Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Tévedsz.
Egyrészt, nem magamnak sírom, hogy ez a fejlesztés marhaság lenne. Az entitásom szintje jelenleg lényegtelen, de vannak olyanok nálunk, akik magasabb entitást képesek ölni, mint ahol a szövetségünk tart. Mindezt azért, mert AF-ből is tesznek érte, valamint lépik a szinteket, hogy újabb és újabb lény legyőzésével képesek legyenek jobbá válni a környezetükhöz képest.
Ez miért baj?
Akkor minden csak a TOP 1-nek legyen elérhető, de a többi, több közelben lévő szövetség ne kapja meg ugyanazt? Vagy a kisebb szövetségben lévő erősek is maradjanak csendben, és álljon be az egyenséma?
Szerintem erre épp elég volt a tárgyhasználati korlátozás.
Másrészt, nem minden szövetség lép 20 naponta 1 kincstáblát. Magunkból indulok ki, nálunk egy nagy, majd visszahívott, egy nagy, egy visszahívott, stb. Ilyen szinten haladunk, de ezt sem minden nap, óra pontossággal. De van úgy, hogy a nagyok, ha egyedül vannak, elég csak ÉP-vel bírni, és képesek legyúrni a saját entitásukat, mert nem folyamatosan gyógyul, ellentétben az epikussal.

Ahogyan Ariel is megjegyezte:
Azért ne essünk túlzásokba. Az entitás darálása nevetségesen egyszerű, még gyógyital sem kell hozzá, csak némi csp. Az aurasebzés és a tüskés bőr óta pedig még sebzést sem kell produkálni az entitás ellen.

Tehát entitással lehet haladni egyéniben is, a szövetség segítsége nélkül is.
(Az pedig hab a tortán, hogy Cras nálam is jobban kifejtette ezt lentebb ma)

Idézet: Craslorg - 2011.11.30. 06:16:24
Maradjunk annyiban, hogy ezt lekorlátozni hülyeség. Entitást 3 naponta üthetsz. Azaz 45 nap alatt jut el oda bárki, hogy egy olyan tárgyat szerezzen, amit a top szövik epikusból 30 nap alatt kiütögetnek és lépnek tovább. Igen, szép dolog látni, hogy nektek 150-160-as szintű tárgyaitok vannak, amelyek nagyobb tápok, mint bárki másnak az epikus kincsei, ezért - bár ugyanúgy halad más is az epikusokkal, a bajnokik és már előnyök miatt az entitás az egyetlen esély, hogy tartani lehessen veletek a lépést. Hozzáteszem, magas szinten már nem 6 naponta lehet 2 entitást lecsapni, mert a szintlépés jóval lassabb.
Ezt a dolgot én is ellenzem, fölöslegesen nyitja az ollót, pláne, mikor valaki 90-100-as szinten rohangál a szerencsés szöviválasztás miatt ilyen cuccban, a környékén meg 30-40-50 szinttel alacsonyabb tárgyakkal mászkálnak.
*Hozzáteszem, másvalamit ki lehet találni természetesen az epik cuccok használatára, de ne az entitás kilövése legyen a megoldás, mert a szint*2 is komolytalan. Pláne azért sem jó kilőni, mert akkor az, aki AF-et is fejlesztett hozzá, dobhatja a kukába azokat a pontokat, emellett egy fix küldetés 2 szintenként. Eddig nem olvastam mellette érvet, csak ellenérvet, szóval egyértelmű az elutasítottsága.



Idézet: Rjúku - 2011.11.30. 00:30:49


Szia!

Ha jól láttam V1-en a Dominiben vagy 65 szintű pók karakter. 115 ös tárgyat is láttam nálad. Egy kérdés. Szerinted amikor a játékban elérte az első karakter a 65. szintet hányas szintű epikus tárgya volt?

Vagy annak nem látod értelmét, hogy az összes szövi ül a fenekén és várja, hogy az Azúr kiüsse az új kincstáblát és ő gyógyital nélkül kiszedje ingyen az entitásból? Ez szerinted mennyire igazságos azokkal szemben aki időt és gyógyitalt áldoznak rá?


[OFF] Mielőtt ténylegesen válaszolok a kérdésedre: Hetekkel ezelőtt írtam neked egy levelet, azóta sem érkezett tőled válasz rá.
Ezek alapján nem érzem, hogy kellene válaszolnom számodra, de megteszem.[OFF END]

