Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corina

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.07.14. 21:42:53
Köszönöm a napocskát szeretem csak ez az event.. kell egy kis idő amíg túlteszem magam rajta
Dátum: 2011.07.14. 21:33:30
Akkor bocsi olyan rossz kedvem van, hogy bármit magamra veszek
Dátum: 2011.07.14. 21:21:55
Eszemben sincs senkit fikázni különben is akinek nem inge ne vegye magára. nekem csak az eventtel van a bajom és már bocsánat, de ha szarul érzem magam tőle, nem fogom dicsérni.
Dátum: 2011.07.14. 21:16:23
Egyetértek Lehet, hogy régimódi vagyok, de ha teljesítek eredményt is várok érte. Ha lutrizni akarok veszek sorsjegyet.
Dátum: 2011.07.14. 21:06:45
Nem sírok, tombolok. Hogy miért? Mert ez:

"Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)
Ha bronz jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
Ha ezüst jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék"

nekem olyan, mintha képen köptek volna. Bocsánat, ha bárkit megsértettem, ez csupán egy érzés kivetítése. Az én érzésem.
Dátum: 2011.07.14. 20:42:31
Köszönöm a kedves szavakat Nem vagyok hős és nem is szeretnék az lenni. A játékért játszom, azért, hogy jól érezzem magam.. ezt most, ez az event alatt nem nagyon tudtam elmondani.. mellesleg most folyamatosan portyázok és vadászok 2 darabot találtam.. hol is a verseny? szóval kérlek ne oszd az észt nekem
..mellesleg, ha a játékba fejtek energiát a karakterrel törődök, lefelé támadok és csinálom a küldetéseket és nem felfelé hívogatok .. fejlesztek többet és jobban
Dátum: 2011.07.14. 20:19:57
Szerinted miért nem kellett rá áldozni? Tudod kik beszélnek így? Akik tényleg semmit nem tettek az eredményükért. Aki igyekezett, az megvette a térképkereső csodapálcát.. újra.. szakit tanult.. esetleg mint én, felfelé portyázott, hogy több esélye legyen térképdarabot találni.. én őszintén sajnálom az időt meg az energiát amit belefektettem és szerintem nem vagyok egyedül
Dátum: 2011.07.14. 19:32:01
Én is maradtam a kufáromnál egyrészt mert elsők voltunk, másrészt eszemben se jutott volna ennyi térképpel ugrani és kicseszni magammal meg másokkal. Nálunk nőtt a taglétszám nem is kevéssel.. de lényegtelen most ők sem örülnek. Örülj neki, hogy jól jártál de ne akarj meggyőzni, hogy jó volt ez így, mert a hülyék a túloldalon
Dátum: 2011.07.14. 19:10:07
Tetszik ez az "x" meg az "y" duma, de végiggondoltad, hogy pont azok akik energiát fektettek az egészbe azok nem tudtak ugrani sehova? Belegondoltál abba, hogy 100 feletti térképszámmal bárhova is ugrasz az lesz az utolsó? Én is olyan csapatban vagyok aki elsőből lett utolsó mert pár fővel többen lettünk és mivel okosan az utolsó pillanatban ugrottak hát így jártam.. Komolyan gondolkodom indulok -e még egyszer ilyen eventben valaha és ha igen érdemes e a legkisebb energiát is fektetnem bele
Dátum: 2011.04.08. 16:59:06
Te is tudod, hogy nem így van Hiába használsz fel minden infót a legjobb fejlesztés érdekében, szeretnél egy összerakott jó karaktert felépíteni, úgy hogy lehetőleg élvezd is a játékot - mert véleményem szerint mégis csak ez a lényege az egésznek -, mindig hátrányban leszel a hónapokig egy szinten maradókkal. Nekem például rettenetes unalmas lenne ugyanazon a szinten ugyanazokat támadni apróért hónapokig, csak hogy egyszer a legerősebb legyek.
Amúgy meg tudok egy jó megoldást Tudom kicsit meredek és lehet páran most nagyon csúnyákat gondolnak, de képességek szerint kell összeereszteni a karaktereket, nem szintek szerint. Senki nem fog kis szinten maradni, mert bármilyen jó is, esélytelen lesz a magasabb szintű karakterek bónuszai ellen. Mindenkinek lenne ellenfele és még a gyengébb karakterek is nyugodtan fejlődhetnének.
Dátum: 2010.12.14. 19:23:05
sziasztok
Én azt szeretném kérdezni, hogy mitől lehet az, hogy jelentkeztem az olimpiára el is kezdtem volna válaszolni, megjelent az első kérdés, a lehetőségekkel, bekattintani be tudtam, de nincsen a válaszolok gomb. Az idő fogy, de nem történik semmi. Kiléptem visszaléptem, megkérdezte folytatom -e az olimpiát, ugyan az a kérdés, de már egy helytelen válasz, válaszgomb továbbra sincs sehol.
Dátum: 2010.09.06. 07:44:12
köszönöm
Dátum: 2010.09.06. 04:57:09
sziasztok nekem az lenne a kérdésem, ha valaki Preventorixpikuszt visel, elszámolódik-e a döntetlen? köszönöm
Sziasztok

Én nem másolom be a kérdést mert szerintem felesleges, csak a problémát amiért nem került elfogadásra. Remélem azért így is érthető.
Hogyan lehet leírni, hogy ne minősítsék helyesírási hibának Ceratopsia dinoszauruszt? Ez a neve.

valamint még egy igazából csak érdekesség, hátha lehetne tenni ellene
A 1. válaszban nem megengedett szó szerepel!
1. Válasz:Szophoklész
Dátum: 2010.04.25. 10:07:09
Nagyon szépen köszönöm! Most már nagyon jól képzett vagyok viadalból Továbbra se értem ugyan 6os szinten, hogy lehetett viadal csatám, de mivel eltűnt a csatasorból, gondolom csak tévedésből esetleg figyelemfelkeltés céljából került oda. Ha az utóbbi, bejött. Valóban felfigyeltem.
Dátum: 2010.04.25. 07:30:33
Sziasztok
Én még nagyon kezdő vagyok, eljutottam keményen a 6os szintig. Azt sem tudtam létezik viadal csata, nem hogy jelentkezzek. Nekem mégis vagy egy. Ismereteim hiányossága miatt kételkedni kezdtem, hátha mégis megoldottam a jelentkezést valahogy. Rákerestem a fórumon, olvastam, hogy 10es szinttől lehet jelentkezni, de most kivételesen 8as szinttől is. Itt elvesztettem a fonalat. Segítenétek? Előre is köszi
Oldal: 1234567