Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cofee

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.03.19. 11:14:10
Kíváncsi leszek mennyien szavaznak a nem tudomra! Vagy ha lett volna az előző hivatalos kérdőíveken is ilyen rublika, azt mennyien jelölték volna be!
Dátum: 2010.03.19. 07:25:35
Nagyon jó, hogy a portyalistám több mint fele magasabb szintű mint én, a rendesen támadható kevés célpont helyét meg az ilyenek foglalják el!
Dátum: 2010.03.19. 07:05:48
Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Nekem sok portyacélpontnál ezt a szöveget írja ki. Csakhogy közben 100%-on állnak, és ahogy már fél órája figyelem őket, más tudja támadni őket, mert egyre megy lejjebb a %-uk. Már régóta észrevettem néha, de most a portyalistám fele ilyenekből áll!
Dátum: 2010.03.18. 14:15:31
Ebben egyet értünk, de a KH előnye, hogy gyorsan regenerál az ép-je, tehát folyamatosan üthető. Ugyan ez a nem KH-s portyacélpontokról nem mondható el!
Dátum: 2010.03.16. 19:37:12
Vagy dukátokat egy Zarnokodoshoz hasonló eseményen is el lehetne költeni egyszeri alkalommal!
Dátum: 2010.02.25. 07:17:57
Azt nem értem, ha van nálam 188LE, és betámadok egy 80% lélekszívásos ellenfelet, hogy tudja az első ütéssel elvinni az összes nálam lévő LE-t?

"rád veti magát, a Gintak pengéjével sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 554 pontnyit. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-188 lélekenergia) Az állataid 32 életpontot sebződtek."

Hogy vihette el az összes LE-t, hiszen eleve "csak" 80% a lélekszívása, amiről még lejön a 10% védelmem. Az LE szívás nem azt jelenti, hogy az ellenfélnél lévő LE annyi %-t tudod elrabolni egy harcikör alatt, amennyi? De itt a 100%-t elvitte, amikor 30-nak kellett volna még maradnia!
De lehet én értettem félre valamit...Valaki meg tudná magyarázni ezt?
Dátum: 2010.01.28. 19:08:47
Hát igen. Még jó hogy azok döntöttek ebben a kérdésben is akik illetékesek benne...

Szerintem nem is 60. szint környékére kellene az új KH, hanem közvetlenül az első után! Vagy legyen az elsőnek 50 tagja! Az is sokat segítene...Bár az új kihívással Miklósnak ismét meg van az indoka arra miért ne legyen, van mire költeni a pp-t.
Dátum: 2010.01.27. 19:43:02
Köszönöm!
Dátum: 2010.01.26. 14:45:34
Hasonlóm nekem is van, ahol nem értem mi alapján számol. 8 szinttel magasabbról támadó ellen nyerek, és a nyeremény nevetséges:

Ma, 03:12 ******* AzZaZeL Te nyerted a csatát.
A jutalmad 366 lélekenergia és 60 TP. Csata leírása

50-es az EH-m, LE volt nálam kb.3k. Mintha a szintkülönbséget felfelé is belevenné a nyeremény csökkentésébe...A támadóm ellen egyébként 10-ből 9-szer kikapok, így nem lenne nagy előny, ha ilyenkor is a lehető legtöbbet kapnám.
Dátum: 2010.01.26. 14:36:41
Valahol olvastam, hogy a csapdakészítést nincsen értelme 30 fölé vinni (fertőzés leküzdéssel), mert nincsen hatása. Meg tudná ezt erősíteni valaki? Mert nem találom a fórumban ahol ezt fejtegették
És ha nincsen hatása miért? Számomra nem egyértelmű...
Dátum: 2010.01.26. 14:32:38
Nekem is az nem tetszik az autómata sajtban, hogy akkor miért vittem fel 55-re a kronokompenzációt? Ha az új épület adna a kronora +5-t, és ha megvan a 60, akkor sajtolná autómatán, úgy talán jó lenne. De akkor már az is megoldható lenne szerintem, hogy a krono alapján 5 vagy 10 percenként sajtoljon a program.
Dátum: 2010.01.05. 18:43:07
Ez engem is érdekelne!

Az új szakinál meg lenne egy olyan ötletem, hogy a vesztes is kapjon LE-t a csata után, ha van ez a szakértelme, mondjuk 25%-t . Ezzel növelnénk a portyacélpontok számát, mert érdemes lenne 15% felett lenni és a portyában lévő LE-t is növekedne. A vesztesek nyereménye álltal, amit mások elvihetnek. De ezzel is vissza lehetne élni...
Dátum: 2010.01.05. 07:55:05
Az epikus kincsnél a dupla korlátot tartom elfogadhatónak, a 20 szint túl szoros. Az epikusban élenjáró szövetségekben aki nem tudja érdemben az epikus ütést segíteni szinte biztos, hogy 20 szinttel alatta van az epikus aktuális kincsének, azaz soha nem kaphasson epikus kincset? Mert ugye sokkal hamarabb nő az epikus kincs szintje. mint az adott karakter tapasztalati szintje.
Azért azt az előnyt se felejtsük el, hogy a nem küzdők erősebbek lettek a küzdőknél egészen a 68. szintig! Alacsony szinten nagy erőráfordítás volt összegyűjteni a LE-t, amit a nemküzdők magukba építettek. 20 és 35. szint között lényeges előnyre tettek szert a fertőzöttek, csak ennek jelentőségét minden érintett megpróbálja agyonhallgatni. 35. szintre, amikor már mindenki maxolja a spektet meg a sajtolást valóban könnyült a fertőzés elleni küzdelem, de addig nagy szívás volt.

Nem a változtatás ellen vagyok, de ne essünk át a ló túloldalára! A fertőzés leküzdéséért dolgozzon meg mindenki!
Hát nem tudom, de nekem 99% 0 LE-s portyáim vannak 82. szinten. Sőt inkább még bukok is a lélekszívás miatt. Amikor 500-nál többet hozok, az már ünnepnap majdnem.
Ha a gyengébbek segítése a cél, akkor lehet olyasmi kellene, hogy minden bekapott vesztes támadásnál legyen esélye az áldozatnak kapni mondjuk +1 csp-t. Lehetne alapból 10% az esély, ami a támadó szintkülönbségével nőhetne.
Vagy szakértelemmel lehetne növelni az esélyt. Ennek talán két előnye lenne, érdeke lenne mindenkinek ép határon felül lennie, és a sok csatát vesztők behozhatnának hátrányukból.
Majd ha már nem lesznek csak pókok alacsony szinten, meg vf-sek magason, akkor fog mindenki rájönni a mostani rendszer hibáira! Azok lesznek csak a szép idők! Már pedig előbb utóbb el fog jönni ez az idő is, mert egyszerűen nem lesz elég új játékos az aránytalan erőviszonyok miatt, aki tovább játszana pár hétnél. Csak az újra indított karakterek fognak maradni...
De addig mindenki csak a maga érdekeit nézi és nem is akarja megérteni mások gondolatmenetét.
"Ez így van, de miért lenne ez probléma? A keveset játszók is olyanokkal kerülnek egy szintre, akik később indultak, nyilvánvaló tehát, hogy ezzel semmi baj az égvilágon nincsen."

Azért olyanokat is megkérdezhetnél a szinteden akik nem vf használók...
Meg az is, hogy az 5% fertőzés alatt lévők nem kaptak jutalmul fertőzéscsökkentést Zarknodtól.
Dátum: 2009.12.23. 08:28:11
Nekem is beindultak a kalandok! Szerintem is jó lett a változás!
Oldal: 1234567891011