Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rootshaper

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.28. 16:22:14
Egy csomo kerdes amit felsoroltal kigooglezhato vagy kiwikizheto, csak lusta vagy, vagy tul nagy benned a buszkeseg es sajat kutfobol akarsz gazdalkodni... akkor pedig butavagy. Szerintem sokkal szornyubb az ha valaki szerint az Aranyembert Arany Janos irta...
Dátum: 2008.12.28. 16:15:26
Ki írta az Arany Ember c. regényt?
Vörösmarty Mihály
Weöres Sándor
Petőfi Sándor
Arany János

Egy ilyen kerdes letezik, hogy bekerul a kvizbe es nem tudom ertekelni??? A pofam leszakad komolyan! Szerinte Arany Janos irta. Szerintem meg Jokai Mor... es sok mas ember szerint is.
Hogy mennyi idiota van a vilagon, ez dobbenetes... de, hogy meg ide is talalnak?!
Dátum: 2008.12.23. 17:32:10
Az allatokkal kapcsolatban lehet hogy mar volt ilyen, de szerintem ahhoz, hogy effektiven lehessen hasznalni a joszagokat, kellene olyan lehetoseg, hogy LoErobol lehessen tapasztalatot adni nekik, vagy a vadaszatbol vegyek ki a reszuket, nekem mindegy, de ha mondjuk nemtetszik az allat amit befogtam 4-es szinten, es patyolgatom mar egy ideje, fogni akarok egy masikat, az mire utoler engem szintben megoszulok... sot, nem is fog utolerni valoszinuleg soha. Ezert lenne ertelme annak amit felvetettem, mert velem is megesett az a baki, hogy a megunt allatomat elkuldve es egy ujat befogva igazabol semmi ertelme az allatomnak mert nagyon semmit nem csinal, csak ugy van, mutatoba...
Dátum: 2008.12.23. 16:41:22
Ugy ertem igen, hogy 10-20 ember sir miatta, mert a jo magyar mentalitashoz meltoan a tobbi inkabb kussban figyel es magaban anyaz meg varja a megvaltast, mint ahogy az a valo eletben is tortenik. Biztos baromsagot irtam ha szerinted ez tortent...

A jatekelmenyt veszi el az, hogy az oskohajhaszok mindenfele extrakkal, elobb megveheto cuccokkal tobbezer loerot szivnak el tolem egy-egy csataban. Ez kisse lehangolo, hiaba tapolom a karimat, hiaba csinalok akarmit is, ez a "nagy randomsag" mindig azt hozza ki, hogy en veszitek, amikor nem en tamadok... A jo jatekhoz, az elvezethez tehat kell az osko, Te mondtal baromsagot. Vagy nezopont kerdese... vissza is vonom a baromsagozast, veled ellentetben.
Dátum: 2008.12.23. 12:08:55
Meg jo, hogy turelmetlenul! A jatek mar megy honapok ota, valtozas meg nem igazan tortent amit mondjuk erzekelni is tudunk, es mivel haladunk elore, egyre kevesbe relevansak azok a valtoztatasok szamunkra, amik miatt mar a jatek kezdete ota megy a rinya.

Ha nem veszel oskovet, nincs jelentoseged... valahogy az az erzesem hogy errol van szo. Pedig milyen jol hangzott az elejen, hogy Uj Ingyenes szerepjatek... blabla
Dátum: 2008.12.23. 11:11:16
A vegleges eldobas jo otlet... Egyszer megtelik ugyis a magad elott gorgetett kuldetesek listaja, mivel egyszerre max 2 lehet, es a 3-at meg probalod valahogy osszeszenvedni. Ez itt a baj, hogy szenvedni kell vele, es nem ugy csinalod meg mintha tenyleg jatszanal. Arrol szol az egesz, hogy egy gyenge probalkozasbol minel tobb jatekidot kifacsarjanak, ha mar megkapta az ember a kuldetest es fel is vette, akkor valahogy meg akarja majd csinalni... Csak aztan a vegen nehogy az legyen h telemegy a vegzet-toke ezekkel a dolgokkal es kilep.

