Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corina

Oldal: 1234567
..arról nem is beszélve, hogy aki a 3 szinttel nagyobb entitást választja az valószínűleg azért teszi, mert azzal, hogy csak szintenként egyet engedhet meg magának, kiszámolva csak így tud eljutni a kinézett kincshez.
Személy szerint én is sokkal szívesebben ütöttem volna ki minden entitást egyesével, de akkor mikor lett volna a Rubin Triászom, a Zafir Csillagom vagy a Krausos láncom és még sorolhatnám.
Azért azt ne feledd, hogy nem mindenki tud 3 szinttel nagyobb entitásokat ütni. Aki meg tud az csak tegye és igen is jogos elvárása, hogy megtehesse. Ha 600 as szintű epikus kell hozzá akkor legyen és legyenek hozzá cuccok is, vagy mondjuk azt, hogy a max szint 100 vagy 150 amíg el lehet jutni egy játékosnak és onnantól tanuljunk szakmát és eventezzünk cuccokért vagy mit tudom én.. egy biztos senki aki törődik a karakterével nem fogja jó néven venni ha tötyörgésre kényszerítik pusztán azért mert nincsen meg a háttér a fejlődéséhez.
Remek ez a fórumozás semmi másról nem szól már lassan, mint ha valakinek jobban megy mint az átlagnak akkor hogyan lehet a szabályokat úgy megreformálni, lesajnálva a vétlen nagytöbbséget, betartani mindenkinek, nehogy már annak az egy kettőnek jobban menjen.
Szigorítható, nehezíthető bármi, de egyet ne felejtsen el senki. Ez egy JÁTÉK!!! és a játék akkor ér valamit, ha azt művelője élvezi és ahhoz sajnos nélkülözhetetlen a sikerélmény. Nem vagyunk egyformák különböző temperamentummal, ráfordítható idővel eltérő anyagi lehetőségekkel.. mindenkinek siker kell.
Nem értem. A játék arról szól, hogy fejlesztünk egy karaktert - szóljatok rám, ha tévedek - aki fejlődik annak egyre több kell, jobb cuccok nagyobb epikus, entitás .. stb. Szerintem nem szigorításokkal kellene akadályozni a fejlődést, hanem megteremteni a lehetőségét, hogy haladhasson bátran. Tucatszám vannak olyan aukciós relikviák amik szinte soha nem megszerezhetők mértnem tesznek párat oda, ha már oly nehéz új cuccokat kitalálni. Miért kell szintenként egy entitást leütni, ha letud naponta kettőt? Komolyan kérdezem. 80as szinten már allig van ellenfél, kristályhorda még nincs .. portyázni nem tud a szövetségi epikus túl nagy neki .. a vadászat pedig nem egy nagy játékélmény. A térkapu, meg akárhogy is nézzük nudli. Mitől van a sikerélmény? Annyi hogy több a statom mint másnak.. ezért vannak hónapokig kézzel rohangálók, tp osztók.. stb, jutottunk el oda ahova eljutottunk .. Aki élvezi a játékot nem halmoz fel ennyi energiát hülyeségekre, az egymásra mutogatásra, az játszik és támogat, mert a jó közérzet a kikapcsolódás mindent megér.
Arról pedig, hogy valaki kénytelen nagyobb entitást ütni mint a szövije arról ki tehet?? biztos ő mert aktívabb mert lenni a szövetségénél ezért okveltlen meg kell büntetni mindenkit aki entitást akar ütni!!
Ne mond nekem!! egy 150es epikust egymagam leverek, a 10 percenkénti támadásaimmal, két gyógyitallal, amíg a 150es entitásom kinyírása több mint két napomba került. Milyen erőforrásról beszélsz?
Azt elhiszem, hogy a 200 valahányas epikus ahol a szövim tart lényegesen nehezebb mint az én jelenlegi 155ösöm, de van is köztük több mint 100 szint, mint ahogy a tagok szintje és száma között is .. ne ez legyen már a hasonlítási alap.
Teljesen egyetértek eddigi tapasztalataim szerint két azonos szintű epikus és entitás közül mindig az epikus verhető könnyebben és most nem arról beszélek, hogy a csoport hanem az egyén ütheti könnyebben annak ellenére hogy gyógyul közben. A nagy szövetségekben sokan vannak, nehéz jó cuccokat szerezni a jobb cuccokat az ember az entitástól szerzi.. Nincs már rendes háború, nem lehet szinte portyázni.. hát vegyétek csak el ezt is nyugodtan, nehogy valaki is jól érezze magát, mert esetleg úgy fejlesztett, hogy tudja ütni. Rendkívül növeli a játékélményt és ha már a játékélmény, Ott van az alkimista labor értem én, hogy nem cél az , hogy gyorsan megszerezzük a képességeket, de az hogy már mindenből 3 ultra van és a hiányzó kettőből (amit azért rendesen őskőért felszereléssel sajtolva kapok) mind a négyből már 20 lassan és véletlen se esik be az ötödik.. már meg se nézem mert a guta megüt. Tényleg az jár a legjobban aki semmit nem csinál csak dolgozik az aukciós házban.
