Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kornmirror

Oldal: 123456
Dátum: 2013.02.17. 14:03:45
Sajnos sokadszor tapasztalom (Feladatok bevezetése óta), hogy küldetéseknél nem számolja a bevitt kriteket, kábításokat. A szövetség több tagja is hasonló élményekkel lett "gazdagabb", így egy-két napi szinten egy ismételhető küldinek a jutalma ugrik.
Enyhén idegesítő
Dátum: 2013.02.12. 18:34:51
Én az abszolút NEM mellett tettem, le a szavazatomat.

Sajnálatos dolognak tartom, azt, hogy 116os szintről egy háborúban 60as szintre tudnak támadni. Legalább lenne szintkorlát.
Értem én, hogy prémesként ki lehet kapcsolni, ki is kapcsoltam, de nem prémesként: el lehet menni katába, ki lehet lépni, köszi, így egy szövetség várjon az éppen katában üldögélő nem prémes tagjaira, a szöviküldi végén, mert meghozta azt az áldozatot a szövetségért, hogy katázik, akkor inkább bukjunk a kúton, mert itt mindenki játszani akar. Kilépés: vicces és demagóg megközelítés.

Mód: Ja és igen Kócosra reagálva azért sem kapcsolom vissza, dögöljön meg a szomszéd Riskája
Dátum: 2012.12.27. 21:16:04
Lehet rossz topicba írom, de ezt találtam

Tudom, hogy most kaptunk tovább fejleszthető épületeket, és ajánlanék kettőt a sorba.
Nem vagyok fejlesztő, csak felhasználó, így nem látok bele a programozási dolgokba.

Térkapu jelenlegi szintje max 50, ezt lehetne a 150ig építeni, és minden egyes szintje +1% Le szívást adna, de csak a térkapuban.

Átokpiramis jelenlegi max szintje 20, és ez ad +20%ot, további szintekkel lehetne módosítani ezt a számot akár szintenként 0,5%, vagy 1%-al, ha sokakban visszásságot kelt, hogy még többet húznak le róla, akár úgy is működhetne, mint a kreaff.
V5 Kőbunkó adatlapja

"MEGKÉRNÉM AZ ÖSSZES FASSZOPÓ CSALÓT,HOGY A TÖBBI FASSZOPÓ CSALÓT TÁMADJA BE FOLYAMATOSAN!!!!!!"
Sajnos nem értem miért, csak bizonyos réteg tudhatja.
Győrben (Kisalföld) nincsenek akkora "hegységek".


Hol, NEM található cseppkőbarlang?

Abaliget
Miskolc-Lillafüred
Budapest
Győr



A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2012.09.11. 19:31:32
Olyan problémám van, hogy tegnap reggel óta, 15 pp-n, maxos valóságformázással 14ről csak 44 pp-m lett, lehet rosszul számolok, de 50 fölött kellene lennie
Dátum: 2012.07.20. 07:05:29
A kincseskamra nem érhető el az eseményektől, csak szövetségi felületről. Több világon is tapasztaltam.
Dátum: 2012.06.23. 20:48:09
A Beho játékok közötti vetélkedőt ki nyerte??
Dátum: 2012.06.02. 17:15:26
Hasonlóan jártam, sőt az Eredményeket sem tudom megnézni
Dátum: 2012.04.29. 18:04:39
V1-es karakteremhez valamiért nem tudok belépni V5 és V2 sima belépés, próbáltam fórumról is, nem sikerült
Dátum: 2012.04.24. 19:26:11
30000. környékén regisztrált szövtárs a 65. szint fölött 194 Tp-t kap a drakónokra, szövküldinél jól teljesített
Dátum: 2012.04.23. 17:11:06
Ájulás

Amennyiben állatod harcaid során elájul (0 ép-re kerül), akkor 12 órán után tér csak magához. Felkelve az ájulásból automatikusan felgyógyul 1/3 max. ÉP-re. Az időarányos morál-csökkenés NEM áll le ájulás közben!

