Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.05.20. 22:31:54
A vortexviharok elbátortalanítják az érdeklődőket:)
Dátum: 2009.05.20. 22:25:50
Naaaa... éppen azon vagyunk, hogy új tagok felvételével gyengítsük magunkat:D
És hányan vannak, akik egy ideje már látták a sumákolást, és sorban álltak, hogy kamrába hurcolhassák őket.
Dátum: 2009.05.20. 16:49:32
A másik topicban a VM-et süket ideologizálással vádolják a háborúik kapcsán, erről jutott eszembe egy-két gondolat, plusz még valamitől tele lett a tekem. Gondoltam külön topicot nyitok a szövetségnek, hadd érezzük mi is marha fontosnak magunkat, de aztán inkább letettem róla;)
A fenti dologgal kapcsolatos véleményemet megtartom magamnak, nem is igazán ide tartozik. Viszont mi is kapunk mindenféle leveleket, amelyekben a háborús stratégiánk miatt csesztetnek.
Hát, akkor mindenféle ideológia nélkül.
1. A stratégiánk a háborúzásra épül, mindig is ezt az irányvonalat követtük, és bár némiképp megnyirbálták a lehetőségeinket, így öregkorunkra már nem is nagyon akarunk változtatni rajta.
2. Létszámunkból adódóan az építkezés akkor sem haladna gyorsan, ha erőltetnénk (a permanens vortexviharról nem is beszélve), így marad a hadizsákmány, mint fő lóerőforrás. Ez nem panasz, tudtuk mibe vágunk bele egy háromfős szövetséggel.
3. Ha a felszínen akarunk maradni, a lehető legtöbb zsákmányt adó célpontokat kell kiválasztanunk. Ezek azok a szövetségek, amelyek nem építettek béke csarnokát, és nagy a kútjuk, vagyis a toplista első két oldalán található társaságok. Más szóval a szintén háborús stratégiát folytató szövetségek. Elsősorban őket támadjuk akár hetente, az egyetlen szempont a várható zsákmány nagysága. (Oké, az sem hátrány, ha nem csak két támadható karakterük van, és persze az a rengeteg baráti szövetség is kiesik)

Ebben a játékban fontos szerepet kap a háború. Ha valakinek nem teszik, hogy "farmolni" merjük őket (miközben jórészt ők is aktívan fejik a kisebb szövetségeket), mókás levelek írogatása helyett építsenek békecsarnokot, akkor kisebb eséllyel kerülnek sorra. (Illetve lehet alkalmazni a már jól bevált módszert, a fórum telezokogását, eddig is hegyeket lehetett vele megmozgatni.) Addig is folyamatosan menni fog 2-3 háború egyszerre, és a legkövérebb halak újra és újra sorra kerülnek. És mindez kizárólag LE-nyerési célzattal, bizony. Kapitulációt senkitől nem kérünk és nem is fogunk, mindenki védekezzen ahogy tud, láthatatlansággal, katakombával, citadellával (hehe), leszarom. Csak a felháborodott leveleket hagyjuk már. Vagy ha ez túl nagy kérés, legalább kéretik nekem címezni őket, és nem Éjvirágot cseszegetni. Köszönöm.

Remélem, sikerült mellőzni az ideológiát:)
Dátum: 2009.05.20. 14:18:47
Egyszerre mindig csak egy lépés;)
Dátum: 2009.05.20. 14:12:23
Egyelőre csak egyfős bővítésben gondolkodunk, akkora citadellátok meg már rég van:D
Dátum: 2009.05.20. 13:57:39
Hát, megszoktuk, megszerettük, de kissé már avíttá vált, haladni kell a korral:) Sajnos mostanában senki nem akar beállni hozzánk, öregbíteni a Rubinpalota kétes hírnevét, de ha mégis sikerül bővülnünk, ígérem ti lesztek az elsők, akiknek hadat üzenünk, és már jöhet az újabb upgrade;-D
Dátum: 2009.05.20. 10:38:59
Elfelejtettem megemlékezni egy történelmi pillanatról, ami valamikor a múlt héten következett be: a Mitsubishi 3. szintű csapását ünnepélyes keretek és zászlófelvonás közepette lecseréltük a Kubla 4. szintű vortexviharára. Mert szebb volt. Bad luck, srácok, az újabb bővítésig sajnos kispadosok lesztek:)
Dátum: 2009.05.20. 07:10:48
Mármint a befogható állat szintje nő.
Dátum: 2009.05.19. 11:53:09
Még szerencse
Dátum: 2009.05.19. 10:54:48
Ennyi védekezés talán neki is jár. Tudom, egyszerűbb lenne csak az összeget beírni, amit a kínzókamrából nyerni szeretnél, de ott szerencsére még nem tartunk:-P
Dátum: 2009.05.18. 20:18:23
Igazad van, a V3 életveszélyes terepe nem nekem való.
Dátum: 2009.05.18. 19:31:53
Ha már ennyiszer emlegetve lettem, hozzászólnék, konstruktívan, jól, hátha odafent figyelembe veszik az én véleményemet is.
Tehát. Rettenetesen magasról leszarom, hogy módosítanak-é vagy sem, és ha igen, akkor mi módon. Majd alkalmazkodom, a játék eleje óta ez a legjobb a stratégia, a többit hetente kell cserélni:)
Dátum: 2009.05.18. 19:25:23
Nem ám úgy.
A portyakariknál nem a PP-k száma lényeges, hanem az LE/TP arány. Ha PP-ért lehetne venni dukátot, én lennék az első, aki beszállna a bizniszbe, mert a többi PP-mből úgyis hozom a napi x lóerő/TP átlagot, így a szintemhez képest nem gyengülök. Egyre kevesebb a megbízható célpont, sok a nullás portya, sokkal szívesebben költeném a PP-t dukátra, minthogy csak az állatok fejlesztése miatt random ellövöldözzem őket egy marék semmiért. Tessék már elhinni, hogy ha PP-ért is járna dukát, az az égvilágon semmit nem változtatna, mindenki pontosan ugyanannyit tudna bezsebelni, kvázi ingyé. Nem osztana, nem szorozna.
Másrészt a hardcore portyázók egyáltalán nem játszanak az aukción, lévén hogy nem térkapuznak, és így nem tudnak tárgyakból dukátot nyerni. Helyette eladhatják a medáljaikat... vajon eddig hányat csaptak zaciba?
Nekem most van hetvenakárhány dukátom, napi kettőt stabilan kapok CSP-ből (igen, lehetne több is, de közben néha elutaztam, és mi nem irányítjuk egymás karakterét;-P). Előbb vezetik be az eurót, minthogy én licitképes legyek, az AH megmarad a nagyok játékszerének.
Kikérem magamnak az "ismert"-et, senki nem ismeri őket

Anababa: Bocsánat, tudathasadásos állapotban írtam
Csak tetszik, ahogy okítod Macit. Ideje volt már, hogy valaki elmagyarázza neki a portyázás alapjait:)
Dátum: 2009.05.16. 10:50:00
Kár hogy a nagy együttérzés mögül kikönyököl a fogcsikorgatás:)
LOL
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=21320

LOL?
LOL.
Dátum: 2009.05.15. 21:27:46
Csak meg kell nézni az eladási listákat. Olyan ez mint a zámbójimmy. Én még nem találkoztam olyannal, aki szerette volna, mégis több százezer lemezt adott el:D

(Mondjuk igaz ami igaz, én is titkolnám...)