Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - kitmatko

Oldal: 12345
Dátum: 2010.04.14. 09:35:18
igen
Dátum: 2010.04.13. 22:42:21
Az nem számít, ha leírja még itt-ott néhányszor az emberek fele elhiszi. Máris megvan a hangulatkeltés AL ellen szokás szerint.
Dátum: 2010.04.13. 22:32:33
Így születik a pletyka....
Dátum: 2010.04.13. 21:42:23
A váltás elsődleges célja egyáltalán nem a Ht, mégha ezt sokan nem is hiszik el. Mindenki tudja, hogy az epikus volt a AL egyik sarokköve. Namost ezt Miklós lehetetlenné tette. Nekem elvonási tüneteim voltak már akkor is amikor +1 napot betettünk pihenésként, pedig én is támogattam a hosszabb rákészülést. A játék fejlesztőinek kellene elgondolkodni, hogy vajon a pénzünkért baltás korlátot várunk-e, ha nem bírják a fejlesztési tempót. (mondjuk két hetente néhány új tárgy tervezése szerintem nem túl megerőltető).
Dátum: 2010.03.25. 14:32:01
Hiába mondja Miki, hogy egy közepes értéket számítanak az LE-hez, eddig soha sem sikerült igazán jól belőni a kiegyensúlyozottságot. Na most vagy nagyon brutál karakterek érkeznek meg, ami nyilván csípné az olyan játékosok szemét, akik hosszú hónapokat és nem kevés pénzt öltek a játékba vagy nagyon gyengék, aminek meg semmi értelme.

Az hogy tuti farm karakterekké válnának áthelyezés után nem hiszem. Nézzétek csak meg mekkora eltérések vannak már az szint top 25-ben is mondjuk a V1-en. Van ott olyan kari bőven (pl. én is ) aki nem az optimális vonalon halad.
Dátum: 2010.03.21. 12:42:28
Miért kellett az AH-n lévő tárgyak licitjét lezárni. Az összeset. Volt olyan ahol még napok voltak. Így aztán lehet tervezni, gratulálok.
Dátum: 2010.03.20. 21:06:37
Jaffar, Azúr Légió, V1

101. szint.
Dátum: 2010.03.19. 20:00:03
Amit írok már csak ismétlés, másik topicban már egyszer kifejtettem. Én elmondhatom magamról, hogy mindkét végén voltam listának. Bőven 50-en kívül voltam mikor megjelentek. Pont a KH miatt döntöttem az előre menekülés mellett. Mikor még nem volt klónom is el tudtam kapni néhányat és már akkor úgy gondoltam, hogy megéri. Az is igaz, hogy az a KH nem ez a KH volt! Most szint top 10-ben már bőven tudok közülük válogatni. A bénítás elhárítás miatt viszont személy szerint nekem kicsit nyögve nyelősebb lett a küldizés. Azt hozzá kell tennem, hogy mi az EH-val önkéntesen leszűkítettük a célpontjaink számát. Az egyéb támadható karakterek zöme pedig számomra túl jó játékos, hogy verhetőek legyenek bénítós cuccban.

Mindezek mellett még mindig jónak gondolom a döntésemet, ergó a KH szerintem táp.
Dátum: 2010.03.01. 14:50:10
Mivel nem vagyok programozó nem teljesen autentikus a hozzászólásom, de HA csak a színt cserélik le és néhány gombot átrendeznek - amit egyébként üdvözlök -, akkor én nem tartom olyan nagy durranásnak, hogy ezen hetekig kellene több embernek dolgozni.
Dátum: 2010.02.24. 21:22:45
Nekem egyértelműen a legnagyszerűbb eseménye az olimpiának Petra Majdic (sífutó) versenyzése volt. Az edzésen beesett egy vízmosásba, össze-vissza verte magát. A selejtezőben az utolsó helyről indulva továbbjutott, majd a következő körben is beverekedte magát az elsők közé így ott volt a döntő futamban. Végül bronzot szerzett. A célba néhányszor elájult és négyen vitték le a pályáról, de végigcsinálta, nem is akárhogyan. Ez TELJESÍTMÉNY.

