Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pörgönc

Oldal: 12345678910
Dátum: 2012.02.21. 06:22:30
Az attól függ, hogy egész nap gép előtt vagy-e, ha nincs időm kivárni pihenést (a 3 pihenést szinte soha), akkor Kalandhoz és Térkapu küldihez is kellene...

7 szint múlva fogom elérni a Kristály italt, addigra bizti lesz vagy 15 kÉP-m, egy szerencsétlen randommal a 3 ital sem lesz elég.
Dátum: 2012.02.20. 17:59:13
A Gyógyitalok, valami bonyolult mögöttes gondolat miatt adnak ilyen kevés ÉP-t?
A legjobb, amit elérek: 70 (szint), Gemina itala, Gyógyít: 4000-5000 ÉP.
Ebből kettőre van szükség a nem teljes felgyógyuláshoz.

Az UV bajnokik miatt mindenki fokozottabban figyel az Egészség növelésére is, ezért "világszerte" megnőtt az átlag ÉP. Lehetne, hogy a megváltozott körülményekre való tekintettel az italok elérhetőségi szintjét lejjebb vigyétek, vagy a hatásukat felturbózzátok kicsit?
Dátum: 2012.02.19. 21:31:51
Miért van az, hogy az AH-ban időnként csak 5 tétel szerepel?
Dátum: 2012.02.19. 19:31:58
Pár oldallal ezelőtt lehetőségként vetettem fel a VF átalakítását, gyorsabb haladást generálva, de részben kompenzálva ennek a hátrányait a dupla LE-vel. Természetesen a gyorsabb haladás kevesebb szinten ellőhető PP-t eredményez, ami jó esetben javította a vadászat LE/TP-jét, de messze nem mindenki él ezzel a lehetőséggel (pl. a PP-Kihívás–Kaland felhasználás még csökkenti is), amely most meg kisebb javító hatást eredményez. Ez a dolog párosult a felvetésben azzal, hogy a VF átalakítása után, nem lenne EH kizáró feltétel. Tehát, mint pl. a spektrális manipuláció működne és lehetne mellette EH-t húzni. Ezt azt jelenti, hogy a játékosok 90%-nak az lenne az első dolga, hogy a megváltoztatott VF-et (ha éppen EH-s), vagy az EH-t (ha éppen VF-es) kihúzza.

Talán Mola, aggódott, hogy ezzel a játék variációs lehetőségei beszűkülnek, ezt nem 'tom most még megmondani, szerintem az egyének szempontjából ez színesebb játék lenne, bár igen, lehet, hogy a megvalósítható stratégiák száma csökken. Mivel a V5-ös játékosok nem panaszkodnak egyhangúságról (hiszen afelé közelítenénk), egysíkúságról, ezért valszeg nem olyan rossz az, ha mindenki ugyanolyan feltételekkel vadászhat és portyázhat.

Azért nem lehet egyszerűen megengedni a VF jelenlegi formáját az EH-val együtt, mert a JV inkább gyorsabb, mint lassabb játékot szeretne.

Az 50-80%-os növelés nem elég jó, ki akarja a saját stílusának LE/TP-jét szándékosan rombolni, arra számos átalakítás nélküli mód is van, de semmiképpen nem érne meg AFP-t.

Hangsúlyozom ez csak egy 5let, ha rossz, kuka.
Dátum: 2012.02.18. 10:15:32
Igaz, nézegessük meg több oldalról.

Térkapu, VF-es Térkapu (50-es szintű) csata kb. 190 LE/TP, ha nem lenne VF-es TP hozzá, akkor 95 LE/TP-t adna, ami rosszabb a vadászatnál, tehát a legtöbb most AH-ból megszerezhető cuccért nem lenne érdemes Térkapuzni, hiszen a csatákon többet buknál, mint a kinyerhető táp.