Ez az egész entitás ötlet szerintem rettenetes. Nekem minden szintlépésre jut 1 entitás, ezért, hogy küldetésben tudjam csinálni, - mert ugye aki vadászik nem sok küldetést tud választani - összevárok két szintlépést és akkor egy nap vagy kettő leverem. Lehet ostoba vagyok, de mit lehet itt huszárkodni? Saját döntésem, hogy összevárom őket, használom a mana reget, megveszem a gyógyitalt, figyelek ugyan, hogy ne veszítsek csp-t de néha nagyobbat üt mint amire számítok és bizony veszítek, néha többször is, nem értem miért kellene nekem ennél szigorúbb büntetést elviselnem.
Dátum: 2011.12.07. 16:06:48
Egyetértek, inkább ez ellen kellene tenni valamit mint a segítőkéz szabályain módosítani. Azt senki nem tudja a másik helyett eldönteni szüksége van e a kézre vagy sem, de az igen is megnézhető, hogy valaki mekkorát sebez és véleményem szerint már a háromszoros sebzés is igen csak kemény, az annál nagyobbat meg nem szabadna megengedni.. vagy ne járjon LE, vagy járjon tripla TP érte. A segítőkéz probléma elenyésző ahhoz a problémához képest, hogy még a legsz...abb karaktar is tud lefelé alázni és szinttel jóval alatta levő karaktereken élősködve, azok játékát elrontani.
Dátum: 2011.12.07. 15:26:03
Megint nem bírom befogni és most nem fogtok örülni nekem
Anno amikor panaszkodtam, hogy egy játékos egy egész szövetkezetet terrorizál a tp osztogatásaival, mert egy közülük félálomban meg merte támadni, az senkit nem zavart, hiszen van rá csodagyűrű .. a többség elfogadta, hogy így tud fejlődni.
Ez nem ugyanaz??? Egy játékos így védi magát.
..hogy giga? Tegye a szívére a kezét minden giga, hogy soha semmilyen segítséget nem fogadott el, vagy nem alkalmazott kevésbe korrekt módszereket hogy elérje a célját, vagy akinek lehetősége lenne ilyen módszerrel kiemelkedni azt mondaná köszönöm nem kérem?
Véleményem szerint, míg az előző tucatnyi játékos játékát teszi tönkre módszerével ez utóbbi, nem, max. megdolgoztatja az ellenfelet és növeli az irigyei számát.
Szörnyen dühítő tud lenni valóban, amikor bekamráznak állatok nélkül gyenge cuccban, egy olyan, aki amúgy labdába se tud rúgni ellened és csak azért nem tudsz kiszabadulni, mert közben beszerzett egy két kezet, de jön még a kutyára dér ezért játék a játék.. tapasztalatom szerint erről mindenkit gyorsan le lehet szoktatni.
Egy játék nagyon sok összetevőből áll és nagyon sok féle emberanyaggal dolgozik. A játék készítői elterveznek valamit, létrehozzák, a játékos meg azonnal megkeresi a nyitott réseket. A katakombát sem arra tervezték, hogy háború esetén egész szövetségeket fogadjon be és adjon lehetőséget három emberrel megnyerni a háborút, a szkarabeuszt sem, hogy a játékos semmit ne téve, buzogánnyal és villanófénnyel várja az áldozatát.. a bubit sem, hogy némely játékosok hónapokig tartó szorgalmas munkával megfordítsák támadási arányukat .. és még sorolhatnám.
Sajnos ez a játék egyre inkább kezd ellaposodni és nem a játék tervezői, hanem a mi hibánkból, mert itt már semmi másról nem szól a történet, mint, hogy lehet optimalizálni, az event megéri vagy sem, ha megtámadnak jujj de fáj.. Nem a játékot kellene folyton reformálni, új szabályokat behozni, a fejekben kellene először rendet tenni, mert addig semmi nem fog javulni, minden új szabály valakinek egy új kiskapu.
Dátum: 2011.11.25. 14:55:46
Már ebbe én is beledumálok
Úgy gondolom az hogy prémes, vagy nem prémes valaki igazából a játék élménytől függ. Élvezem a játékot, jobb szeretnék lenni ezért szánok rá és úgy gondolom a jó játékvezetés célja is ez. Jobbá tenni a játékot azért, hogy többen élvezzék, nagyobb legyen a bevétel.