Viszont nagyon nincs doppingeset. Remélem, mert tiszta a verseny.
Dátum: 2010.02.13. 21:26:05
Az új másolatomnak 51% a kábítás elhárítása. Na azon lehet próbálkozni küldizni.
Dátum: 2010.02.05. 09:00:59
Azért ez teljesen nem igaz. Ezt már leírtam de kénytelen vagyok ismételni magam. Én kb. 50-60 helyről indultam, mikor eldöntöttem hogy felzárkózok. A KH nem rabolt le. Igaz ahogy haladtam előre először csak 1-2 tagot tudtam elkapni, aztán 4-5-t, aztán már nekem is volt klónom.

Hozzátenném, hogy nem vagyok csúcskarakter, az első néhány hónapot nem prémium karakterként töltöttem és semmi tapasztalatom nem volt mit lenne hatékony fejleszteni. Ez meg is látszik a statjaimon, mégis felküzdöttem magam. Most már kb. 15 KH-st elég biztosan verek, még 4-5t 50%-al.

Szóval aki 35-40. hely környékén van, nem reménytelen helyzetű!
Dátum: 2010.02.05. 08:46:27
Ez már nagyon régóta így van, nekünk is sokszor szorult be háború. Nem hiszem, hogy ezen változtatni akarnának.
Dátum: 2010.02.04. 10:27:28
Hát egy vonalon mozgok veled, annyi eltéréssel, hogy 2-3 entitással kevesebbet gyűrtem le, a többi egyforma.
Dátum: 2010.02.03. 14:12:53
A küldiket csinálni MINDIG egyszerűbb volt játékosokon csinálni, mint a KH-n, fogja már fel mindenki. Hányszor kell még leírni, hogy nem változott ez, csak én spec. a várható LE miatt inkább a KH-t ütöttem annak ellenére, hogy játékosokon előbb meglett volna a küldi! Most már nem biztos hogy így lesz. Akkor meg majd jön a sírás, hogy minek ütök lefelé 7-8 szinttel.
Dátum: 2010.02.03. 09:07:51
Azért mert Miklós nem teljesen ismeri mélységében a saját játékát! És ez már nem az első játékánál bizonyosodott be.

Igazából engem ez a pálfordulás lepett meg. Mikor arról volt szó hogy legyen KH mindenkinek Miklós azt írta, hogy az tök szívás egyébként, mert nem viheted kamrába, elégeti a manád, stb. Most meg lekorlátozza mert az olyan táp. Az világosan látszik, hogy nem a lélekszívással van gondja, mert KIZÁRÓLAG a KH esetében korlátozza le, valamint ad 35%-os csizmát majd nekik. Most akkor mit is gondol? Táp vagy antitáp szerinte? Szerintem fogalma sincs. Talán megcsinálhatta volna hogy visz egy TOP, egy VF-es és egy pók karit, hogy tudjon IGAZI tapasztalatokon alapuló véleményt kialakítani.
Dátum: 2010.02.02. 15:32:10
Kóc ne reménykedj! A baltás korlát lényege, hogy felfelé sem ad pluszt.
Dátum: 2010.02.02. 15:17:43
Vagy a következő hordára teszik fel vagy manuálisan átállítják a jelenlegit. Én az elsőre látok nagyobb esélyt, úgyhogy addig tolni kell a kábítós küldit!
Dátum: 2010.02.02. 14:47:11
Lehet, hogy összehozható a 100%, de nekem 78% a max, így viszont szinte az összes csatát buknám ráadásul jóval kevesebbszer találnám el az ellent, mert le kellene venni a támadást adó tárgyakat. Most 59% az értelmes vállalható öltözés, nekem. 10-13 bukott csata + a KH erősebb lélekszívása, ahogy írtad hogy ellensúlyozza azt a 23k LE-t, amit a kábítós küldi nekem adna?! Kétszer annyit veszítenék kb, mint amit nyernék.

A kábítós küldit ezután szinte csak a karaktereken érdemes csinálni, ennyi.
Dátum: 2010.02.02. 14:07:08
Akkor lenne még nagyon cumi, ha átöltözöl kábítós küldihez és a jó eséllyel bukott csata mellé kiszívják az összes LE-d. Bár ha beteszik a 35%-os csizmát nekik, nem a KH-n fogom csinálni a küldit, ha egyáltalán csinálom valakin.
Oldal: 12345