.Másik ez a "zsákbamacska all in" nem jó; hiszen lehet, hogy amit én akarnék arra nem érkeznének olyan magas licitek, én meg toronymagasan viszem el a nehezen összegyűjtött dukátokból.
Nem, ez öngól, és az ember nem szereti ezt.

Ez nem éppen a legjobb marketing fogás.

Tehát gyors és tömör összefoglalás (hiba):
1, Van elég dukát, de nem viheti el a kincset, mert nem annyival szállt be.
2, Van elég dukát, de feleslegesen emelte "túl" a licitet.

Aztán; mivel lenne ez a rendszer gyorsabb, mint a mostani?
Mindenki leadja a "voksát", hogy mennyivel akar beszállni. Rendben, megtörténik. Aztán?
Táblán ki lesz téve, hogy kik rendelkeznek a legtöbb dukáttal (Világ+karakternév), és aztán sorba odaállnak a színpadra, és a nép pedig nézi, hogy mire passzolnak vagy mire mondanak igent?
Mert ha így megy, ez még sokkal több időt venne igénybe, mint a mostani.

És a játékosok sok mindennel szoktak problémázni, de eddig soha nem hallottam, hogy az aukcióval bárkinek is gondja lett volna. A gond az volt, hogy nem voltak ÚJ tételek, ezért volt monoton, ezért ment mindenki a Szívósság övére.
De ez meg lett oldva az új tételekkel, így lehetne rendesen haladni.
Véleményem szerint - és ebben nem csak a klánom, de még sokan mások is - azt valljuk, hogy JÓ a mostani aukciós forma. Jobban szeretnénk, ha ez így maradna, és nem ez a verzió.

És megragadva az alkalmat szeretném én is megköszönni, hogy vannak új tételek leprogramozva, nagyon kellettek, és hálásak vagyunk érte.
Valamint hatalmas pozitívumnak élem meg személy szerint, hogy nem csak be van írva egy "terv", hanem aktívan és tevékenyen részt vállalsz a tervezésében. Gondolok itt arra, hogy több hsz-t is tettél már itt, olvasva az írásainkat.
Remélhetően figyelembe veszed a MI kéréseinket is majd eme javaslat megtervezésében. Hogy nekünk játékosoknak is jó legyen.
Dátum: 2011.10.24. 17:56:46
Miklós, a tételek - főleg az újak - nagyon jók.
Én gondolkodtam a talin, de főként a licitálható tárgy(ak) miatt. Ezek után tényleg lenne kedvem menni, mert rengeteg jó és hasznos tárgyat javasoltok, amik nagyon durvák.

De szerintem ez az all in dukát "vakra" játszva... nem hiszem, hogy nyerő. Mert most miért adjon oda mindent egy tételért, ha teszem azt akinek még kéne, a felét se adná érte?Ő meg hopp, kidobta az egészet.
Én azt mondom, hogy új tételek már eleve felkavarják az állóvizet ahhoz, hogy ne csak a szívósság öve legyen a favorit.
És maradhat a mostani licitrendszer.
Dátum: 2011.10.22. 22:30:13
Bulizni nem a fórumon kell, és hidd el, rajtatok kívül - haveri kör - nem biztos, hogy sokan kíváncsiak erre.
Dátum: 2011.10.22. 21:33:35
Azért, mert ez nem a "Dühöngő" és nem is a "Viccek" kategória, hanem a "Kérdezz, és mi válaszolunk" részleg.
Valaki kérdezett, és nem hiszem, hogy ilyen válaszra számított, mint amit tőle kapott. Tanuljunk már némi modort.
Dátum: 2011.10.22. 21:13:16
Gondolom érzed, hogy ez a hsz eléggé agyatlan volt..., csak azért, mert valaki nő, még nem hülye.
Dátum: 2011.10.22. 21:07:36
Azt írtad egyszer más sikerült..., így ha ugyanazt próbálnád meg növelni - a kevés információ révén indulok ki ebből - akkor azt már nem fogod tudni megtenni.
Ha egyáltalán semmit sem engedne megnövelni, akkor ajánlom fordulj info@vegzetur.hu címre a problémáddal.
Dátum: 2011.10.20. 17:04:46
Köszönjük.
Dátum: 2011.10.14. 18:35:15
Nem lehetett, csak a krites küldetéseket.
Az volt a válasz, hogy nehéz lenne ilyen 3 mázsás dögöket megütni úgy, hogy kábuljon, bármekkora is a TÖ-d. De érzékeny helyre lehet ütni ütéssel+varival is.
Legalábbis az előzőn ez volt a válasz, és nem is lehetett kábítani.
Dátum: 2011.10.13. 11:33:38
Belépve a karakteredre, 8-as szinten.
Katt a Legenda fülre, és az ott található szövegben Drakin nevére szintén kattints.Ennyi.
Dátum: 2011.10.12. 07:28:46
Azt hiszem kezd elszaladni a paci ezekkel az ötletekkel.
Dátum: 2011.10.04. 12:26:13
Nem tudom, de szólj nekem is, mert én is akarom.
Dátum: 2011.10.04. 11:50:58
Idézet: LanMaffia - 2011.10.04. 11:16:46

Akkor valami szövetségi szintű jutalmazás kéne [...]


Erre szánták a +3 szintet a Kastélyon...
Dátum: 2011.10.04. 10:30:28
Nem, csak a kereskedelem adta maximumig, ami alapesetben 170.
Vagy ha megvan a Kufár Barátja (AF-ből), akkor 190.Vagy 200, ha megvan a Feketepiaci Tagság relikvia is mellé.
E fölé már csak medállal lehet menni.
Dátum: 2011.09.27. 09:57:55
Egyetértek az előttem szóló Prismával és Macival.

Most miért kellene lekorlátozni azokat, akik tudnak játszani azért, hogy akiknek kevesebb a sikerélmény, azok is kapjanak medált? Az ész mindenki számára adott, a felhasználásával vannak itt sokszor a gondok.
Nem irigylem senkitől sem - én is most szereztem meg az elsőt (és lehet az utolsót is - eléggé erős arcok vannak a mezőnyömben) - de azért ne legyen már közkincs.
Ez pont olyan kategória, ami azoknak van kitalálva, akik erősek.Pont.

Vannak más versenyek, ahol vannak olyan kategóriák, ahol mások is tudnak érvényesülni,ha akarnak, akár minimális erőfeszítéssel: Értem itt a Lady medáloknál akár a kihívást (csak SZÖ kell hozzá, meg 30 pp-s beállítás)->Ennek meg persze folyománya, hogy potyognak a kalandok is mellé, tehát akár ide is.
Na de ez már off jelleg, és nem ez volt a célom.

Határozottan ellenzem azokat a dolgokat, amiket felvázoltál Birka. Ne csak magadra gondolj, mások is játszanak.
Erősen bug lesz ez;hiszen->

Hasznos energiák:

Minden szint eggyel növeli az energihasznosítás szakértelmed lehetséges maximumát. (Nem adódik össze a rablás agyarával, a kettő közül az erősebbik érvényesül.)

Előfeltétel: van energiahasznosításod.
Ha az energiahasznosítás szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!

Max. szint: 10

Költség: 2
És mégis hogyan?
Az alap 50-re ráteszel +5-öt, amit enged a fertőzés leküzdése után.
Aztán?

(Max kihívásban lehet neked 65, mivel az "alap" 55-re tesz a rendszer +10-et, ha AF-ból kihúztad maxra a Kihívó Mestert.)