Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
501. hozzászólás - 2012.10.08. 14:44:37 (Válasz Khuin #500 hozzászólására.)
Nyilván templomos küldije volt az átkozás. Van ilyen, 10 karit kell megátkozni. De rögtön vissza is vonta. Ez teljesen korrekt hozzáállás.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.68
kedvelt tagLevi2010Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
502. hozzászólás - 2012.10.08. 15:31:53 (Válasz Khuin #500 hozzászólására.)
Valószínű küldetést teljesített, pl végzet templomban van olyan feladat , hogy aktiváld az átokpiramist 10 alkalommal
Pontszám: 6.67
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
503. hozzászólás - 2012.10.08. 15:35:25 (Válasz Klarinét #499 hozzászólására.)
De tart magánál Le-t ,mert a Le szívás még működik rajta + maxos eh-val minusz 60%-osan is kitűnő célpont ,-tuti nem ver el
Pontszám: 6.25
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
504. hozzászólás - 2012.10.24. 16:51:05 (Válasz Mormord #113 hozzászólására.)
Dehogy kell sok idő, ha folyamatosan vadászik, és van 23 vadászzsákmánya, akkor úgy elméletileg kijön, csak azt figyelembe kell venni, hogy ha prémiuma és gyorsítása is van, és nap elején 800 CSP-vel indult, akkor a maradék 1751 CSP-t össze kell szednie valahol, mondjuk 350 vadászat italával és egy hűségbónuszként kapott cselekvésponttal. Jó sokat kell gyűjtögetni, de azért meg lehet csinálni.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.83
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
505. hozzászólás - 2012.10.24. 18:09:50 (Válasz Khuin #504 hozzászólására.)
gondolom legkevesbe sem zavar, hogy 2009-es hozzaszolasra valaszoltal ...
Pontszám: 9.74
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
506. hozzászólás - 2012.11.06. 15:00:39
Sziasztok.

* Megoldókulcs az első levelet én írtam a szövetségi diplomatájuknak. A többi pedig nagyrészt megfejthető. Kicsit kicsapta nálam a biztosítékot,hogy még mindig vannak ilyen játékosok. Kb szerver indulásnál látni ilyeneket.


Üdv

Fecsu vagyok az Smaragd konzervatórium vezetője és diplomatája.

Alap esetben nem keresnélek fel,de egy tagotok értelmi és viselkedési morálja kérdéses,de ez legyen a ti döntésetek,hogy ezt minek ítélitek meg.

Csatolok egy levelezést amelyben Fénysugár ír egy tagomnak. Fénysugár problémája,hogy őt kihívják és ez a világ drámája számára. Ezzel még gond nem is lenne,hanem a reakciója na meg a minősíthetetlen és ráadásnak zagyva levele megüt egy olyan szintet amely nem éri el egy ilyen patinás szövetség küszöbét sem mint a tietek.

Természetesen nem a ti lejáratásotokra,de a levélke felkerül külső fórumra. Talán ettől elszégyelli magát valahol mélyen. No és persze azzal villog,hogy átvett egy accot. Ejj ejj. Kb tiltás jár a másik sértegetéséért meg az efféle okosságokért. ,de rendezzétek házon belül,ha partnerek vagytok ebben akkor mi sem teszünk a személye ellen lépéseket.

Mindenesetre maradtam tisztelettel felétek. Értem én a toborzást,de nem minden áron.

Üdv:F.


Küldő:Fénysugár
Üzenet címenincs cím)
Dátum:2012.10.24. 19:44:48
Vegyel bucsut a kihivasoktol latom vagy annyira gyava hogy naladnal joval kevesebb SZO-st hivsz ki, na most akkor ennek bucsut mondasz, eddig se kihivasoztam miota atvettem a karaktert ezutan se teszem es most mar te sem fogsz tudni kihivni mert tudod egyszer ketszer elnezi az ember , bar karom nem szarmazik belole de nem tomom mas alatait, de mikor mar a pofatlansag hataran ujra es ujra jon egy ugyanazon tag na az mar tobb mint amit en megengedek.

Tovabbi szepeket

Címzett:Fénysugár
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:2012.10.25. 20:50:24


Szia.

Csak azért írok, nehogy azt mondd hogy válaszra sem méltatlak. Illetve hogy az a fénysugár eljusson a tudatodig. Felvilágosítalak róla, hogy mivel nem vagyok itt egész nap ezért kihívom akit ki tudok. Nem szoktam nézegetni hogy kit hívok ki, illetve a szakértelem összegeket sem mindig. De ha tehetem akkor alacsonyabb szakértelem összegűeket hívok ki, a nyerési esély növelése végett. Gondolom te sem egy kung fu mesterrel kötekednél! Az hogy 4 szinttel magasabb vagy és alacsonyabb a szakértelem és a tulajdonságösszeged arról nem tehetek. Nálad jóval alacsonyabb SZÖ-eket is kihívok mégsem hisztiznek nekem.

És még valami: "Vegyel bucsut a kihivasoktol"

Nos én nem veszek búcsút a kihívásoktól. Ezzel a lépéseddel csak te vettél búcsút tőlük. Gratulálok, jól kib*sztál velem!

Küldő:Fénysugár
Üzenet címenincs cím)
Dátum:2012.10.25. 23:43:54
nesze tp gyava fereg es annyit tomok beked es minden tarsadba amejiket elerem meg megunjatok

Címzett:Fénysugár
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:2012.10.26. 00:05:49

"nesze tp gyava fereg es annyit tomok beked es minden tarsadba amejiket elerem meg megunjatok"

Te nem vagy túl okos, igaz? Ha kompenzálhatod TP ellenében szellemi hátrányosságodat,akkor én szívesen segítek rajtad. De ha ez nem így van, szerintem felesleges mindez, mint ahogy az első üzeneted is. De ha szeretnéd folytatni hát rajta, de korán sem biztos, hogy én járok rosszul.

Küldő:Fénysugár
Üzenet címenincs cím)
Dátum:Ma, 07:58:35

Hiaba patogsz szerencsetlenseg, loszart nem profitalsz utanam mert az eventbol nekem mar megvan amire szuksegem volt es a tobbit leszarom ahogy teged is, viszont orulok mert rengeteg tp-t kapsz es meg tomlek is matol kezdve, hogy elvezd nekem nem szamit sem vesztes sem nyertes portya, a kihivasoktol vegyel bucsut ujra, tevedesbol azt allitottam at a portya pontok helyett de ne izgulj szerencsetlen mert ujra atalitom
Es gyere batran portyaba mert ott tomom beled a sok tp-t es hogy oruljetek minden tarsadat akit elerek megtomom tp-vel, hogy oruljenek ok is , elosegitem hogy hamar lepjetek szintet Elvezni fogjatrok ahogy en is elvezem minden kis szerencsetlen patogasat aki a valo eletbe egy senki es itt eli ki hogy hu kivagyok en Jah es ne irj visza, a bunkok uzenetet nem szokasom elolvasni es te bebizonyitottad hogy mi vagy mikor irtal
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2012.11.06. 15:01:49-kor
Pontszám: 9.17
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
507. hozzászólás - 2012.11.06. 15:09:41 (Válasz Fecsu123 #506 hozzászólására.)
És hány ilyen van
Pontszám: 8.47
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
508. hozzászólás - 2012.11.06. 15:15:44 (Válasz Kondor76 #507 hozzászólására.)
Nekem meg nem szolt senki kihivasok miatt. Meg is lepodnek, ha valakinek ez fajna...
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.74
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
509. hozzászólás - 2012.11.06. 15:46:32 (Válasz Truth80 #508 hozzászólására.)
Nekem is volt már 2 "ezmiez" levelem Kihívásdömpig miatt, de miután leírtam azt a nem rövid listát, hogy miért is éri meg nekem (és akár neki is vereségei ellenére - pl. Támadás itala hegyek, alkalmanként PP nélküli kristálypont bevétel) meg is szakadt a levelezés azonnal.
Kieg.: Tapasztalatlanság, forrófejűség, stb... :-X
A hozzászólást McMad módosította 2012.11.06. 15:47:44-kor
Pontszám: 8.19
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
510. hozzászólás - 2012.11.06. 19:16:10 (Válasz Fecsu123 #506 hozzászólására.)
Ez nagyon korlátolt és hát tényleg nem egy IQ fighter ennyi triviális helyesírási hibával...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 6.09
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
511. hozzászólás - 2012.11.06. 21:12:52 (Válasz Fecsu123 #506 hozzászólására.)
deleted, azt hittem, ütőtávban van
A hozzászólást Ricskosz módosította 2012.11.06. 21:13:58-kor
Pontszám: 5.54
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
512. hozzászólás - 2012.11.13. 12:31:04
Én IMÁDOK levelezni, kihívásozni méginkább... ki ez a gyöngyszem? V1? remélem....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.67
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
513. hozzászólás - 2012.11.13. 13:08:55 (Válasz Fecsu123 #506 hozzászólására.)
Hasonló eset állt fönt, Neki az volt a problémája, hogy világított az "eddigi csaták" fül, és mindig azt hitte, hogy "igaziban" támadták be, és rá ment a fülre. Azután meg kért, hogy ne kihívásozzak rajta, mert zavarja ez a tényező, illetve napi 5-6* betámadott (bosszúból).

Teszem hozzá, magasan képzett, tapasztalt játékosról van/volt szó, aki megélt pár "évet már". Nem akartam nagyon kiröhögni, ezért csak a szövetségben virultunk rajta...

Ui: persze az nagyon bonyolult lett volna, ha rá megy a "nem akarok kihívásozni opcióra", blabla.

(sajnos nem tudom már ki volt, az nagyon régen volt, ennyit találtam a szövetség fórumjában:

Legelőször: Szia!