Véleményem szerint, aki arra vetemedett, hogy megvette azt az őskövet, nem azért tette, mert annyira elcseszte a kariját, hogy ezzel akarta feljavítani - ha volt ilyen sajnálom érte - , hanem inkább, mert jól sikerült a karaktere és úgy érezte, ha költ is rá még jobb lehet.. nyugodtan javítsatok ki ha tévedek.
Más játékokhoz képest a Végzetúr azonban pont nem az a játék, ahol olyan eszeveszett különbséget tesznek a prémes és nem prémes játékosok között. Nem egy karaktert ismerek amelyik prémium nélkül is nagyon pofásra sikeredett és olyat is amin az őskő sem segített.
Tudok nem egy játékot, ahol a pénzedért giga erős lehetsz és alázhatod az egész szervert..próbáld ki , de én az ellenségemnek se kívánom.
Befejezésül pedig én is úgy gondolom, ha nem lenne aki költ a játékra, tényleg nem lenne értelme fejleszteni, jó sok munkával eventeket szervezn.
Ha eddig nem is, most biztos kiderült prémiumos vagyok magam is, már indulásom óta, mert magyar játék, ha tetszik és megtehetem miért ne támogassam- tudom ez egy kicsit nagyképűen hangzik, mert az a pár őskő amit megveszek nem egetrengető, de tényleg úgy gondolom ha kicsivel is hozzájárulok, hogy jobb lehessen miért ne tegyem - nincsen semmiféle csoda karakterem, és sajnos ezért bár nagyon jól esne, sosem élveztem semmi extra előnyt, sőt mondhatnám eddig elkövetett baklövéseim, melyek tudatlanságomból eredtek, simán megmaradtak az így jártál szintjén, amikor megpróbáltam panasszal élni vagy korrigálást kérni. Aki hülye.. Ez van eszembe se jutott követelődzni vagy itt sopánkodni miatta a fórumon.
Dátum: 2011.11.18. 07:32:14
Ha megtámadom, legyen annyi vér a pucájában, hogy rajtam áll bosszút és ne azokon akik teljesen vétlenek azt sem tudják, hogy létezik..
bár igaz azzal az ócska karival csak farmnak lenne jó, akin mindenki végigvonul, így legalább figyelnek rá.
Dátum: 2011.11.18. 07:28:22
Felhívnám szíves figyelmed, hogy én nem támadtam meg. én csak a TP-t kapom. Ha viszont vissza merek menni, mondván ha már TP legyen LE is kiír a karijára, hogy miattam vereti le magát a többieken kétszer és végig is vonul, ha ezek ismeretében nem támadom hanem mérgemben csúnyát "mondok" ugyanúgy kikerülök a karijára és végig megy mindenkin akit elér kétszer.
Ha szerinted ez korrekt, hát kívánok neked sok ilyen ellenfelet.
Szánalmas szegény, mert ennyi energiával a középszintű karijából csinálhatna egy rendeset, de aki ezt elfogadja és még meg is magyarázza az még szánalmasabb szerintem.
Dátum: 2011.11.17. 21:00:22
a háború? na ha ebbe belekezdenék .. inkább megkímélem a társaságot szeretnék jó háborúkat, de nem ilyen indokkal. egy ilyen miatt nem tenném tönkre senki játékát, sosem süllyednék le erre a szintre.
Dátum: 2011.11.17. 20:45:54
nem az extra tp vel van a gond, hanem hogy egy játékos megengedheti magának, hogy ha egyszer egy valaki megmeri támadni egy olyan játékban amely erről szól, játékosok tucatjának teszi tönkre a játékát és senkit nem zavar ..
nem tudom ha te miattad a te szövid összes tagját szórakoztatná így valaki ugyan ezt mondanád-e nekik
" igaz én támadtam meg, bocsika, kell a LE, de ha zavar benneteket a tp vegyetek egy gyűrűt igaz ősköves, ha véletlen nem engedheted meg magadnak akkor sincs gáz, még hetekig csinálhatja sem fogsz szintet lépni."
gratulálok hozzá!
Dátum: 2011.11.17. 18:29:40
azért birka még nem vagyok köszi ezért tehetik meg az ilyenek mert ilyen a hozzáállás. tudom a játékban világlik meg leginkább az ember jelleme, de illene, hogy legyen némi nevelő hatása is.
Dátum: 2011.11.17. 16:37:27
Várom a javaslatod, mit lehet tenni ellene Járjunk lábujhegyen, vagy vonuljon az egész szövi katába? Úgy gondolom mindkét változat elég jelentősen rombolja a játékélményt ezáltal a kedvet is a játékhoz.
Dátum: 2011.11.17. 16:01:04
Félreértés elkerülése végett pontosítanék, nem nálam az én cerkám ha lenne, ettől csak lehervadna.
Dátum: 2011.11.17. 15:59:00
ez nem PVP ez komoly problélma a szexuális életben

