Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Street05

Oldal: 12345678
Idézet: Drakon - 2010.02.17. 16:48:49
kabbe a farkam gyurcsány assem érdemli meg h a nevét nagybetűvel írjam


Wow. Te valami nagyon intelligens lény vagy, már ne haragudj. Tökmindegy, hogy a nevét kis, vagy ne betűvel írod, mert az "assem" mellett fel sem tűnik senkinek...
Dátum: 2010.02.17. 14:35:30
Idézet: Yaksee - 2010.02.17. 14:29:16
A sok terminátoros avatar is mind a játék stílusjegyeit hordozza magában.


Ilyenekkel még nem találkoztam, de ez is jogos felvetés. Az ilyet sem szabadna engedni.
Dátum: 2010.02.17. 14:06:07
Esetleg nem a játék stílusának megfelelő képet akartál kitenni?!
Dátum: 2010.02.16. 11:34:09
Mondjuk, kivehetnék a lehetőségek közül, mert fölösleges oda.
Dátum: 2010.02.16. 11:29:55
Idézet: Rex80 - 2010.02.14. 12:09:40
Sziasztok nerég keztem de 3x beleadok a szövetségnek jelenkezetek kelenek épitök harcosok de lehet mindketö egyszere gyertek. 2010.februar.11.csütörtök a Szövetség Létre jöt19:50

10tagot várok demindjárt 13mat jelenkz nálam rex80 belépés után 1 szavi átadás de ha töben leszünk ti is kaptok


VÉGZETÚR 2


Nem tudom, hogy az illető mennyi idős lehet, de ha elmúlt 9, akkor ez nagyon siralmasnak vehető. A durva, hogy még módosította is...
Dátum: 2010.02.15. 22:34:59
Drakoma,

hidd el, hogy nem csak Te kűldesz nekik email-t, ezért várni kell amig sorra kerülsz. Egyébként pedig hétvége az az Ő munkaidejükben szünetet jelent, így azt még csak bele sem kell számolnod a várakozásodba. Legyél türelmes, hiszen nem tudom elképzelni, hogy ez az összeg megszorít annyira, hogy ne tudjál tovább tevékenykedni, akár plusz egy sms-t kűldeni. Ha úgyis mindig prémium tag vagy, akkor később, amikor megkapod a köveket, majd örülsz, hogy akkor nem kell kűldened már sms-t.
Dátum: 2010.02.15. 17:51:49
Ebben a világban csak az jár jól, aki nem segít, hanem önző, és úgy nem tudják lepontozni Tiszta real life
Sokatokat irigyellek, mivel nekem pont az ellenkezője áll fent. Hízni próbálok, mert elég vékonynak érzem magam, edzek is már egy ideje, és annyit eszem, amennyit csak bírok. Persze ezt sem lehet ész nélkül, mert az egészséges táplálkozás alapvető dolog az életben. Anyukám életmód tanácsadó, és így látom, hogy mennyire messze van a társadalom ettől. Még nekem is nagyon nehéz tartani, miközben itt áll előttem a példa, és a tanácsok tömkelege. Az ember gondolkodásmódja a fő amit pozitívvá kell tenni, és meglátod, hogy magától értetődően fogsz fogyni, és nem is akarsz majd két étkezés között is nassolni valamit.
Dátum: 2010.02.13. 09:02:57
Egyetértek, teljesen fölösleges új ilyen jellegű dolgokat bevonni. Aki "elküldi" valamit csinálni a karakterét, az vagy vadászik, vagy pihen. Nem kell ezt még fokozni.
Igazából az értékek hozzárendelése a kártyákhoz van elméletileg pont erre, hogy ne kelljen őket megjegyezni. Pl én ezt a rendszert olvasgattam: 2-6 a kártyák értéke 1, 6-9=0, 10-A= -1. Ha minden lerakott kártyát számolsz, és a pakli felénél pl +15-ös érték van, akkor tudod, hogy nagy lapok vannak a kártyában, hiszen ezeket az értékeket összeadva, egy pakli eredménye 0. Ez a legalapvetőbb módszer erre, és szemmel látható, hogy nagyon csekélyen lehet megállapítani a többi lapot, de vannak sokkal bonyolultabb, több értékes módszerek, amihez még társul, hogy kb megjegyzel 2 lapot játék közben pl: 10-est és az Ászt. Ugye így két lapot kell csak memorizálni, a többit meg csak számolod.
Dátum: 2010.02.10. 21:59:27
Szia!