Igen, jól látod, hogy a Dominiben vagyok. Póknak is lehet mondani, ki hogyan nevezi. De mindenképpen az aktív játékosi állomány része vagyok, és nem mellékesen őskő használó is.
Nem emlékszem már rá, hogy milyen ékszerei voltak az első 65-ös szintet elérő játékosnak, de lehet, hogy Sharpa anno nem feszített ilyesmivel, ahogyan Te sem ezzel a karakterrel rohangáltál, míg Kóc át nem adta a karaktert.
Ám az akkor volt, most pedig most van, és azóta rengeteg minden megváltozott.
Várjuk, hogy az AL kiüsse az új táblát?
Na de kérlek; kéri valaki az Azúr Légiót, hogy kiüsse? Hajtja őket valaki, hogy akkor most haladni kell a leöléssel? Szempont a tápolás, ezért haladtok az epikusok ölésével.
Minél hamarabb megvan az új tárgy, annál nagyobb hasznot lehet vele elérni a többiekhez képest. Az pedig, hogy utána ki, hogyan, és milyen módon szerzi meg entitásból, miért fáj?
Senki nem kérte, hogy törd az utat, de ha felvállalod, akkor nem kell csodálkozni, hogy mások is arra akarnak menni.
Dátum: 2011.11.30. 06:58:23
Drágák vagytok, hogy segítetek értelmezni a BUG szó kifejezését, de ezzel még nem jutottam közelebb a kérdésemhez:
MIÉRT NEM lehet választani MINDENKINEK?
Mert én kivettem pár órára, és minden rendben volt vele.

Valamint még egy aprócska gondolat: Persze, mindenkitől elvenni, aki megkapta a kivétel lehetőségét, hogy egál legyen és senki nem vegye ki. Akkor az első Xenónál ez miért nem történt meg? Akik ott kivették mindkettőt, azoknál is rendesen működött/működik. Én speciel tudok olyanokról, akik az elsőből mindkettőt kivették és nem vették el.
Akkor ilyenkor benéz a ló az ablakon?
Szóval nekem ez a magyarázat sánta, hogy bug, meg visszavétel... nagyon is reálisnak látnám, hogy lehessen mindenkinek választható és használható egyszerre mind a kettő. Ráadásul főleg úgy, hogy a 2 eventből összesen lenne meg mindkettőbe a kavicsok, nem pedig egyszerre.

Idézet: Viszok009 - 2011.11.29. 20:17:48
Én meg azt nem értem, minek Neked 200%-os LÉ szívás, ha úgyis van korlátja...


Erre a válasz roppant egyszerű: Nincs 200% LE szívásom. De ha lenne sem olvastam semmi olyasmit, hogy MENNYINÉL van a korlát. Tudom, hogy van, mert keringenek erről is legendák, de hivatalosan, vagy nem hivatalosan nem olvastam róla, hogy mennyinél kattan be.
Nekem jelenleg 108% a LE szívásom. Ha lenne még a Szürke Lélekrablóba is kristály, nem csak a láncomba, akkor lenne 116%.
Ez még messze nem lenne 200%.
Ami még elhangzott mint kérés, de ezeket egyenlőre nem tudjuk biztosra megígérni:
160. vagy magasabb szintű tárgyat dobó entitás támadásához feltétel, hogy a játékos szövetsége is legyőzött ilyen szintű epikust.


Ezzel kizárásra kerül majdnem mindenki, aki nem a TOP 1 szövetségben van, valamint a szerver legnagyobbjai nem ott vannak.
Pedig vannak azért páran, akik nem ilyen szövetségben leledzenek, és entitásvadászként céljuk minél nagyobb kincset kiszedni - akár nagyobbat, mint ahol a szövetségük tart - pusztán azért, hogy a környezetükhöz mérten taktikázzanak, és erősödjenek.
Ennek nem látom értelmét.
Dátum: 2011.11.29. 19:39:54
Én azt NEM ÉRTEM, hogy MIÉRT bug valami, ha ki tudod választani és működik?
Tehát használható volt arra a pár órára, és minden rendesen működött. Tehát van egy működő algoritmus, amit BUGnak becézünk?
Akkor miért nem volt választható mindenkinek, ha jól működik a program... nekem ez sehogy sem fér a fejemben, pedig nem vagyok programozó...
Dátum: 2011.11.29. 19:29:22
Na jó, utolsó nekifutás... mert ne fogjunk mindent a bugra, és tényleg meg akarom érteni.
Az első Xenón kértem nyakláncba fókuszt és még valami más dolgot, de akkor nem kértem ki a gyűrűbe illő kristályt.
Ma pedig kivettem a gyűrűbe való kavicsot, és mellé az állatnak való +12%-ot.