Hmmm...lehet csak nekem tűnt fel, de elég sok az ellenvetés az írásodban. Kezdjük az elején:

- "a kihívással semmi bajom, csak az óránként idegesít"-

89-s a kontinuumom, szóval biztos nem óránként támadtalak, kikérem magamnak.

-"én csak úgy portyázom, hogy EH-n és megyek végig a toplistán"-

Akkor lényegében ugyanazt csinálod, mint én.

- "ha én nem szeretem másnak se adom"-

Dehogynem, mivel azt írtad végig mész az egész Toplistán.

-"amúgy meg gyere nyugodtan tp-t osztani, nem vagyok az a számolgatós fajta-"

Újabb érdekesség, azt számolod, hogy "óránként" támadlak, egy olyan dologgal, ami sehová nem számolódik be, de ha TP-t osztok azt már nem. WTF?

-"a játékért játszom, nem hogy én legyek a világon a legjobb"

Sajnos még ez sem állja meg a helyét, mivel ha a játékért játszanál, akkor (bocsánat az alpári kifejezésért), de nagy ívben leszarnád azt hogy kihívnak vagy sem.

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"


A zárszó újabb homálya, amiben kb. meg is válaszolhatnád azt, hogy miért nem rossz, ha kihívásozok rajtad (általában akkor, ha 250 pp-m van, azaz, igencsak nem naponta 5*, hanem hetente 5* maximum, ami lebontva, még a napi 1-et sem éri el, hihetetlen), persze ezt nem Teszed. De, ha Te nem mondod ki, majd akkor én deja vu-zok:

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"-

És a csattanó, írod ezt úgy, hogy láthatatlan vagy. Gratulálok!

Remélem nem voltam túl szarkasztikus és pofátlan, a szövetségi társaim lehet már rég elküldtek volna melegebb éghajlatra -vagy csak szimplán kiröhögnek.

További jó unatkozást, ha tudom figyelek arra, hogy Téged nehogy óránként támadjalak, hanem legalább 35 percenként.

Csók!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.11.13. 13:23:22-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.69
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
514. hozzászólás - 2012.11.13. 13:52:07 (Válasz Viszok009 #513 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2012.11.13. 13:08:55
Hasonló eset állt fönt, Neki az volt a problémája, hogy világított az "eddigi csaták" fül

Lapozz csak bele a szubplazma topikba, szép számmal fogsz találni reklamációt pókoktól, akik azért tiltakoznak a fejlesztés ellen, mert sérti az önérzetüket, ha piros színt látnak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.96
közkedveltAlia_TRNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
515. hozzászólás - 2012.11.13. 14:18:05 (Válasz Ariel #514 hozzászólására.)
A reklamáció mindig attól függ, hogy ki, melyik oldalt áll.
A hozzászólást Alia_TR módosította 2012.11.13. 14:18:43-kor
Pontszám: 10
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
516. hozzászólás - 2012.11.13. 15:01:49 (Válasz Ariel #514 hozzászólására.)
Sarkítasz.
Az ellenvetés azért volt, hogy lehessen kikapcsolni a fejlesztést annak, aki nem kéri.
Mivel alapvetően a kihívás is kikapcsolható - teljesen ingyen, saját döntésből - így ennek a hiánya volt a gond a szubplazmánál. Lett rá ígéret, hogy ki lehet majd ezt is kapcsolni. Egyből csend is lett.
Amit Viszok idézett, ott az illetőnek lehetősége volt(van) a kikapcsolásra, de mégsem tette meg. Tehát, ha igazán zavarta volna, kikapcsolja. Ha nem tette, akkor az már az ő problémája.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.10
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
517. hozzászólás - 2012.11.27. 15:07:19
V3, Regulus

(Elöljáróban megjegyzem, hogy szögletes fapajzs, buzogány, és energialövedék volt az össz felszerelése, a toplista legalján, huszonkettedik szinten.)

Rosszízű vagyok.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 7.16
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
518. hozzászólás - 2012.12.06. 17:32:44
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy bűzös varázsital.


Vajon mit rakhatott bele a Vén Trottyos...fúúúj!

Hopsz, rakhattam volna a csevejbe is, botsánat. :-/
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.12.06. 17:33:31-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.16
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
519. hozzászólás - 2012.12.13. 13:36:07
100 aranydukát
Jelenlegi licit: 200 aranydukát (Oldman)


Najóvan.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 7.06
kedvencKornmirrorFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
520. hozzászólás - 2012.12.23. 16:37:25
V5 Kőbunkó adatlapja

"MEGKÉRNÉM AZ ÖSSZES FASSZOPÓ CSALÓT,HOGY A TÖBBI FASSZOPÓ CSALÓT TÁMADJA BE FOLYAMATOSAN!!!!!!"
A kommunikációm szintje partnerfüggő.
Pontszám: 7.92
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője