Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Daniel

Oldal: 1
Sziasztok!

Látom ebben a topicban beszélgettek a kvízkérdések ellenőrzéséről. Csak azt szeretném megkérdezni, hogy ha van rá a Beholdernek lehetősége vagy nem tudom ki fogja végezni ezt mikor fog megvalósulni, mert már nagyon durván szörnyű a helyzet kvíznél. Inkább a játékosok ne tehessenek fel kérdést mert ez már ..... 100-200 vagy 300 helyes válasz után kapjanak valamennyi LE-t és kész mert a játéknak ez a része sajnos egy vicc lett pedig az elején nagyon jól indult
Dátum: 2009.03.01. 13:42:50
Melyik isten neve nem illik a többi közé?
Chara'din
Leah
Dornodon
Raia

Melyik NEM légcsavaros repülőgép?
Messerschmitt Me-262
Mig-3
Messerschmitt Bf-109
P-51 Mustang

Melyik David Gemmell regényhőse?
Legendás Druss
Harry Potter
Ezékiel Gemmell
Conan a barbár

Melyik világhírű szerzőpáros játékkönyvei arattak nagy sikert Magyarországon is?
Steve Jackson & Ian Livingstone
John Caldwell & Jeffrey Stone
William Hanna & Joseph Barbara
Tracy Hickman & Margaret Weis

Melyik nem Philip K. Dick műve?
Az álapa
A halál útvesztője
A Titán szirénjei
Álmodnak-e az androidok elektromos bárányokkal?

Melyik NEM Paulo Coelho regénye?
Veronika meg akar halni
Tizenegy perc
A rózsa neve
Az alkimista

Melyik faj NEM szerepel a Starcraftban?
kabuto
protoss
zerg
terran

Túl speciális kérdések !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.01.29. 20:09:32
Mikor végezték ki az aradi 13 Vértanút?
1949. október 13
1949. február 6
1949. október 6
1948. október 13

Kérném azonnal törölni és az íróját azonnal vissza küldeni az általános iskolába.
Dátum: 2009.01.13. 18:56:24
Rosszul vágtam ki
Dátum: 2009.01.13. 18:49:57
Egyébként nem csak a magyar oktatás színvonala szörnyű hanem ennek a kvíznek is kezd egyre lejjebb kerülni. pl 2+6x4 ez egy kérdés. Legszebb a helyes válasz 26 lenne ha a matematikai szabályait nézzük akkor a szorzás előbb van mint az összeadás. A lehetséges válaszok még a 26 közelében sem voltak hanem kisöcsi szépen 2+6 az nyóóóóóóc x 4 az 32 ez volt a helyes. Hajamat majdnem leraktam és ezt a kérdést még engedélyezték is. Az ember föl rak valami kultúr kérdést akkor meg vagy kiveszik a kérdések közül 25%-os limit miatt vagy azt mondják hogy ez nem érdekel senkit és azonnal törlik. Közlöm én nem vagyok fantasy bu.zi és engem sem érdekel a sok fantasy-s kérdés.
Dátum: 2009.01.13. 18:42:59
dézet: Sir Ny - Ma, 18:02:09

általános, egy l -vel.


Sir Ny, ne kekeckedj már

most itt jön a magyar oktatás színvonalával, mikor alig ír helyesen. legalább ff-t használna, az aláhúzza a helytelen szókat.

l-vel??? l-lel , szókat esetleg szavakat Nem kekeckedés de ha már ennyire belemerültünk
Dátum: 2009.01.07. 21:49:24
Ja a nagy negatív fennhang mellet nagyon szeretem a játékot és inkább azokra a részekre koncentrálok
Dátum: 2009.01.07. 21:48:13
Hali
A megoldás az lenne hogy a játék készítők kiveszik a PC-t de ezt "nem lehet" mert már ez is a játék része mint megannyi más dolog amik között vannak hibás dolgok is, de ez van elkell fogadni én sem szeretem a Citadellát meg sok más dolgot sem. Az egyiknek jó a másik szenved tőle. Ez a hibás demokrácia. Nem tudsz mit tenni ellenne fogadd el mert változtatni nem tudsz rajta nem vagy olyan helyzetben. Ezt max. egy szavazzással lehetne elérni ami kiterjed az összes a játékosra.
cirip
Végzetúr mester

1591 hozzászólás

Válasz erreIdézetRe: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
478. hozzászólás - Ma, 18:08:01 (Válasz Daniel #477 hozzászólására.)
mert elég kis részét érdekli az itt összegyűlt végzeturaknak és hölgyeknek.
akárhányszor irod is be.


Hát akkor lenne még pár száz ilyen kérdés. Ez szerintem nem egy igazságos döntés.
Ki nyerte a Szombat Esti Láz első szériáját ?

Czene Attila
Csonka András
Hajas László
Farkasházy Réka

Ez miért lett rossz kérdés?????
Ki nyerte a Szombat Esti Láz első szériáját ?

Czene Attila
Csonka András
Hajas László
Farkasházy Réka

Ez miért lett rossz kérdés?????
Dátum: 2008.11.20. 13:22:57
Hello!

Azt nem lehetne megoldani hogy a fegyverekből ki lehessen venni az fókuszkristályt vagy ha eladod azt a fegyveredet amibe kristályt raktál akkor a kristály vételi árának mondjuk a felét visszakapnád?
Mit jelent a MÁV mozaik szó?

Magyar Állam Vasút
Mé Állunk Vazze
Magyarország Államosított Vasúttársasága
Mikro Állami Vasmű

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért rossz kérdés ??
Dátum: 2008.10.27. 13:42:03
Halihó

A kérdésem az lenne miért nem lehet fővárosos kérdést feltenni?? (mi a fővárosa .... ?).Azt írja nem engedélyezett szó van benne. Szerintem jó ötlet lenne ha tennétek föl egy listát arról mik a tiltott szavak vagy ha nem is minden szót mert az nagy munka lenne legalább azokat a csoportokat amikbe ezek a szavak bele tartoznak (pl: obszcén szavak, önkényuralmi jelképet, stb.) persze ha még nincs ilyen. A választ előre is köszi.
Dátum: 2008.10.19. 11:38:39
Hello!
Valamit nem értek. Gyengébb embert támadok mind képességbe mind fegyverzetbe és simán legyőz plusz jó sok lélekpontot levesz. Ez mindig így van nem pedig néhány alkalommal én meg ha győzök akkor alig kapok lélekpontot.
Oldal: 1