Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2011.10.14. 18:35:15
Nem lehetett, csak a krites küldetéseket.
Az volt a válasz, hogy nehéz lenne ilyen 3 mázsás dögöket megütni úgy, hogy kábuljon, bármekkora is a TÖ-d. De érzékeny helyre lehet ütni ütéssel+varival is.
Legalábbis az előzőn ez volt a válasz, és nem is lehetett kábítani.
Dátum: 2011.10.13. 11:33:38
Belépve a karakteredre, 8-as szinten.
Katt a Legenda fülre, és az ott található szövegben Drakin nevére szintén kattints.Ennyi.
Dátum: 2011.10.12. 07:28:46
Azt hiszem kezd elszaladni a paci ezekkel az ötletekkel.
Dátum: 2011.10.04. 12:26:13
Nem tudom, de szólj nekem is, mert én is akarom.
Dátum: 2011.10.04. 11:50:58
Idézet: LanMaffia - 2011.10.04. 11:16:46

Akkor valami szövetségi szintű jutalmazás kéne [...]

Erre szánták a +3 szintet a Kastélyon...
Dátum: 2011.10.04. 10:30:28
Nem, csak a kereskedelem adta maximumig, ami alapesetben 170.
Vagy ha megvan a Kufár Barátja (AF-ből), akkor 190.Vagy 200, ha megvan a Feketepiaci Tagság relikvia is mellé.
E fölé már csak medállal lehet menni.
Dátum: 2011.09.27. 09:57:55
Egyetértek az előttem szóló Prismával és Macival.

Most miért kellene lekorlátozni azokat, akik tudnak játszani azért, hogy akiknek kevesebb a sikerélmény, azok is kapjanak medált? Az ész mindenki számára adott, a felhasználásával vannak itt sokszor a gondok.
Nem irigylem senkitől sem - én is most szereztem meg az elsőt (és lehet az utolsót is - eléggé erős arcok vannak a mezőnyömben) - de azért ne legyen már közkincs.
Ez pont olyan kategória, ami azoknak van kitalálva, akik erősek.Pont.

Vannak más versenyek, ahol vannak olyan kategóriák, ahol mások is tudnak érvényesülni,ha akarnak, akár minimális erőfeszítéssel: Értem itt a Lady medáloknál akár a kihívást (csak SZÖ kell hozzá, meg 30 pp-s beállítás)->Ennek meg persze folyománya, hogy potyognak a kalandok is mellé, tehát akár ide is.
Na de ez már off jelleg, és nem ez volt a célom.

Határozottan ellenzem azokat a dolgokat, amiket felvázoltál Birka. Ne csak magadra gondolj, mások is játszanak.
Erősen bug lesz ez;hiszen->

Hasznos energiák:

Minden szint eggyel növeli az energihasznosítás szakértelmed lehetséges maximumát. (Nem adódik össze a rablás agyarával, a kettő közül az erősebbik érvényesül.)

Előfeltétel: van energiahasznosításod.
Ha az energiahasznosítás szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!

Max. szint: 10

Költség: 2
És mégis hogyan?
Az alap 50-re ráteszel +5-öt, amit enged a fertőzés leküzdése után.
Aztán?

(Max kihívásban lehet neked 65, mivel az "alap" 55-re tesz a rendszer +10-et, ha AF-ból kihúztad maxra a Kihívó Mestert.)
Dátum: 2011.09.25. 07:28:36
Eddig is úgy van tervezve, hogy külön medál jár, ha itt győzöl, és nem a rendesen.
Hasonló lesz a medál a mostani bajnokihoz, csak vérszínű lesz.
Így ez alapján jogosnak vélné az ember, hogy külön rendszerként lesz kezelve.
Dátum: 2011.09.24. 10:17:51
Nos;először is ez egy brilliáns gondolat, ami itt körvonalazódik. Nagyon tetszik a fa-ág módszer, így legalább tényleg nyomon követhető lenne, hogy ki - hol - miben volt a jobb, vagy éppen hol esett ki.
Viszont azt, hogy 2 hetente legyen, kicsit sűrűnek találom.
Nem azért, mert engem annyiban érintene, hogy jelenleg kevesebb az egészségem,és nem bírnám. Ahogyan mondani szokás, ez csak pillanatnyi állapot, ezen könnyen lehet változtatni.
Nem.
Azért nem értek egyet azzal, hogy 2 hetente legyen, mert ezzel - véleményem szerint, de lehet már így is - "leértékelné" a "sima" bajnoki viadalt.
Értem én, hogy ott egy karika van, és ha szerencséd van, akkor behúztad a medált.
Hogy jól van-e így vagy sem, az most nem kérdés.

