Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: sisakok
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
21. hozzászólás - 2012.01.30. 18:14:01
Tudom van különböző megoldási módjai, trükkjei az átöltözésnek, felszerelés váltásnak de most hogy plusz új tárgy jön be várható-e az átöltözés egyszerűsítése magában a programban?
(Az a megoldás elég szimpatikus lenne, mint ahogy a kristályokat lehet behelyezni és egy közös átöltözöm gomb)
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 8.01
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
22. hozzászólás - 2012.01.30. 18:20:17 (Válasz Craslorg #16 hozzászólására.)
"Mivel a PP két módon költhető nem biztos, hogy különbséget kéne tenni a kihívás és portya között."

(Nem mintha olyan túl sok TP vel járna a portyázás lefele ütve egy VS nek.)
,DE, ha a PP költés letudható lenne azzal,hogy kihívásozik egy VF es akkor annak a VF esnek nulla TP vel sikerül abszolválnia ezt a feltételt,hogy költs PP-t (amit amúgy is el állat fejlesztgetne kihívással) míg egy AF esnek már komoly TP mennyiségbe kerül letudni a CSP-s feltételt.

Ezeknek a sisakoknak közel,de inkább túlhaladóan olyan értékkel kell bírnia,ami megéri azt a cécót,hogy valaki kiessen a szokott ritmusából és ne kerüljön emiatt hátrányba azokkal szemben akik viszont nem hajlandóak tenni érte.

Csak kiegészítésnek szántam,mivel világos,hogy a cél az lenne,hogy minél gyorsabban lépdeljenek az emberkék szinteket. ,de megint iszonyat sok feltétel van támasztva ahhoz,hogy valakinek sisakja legyen. Ráadásul 99. szint?!? Bakker az fényévekre van még mindig. Két év múlva lesz sisakom.
Pontszám: 7.68
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
23. hozzászólás - 2012.01.30. 18:32:53
Remélhetőleg a huzalozott reflexek vagy vmi LGY-s cucc tudni fogja hogy egyáltalán nem kell ráöltözni pl. spectul/szaki/árcsökkentő cuccokra hanem elég lesz ha birtokoljuk és a proggi automatice nézi mi a legerősebb ilyen cuccunk. Legalábbis saccperkábé havi párszáz kattintástól sprólnának meg minket (és szervert) ezzel játékosonként.

Sisakok ezek szerint nem egyénileg összeállítható artifactok lesznek, mint egy régi közleményben szerepelt, hanem pusztán bejön egy új erőforrás az LGY és őskő mellé?
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.66
kedvencKornmirrorFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
24. hozzászólás - 2012.01.30. 18:42:46
Még messze vagyok tőle, ezért csak érdeklődöm. V5ön ugyanezen feltételeknek kell megfelelni??
A kommunikációm szintje partnerfüggő.
Pontszám: 8.77
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
25. hozzászólás - 2012.01.30. 18:46:36 (Válasz Quellon #20 hozzászólására.)
Én sem bánnám, ha nem AF-hez kötnék vagy ne legyen irreálisan sok (10, 20 vagy még több).
Pontszám: 6.56
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
26. hozzászólás - 2012.01.30. 18:47:22 (Válasz Barbey #21 hozzászólására.)
Menthető öltözetszettek vannak a programban gyárilag, két kattintásos átöltözéssel... Hova akarnád még egyszerűsíteni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.31
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
27. hozzászólás - 2012.01.30. 19:38:43 (Válasz Lanmandragoran #26 hozzászólására.)
Szép és jó, amíg nem kell egy új tárgy miatt minimum a felét módosítani és mindet törölni, újra menteni, ahelyett, hogy 1 módosítás gombbal módosítható legyen.
Pontszám: 9.01
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
28. hozzászólás - 2012.01.30. 19:42:22
Sisakok ...................... Programozás alatt ....................


Nem támadhatod a karaktert, mert nem nevezett be a "kufárok csatája" eseménybe!

V3.-on pedig kufár óta nem írják jóvá a besorolásaimat.


Lehet lepontoztok, de inkább a fennálló problémákkal kellene foglalkozni!
Szerintem ezt programozzátok, nem pedig az újabb őskő beszedési forrásotokat!
Sz.tb.sz az ideg! Jó kis tejelő emberek ott kallódnak, és nem teríti be őket a vér ........................
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6.19
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
29. hozzászólás - 2012.01.30. 19:43:20 (Válasz Gtr2 #25 hozzászólására.)
Engem nem zavar, hogy AF-hez kötötték csak nem értem miért. Vagy teljesen felesleges vagy nem látom, hol a csavar. De ha az elérhető legnagyobb kereskedelemmel számolom akkor is majd egy év mire érintett leszek, addigra kiderül minden és lehet még nerfelik is vagy megváltoztatják a feltételeket Viccet félretéve remélem, hogy sikeres, hasznos, zökkenőmentes és érdekes újítás lesz ez a sisakosdi.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.77
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
30. hozzászólás - 2012.01.30. 20:51:11
AF-hez azért van kötve, mert az AF-pontok is hamarabb gyűlnek annak aki vadászik + lassan elfogynak az AF képességek amire érdemes pakolni a pontot és bővíteni kell a kört. : )
Pontszám: 7.90
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
31. hozzászólás - 2012.01.30. 21:07:52
Ez a szilánkos rendszer hogyan fog működni?
Ugyanolyanok lesznek a sisakszilánkok, és combosabb sisakhoz több kell, vagy lesznek különböző fajták, és sisaktól függ, hogy melyik kell hozzá? (á lá esszenciák => ultraesszenciák)
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.60
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
32. hozzászólás - 2012.01.30. 21:14:35
Miután kb minden erőforrás bele van hozva a sisakügybe akkor az af pont is érthető.

de több szilánkot kapok, ha több szint képességem lesz af pontból? vagy puszta feltétele a találásnak egy képesség kifejlesztése?

azért ezt az exponenciális dolgot kicsit át kell gondolni.
önmagában ha egy nap 1 dologgal szerezhetsz szilánkot vagy pedig 3-4-5tel már az is nagyságrendekben eltérő szilánkfelhalmozásokat eredményezhet.