A dontetlenes kuldetest le kellene redukalni 1 dontetlenre... az ugy meg kb. 1 het alatt talan teljesitheto is, ha csak a szinteden tamadsz hasonlo gearrel rendelkezoket.
Viszont az szomoru, hogy vegigolvasgatva a topicot, a keszitok kb. beleszarnak, hogy a "kicsik" mit akarnak, pedig nagyon ugy lett beharangozva, hogy jajj majd ok foglalkoznak a jatekosok velemenyevel is. Nem igen lattam itt meg olyan hozzaszolast ami jovahagyott volna egy jo otletet is.
Dátum: 2008.12.22. 22:22:57
Sok sebbol verzik ez a kuldetes rendszer... es szerintem a jatek atgondolatlansagara vezetheto vissza. Ha a jatek maga nem eleg valtozatos (marpedig nem az, ezt 16. szinten mondom, lattam mar egyet s mast.) akkor a kuldetesekkel hiaba erolkodnek a keszitok, nem lesznek valtozatosabbak. Osszevissza kombinalva oket sem kapunk tobbet, csak rokabort, ami persze ilyen hideg teli napokon jol johetne... de attol meg nem szorakozunk jobban a jatekkal. Minden nap csak gepies vadaszat, portyazas, szentsegeles ha valaki megtamad es nap mint nap lehuz 1k folotti loerokkel. Tudom, nem kotelezo jatszani, de valami akkor is megfogott, viszont a sok sok seb miatt nemtudom mennyire lesz ez a kezdemenyezes hosszu eletu. Valami radikalis reformra lenne itt szukseg ahhoz, hogy egy kicsit kiegyensulyozottabbak legyenek a hordak, es annak is legyen ertelme, hogy manaszondat vagy nyukmart tartasz. (jelenleg ez is teljesen irrelevans.)

Visszaterve a kuldetesekre, akarki akarmit mond, akarmennyire hulyenek nez, nem olvastam a legendat mert szerintem irodalmilag is gyenge, es meg csak nem is tul erdekes, mitobb sablonos. El is akadtam Drakinnal, de nem bantam meg. Ma valami belso sugallat azt mondta olvassam vegig a legendat, es lass csodat, egybol 3 kuldetest megcsinaltam (+6000 LE). Akkor most ki jart jobban? Az, aki egybol megcsinalta, vagy az aki tolta maga elott, es vart a jo idopontra, mikor mar eleg LE-t er a kuldetes.

Csak ennyit akartam.
Dátum: 2008.11.05. 09:45:19
mi visz ra egy embert arra hogy kiadjon olyan infot magarol amit alapbol nem lehetne latni a tobbi felhasznalonak? XD
en rendszeresen belefutok olyan kerdesekbe, hogy "Hogy hivtak XY focista nagyanyjat" meg, hogy "Milyen szinu volt a focilabda a 2004-es foci VB-n" ... szamomra lehangolo, hogy ennyi szerepjatekos ember csak a foci korul tud gondolkodni. en szemely szerint gyulolom a focit es minden ezzel kapcsolatos kerdest, valaszt, akarmit. most vagy direktbe kapom ezeket a kerdeseket, mert utalom a focit, vagy tenyleg ennyire soksoksoksok van beloluk, de szerintem az utobbi =(
volt olyan vadaszatom, mikor 15 csp-t akartam elhasznalni, es erre a 15 vadaszatra TIZ focis kerdest kaptam, szinte egymas utan. mi ez, ha nem kib****s ?
Dátum: 2008.11.04. 13:48:09
sokan nem olvasnak itt se ismertetot, se forumot, csak ugy durrbele benyogik az "olvasottabbak" szamara tok egyertelmu kerdeseket. van ez igy.
egyebkent aki azt mondja, hogy " ne stresszelj, gamelj! " es azt vallja, hogy jajj o nem azert jatszik mert uralni akarja a toplistakat, meg blabla az hazudik. mindenemberben benne van a nyeresi vagy, az oszton a legjobbnak lenni. aki azt kamuzza, hogy nem, annak valoszinuleg meg sosem volt sikerelmenye es ilyen hozzaallassal nem is lesz.

bocs az offolasert, de ha mar elso oldaltol az utolsoig vegigolvastam a topicot, azert bebofogok mar en is valamit ( es amugyis, strategia bizony az, hogy fejlodj, harcolj, vasarolj. )
Oldal: 1