Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.02.08. 19:33:38
Idézet: Orheusz - 2009.02.08. 18:58:57
És az összes cucom a szint szerint elérhetö legjobb ösköves cuccok voltak ami megint növeli a 100 tulajdonságkülönbséget és erre még rakd rá+ a szövetségit is.


9. szinten nekem a villámcsapás és enyészmester volt meg javaslatom, hogy vidd fel a kereskedelmedet és legyen jobb tárgyad mint bárkinek. Azzal nagy eséllyel indulsz a viadalon.
Dátum: 2009.02.08. 19:07:00
A bajnoki viadalon pont ez az rnd a legjobb olyan is megnyerheti aki nem a legerősebb én olyantól kaptam ki akinek állata sem volt nekem 12-s csak prémes cuccom volt neki nem én 4 körben támadtam ő 3-ban kikaptam és tudomásul tudtam venni fogadd el. A következőre készülj ha mindenképpen viadalt akarsz nyerni.
Dátum: 2009.02.08. 18:56:40
Idézet: Viszok009 - 2009.02.08. 18:44:41
Oké Meszy,de következő bajnokit meghagyhatnád nekem ok? xdxd



Majd nem nevezek és akkor úgy jó lesz??
Dátum: 2009.02.08. 17:06:32
Én is ezt mondom pontosan azt a tárgyat amit amúgy is megszerezhetne azt lehessen cserélni csak olyat amit nem dobhatna neki a térkapu azt ne szerezhessen.
Dátum: 2009.02.08. 16:37:05
Nézd meg Byzon utóíratát 2 vel van feljebb 8. szinten megtalálod a legendákba, csak rákell kattintani a nevére és kész ha aktív a küldetés.
Dátum: 2009.02.08. 16:35:24
Idézet: Gau84 - 2009.02.08. 13:50:32
Mondjuk ez szerintem nem akkora akadály. Simán azt mondjuk, hogy a játékos nem vehet alacsonyabb szintű tárgyat, mint a szintje + x.


Nem alacsonyabb tárgyakat mondom hanem 15. szintű kari megkapja a 35. szintűek térkapus tárgyait azzal erősödne szépen és megint a nagyobb szövetségnél lévő alacsonyabb karik erősödnének pedig ha már csatlakoztak egy nagy szövihez valószínűleg elég erősek anélkül is.
Dátum: 2009.02.08. 16:32:31
Idézet: Orheusz - 2009.02.08. 12:13:24
Javitanék, összekevertem mással aki levert vele még nem csatáztam.De tökmindegy mert semmi realitása nem volt, akkor írjátok ki,hogy tökmindegy kinek mennyi a tulajdonsága mert a bajnoki viadalon legalább 3-szor akkora a randon mint a rendes csatában és akkor nem fejlesztem az utolsó percig a karaktert.


Ha egy bajnoki viadal elvesztése után kiakadsz akkor ez a játék nem neked való az első viadalon én is kikaptam egy jóval gyengébbtől de nem kezdtem el sírni a fórumon hanem nyeltem egyet és elkezdetem fejleszteni magamat, hogy a következőn én legyek a legjobb és sikerült is 2 bajnokim van. Tehát nem az rnd miatt sírj hanem kezd el gondolkozni azon, hogy a következőt miként nyerhetnéd meg te. A tulajdonság összeg amúgy is nem minden ha az egészség mágia különbség nagy az nem számít ráadásul a szövetségi bónusz sem mindegy ezekkel is számolni kell.
Dátum: 2009.02.08. 10:05:14
A tárgyaknak megvan a maga szintje ezzel a kereskedéssel akár 15 alatti játékosok is tehetnek szert gyűrűre és nyakláncra pedig 15-ig nem tudna. Ráadásul ha magasabb szintet nézek akkor is kijönne hogy aki a legmagasabb szinten van az szépen leadogatja a már nem használt tárgyakat egy jóval alacsonyabb szintűnek. Az ötlet jó amúgy csak sok kritériumot kéne tenni, hogy senki ne erősödjön meg belőle a szintjéhez képest.
Dátum: 2009.02.07. 22:51:44
Az óriás adja a legtöbbet.
Dátum: 2009.02.07. 18:39:49
Én arra szeretnék rákérdezni, hogy az akadémia építése mindig fix összeg lesz vagy folyamatosan növekvő? Ha folyamatosan növekvő akkor milyen összegről kezdődik onnan mint a többi vagy magasabb összegről? Hány új szakértelmet ad az akadémia vagy folyamatosan bekerülnek új szakok is? Minden 2 szinten ad új szakokat vagy később lesz hogy csak 3-4 tanulás után ad +1 szakot? A feltétele csak az epikus emlékmű lesz vagy lesz más is ami mondjuk nem új épület?
Dátum: 2009.02.05. 20:21:50
A hordaparancsnokot a 11. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg.
Dátum: 2009.02.04. 18:01:52
Hány Világ van a Végzetúr nevű játékban?
tíznél több
egy
mátrix
kettő*

