Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háború (2011 November)
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
861. hozzászólás - 2011.11.24. 20:39:43 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Hallod engem nem könnyű felbosszantani, de magadfajtáknak sikerül. Mégis mi a fenét gondolsz, miből kapnak a programozók fizetést? Vagy ők csupán azért melóznak ezzel a játékkal, mert annyira szeretnék hogy te ingyen jól érezd magad? Igen üzlet, mint a világon minden. A Google-n is azért tudsz te ingyen keresgélni, mert a sok "hülye csaló" megfizeti a reklámokat, amiket te szegény nem fizető kénytelen vagy végignézni. Úgy sajnállak ám érte!

Egyébként nyugodtan lehetne a Végzetúr csak fizetős játék, úgyhogy te csak legyél hálás, hogy ingyen is használhatod. Persze, hogy nem teljes körűen, de ha így lenne senki nem fizetne, akkor viszont te sem játszhatnál, hiszen nem is lenne mivel.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.77
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
862. hozzászólás - 2011.11.24. 20:40:44 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Idézet: Hujegyerek - 2011.11.24. 19:35:07

Egy a baj, ahogy észrevettem ez a fórum is a prémeseké, ők ráérnek itt lenni naphosszat, míg a nemprémesek pénzt is keresnek a napi betevőért. Így a hozzászólásomat se sokan fogják érteni, mert miért is értenék egy töltelék gondolatait.
Mindegy, mit csinálsz.


Na menj a .....


A prémesek nagy része is kőkemény munkával szerzi a pénzt. Mondjuk kevesebbet vásárol, kevesebb cigit szív, hogy jusson a VU-ra.
Kezded megszolgálni a nevedet.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.43
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
863. hozzászólás - 2011.11.24. 20:58:27 (Válasz Isten Kardja #862 hozzászólására.)
Csak rossz napja van, mindenkivel előfordul. Ő itt és így adja ki magából.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 4.86
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
864. hozzászólás - 2011.11.24. 21:06:53 (Válasz LanMaffia #859 hozzászólására.)
Te is prémes vagy.

@ Hüjegyerek

Jobb neved találni sem tudtál volna, gratulálok!

apropó tudtommal jön Csiga a találkozóra esetleg Hüjegyerek kisérd el Te is, kell a színpadra a bohóc találkozó, a szamuRAJ már lejárt...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.11.24. 21:10:38-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.30
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
865. hozzászólás - 2011.11.24. 21:08:52 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Van 1 fullprémes és 3 nem prémes (egyik tisztán őskőszűz) karakterem a 4 állandó világon. A nemprémrémek napi 30 perc ráfordítással kellemesen fenntarthatók, kitűnő, stresszmentes, kellemes szórakozást biztosítanak (na jó, megfelelő szövitársak is kellenek hozzá), a prémessel meg nagyzási hóbortomat élem ki néha ugyanis azt az illúziót kelti használata, mintha én is lennék valaki.
Ha valamelyiket is abbahagyom, a fizetett lesz az első és nem a 2 havi 5K ráfordítás miatt, hanem mert a többihez képest kevésbé szórakoztató, olyan mint a viccescigi: néha mikor eltalálod a napi adagot, nagyon bejön, de legtöbbször túl sok, így élvezeti értéke olyan mint az újralátott gyomortartalom.

Sokan megértik ezt, de te biztos nem.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.88
népszerűGhost86Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
866. hozzászólás - 2011.11.24. 21:35:05 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Nem szoktam a fórumra írni, és egyébként is ritkán olvasom, de ez akkora hülyeség, amekkorát ln eddig elképzelni sem tudtam.