Szerintem nem kéne közzétenni személyes adatokat magadról, de ez szubjektív vélemény. Másodszor pedig, sokkal hasznosabb, hogyha email-t írsz az info(kukac)vegzetur.hu-ra, ott gyorsabban megkapod a választ.
Dátum: 2010.02.10. 21:54:46
A javaslatom erre a problémára az lenne, hogy indítsunk egy versenyt, amiben a kreatív emberek megcsinálják a játék új skinjét, amit elküldenek az Adminoknak, majd szavazással közösen eldöntjük, hogy melyik nyerjen, vagy esetleg maradjon a régi.

Másik ötletem, az egy gameforge-os játékból jött, az Ogame-ből. Ott meglehet csinálni, hogy a beállításoknál egy hivatkozással (ha így hívják ) Meg lehet változtatni, és van vagy 100 fajta. Ezeket lehet bővíteni, kipróbálgatni, hogy kinek mi jön be stb.
Köszönöm szépen Viszok!

Nos igen az elmúlt napokban komolyan elgondolkoztam ezen a blackjack-es dolgokon. Sokat dobott rajta, hogy megnéztem a 21. Las Vegas ostroma c. filmet, ami pontosan erről szól. Tapasztalatok alapján sok itt a matekos tudor, így kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre ebben a dologban.
Elméletileg a lényege az, hogy a kártyáknak adott értékeket adnak, majd egy pár sorozatot végigfigyelve valószínűségszámítással ki lehet következtetni, hogy milyen lapok jöhetnek, illetve, hogy a bank v. a játékos áll-e jobban. Az gondolkoztat el, hogy megnéztem egy két ilyen módszert, és nem tűnik nagyon bonyolultnak, így furcsa, hogyha ez az egész igaz.
Több kérdés is született bennem:
-Ha tényleg ennyire egyszerű, akkor miért nem csinálja mindenki?
-Ha megtanulható, akkor, hogy nyernék vele, a játék osztó is tudhatja ezt, nem?

Körülbelül ennyi az amennyi a témáról a mondanivalóm, várom a matekosokat!
Dátum: 2010.01.24. 08:58:39
Vajon az Adminok már nem szívesen jönnek fel, vagy csak nem szeretnék megosztani velünk a jelenlegi helyzetet?
Dátum: 2010.01.21. 20:15:41
Értem Energiser, hát majd meglátod milyen lesz, és eldöntöd mennyire tetszik
Személy szerint arra lennék kiváncsi, hogy valamilyen infot kaphatunk-e vmelyik Admintol, hogy kb hogy áll a helyzet.?
Dátum: 2010.01.21. 18:25:51
Szerintem pedig ebbe a topic-ba csak olyannak kéne írnia, aki nyitott a változtatásokra, és hangoztatja is, hogy hogyan képzeli el, hiszen a neve: "V5? !!!Milyet szeretnénk!!!?". Aki a VU tesztkorszakát akarja újra látni, az messzire kerülje el ezt a részt!
Dátum: 2010.01.20. 00:00:42
Idézet: S0laris - 2010.01.19. 20:15:21
Bocsáss meg, de jó vicc, akkor most a top nem gyémánt tagjai kapják meg a gyémánt bónuszt is a KH ellen? kafa.


Lehet, hogy a már meglévő világokban ez problémát csinálna, de a V5-be mindenképpen felvetném a dolgot.
Dátum: 2010.01.19. 17:08:52
Idézet: Tiha - 2010.01.19. 10:19:49
Megoldás:
Legyen egy új szaki, igen magas szinten, magas akadémiával.

Alkamazkodás (mondjuk) vagy Másodlagos horda
a szakértelem maximális szintje 100. A szakértelem csakis a maximális szinten fejti ki a hatását. (azaz 99-en még SEMMMIT sem ad)
Mostantól képes vagy megtanulni egy ellenséges horda képességeit. Azaz választhatsz egy hordát, akinek a bónaszait megkapod.
(vigyázat, ha egyszer választottál, többet nem tudod megváltoztatni, csak ha elfelejted a szakértelmet, és újra megtanulod)


érdekes kombók jönnének ki, nagyon kiváncsi lennék melyik lenne a legnépszerűbb "másodlagos horda"



Ez tetszik. Tényleg megoldásnak tűnik, hiszen így az ég világon senki nem lenne hátrányban, mert mindenki kifejlesztheti.
Dátum: 2010.01.18. 17:38:26
Idézet: Csudomheni - 2010.01.18. 17:31:42
nem veszithetsz semmit
es az a kis penz amit rakoltesz az eletednel nem fontosabb


Egy picit úgy érzem, hogy nem vagy tisztában itt a dolgokkal
Röviden elmondom, hogy nem a pénzről van szó, amit erre akar/nem akar az ember fordítani, hanem arról, hogy egy rosszul tesztelt, nem megfelelő ellenanyag, akár ugyanolyan bajt csinálhat, mint a vírus.
Dátum: 2010.01.18. 16:53:27
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk!
Oldal: 12345678