LE szívás, hmm. Bizony, bár abszolút értékben nincs változás, annak a TP-re vetített hatásfoka a Térkapuban feleződik, nincs mese. Az a kérdés, hogy mivel ez mindenkire igaz, jelent-e bárkinek is hátrányt máshoz képest, így van-e jelentősége?
Dátum: 2012.02.18. 09:10:47
Ezt írtam, 52. szintről pl. képtelen vagyok az AFP pontok jelentőségét megbecsülni. Korábban büszkén hirdetted, hogy 4-500 LE/TP-vel dolgozol. A Rituális vadászat elvileg nem viszi el a vadászat 110-120-as LE/TP-jét, sőt, ha belegondolsz, szintre vetítve kevesebb PP használható el, ami ezt javítaná. Másrészről ezek a feltételek neked is adottak, nem kell egy helyben csücsülnöd. Harmadrészről a játékban elfogadott módosítások nem szólhatnak egy-egy játékos Status quo-jának fenntartásáról. (A segítő kéz dolgot is régen le kellett volna zárni (bár ott nem vagy érintett)).

Ezzel együtt nem biztos, hogy jó az ötletem.
Dátum: 2012.02.18. 08:53:14
Még egy, akinek kevés a célpontja az tudna csak portyázva (ha nem unja), esetleg minimálisat vadászva "várni", mert ettől a volt VF-esek bizony felgyorsulnának...
Dátum: 2012.02.18. 08:48:35
Biri, mint V5-ön megszűnik a VF vs. EH, ezt a szakit az EH mellett lehetne használni, tehát minden játékos számára egységes lenne.

Igen, úgy emlékszem felezi a Kaland TP-t is, ha mégsem, természetesen ez ugrik.

Mola, az alacsony kari szint miatt, nem tudom megítélni pontosan a VF "rosszságát", azt viszont olvasom, hogy magasabb szinten ez sokak szerint "torzulást" okoz, ezért próbálok segíteni. A saját játékom miatt nem aggódom, szerintem bármilyen feltételrendszer mellett lehet "legjobb" utat találni.
Dátum: 2012.02.18. 06:51:59
Tudom betegnek tűnik elsőre, de komolyan gondoltam, hogy a VF megszüntetése együtt kell járjon a vadászatszerű cselekvésekből származó bevételek duplázásával. Az LE/TP ettől nem változna, de keltene egy olyan illúziót, mint Kufárok csatája, hogy tyű, de jól jártam. A szintlépési sebességünk megnőne, mindenki tudna EH-val játszani, mint V5, a Kánaán.

A VF kivezetésre vonatkozó 5letem. Legyen a VF-ből pl. Rituális vadászat.

Amit tud (50-es szakértelemnél):

*Dupla LE a Térkapus csatákból;
*Dupla LE a Kalandokból;
*Dupla LE a vadászatért;
*+4 % esély az állatelfogásra (a láthatatlan vadászatra nem vonatkozik).

Mindez persze a normál (nem VF) vadászat TP-ért. Gondolom nem kell magyarázni, hogy a VF-es vadászva az EH-shoz képest, adott szinten, 2*annyi állatot fog be, kétszer annyi LE-t termel stb.

Ez az a csomag, ami úgy 90%-ban kompenzálja a VF-et, a maradék 10%-ot meg betakarja az emellett kötelezőn kihúzandó EH, ha valakinek portyázhatnékja lenne.

Lehet, hogy okoz az akció általam nem látható problémákat, de hajrá, beszéljünk róla! (Viszok, gombapárlat... )
Dátum: 2012.02.15. 17:21:36
Talán a "kiterjesztés" jó szó rá.
Dátum: 2012.02.15. 16:49:12
A következő (most folyamatban lévők utáni) szériában lehetne egy könyvtár nevű épület. Hatása: minden nap, első belépéskor, a helyes kvíz válaszok számát az épület szintjére állítja (nyilván, ha ez a több). Tehát 10-es épületnél, minden nap min. 10 jó válasszal kezded a játékot, hacsak nem volt több maradékod előző napról. Építési költség: like DP. Előfeltétel: amit csak akartok. Max. szint: 300.
Dátum: 2012.02.13. 17:15:58
A Preventobizbaszt, nem lehetne felruházni, valami szintfüggő (10 szintenként növögető) Védelem és IQ bónusszal (bajnokin nem működne), nem kellene a legjobb epik kincseknek megfelelő, de mégis valami. Szedegetve a szinteket, egyre többször futok bele, hogy bizony a TP tömés ellen hordani kell, viszont a hasonlóan erőseknek rést nyitok azzal, hogy azt hordom. Olyan, melyik ujjamba harapjak szitu. Lehet, hogy ennek így kell lennie, de mi van, ha mégsem?
Dátum: 2012.02.13. 17:05:59
Cras, mégis, annyit sem lehetne módosítani, hogy a véges szakik esetében, a próba maximális szintje, valami ilyesminél ne legyen több?

szaki maximális szintje+dobásátlag+5/10/15
Dátum: 2012.02.12. 20:27:09
Ez a két változás fontos lenne:
*az utolsó héten ne lehessen már átlépni;
*ha valakinek van már adott kufártól relikje, akkor attól eggyel jobbat kapjon (függetlenül a csapat teljesítményétől), ha teljesíti a +1-es jutalom feltételét.
Dátum: 2012.02.12. 17:58:16
Melyik kémiai képlet helytelen?
Na2SO4
NaOH
AgCl2
K2I

Kettő is. Jó válasznak az utolsó van jelölve. Javítandó az AgCl2, a kettes törlendő.
Dátum: 2012.02.08. 17:38:30
Titkos recept.... hukkk....
Dátum: 2012.02.08. 17:05:07
A VF kivezetésre vonatkozó 5letem:

Legyen a VF-ből pl. Rituális vadászat.

Amit tud (50-es szakértelemnél):

*Dupla LE a Térkapus csatákból;
*Dupla LE a Kalandokból;
*Dupla LE a vadászatért;
*+4 % esély az állatelfogásra (a láthatatlan vadászatra nem vonatkozik).


Ez az a csomag, ami úgy 90%-ban kompenzálja a VF-et, a maradék 10%-ot meg betakarja az emellett kötelezőn kihúzandó EH, ha valakinek portyázhatnékja lenne. Kicsit V5-höz hasonlóvá tenné a maradék világokat.
Dátum: 2012.02.07. 17:42:08
Nem 'tom jól értem-e, ez a módosítás azt jelentené, hogy a saját szintemen portyázva kapom a legtöbb TP-t, felfelé és lefelé is csökken? Ez félmegoldás. Totálisan tükrözni kellene a saját szintre a mostanit, zehát a legmélyebbre ütve jöjjön a legtöbb TP és fordítva. Lefelé szint/2 arányos és felfelé szint/3 arányos TP. A százalékos LE maradhatna.

Jaj, ne legyen már AF-hez kötött! 60. szint alatt is van jó pár küldipörgető és alacsonyabb szintű szenvedő alany.
Dátum: 2012.02.06. 18:25:37
Még egy extra képesség 5let, valamelyik sisak típusba:
Minden alkalommal, amikor eltalálod ellenfeled állatait, 1% esély van rá, hogy veszítenek egy tapasztalati szintet (annak minden következményével). Elég genya?
Na jó, esetleg esszenciával, vagy AF ponttal visszaállíthatóak lennének.
Dátum: 2012.01.31. 17:46:06
Tetszetős, hogy a sisak legyen drága, nagyon drága, cserébe nagyon erős.

Pl. a TÖ-n kívül lehetne mindegyiknek fix tulija az automatikusan jó kvíz válasz (mondom legyen drága! ). Annyira sok időt elvisz és éveken keresztül...?!

Okuláré legyen eladható méltányos dukátért....
Oldal: 12345678910