Néhány előttem szólót idézve és tovább gondolva;
gondolom hogy te is ingyen fogsz dolgozni (mert ilyen hozzászólással érzésem szerint süt ez rólad, hogy nem sokat dolgoztál életedben, sőt ... [ezt hagyjuk inkább és kérlek ne is reagálj rá...]), ahogy elképzeled a dolgokat.
Mivel az emberek nagy része szeretne ételt, italt és néha valamilyen szórakoztató dolgot venni, ezért pénzre van szükségük. Ha az ember valamit napi hosszú órákig csinál, azért pénzt kér az előbbi dolgokra. Ennek a játéknak a fejlesztői és a játékhoz kapcsolódó egyéb munkatársak nem kevés idejüket fektettek be, hogy most jó pár játékostársammal együtt itt tudjunk játszani, és a kisebb-nagyobb hibákon morgolódni.

Sok játékkal szemben ebben a játékban NINCS ÓRIÁSI KÜLÖNBSÉG a prémiumos és a nem prémiumos játékosok között. Már jó néhány játékkal találkoztam, amelyikben ha már kis pénzt belefektettél, akkor szinte sebezhetetlenné váltál. Ebben a játékban mint NEM PRÉMIUMOS el tudom mondani, hogy a társaim 90-95%-át simán le tudom verni (a prémiumosoknak is nagy részét). Emellett megjegyezném, hogy a kezdeti 7 őskövem is meg van még. A szövetségemben többségben becsületesen DOLGOZÓ, PRÉMIUMOS társaim közül nem egy elismerő szavakkal illetett, amikor megtudta, hogy egy nap prémium időszakot sem vettem igénybe.

A játék lényege az, hogy tudd, mit miért nyomsz meg. Ezt ha szánsz rá időt hamar meg lehet tanulni. A játék elején én sem gondoltam végig, mégis egy enyhén bukott helyzetből egy kellemes, szinte mindig nyerő pozícióba tudtam fordítani. És nem, nem szánok rá sok időt sem, ennek a hozzászólásnak az írásának ideje kb. 2-3 napnyi bejelentkezéssel egyenértékű.

A végén szeretném kihangsúlyozni, hogy nem bántsd se a fejlesztőket, mert a munkájuk gyümölcsét élvezzük, se a prémiumosokat, mert az ő adományuk miatt tudunk már jó néhány éve játszani. Segítségképpen el lehet gondolkoznod, hogyan is működik a játék, lehet beszélgetni, kérdezni a másik embertől. Én is nem egy támadómmal jól el tudtam beszélgetni, hiába vitte el a fél napi munkámat, ha el tudta vinni, akkor ÉN csináltam valamit rosszul, ez arra sarkalhat, hogy erősebb, jobb legyek. (Most már van olyan ellenfelem, aki régebben engem fosztogatott, ma én fosztogatom őt, ja és prém.es. XD) Ha ennyire nem tetszik a játék, akkor... olvass könyvet.
(V2) Ravasz
Pontszám: 8.45
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
867. hozzászólás - 2011.11.24. 21:39:01 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Idézet: Hujegyerek - 2011.11.24. 19:35:07
Csak még egy gondolatmenet, már igazán belefásultam.

Inkább azt a gondolatmenetet próbáld végigfuttatni, hogy ha nem fizetsz a játékért, akkor mások pénzén játszol vele.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.32
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
868. hozzászólás - 2011.11.24. 23:11:18
Volt idö amikor még tapasztalatlan voltam itt,nekem se akaródzott prémet venni. Hasonlóan jártattam a számat mint a HGY itt de nem csalóztam le senkit. Örültem hogy úgy is játszhatok ha nem fizetek,a legjobb játék amit csak ismerek...

Aztán kiismertem a dolgokat és rájöttem hogy egy visszafogott diszkós este áráért 2-3 hónapig elvagyok itt. Sokkal olcsóbban kijövök mintha a kocsmában ücsörögnék.
Ja és a pénzt nem fáról szedjük,jó lenne de keményen melózunk érte mi is ...

