Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pörgönc

Oldal: 12345678910
Dátum: 2011.02.19. 17:27:33
Szia Lord!

Nincs esélyünk.
Dátum: 2011.02.19. 17:14:54
Nekem tetszett, tetszik. Jó, hogy végre a PP-t is el lehetett költeni értelmesen alacsonyabb szinten is. A Térképpel (ami meglepően izgalmas lett) és a Langi féle eseménnyel jó kis trió lesz.

Azt sajnálom kicsit, hogy Xenókat nem sikerül kinyírnunk (V3).
Dátum: 2011.01.21. 16:31:50
Miklós, én nem látok második jutalmat az alacsonyabb szintű kariknak (mondjuk kisebb, mint 40. szintűek)!

"fél évig bónusz ismételhető küldetés LE-re: 1, 2, 3, 4%
fél évig bónusz a kapott AF pontokra: 2, 4, 6, 8%
térkiforditó ital: 3, 6, 9, 12 darab
lélekgyémánt: szint x 50, szint x 100, szint x 150, szint x 200."

Szerintem ezekkel nem tudunk mit kezdeni. Kellene 4 db, akár 20. szintű karinak is értelmes darab. Volt itt már sok jó 5let, pl. fertőzés -/+, vagy +10 idomítás, +10 manakonsti, vagy bármi más.
Dátum: 2011.01.13. 19:26:52
Többünket izgat, hogy mikor van a pontos kezdési időpont?
Dátum: 2011.01.08. 14:30:40
Szerinted okés dologból bármilyen átlagkarival szemben +30% LE-ből fejlesztett karival bajnokin győzni? Abban hol van a tehetség? Egy pillanatra felejtsd el a legerősebb pókokat. Lesz ellenük idővel bárkinek is esélye?
Dátum: 2011.01.08. 11:23:48
Mit gondoltok arról, hogy bubi relikviával ne lehessen bajnokin indulni? Ha belegondolunk, ez azért van, hogy az elesetteket rendbe tudják szedni a karit, de hogy ebből építkezve bajnokikat nyerjenek az durva, nem?
Dátum: 2011.01.08. 08:42:40
A korlátozott visszaválthatósnál jobb a kettő darab nem visszaválthatós.

A fertőzés csökkentés nagyon jó 5let.
Dátum: 2011.01.06. 22:29:19
Még egy kérdés.

31. szintűként ugyanazt az epiket fogom ütni, mint a 40. szintűek, akik 9 szint erőforrásaival és legalább ennyi szinttel magasabb cuccokkal erősebbek, tehát sokkal nagyobb esélyük van a győzni adott csatában az epikkel szemben. Utána harcolhatok a 31. szintűként az 40-50. szintűekre méretezett epikkel... Ez így egyenlő feltételeket biztosít a 31. és a 40. szintű játékos számára? Esetleg lehetne kompenzálni az epik sebzését és védelmét a játékosok szintjéhez tartozó 0-1 között szorzókkal? Tehát a 39. szintű kapna ezekre egy pl. 0,95-ös szorzót, a 38. szintű egy 0,9-eset stb.
Dátum: 2011.01.06. 21:02:08
Miklós!

Legyenek a fókuszkristályok visszaválthatóak, alacsony szintű játékosokra tekintettel, akik még biztosan cserélnek epikkincset!

Azt én sem vágom így este, ellazulva, hogy ha VF-es PP-ből támad, akkor -1PP és 0 LE, 0 TP?
Ha VF-es CSP-vel megy, kap kvízbónuszt, de az spm-nél a turbót hozzászámolja az algoritmus, vagy muszáj arra tenni? Úgy értem elesik-e így a nem 100-as spm-es a turbózott kritikus ütés vagy a kritikus vari lehetőségétől, hogy ne szenvedjen LE veszteséget?
33 db. Kicsit mérges vagyok, hogy a PP-ket, a szintem miatt, nem tehetem Kihívásokba, azzal együtt talán sikerült volna az 50.
Dátum: 2010.12.12. 10:52:09
Csak ma világosodott meg bennem, hogy akik szintjük miatt még nem képesek Kihívásra, azok a Térkép eseményben hátrányban vannak, hiszen a PP-jüket csak harc árán TP-ért (rossz LE/TP arányért), limitáltan tudják költeni. Ki vagyon ez kompenzálva a térképdarab találati valószínűségnél?

Nekem pl. ezért majdnem folyamatosan elégett az esemény alatt a PP-m (maxon van, 150). viszont Kihívásba simán beletettem volna az induló 150-et és az azóta termelődött mennyiséget is. Azzal elérhettem volna a +1 szintű tárgyat. Így meg kb. 40 darabig jutok a szükséges 50 helyett.
23 db-ot találtam eddig, de elfogyott a CSP-m.
ezt viszont szerezzük meg, hajrá!
nem tűnik lehetetlennek az 50 térképdarab, de nem is lesz könnyű, még a végén portyáznom is kell...
Dátum: 2010.11.04. 08:18:20
A következő nagy eseményben a féléves AH bérlethez hasonlóan lehetne az Inspirátor az egyik relikvia (akár határozott időre szóló).
Dátum: 2010.07.09. 21:16:28
Őszinte leszek, nem olvastam el a 160 oldal hozzászólást. Biztos lesz olyan, amit ismétlés (lehet, hogy minden).

Új tárgyosztályok (nem egyszerre bevezetve):
-övek,
-csuklópántok,
-sisakok.

A kalandokhoz hasonló körítéssel, a kétfegyveres harc bevezetése. Teljesen külön fegyverosztállyal, szakikkal.
Sziasztok!

Kaptam egy rossz kérdés minősítést tegnap.
"Melyik nép találmánya a karavella?

spanyol
francia
portugál (helyes válasz)
viking

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Emlékeim szerint ez általános, vagy középiskolai történelem a "Felfedezések" címszó alatt. A téma az volt, hogy milyen találmányok tették lehetővé a nagy felfedezéseket (Amerika stb.)? Ide tartozott még az iránytű is. Ebben az esettben nem értem a speciális érdeklődést. Ráadásul az iránytűre vonatkozó kérdésem átment...

Pörgönc
Oldal: 12345678910