Ma, 15:06 Bryan1717 Vadparaszt Vadparaszt győzött

Ma, 15:06 Bryan1717 Thain Lard Thain Lard győzött

Ma, 15:05 Bryan1717 Stakina Stakina győzött

Ma, 15:05 Bryan1717 Korialstrasz Korialstrasz győzött

Ma, 15:05 Bryan1717 Gleil Gleil győzött

Ma, 15:05 Bryan1717 Firehand Firehand győzött

Ma, 15:04 Bryan1717 Corina Corina győzött

Ma, 15:04 Bryan1717 Istencsapása Istencsapása győzött

Ma, 15:04 Bryan1717 Odite Odite győzött

Ma, 14:11 Bryan1717 Thain Lard Thain Lard győzött

Ma, 14:11 Bryan1717 Firehand Firehand győzött

Ma, 14:11 Bryan1717 Stakina Stakina győzött
Dátum: 2011.11.17. 15:39:45
Akkor nem értetted meg a lényeget.
Nekem nem az a gondom, hogy engem támad, hanem hogy nem támadhatom vissza, mert a szövetségem többi tagján veri el a port.
Milyen játék az, ahol ha egy játékost meg meri támadni a másik játékos, akkor a megtámadott megteheti hogy jól kifejlesztett katri híján, egy egész szövetséget egész nap tömjön azzal a tudattal, hogy senki nem mer visszamenni mert a többiek isszák meg a levét ??
..és mindezek mellett még a kariján provokálva, hogy finomam fogalmazzak a képünkbe röhög.

Én többek között ezért regeltem, idézet a címlapról:
A Végzetúr online fantasy játék Ghalla fantasy világában játszódik, ahol egy egyedi karaktert fejleszthetsz. Megküzdhetsz más játékosokkal, de szövetkezhetsz is velük.

Ha az lett volna a játék neve, hogy gazdálkodj okosan, nem biztos, hogy most itt morognék
Dátum: 2011.11.17. 15:16:36
Úgy gondolod, hogy ha elégtételt szeretnék venni jogos sérelmen, vagyis visszatámadom, akkor lássam el a szövetségem összes tagját azzal a csodagyűrűvel, mivel az én hibám, hogy nem szeretem, ha bűntetlenül rajtam vereti le magát valaki?
Érdekes elgondolás. Valószínűleg te biztosan ezt tennéd a helyemben. Még lehet én is rávetemednék, szeretem annyira a szövetségemet, de nincsen rá lehetőségem. Rémlik, hogy nem tudunk egymásnak cuccokat adni?
Oldal: 1234567