Tehát kedves HGY! Az a prém amit annyira gyülölsz olcsó, ha van idöd itt nyomulni és tellik internetre és számítógépre akkor nem értem a problémád! 2-3 hónapra nem éri meg néha egy 5000-res? Egy jobb diszkóba ennyi a beugró és még egy sört sem ittam még!
Pontszám: 8.76
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
869. hozzászólás - 2011.11.24. 23:19:02
Ma, 23:17 Nozdormu 300. szintre lépett! (+1 szakértelempont)

Nozdormu
300. Szint

Alapszint: 93
Elnyelés: 693
56.544 / 56.544 ÉP
22 / 14.550 TP

Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.84
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
870. hozzászólás - 2011.11.25. 04:10:53 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Csakazért, ha valaki nem vette volna észre, vagy elkerülte volna valaki figyelmét... hogy mennyi birka ember létezik
Magyarország én igy szeretlek

Idézet: Hujegyerek - 2011.11.24. 19:35:07
Csak még egy gondolatmenet, már igazán belefásultam.

Kétféle ember játszik a végzetúrban.
A prémes csalók és a nemprémes játékosok (gyk. prémiumos-nem prémiumosok)
Az őskövesek fizetnek azért, hogy ”legalizálják” tetteiket, így büntetlenül használnak fel sokkal több erőforrást (csp-t, pp-t, AF pontot), kevesebb LE-t veszítenek egy-egy vesztes portya után, nagyságrendekkel jobb tárgyakat vásárolnak a lélekkufár egyik hátsó szobájában, stb., stb.
Mindegy mit csinálsz, akkor is „jobb” vagy.
A nemprémesek, akik ugye sokkal többen vagyunk, bármit csinálunk, sose érhetünk az elit nyomába, mindig is csak a játék töltelékei lehetünk, mert ugye kivel szórakozhatnának a prémesek, kiket győzhetnének le, kiket alázhatnának meg nap mint nap?
Mindegy, mit csinálsz, akkor is alsóbbrendű maradsz.

Mi, nem fizetők csak két dolgot tehetünk, amikor ez világossá válik: abbahagyjuk, mert semmi értelme az egésznek (törléssel vagy egyszerűen inaktivitással), de a kitartóbbak nyelnek, mert tetszik nekik ez a játék. Aztán azt is tűrni kell, ha játékvezető azért is büntet, hogy nem ősköves sapka van valaki fején.
Mindegy, mit csinálsz.

Ez a játék is csak a pénzről szól, ha van, akkor „becsületed” is van, ha nincs, akkor húzd le magad…
Mindegy, mit csinálsz.

Egy a baj, ahogy észrevettem ez a fórum is a prémeseké, ők ráérnek itt lenni naphosszat, míg a nemprémesek pénzt is keresnek a napi betevőért. Így a hozzászólásomat se sokan fogják érteni, mert miért is értenék egy töltelék gondolatait.
Mindegy, mit csinálsz.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.39
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
871. hozzászólás - 2011.11.25. 06:44:21 (Válasz Őrmester #854 hozzászólására.)
Idézet: Őrmester - 2011.11.24. 19:24:12
és a 22 nap nincs meg 3 hét, vagy nálad hány napos egy hét?


Kérlek mielőtt írsz, ugyan olvasd már el mire válaszolsz, mert ez már nekem kellemetlen.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.23
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
872. hozzászólás - 2011.11.25. 06:45:42 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Nomen est omen.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.31
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
873. hozzászólás - 2011.11.25. 08:43:51 (Válasz LanMaffia #869 hozzászólására.)
Kit érdekel, mockos calo!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.11.25. 08:44:38-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.30
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
874. hozzászólás - 2011.11.25. 08:51:43 (Válasz Viszok009 #873 hozzászólására.)
csak azért mert prémiumos vagyok?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.41
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
875. hozzászólás - 2011.11.25. 08:54:55 (Válasz LanMaffia #874 hozzászólására.)
Meg azért is, mert 300-as szintű lett Biztos csaltál
Pontszám: 6.62
népszerűSztano178Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
876. hozzászólás - 2011.11.25. 11:44:25
Vádaskodni könnyű! Honnan tudjátok, hogy a prémiumos mit áldoz fel azért, hogy őskövet vehessen? És sorolhatnám még.
Ha nem lennének prémiumosok, más se játszhatna, mert ez nem egy nonprofit játék.

"Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ...
Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. ... S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem.
Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem. Akkor mondhatod, hogy ismersz!"

De:

"Vannak gyógyíthatatlanul sérült emberek, kiket a kapzsiság, a hiúság és az irigység oly mélyen megfertőzött, hogy nincs semmiféle mód reá, megközelíteni és megengesztelni beteg lelküket. Ezeket szánjad, de kerüljed. Nincs az a nagylelkű cselekedet, önzetlen magatartás, bátor és nemes közeledés, ami segíthet ez embereken. Különösképpen az irigység kínozza ez embereket. Epét hánynak, álmukban felordítanak, hánykolódnak vackukon, mint a nyavalyatörősök, habot köpnek, ha azt látják, hogy valaki munkával vagy a kegyes sors jóindulatával szerzett, elért valamit az életben. Betegek ezek, fertőző betegek. Kerüld a társaságukat, ne hidd, hogy érvelés, bizonyítás valaha is meggyőzheti őket. Mintha a leprásnak akarnád bizonyítani, hogy az egészségesek bűntelenek és ártatlanok! Nem hiszi el. Ha feltárod előttük betegségük igazi okát, meggyűlölnek. Ha érzéseikre akarsz hatni, fütyköst ragadnak. Oly mélyen élnek indulataikban, mint a száműzött sorsában: nem ismernek más megoldást, csak a bosszút. Ne alkudozz velük, kerüld el őket, s viseld el létezésüket a földön, mint egy sorscsapást."
Pontszám: 8.13
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
877. hozzászólás - 2011.11.25. 13:13:15
Hülyeségre van orvosság!!!
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 7.56
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
878. hozzászólás - 2011.11.25. 13:39:43 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
Hallod, te tényleg nem vagy kerek.

Némely részét az írásodnak (régóta prémesként) magamra vettem. Elég gyenge lábakon áll amit írtál, leginkább egy sértett lúzer benyomását kelted bennem.

Lehet hogy néhány dolgot nem ártana ha tudnál:
1. Képzeld, a prémesek között is vannak akik igen keményen dolgoznak a pénzükért. Nekem "szerencsém" van, mivel a munkámból fakadóan egész nap a gép előtt ülök, így nem nehéz néha kikattintani a vú ablakra. Ebédidő, reggeli idő, tudod ilyen is van. De ezt biztosan tudod, ha olyan kemény helyeken dolgozol ahogy írod, akkor is.
2. Igen, a játék bizonyos - nem kötelező - szolgáltatásaiért pénzt kell fizetni. Mivel a VÚ teljes fejlesztéseket és supportot kíván, így úgy gondolom, nekik is meg kell élni valamiből, de továbbmenve ennél a játékhoz szükséges software és hardware fejlesztéseket, valamint az egyéb költségeket is finanszírozni kell valamiből. Tudod, egy vállalkozás üzemeltetésének is megvannak a költségei. De talán már ezzel is találkoztál kemény munkáid során. Én is a szolgáltatói szektorban dolgozom, úgyhogy tudom miről beszélek hidd el.
3. Természetes, ha egy játékért fizetek (ami alapból tök ingyenes) akkor bizonyos előnyökhöz jutok. A VÚ szempontjából ezek az előnyök szerintem nem túlságosan elrugaszkodottak. A tárgyak nyilván jobbak mint a nem prémesek, dehát ugye aki fizet...
4. Hogy prémesek csak a nemprémeseket ütnének? Megint csak ki kell hogy ábrándítsalak, bár csak a magam szemszögéből tudom láttatni ezt. Ha az éppen aktuális portyacélomnak megfelel akit támadni akarok akkor teljesen mindegy hogy prémes vagy sem, vagy milyen szöviben van, vagy nincs is szöviben, akkor támadom. Hidd el, hogy nem szelektálok ilyen szempont szerint. És gyanítom hogy a túlnyomó többség sem szelektál eszerint (javítsatok ki ha tévednék).
5. A büntetésről szóló részt passzolom, mert nincsen tapasztalatom, viszont nekem utasították el már kérésemet a JV-k azzal, hogy ezt nem szokták kijavítani. Pedig próbáltam érvelni azzal hogy prémes vagyok.
6. Ha alaposan körülnézel, találsz olyan nemprémeseket (esetleg csak 1-2 ősköves cuccal rendelkezőt) aki kiemelkedik a szintjének az átlagából. Arról hogy te esetleg félrefejlesztetted magad már az elején, sem a prémesek sem a nem prémesek nem tehetnek.