Tehát a kérdés:Miért nem lehet mind a kettő használatban? Bug az, hogy 1 karakternek van gyűrűbe és nyakláncban is?
Mert az elsőben vettem ki az egyiket, és most a másodikban pedig a másikat.
Tehát még mindig nem értem, hogy a ma kivett gyűrűbe való miért tűnt el...
Dátum: 2011.11.29. 17:34:50
Nem vagyok éppen hülye és nem ma kezdtem el, de nem értem az okfejtést...
Előzőn kivettem a nyakláncba valót, így kaptam belőle 2 láncba valót. Ma reggel kivettem a gyűrűbe valót, ebből is kaptam 2 darabot.(Nem 1-1 darabot, hanem 2 gyűrűbe valót.) Ki is próbáltam, minden rendesen működött vele.
Akkor ebben hol a probléma? Nem mindegy, hogy melyik eventben mit vettem ki, ha egyszer rendesen működik?
Mert az előző hozzászólásban ezt nem magyaráztad meg.
Dátum: 2011.11.29. 17:11:57
Én egy valamit nem értek...
Számomra választható volt a jutalmak között mind a 2 xenó medál.
Ki is vettem a gyűrűbe valót, mert nyakláncba való volt. Sikeresen bele is lehetett tenni a szürkébe.
Akkor a kérdés: Most miért is lett visszavéve, hogy válasszak mást?
Mert én itt nem látok programozási "nehézséget", hogy lehessen mindkettőt választani, vagy éppen használni.
Jó lenne erre valami elfogadható, ésszerű magyarázat, hogy mégis miért lett visszavéve?
Mert az rendben van, hogy helyette megint választhatnék valamit - az elvett Xenű gyűrű fókusz helyett - de nekem inkább arra lenne szükségem, ami el lett véve.

Mod.:Szerkesztés.
Dátum: 2011.11.20. 16:11:38
Nem tudom nekem szól-e a lepontozós része a hsz-nek, mivel nem szokásom lepontozni senkit sem.
Nem szokásom minden percben fenn lógni. Szóval vegyél vissza magadból, köszi.

Aztán pedig, ha a csaták lefolyását akarod látni - amit mondjuk én is megtekintenék - akkor lényegében nem a fára vagy kíváncsi, hanem a lefolyásukra. Tehát eleve rosszul tetted fel a kérdést, így azért adtam neked azt a választ, amit adtam. Hiszen azt gondoltam nem látod a csúsztatópanelt.
Dátum: 2011.11.18. 17:21:38
Menj le a lap aljára, és ott találsz egy csúsztató panelt. Azt húzd el jobbra, és máris látod tovább a "fát."
Dátum: 2011.11.14. 11:30:09
Reménykedjünk akkor az utolsó vérig.
Dátum: 2011.11.14. 11:23:04
Ezzel tisztában vagyok magam is, köszönöm a "beidézést".
De mivel ma van az a bizonyos jövőhét hétfő, gondoltam megkérdezem.
Dátum: 2011.11.14. 10:55:02
Remélem nem veszi a JV kötekedésnek, de várhatunk valamit a héten, vagy nem haladtak olyan jól az előkészületek?
Dátum: 2011.11.13. 08:04:17
Idézet: Craslorg - 2011.11.13. 07:58:49
Igaz, előtte egy 330-as és 32-es sorozatom is volt


Azért azt a 330-as sorozatot megnéztem volna... biztos jó sokáig ültél a küldetésen.
Dátum: 2011.11.11. 19:42:38
Igen, 2 db maxos jutalmat választhatsz majd akkor a felsoroltak közül.
Dátum: 2011.11.04. 19:34:46
Pedig szerettem volna összekerülni veled Zimi, alias Mordred; de engem kicsapott Goa.
Talán majd legközelebb.

Mod:Eltököltem a felkészülési időt, mert gyúrtam a szerencsére, hogy 1 szintre kerüljek veled, de itt most nem nagyon vettem hasznát, azt hiszem.
Dátum: 2011.11.04. 15:00:53
Idézet: Craslorg - 2011.11.04. 14:18:19

A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Goa'uld


Gratula, a jól megérdemelt medál, amit jó ideje űztél.
És nem mellesleg engem is szépen megpaskoltál.
Dátum: 2011.11.03. 17:49:38
Ha VF-es vagy, akkor 0 LE/TP-ért csinálhatod az "Okozz 60 krit ütést" és a "Sebezz kritikust varázslattal 15x". Mindezt pp-ből.
Ha CSP-ből csinálod, az ezekbe nem számítódik bele.

CSP-ből csak az "Ölj meg 50 Xenót" küldetést lehet csinálni.
Dátum: 2011.11.02. 14:15:24
A csatában összesen 5880 sebzést okoztál, és 662 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 0 TP!

A portyázás során találtál egy szinguláris anomáliát!


Működik.
Dátum: 2011.11.02. 11:41:49
A Xenókon csinált krit ütés+krit varis küldetés megfelel a "rendes" ismétlős küldetéseknek; így ha játékosokon csinálsz krit ütést, és aztán megint felveszed és a Xenókon tolod le, akkor már feleződik érte a jutalom.

A szakértelmeik pedig megfelelnek mindig az adott játékosénak, elvégre a manó-modul alapján a Xenók mindig az adott player klónjai, mintha KH-t ütne mindenki.Néha összejön rajta,néha nem.
Dátum: 2011.11.02. 10:53:48
Mert túlterhelt.
Mindenki az event első 1 órájában akarja ellőni az összes csp+pp, holott általában azért nem szokott egy időben ekkora tumultus lenni.
Nem számítottak erre, és ezért.
Vársz egy kicsit, és utána el fog múlni, amint az első hullám lecsengett.