A kérdés elavult már nem jó a válasz kérem törölni.
Dátum: 2009.02.02. 18:04:45
3 hétig nem csinálsz semmit a játék közelében sem kell lenni nagyon izgalmasnak hangzik.
Dátum: 2009.02.02. 17:47:49
Szerintem idáig mindenki megtudta oldani ezt a hatalmas problémát mind vadász mind portyás. Nem tudom miért kéne változtatni rajta inkább új dolgokat kéne behozni és nem a régieken változtatni PL: Akadémia
Nincs is bekorlátozva csak akkor ne sírjanak, hogy megtámadtak engem mikor egy buzogányba és vakítóval voltam. Milyen bukok ezek az emberek felkiáltással.
Amúgy lassan én is ott tartok és én minden pontomat a a küldire fordítom, hogy minél előbb meglegyen és mehet minden tovább a régiben.
Idézet: Mazlee - 2009.02.02. 17:39:10
amig át van öltözve és portyázik ő is üthető, nem?


De igen csak az kb 1 perc amíg támad utána meg egyből vissza.
Idézet: Mazlee - 2009.02.02. 17:26:12
na azért nehogymár emiatt a küldetés miatt egész nap ne csinálhasson mást az ember...

felöltözik mert megvan a napi portyája, térkapuja, akármije...
és amikor pihenni kényszerül mert mondjuk -30%al már nem akar portyázni akkor visszaáll a küldetésre.

szerintem ez teljesen normális dolog.

az tényleg gáz ha valaki a buzogányosokat alattomosan megtámadja full cuccban.


Csak ha a küldetést csinálja akkor arra használja el a PP-jét és nem mások támadására ha térkapust csinál akkor oké hogy felöltözik és vissza. De csak annak a kihasználása nem szép hogy azt kelteti hogy a döntetlenest csinálja és közben támad másokat utána meg vissza. Ez etikátlan.
Az a probléma, hogy valaki támad teljes felszerelésben utána meg vissza öltözik döntetlenesbe és ha megtámadod te vagy a bunkó.
Az a baj ezzel hogy valaki csinálja a döntetlenes küldit és többen is megtámadják mert így legyőzik megláthatod több játékosnak is van szégyenfala mert megtámadtál és most nem csak konkrétan arra gondolok hogy háborúban vannak de többen is kihasználják az alkalmat pl a 20TP-s küldetéshez. Persze egy levelet nem tudnak dobni az illetőnek vagy csak erősebb varival menni csak kis fegyverrel hogy ne verje szét a fejét. Ez a baj.
Dátum: 2009.02.02. 15:54:20
Idézet: Texex - 2009.02.02. 13:33:06
Mindjárt sajnálom majd a portyásokat, csak érjek rá. Szegényeknek kell pár plusz tp-t lenyelni.
Azért nézd csak meg hány küldetést csináltak átlagba azok akik vadásznak és kisebb a tulajdonságuk , de több az építésük, mint azok akik inkább portyáznak.


Nekem pl sok az építésem is pedig portyás kari vagyok de abban igaza van Bolseviknek hogy ha kellene csinálni alternatívát a portyás küldikre akkor ugyan kéne a vadászosokra is. De lenne egy olyan kérdésem miért van az hogy mindig azok panaszkodnak akik vadászok és a portyások meg megcsinálják mindet? Lehet hogy nem alacsonyabb szinten mert elhalasszák de mégis kibírják sírás nélkül. Nekem most megy a 7 óriás küldi ami nem kis TP-vel jár de megcsinálom mert kell a küldi.