Amit írtál az mind sztereotípia és kisebb fokú paranoia. Javaslom, hogy megoldásként töröld magad. Ha ennyire frusztrál a játék akkor lehet valami nyugisabbat kéne keresned.
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.11.25. 13:41:57-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.07
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
879. hozzászólás - 2011.11.25. 14:55:46
Már ebbe én is beledumálok
Úgy gondolom az hogy prémes, vagy nem prémes valaki igazából a játék élménytől függ. Élvezem a játékot, jobb szeretnék lenni ezért szánok rá és úgy gondolom a jó játékvezetés célja is ez. Jobbá tenni a játékot azért, hogy többen élvezzék, nagyobb legyen a bevétel.
Véleményem szerint, aki arra vetemedett, hogy megvette azt az őskövet, nem azért tette, mert annyira elcseszte a kariját, hogy ezzel akarta feljavítani - ha volt ilyen sajnálom érte - , hanem inkább, mert jól sikerült a karaktere és úgy érezte, ha költ is rá még jobb lehet.. nyugodtan javítsatok ki ha tévedek.
Más játékokhoz képest a Végzetúr azonban pont nem az a játék, ahol olyan eszeveszett különbséget tesznek a prémes és nem prémes játékosok között. Nem egy karaktert ismerek amelyik prémium nélkül is nagyon pofásra sikeredett és olyat is amin az őskő sem segített.
Tudok nem egy játékot, ahol a pénzedért giga erős lehetsz és alázhatod az egész szervert..próbáld ki , de én az ellenségemnek se kívánom.
Befejezésül pedig én is úgy gondolom, ha nem lenne aki költ a játékra, tényleg nem lenne értelme fejleszteni, jó sok munkával eventeket szervezn.
Ha eddig nem is, most biztos kiderült prémiumos vagyok magam is, már indulásom óta, mert magyar játék, ha tetszik és megtehetem miért ne támogassam- tudom ez egy kicsit nagyképűen hangzik, mert az a pár őskő amit megveszek nem egetrengető, de tényleg úgy gondolom ha kicsivel is hozzájárulok, hogy jobb lehessen miért ne tegyem - nincsen semmiféle csoda karakterem, és sajnos ezért bár nagyon jól esne, sosem élveztem semmi extra előnyt, sőt mondhatnám eddig elkövetett baklövéseim, melyek tudatlanságomból eredtek, simán megmaradtak az így jártál szintjén, amikor megpróbáltam panasszal élni vagy korrigálást kérni. Aki hülye.. Ez van eszembe se jutott követelődzni vagy itt sopánkodni miatta a fórumon.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.11
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háború (2011 November)
880. hozzászólás - 2011.11.25. 17:16:36 (Válasz Hujegyerek #855 hozzászólására.)
A neved a valóságot tükrözi.
Ekkora majmot.
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!