Ez a módszer, hogy kivégzésig mennének a csaták, már valóban élményt ad, mert szerepet kap az egészség és a kivégzés is, nem is keveset.És komolyabb diadal lesz egy ilyen csatát megnyerni.
Mert hiába vagy erős statban, de kicsi az egészség, akkor egy kicsivel gyengébb - de a helyesség kedvéért azonos erősségű - összecsapásból nem az jönne ki minden esetben győztesen, akinek magasabb az IQ+támadás,védekezése, hanem kicsaphatja az, akinek magasabb az egészsége.
Hiszen itt sokszor a szerencse és a random szokott dönteni.
Így én ezt nem 2 hetente, de nem is háromhavonta rendeztetném meg, hanem 2 havonta, vagy ha középutat keresek, akkor másfél havonta.
Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.

Lehet gyúrni így a rendes bajnokira is, de biztosan lesznek olyanok, akiket ez hoz majd jobban tűzbe.
Így 3 havonta lenne 3 bajnoki, és 2 upgrade verzió.
Ez már komoly előrelépés lenne.
És még a végére annyit, hogy talán esztétikailag is csinosabb lesz majd a piros bajnoki medál, valahogy az én szememben "erősebb" érvényű, elvégre több mindent megmozgat a győzelem érdekében, és nehezebb is lesz megszerezni, nemhogy - az én verziómban nézve pl - másfél havonta megtartani.
Dátum: 2011.09.22. 19:39:43
Főleg azokkal szemben, akik őskőért vették meg...
Dátum: 2011.09.06. 08:36:41
Megerősítve V1-en is a probléma...mi is vártuk a váltást, és erre nem jött.

Módosítás:Ebben a percben megtörtént a korrekció.Megjött Baraty, megjött a HT is. Köszönjük szépen.
Dátum: 2011.09.03. 10:16:49
De most nézem csak, hogy ez a +10% AF CSAK VADÁSZATRA jár;portya, kaland, TK-ra nem...
Tehát ha másból forog be a tp, nem érvényes a bónusz.

Így, ha minimálisan is, de egy kicsiny réteget kivág a tortából, de egye penész, ennyi belefér.
Max ezért nekem nem éri meg küzdeni, talán majd a 3.-ikban esik olyan, ami jó lesz nem csak vadászatra.
Dátum: 2011.09.03. 10:04:38
Idézet: Isten Kardja - 2011.09.03. 10:01:24
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves bölcsesség kötet.

És ez mit ad?
Dátum: 2011.08.29. 22:14:27
Én is így csinálom;nem álltam át soha a "sötét oldalra Yoda mester".
Dátum: 2011.08.29. 08:56:30
*Sóhaj*

Köszönöm a gyors választ, ez kiment a fejemből, mert Miklós általában mindig megcáfolja maga magát egyik írásából a másikba.
Dátum: 2011.08.29. 08:41:24
Idézet: Taspi - 2011.08.28. 15:10:31
A keplet szerint a kikalkulalt LE-t a legyozott drakonok szamaval fogja a vegen beszorozni. Eleg karcsu lesz ha csak parszor toltesz...

Taspi;Ezt a képletet Te hol találtad meg, mely szerint így lesz az elszámolás?
Valami piroska mondta ezt, vagy esetleg agyszülemény?

Csak mert nem mindegy, hogy pár betöltés nagy LE-vel, vagy a sok kicsi sokra megy alapon le van nyomva a többet töltő, mert a kisebbnek óriási szorzója lenne a leölt dögök miatt.
És ezt jó lenne akkor most tudni, mert a végén ebből oltári balhék lesznek, ha ez így igaz.
Dátum: 2011.08.28. 21:20:41
Mert a 100.-ik szint feletti tárgyakhoz 20 kereskedelem ad 1 szintnyit.
Tehát a 150 kereskedelem elmegy 100-ig, a 200-ból, a maradék 50 pedig (lefelé kerekítve) +2.
86.-ik szinten látsz majd 103, 88-on 104, stb...
Dátum: 2011.08.27. 17:01:36
A Mágiaelnyelő és a Mananyelő nem ugyanaz ám.

Az első szintfüggő elnyelést ad, míg a második megduplázza a tárgyakból eredő mágiaelnyelést.
Az első esik event, a másik csak AH-ban szerezhető meg.