by Wiki

ezt befolyásolhatod feltámasztás esszencia felhasználásával

"Speciális esszencia:
- Feltámasztás: Az ájult állat azonnal harcképessé válik. Hatása azonnali."
Dátum: 2012.04.06. 07:58:56
Nem tudom mennyire cél, az hogy sok szövetség legyen, de V5re szeretnék javasolni egy épületet, mely segítségével, további emberek vehetőek fel a 26 mellé, persze ez is maximálva, pl.: +1 személy 50M, +2 100M, +3 150M
Dátum: 2012.03.04. 07:41:53
"Vagy talán hívjuk az Uralkodónak?" erre a szövegre kattints. 48as legenda
Dátum: 2012.01.30. 18:42:46
Még messze vagyok tőle, ezért csak érdeklődöm. V5ön ugyanezen feltételeknek kell megfelelni??
Dátum: 2012.01.17. 12:34:15
Idézet: Nabil - 2012.01.17. 12:16:20
Ez már a második kufárok csatája.
Előre lehetett tudni, hogy fog kinézni az esemény, ebben a topicban is le vannak írva a szabályok.
Ne az eseményt hibáztasd amiatt, mert nem gondoltad elég jól át, hogy a te stratégiádnak mi kedvez jobban, hogy nevezel vagy sem.


Tudom, hogy ez a második
Igen tudok olvasni és szöveget értelmezni.
Az eseményt csak azért hibáztatom, mert az sehol sincs leírva, hogy a sima portyában támadott ember, (aki a másik kufárnál van) után is az event Le-t kapom.

THORWALD

A vezető kufárnál vagyok az eventre két vadászküldit tolok el, igyekeztem optimalizálni,
összességében nem ez a panaszom, hanem az event megvalósítása
Dátum: 2012.01.17. 11:48:04
Nagyon sok világon eldőlni látszik az event egy nap után.

Craslorg nem kívánok vitába szállni, de V5ön pókként igen is számít, hogy 300 csata és vadászat, vagy 400.

Fecsu írta valamikor hogy egyik legjobb döntése volt amikor az első eventre nem nevezett. Igaza volt és már most megbántam, hogy minimális "rablásokért", meg egy vadászatért képes voltam/vagyok kihagyni a zsíros portyákat, miközben több tízezreseket rabol egy szövtársam.
(egyetlen esetben neveznék újra, ha tényleg külön kezelné a rendszer a két felületet, mert ha sima portyában támadom meg az ellenfél kufárjánál embert akkor is úgy számítja mintha a kufár-csatában ütöttem volna) Bocs de úgy rossz az egész ahogy van
Dátum: 2012.01.16. 12:34:17
Idézet: N3uTrIn0 - 2012.01.13. 21:26:33
Ennek az esélye tényleg csekély és több, mint valószínű, hogy másnak sem tetszene. Így veled egyetemben többen is átmennének másik kufárhoz és máris lenne célpontod. Ettől ne félj.

Ennek az eventnek valahol az is a lényege, hogy nyugodtan tudod gyűjtögetni az LE-t, nem kell 15% alatt vadászni meg hasonlók. Persze így is meg van a fenyegetettség, hogy a nem nevezett karakterek lerabolnak. Viszont még így is jobb a helyzet: nem 100-an, hanem csak 5-en leshetnek rád.


27 embert látok a kufárgomb alatti portyalistában, ha hozzáteszek kb 8at aki 15% alatt vannak, úgy is csak 35 ember van akit tudok támadni a többiekkel együtt egy kufárnál vagyok
Dátum: 2012.01.13. 19:11:17
Ha jól látom főként csak nekem probléma és bocs, hogy ez a vesszőparipám, de meg lehetne oldani, hogy a "portyázás" fülre kattintva mindenkit tudjak támadni, akit korábban is, és csak a "kufár csata" felület mögött legyek lekorlátozva az ellenfél kufárjainak szolgáira?

Mondjuk, ha mindenki beáll Archaixhoz akkor csak kristályt tudok majd támadni??
Tudom ennek az esélye kicsi de elvileg lehetséges
Dátum: 2012.01.10. 22:50:55
Ezt értem, de miért nem lehet azt megcsinálni, hogy ha nem a "kufár-csata" gombra kattintok, hanem a "portyázás" gombra, akkor bárkit támadhatok, akit normál viszonyok között is?
Oldal: 123456