Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V5? Milyet szeretnénk?
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
181. hozzászólás - 2010.01.21. 20:15:41
Értem Energiser, hát majd meglátod milyen lesz, és eldöntöd mennyire tetszik
Személy szerint arra lennék kiváncsi, hogy valamilyen infot kaphatunk-e vmelyik Admintol, hogy kb hogy áll a helyzet.?
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 6.11
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
182. hozzászólás - 2010.01.21. 22:00:02 (Válasz Energiser #179 hozzászólására.)
Idézet: Energiser - 2010.01.21. 18:27:38
Nem lehetne meghatározni a vezérelveket mielőtt elmerülnénk a jelentéktelen részletekben?

Részemről az lenne a legfontosabb ha a szabályok indulás után csak kis mértékben változnának az előre meghatározott elvek védelmében.


talk about nothing
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.57
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
183. hozzászólás - 2010.01.24. 08:58:39
Vajon az Adminok már nem szívesen jönnek fel, vagy csak nem szeretnék megosztani velünk a jelenlegi helyzetet?
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 7.95
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
184. hozzászólás - 2010.01.26. 12:41:27
"Ne 1 legyen a minimum ÉP, hanem 15%, így mindenki mindig támadható lenne, de nem ájulna el automatikusan."

Teljesen komolyan gondolom
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.39
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
185. hozzászólás - 2010.01.26. 13:21:56 (Válasz CaveMaN #184 hozzászólására.)
Ha ez megvalósulna, már kezdenék is gondolkodni a V5-ös karakterem nevén.

És én is teljesen komolyan gondolom
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5.97
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
186. hozzászólás - 2010.02.02. 16:11:28
Ennyire jó lesz az 5. világ, hogy eddig fejlesztik?
Pontszám: 6.79
utáltAlcuardFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
187. hozzászólás - 2010.02.14. 16:51:54
Csak induljon már. . Szerintem legyen ugyan olyan átlagos, mint a többi, csak azért lenne jó mert olyan karaktert tudnánk támadni aki játszik, mert mindenki egyenlően indul és elkezdődik a verseny. És nem lenne olyan hogy mindig csk TP lehet nyerni mert sokan nem játszanak.
Pontszám: 2.60
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
188. hozzászólás - 2010.02.21. 20:26:10
Bizony, sokan ezért várják. Felfrissülésnek veszik, ahogy én is, csak mellette még módosítgatnak egy két dolgot, ami miatt még jobb lesz, mint a többi
Pontszám: 3.47
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
189. hozzászólás - 2010.03.23. 19:17:33
Valaki illetékes nyilatkozzon, várjak erre, vagy menjek át angolra?
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5.02
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
190. hozzászólás - 2010.03.25. 17:51:31 (Válasz Danka33 #189 hozzászólására.)
Miklós azt írta, hogy mostanában volt egy pár fontosabb dolog, de természetesen fog indulni ez az új nem véges világ. A remény hal meg utoljára.
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 8.43
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
191. hozzászólás - 2010.04.02. 12:14:57 (Válasz Street05 #190 hozzászólására.)
Miklós, szeretnénk erről valami megerősítést ha lehet!
Pontszám: 6.03
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
192. hozzászólás - 2010.04.02. 22:14:00
Mostanra 10 ezer gyűlt össze a kis kártyás mobilomon, ami várja az sms-es ősköveket
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 8.43
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
193. hozzászólás - 2010.04.02. 22:23:38
Az 5-ös világról: szeretnénk minél hamarabb elinditani, de mindenképpen azt akarom, hogy először a szerver helyzete stabilizálódjon. A hiba okára nem jöttünk rá, ezért úgy néz ki, egyetlen választás marad: egy teljesen új gép, új operációs rendszerrel, mivel nem akarok a játékosok idegeivel játszani, hogy 3 naponta 10-15 percre leáll a jelenlegi gép. Az új szerver munkába állitása legalább 2 hét, a 4. világ újrainditása és az 5ös világ utána következhet.
Pontszám: 4
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
194. hozzászólás - 2010.04.04. 12:39:29
Tőlem lehet akár v10-is azon sem fogok játszani, mint ahogy már a v4-sem izgat fel, de hogy az esetleges új játékosoknak mikor teszitek végre csábítóbbá a v2-őt esetleg a v1-et arra már ígérni sem tudtok semmit?

De ahogy olvasgatom itt a dolgokat más is inkább arra vágyik, hogy a meglévő világokat színesítsétek, dobjátok fel...

Én azóta mióta a legutóbbi "fejlesztések" voltak, és napi szinten 2-3x sem megy a játék azóta egy darab őskövet sem vettem, és nem is tervezem, mert ezzel a sok párhuzamos világgal a régieket romboljátok, a v4 miatt v2-őn sokan elég pirosak lettek, oda meg minek vegyek akkor őskövet?