Az eredeti megtervezzük a saját sisakunkat dolgot meg elég egyszerűen meg lehetne oldani: nagy számú sisakfókusz, amikből több is belehelyezhető a sisakokba
Pontszám: 7.44
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
33. hozzászólás - 2012.01.30. 22:46:29
A sisakszilánk gyűjtés feltétele lesz egy AF képesség kifejlesztése.Máris elkezdem gyűjteni az AF pontokat.
Ha a B verzió lesz a nyerő akkor V5-re külön szabály lesz?Nálunk nincs VF,mindenki EH-s.
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.44
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
34. hozzászólás - 2012.01.31. 08:27:17
Miklós, a "B" variáció játékgyilkos megoldás.
Nem szabad kényszeríteni senkit sem, hogy kinyírja a kariját. (EH-s vadászat)
A VF-s portya, lefeléütésben, Kristályháború esetén járható út, de jelentősen szűkíti az esélyesek számát, hisz a térkifordítósok, és az alacsony karakterek buknak!
Nem támogatom a "B" variációt!
A hozzászólást Nekem8 módosította 2012.01.31. 08:28:16-kor
Sic itur ad astra!
Pontszám: 7.32
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
35. hozzászólás - 2012.01.31. 10:21:47 (Válasz Bpetya75 #11 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2012.01.30. 15:31:16
Nyilvánosságra fog kerülni egyből?


Igen.
Én csak 149-ig fogok látni, de azt tuti nem fogom titkolni.
A wiki egyebkent is arrol tanuskodik, hogy az onkentes informaciomegosztas mukodik.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.25
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
36. hozzászólás - 2012.01.31. 10:25:03 (Válasz Quellon #20 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.01.30. 18:13:59
Túl magas biztos nem lesz, az az érdekük, hogy minél többen használják az ősköves cuccokat.
Nem is értem mire kell az AF-hez kötés, aki tudja közölje


Keves az AF kepesseg, minden extra koltseg jot tesz az AF rendszernek.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.00
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
37. hozzászólás - 2012.01.31. 10:27:42 (Válasz Lanmandragoran #26 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2012.01.30. 18:47:22
Menthető öltözetszettek vannak a programban gyárilag, két kattintásos átöltözéssel... Hova akarnád még egyszerűsíteni?


1 kattintasra gorgetes nelkul. Peldaul.
Szerintem te is tudod Lan, hogyan lehet ezt az oltozkodest megcsinalni ugy, ohgy jol hasznalhato legyen, es ennek fenyeben a mostani megoldas kettes ala csupan.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.80
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
38. hozzászólás - 2012.01.31. 10:36:54 (Válasz BaalCain #32 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.01.30. 21:14:35
Miután kb minden erőforrás bele van hozva a sisakügybe akkor az af pont is érthető.

de több szilánkot kapok, ha több szint képességem lesz af pontból? vagy puszta feltétele a találásnak egy képesség kifejlesztése?

azért ezt az exponenciális dolgot kicsit át kell gondolni.
önmagában ha egy nap 1 dologgal szerezhetsz szilánkot vagy pedig 3-4-5tel már az is nagyságrendekben eltérő szilánkfelhalmozásokat eredményezhet.

Az eredeti megtervezzük a saját sisakunkat dolgot meg elég egyszerűen meg lehetne oldani: nagy számú sisakfókusz, amikből több is belehelyezhető a sisakokba


A kiemelt pont jó ötletnek tűnik.
Az elmondottak alapján az 5 tevékenységből így jönnek a pontok:
1 cselekvés 1 szilank
2 cselekves 3 szilank
3 cselekves 6 szilank
4 cselekves 10 szilank
5 cselekves 15 szilank

Erre siman johetne egy komoly AF koltsegu plusz, ami minden egyes cselekveshez 1 vagy 2 extra szilankot adva, igy modositva a tablazatot:
CS|+1|+2
1 | 2| 3
2 | 5| 7
3 | 9|12
4 |14|18
5 |20|25

Ez egyfelől kezelhető pluszt adna, másrészt a legnagyobb szélsőértékek viszonyát 1:15-ről 1:10-re illetve 1:8-ra mérsékelné.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.00
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
39. hozzászólás - 2012.01.31. 17:32:39
Mi az a sisak szilánk???
Nem lehetnének a sisakok, külömböző fémekből??
Kevésbé hangzana röhejesnek...
Pontszám: 5.10
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
40. hozzászólás - 2012.01.31. 17:43:52 (Válasz Mantra #39 hozzászólására.)
hát külömbözőből biztosan nem
Pontszám: 6.88
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője