Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.06.17. 23:50:39
Ha egy szövit citadella csapás ér, majd annyit hatástalanít csak, hogy 1 szintnyi csapás még fent maradjon akkor az agresszor szövi nem tud újra csapást mérni míg teljesen meg nem történik a hatástalanítás?
Dátum: 2009.06.17. 02:10:24
Szerintem meg ne legyen kvízolimpia, ha az emberek nagy része felháborodik rajta. Csináljatok egy szavazást és lássuk ki támogatja az ötletet.
Dátum: 2009.06.16. 16:11:25
Szeretnék kérni egy sírvaröhögős, egy hajtépős és egy asztal alá mérgelődös RTFM smile-t hőn szeretett klántársaim hsz-einek kommentálásához. Amúgy ezt most komolyan szívesen látnám. Elég puritán a smile-k által kifejezhető érzésvilág.
Dátum: 2009.06.16. 15:06:29
Nem gondoltam végig, de az nem lenne jó megoldás erre a magas szinten nem éri meg portyázni dologra, hogy bárki bárkit támad mindenképp szerez valamennyi LE-t ha nyer plusz ha az illetőnél amúgy is lett volna, akkor az még rájön extraként. Sztem ezt leprogramozni is semmiség. Most így hirtelen nem látom hátulütőjét a dolognak.
Dátum: 2009.06.10. 12:35:40
Na mindegy akkor, gondoltam V1-en már vki fel is húzott egy szint akadémiát viccből és lökött egy kicsit a tanulásán is Írjatok ha kiderül.
Dátum: 2009.06.10. 12:27:47
Tudja vki mi a két új szakértelem amit a legutóbbi fejlesztés ad?
Dátum: 2009.06.10. 12:26:24
Én az utóbbi változtatást Mortimer szinte követelem, szövetségi vezetőként roppant bosszantó, hogy nem látok csak minimális infót az embereimről. Igenis legyenek ezek a dolgok végre megvalósítva. Ne kelljen kérdezgetnem az embereimtől. Ráadásul nem látom, hogy ez milyen overhead-et okozna programozástechnikailag. Szerintem semmilyen, egy kis időbe tellik megcsinálni de amúgy abszolút nem fogja lassítani a szervert.
Dátum: 2009.06.06. 16:38:51
Haver hirdette az egyik weboldalán bannerben a játékot. Nem szokásom de rákattintottam. Regeltem, nem tetszett. Pár nap múlva visszajöttem még mindig undorítóan puritánnak találtam. Aztán nyakamba szakadt egy egész klán irányítása, azóta vagyok a Rubin Harcosok vezetője
Dátum: 2009.06.05. 19:25:49
Szia!

Termelődik magától: http://vegzetur.wikidot.com/csp
Az ilyen jellegű kérdéseid pedig a Kérdezz mi válaszolunk topicba írd legközelebb.
Jó játékot!
Dátum: 2009.06.04. 00:04:02
Nagyon szépen köszönöm, itt minden számításom megtaláltam. Igazán nyithattak volna egy új topicot neki, mert így elkerülte a figyelmem.
Mindenesetre örülök, hogy nem csak nekem volt ilyen meglátásom.
Dátum: 2009.06.03. 21:10:43
Figyelek.

- Emlékszem az írásaimra, de minek után ez egy archívum, vissza is lehet benne keresni, amit megtettem. Látom mit írtam. Nem szoktam ferdíteni.
- Megmondani megmondhatod, hogy nem értelmes a kérdésem, de te ezt sértegetve tetted meg. Nekem ezzel van a bajom.
Simán felfogom amit írsz, nem fogalmazol túl bonyolultan.
- Elég új fejlesztés a kritikus varázslat számomra, én csak most tapasztaltam meg erejét, illetve minden horda értéke folyamatosan változik a szintlépések során. A smaragd erősödése szerintem ebből fakad. Sok változó a játékban százalékos, és exponenciális fejlődést tesz lehetővé. Ezek befolyásolnak szerintem.

Örülök, hogy végre befejeztük a vitát, nem igazán a te véleményedre voltam kíváncsi, ezek után kijelenthetem.
Dátum: 2009.06.03. 19:55:24
Újabb sértegetés, óriási, már észre se veszem lassan.

Folyamatosan erősödök, igen, és nem vernek el folyamatosan, mint láthattad jóval több portyát nyertem mint vesztettem. De ettől még állíthatom hogy a smaragd horda erősebb lett az utóbbi időben vagy nem?

Hogy milyen jogon "oktatlak ki"?
Egyrészt mert megérdemled ezt a stílust, múltkor is körömszakadtáig ragaszkodtál egy tévhithez, mára pedig rájöttél, hogy hibás volt.


Mert valaki ragaszkodik egy állításához még nem kell senkit sem kioktatni. Pláne nem így ahogy te teszed. Egyébként nem tudom továbbra sem honnan veszel olyan dolgokat, hogy én rájöttem, hogy hibás volt a feltételezésem. Szerintem nem olvastad el rendesen amit írtam múltkor, mert erről szó sincs. Az akkori ideológiám képviselem most is.

Másrészt mert nem tartom értelmes kérdésnek amit szajkózol.


Itt ki is bújt a szög a zsákból. Szerinted nem értelmes a kérdésem, innentől meg miért kommentálod egyáltalán? Csak arra tudok gondolni, hogy valakibe bele kell kötnöd.
Dátum: 2009.06.03. 19:11:39
Te figyelj már, milyen jogon oktatsz te ki engem??
Amit meg állítasz az egész egyenest hazugság. Nem tudom miért írsz nekem ilyeneket, de hagyd abba, mert senki nem sérteget és állít valótlant rólad, úgy hogy kérlek te se tedd ezt. Ha nem tudsz normálisan hozzászólni akkor inkább ne is válaszolj a kérdéseimre.

Ki mondta pl. hogy nem tetszik hogy az "igazi" játékosok (ezek nem tudom milyenek én biztos csak egy bot vagyok) kihívást keresnek?
Ki írta le a zafírt vagy a gyémántot? Azt mondtam, hogy számomra az állított paraméterekkel bíró ilyen hordás játékosok kevésbé jelentenek gondot mint a smaragdosok.
Tőlem a zafír és gyémánt is mondhatja hogy gyenge, alá is írom, ezt szintén így látom, de mivel én rubin vagyok a saját érdekemben szólok csak.

Valamint nem az a baj hogy kevés ÉP-vel agyonlőnek a smaragdok, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy alacsony ÉP-vel nem szabad megtámadni őket. Ezért nem is támadom őket, de akkor megint ott tartunk hogy kénytelen vagyok még az Egészségem is jobban fejleszteni mint ők, hogy ha kibukkanok 15%-ról ne kapjak egyből egy kivégzést.

Semmiféle hullámvölgyben nem vagyok, megint hamisat állítasz, feltételezel. Pont hogy folyamatosan erősödöm.
LOL már, miért nem lehet értelmesen beszélgetni?
Dátum: 2009.06.03. 18:10:24
Én azt magyaráztam, hogy ahhoz hogy vki sikeres legyen nem feltétlen kell a Taumaturgia. De nem erre szeretnék visszatérni, hanem arra hogy meglátásom szerint a smaragd horda az utóbbi időben olyan könnyen fejleszthetővé vált karakter lett mint semelyik másik. Bőven elég ha rágyúrnak a Védekezésre, IQ-ra és Taura, míg egy rubin hordásnak pl. fejlesztenie kell a Támadását(megjegyzem sokkal jobban mint egy smaragdnak a védekezését, mivel az a tárgyakból olyan védekezés bónuszt kap amit alig lehet utána átütni), az Erő-t, IQ-t, és a Védekezést és persze ha vki nem értett velem egyet korábban akkor a Taut is. Na most a legfőbb gondom az, hogy kénytelen vagyok most már a kritikus varázslat sebzést is fejleszteni hogy ne vérezzek el az első pillanatban a csatában.
Valamint nagyon nagy előnynek látom azt is a smaragdnál, hogy a varázskörükkel háborúban sokkal nagyobb előnyhöz jutnak mint a rubin aki akkor esélyes ha megéli az utolsó közelharci körét. Tudom mindennek van ellenszere, de én most a teljes képet látom magam előtt, egy ugyanolyan szintű, TÖ-jű, SZÖ-jű, hasonló felszerelésű zafír, vagy gyémánt nem téma, míg egy smaragd, nos 14-es smaragd gyűlölettel is igazi kihívás. Én ebből a statomból indultam ki és abból, hogy random megnézett 20 embernél is hasonlóan a smaragd okozza a legtöbb gondot:
Győzelem: Vereség:
Smaragd horda ellen 518 254
Zafír horda ellen 257 69
Gyémánt horda ellen 1537 438

Nem panaszkodást akarok amúgy olvasni, hanem hozzáértők, tapasztaltak véleményét, pl. V1-ről ahol már előrébb járnak a dolgok, vagy ha vki csinált összehasonlításokat akkor azt.
Dátum: 2009.06.03. 17:26:48
Üdv!

Egy gyors felmérést szeretnék arra vonatkozólag, hogy mennyien gondolják úgy, hogy a smaragd -legalább is a rubinnal szemben- túlságosan erős horda. Nekem úgy tűnik, hogy igen, de örülnék más véleményének is.
Dátum: 2009.05.28. 22:27:01
Ja, most jövök rá hogy lehet békebontás előtt is portyázni, elnézést, így már nem olyan nagy para az a pár kattintás.
Dátum: 2009.05.28. 20:16:13
Portyáznék én amúgy is, csak előtte fel kell bontanom a békét, és ez plussz idő, de nem olyan fontos, hagyjuk is mert látom senki se vevő rá. Bocs hogy automatizáltabbá akartam tenni a játékot.
Dátum: 2009.05.28. 19:23:35
Hát nehéz eligazodni rajtatok komolyan mondom , egy másik fórum topicban pont az megy hogy hogyan lehetne a játékidőt csökkenteni. Adok egy tippet, erre jól elküldetek a tudom hová. Ti amúgy klánvezetők vagytok? Foglalkoztok ezzel? Ha nem akkor lehet hogy fel sem merül bennetek, hogy néha el is felejtheti az ember a békebontást és akkor nem 2 percig nem lesz támadható egy szövi hanem sokkal tovább is. Whatever... itt senkinek nem jó semmi...
Dátum: 2009.05.28. 19:17:01
ja, jól látod
Dátum: 2009.05.28. 19:05:16
Olyan kérésem lenne, hogy a nyert háborúk után automatikusan bontódjon fel a béke. Folyamat 5 háborút tolunk és átlag 3 nap alatt vége is van mindegyiknek, semmi értelme a kényszerbékének a háború csarnokunk miatt, ellenben bosszantó hogy amíg nem bontom fel a békét nem tudunk portyázni ezekre a karakterekre.