Ezek az új világok, meg napi 24 órát követelnek... se kedvem, se időm, se pénzem

De ha feldobnátok, csábítóbbá tennétek a régi világokat akár változhatna is a véleményem...
A hozzászólást Sznoopy módosította 2010.04.04. 12:46:43-kor
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 5.99
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
195. hozzászólás - 2010.04.04. 12:51:58
v5-ös koncepciók már születtek, többek között én is ilyen világon indulnék el talán:

- nincs VF és szinguláris
- kreatív affinitás hatásfoka felére csökken(szintenként 1% plusz LE-t ad, max szint 50-es....vagy szintenként 0,5% és max szint 100)
- kivégzés nem ad extra LE-t, vagy legalábbis nem sokat
- opcionálisan mindenkinek INSPIRÁTOR
- manakonstrukció nem lenne
- normál sebességű szerver

most így hirtelen ennyi jutott eszembe, ami nekem tetszene, ezzen esetben talán nem húzodna szét annyira a mezőny, több célpont lenne midnenkinek, továbbá portyázást most is megérni, de már nem annyira, hogy 10-20M LE-s diffek lennének, csak fele...főleg ha kreatív max szintje 100 lenne, és 0,5%ot adna 1 szint. Továbbá a háborúkkal is lehetne valamit kezdeni, hogy jobban megérje, talán mondjuk a vesztes fél kevesebb LE-t veszítene a kótből, győztes 2x annyit kap(vagy akár vesztes ne veszítsen semmit?!)

Én kb ilyen jellegű világba vágnék bele talán megint. Jó lennének esetleg új tárgyak is, de az már gondolom sok plusz. Minden más maradna v1,v2 szabályai szerint.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.79
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
196. hozzászólás - 2010.04.04. 12:53:35 (Válasz Sznoopy #194 hozzászólására.)
Veled is egyet értek, sőt, ez lenne talán a jobb megoldás, de ha mindenképp lenne V5-t, akkor az általam javasolt ötletek megvalósítását díjaznám, és valsz reggelnék.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.58
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
197. hozzászólás - 2010.04.04. 16:17:05
Kvíz eltörlése/mindenkinek okuláré
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 3.26
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
198. hozzászólás - 2010.04.04. 18:22:12 (Válasz Hoffer Dávid #197 hozzászólására.)
hát-hát...nem tudom, az igaz hogy a kvíz sokszor idegesítő, meg nem lehet mindenki kvízprofesszor, de ha mindenki egyforma LE-t kapna vadászatból, akkor már tényleg nincs sok különbség karik között a portyázást leszámítva. Sztem kvíz maradhatna. Ellenben:

Fix alap EH, tehát hogy ha valaki nem fejlesztett EH-t, akkor is azért pár száz LE-t kapjon a csatáért...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.86
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
199. hozzászólás - 2010.04.04. 18:23:07
vagy ami egyszer felvetődött, hogy hozott LE-hez kötött TP, tehát ha valaki sok LE-t hoz portyában, akkor több TP-t kapjon, ha kevesebbet, akkor kevesebbet...persze szint, ütőtáv figyelembe vételével...csak ötletelek..
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.86
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V5? Milyet szeretnénk?
200. hozzászólás - 2010.04.04. 19:03:20
olyan lehetetlen ötletek is vannak h ezek után:

fix 40-es szintű karakterek... senki nem lép szintet. egy új "evolúció" bevezetése, mely a tulajdonság, a szakértelem, és a helyes kvíz válaszoktól függene.
a regisztrációkor választható karakter típus: mágus, barbár, elit lovag -ezek különböző bónusszal indulnának
fegyverek: mivel nincs szint, mindenki alap felszerelések közül választhat:
(a szettekből 1 ősköves, a 2 pedig más-más tulajdonságokra épít)
mágus: 3 varázslat, 3 varázspálca, 3 pajzs, 3 páncél
barbár: 3 csatabárd, 3 páncél, 3 pajzs, 3 varázslat
elit lovag: 3 kard, 3 páncél, 3pajzs, 3 varázslat

mágus: második varázs nevű szakértelem elsajátításának lehetősége /a mágus 2-szer varázsol, a csata elején az eddig is ismert módon, viszont az utolsóközelharci kört a szakértelemmel varázslatra lehetne változtatni. ez a varázslat maximum az első körben okozott sebzés 50% lehet
barbár: lángoló pallos nevű szakértelemmel, a közelharci sebzést maximum 30%-al lehet növelni
elit lovag: parancsnoki megbízás nevű szakértelemmel, a maximális számú állat +1 vihető harcba, és az állatok sebzése többszörösére nőne (pl:3)

szövetségek: a szövetség maximális taglétszáma 15. A Bajtársiasság temploma nevű épület felépítése lehetőséget ad több szövetség "koaliciójára" magasabb szintű épület= több partner, a koalícióban maximum 5 szövetség tartozhatna. ezek a szövetségek egymástól független egységek, de néhány épület közösen építhető, továbbá számos eventet lehet ilyenre alapozni. a koalíció tagjainak nem kell azonos hordába tartoznia.
eseménynek a bajnoki viadalhoz hasonló szövetségi viadalokat lehet rendezni, mely újabb épületek igényét veti fel, melyek szintén koalíciós szinten építhetőek

épület:az előbb említett Bajtársiasság temploma, a hatása fent kifejtve
egy épület amiben az állatokat lehetne "csatáztatni" egymással, csak az állatok harcolnak, a végzeturak nem. elsősorban szövetségi épület, de koalíciós épületnek is tökéletes
továbbá ehez is lehet eseményt kötni, amikor az állatok csatáznak egymással, a győztes állat a bajnoki medálhoz hasonló díjat kap (+20 sebzés, vagy +10%le)
Kunyhó: ennek segítségével kémet lehet juttatni más szövetség/koalíció épületeibe

most ennyi hirtelen, de van még 5letem, csak nem akarom leírni azért h itt porosodjon ha Miklósnak tetszik az eddigi felvetés, és kíváncsi, akkor kifejtem bővebben, illetve ha a játékosoknak lenne ilyen világra igénye

én pl szívesen játszanék egy ilyen, ehhez hasonló világban... új lehetőségek, új célok, új épületek, új szakértelmek, de a játék alapjai maradnak
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 4.65
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője