Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.07.04. 00:04:09
Hát nézd, amit írsz egyetértek vele, ez egy megoldás a problémámra, hogy ne végezzenek ki olyan könnyen, de akkor most közelítsük meg a dolgot olyan irányból, hogy vajon a smaragd hordának, vagy globalizáljunk, a varázslóknak kell ennyi Egészség? A térkapu miatt lehet hogy nekik is kelleni fog, de jelenleg nálam nem a térkapus szörny a kihívás hanem egy varázslókari tehát ha én egy varázslókari ellen akarok túlélni akkor több Egészségre lesz szükségem mint egy Térkapus szörny ellen. Pláne hogy a NPC térkapus szörnyhöz annyi ÉP-t gyűjtök amennyit akarok. Béke időben ritkán támadnak meg, így erre van elég időm. Egyszóval ha a térkapus szörny nem lesz egy idő után sokkal durvább a kataklizmájával mint egy játékos akkor alapvetően a smaragd horda a bónusza miatt engem nagyobb Egészség növelésre késztet mint én őt. Tehát máris jön az előnye, ő kevesebb LE-t fordít Egészség növelésre mint én, jobban fog a háborúkban boldogulni.
Dátum: 2009.07.03. 23:49:25
Ja és én még annyira nem is szenvedem meg a dolgot, mert én tényleg ráfeküdtem az IQ-ra:
Erő: 9251 lélekenergiából fejleszthető. 108 (+19)
Támadás: 15029 lélekenergiából fejleszthető. 123 (+7)
Védekezés: 8549 lélekenergiából fejleszthető. 93 (+77)
Egészség: 4800 lélekenergiából fejleszthető. 70 (+18)
IQ: 19500 lélekenergiából fejleszthető. 140 (+6)
Mágia: 3264 lélekenergiából fejleszthető. 58 (+9)
Taumaturgia: 3621 lélekenergiából fejleszthető. 61 (+12)
Dátum: 2009.07.03. 23:48:19
Ma léptem a 42. szintre Egészség: 4800 lélekenergiából fejleszthető. 70 (+18)
Dátum: 2009.07.03. 23:36:44
Számomra nem is ez a dühítő. Legyen jelenleg a nyerő taktika a IQ+Tau+Védekezés+krit varázslat kombó persze leginkább a smaragd hordának. Az elején bizonyára erősebbek voltak a rubin-ék vagy a gyémánték, aki meg tele van pénzzel annak meg a Zafír az ideális. Én ezt el is fogadom. Tény, hogy most ez a smaragd bónusszal picit durvára sikeredett, remélem lesz ez még így se.

De azt már nehezen viselem el, hogy emiatt az összes komolyabb smaragd hordás szövetséget sokkal nehezebb legyőzni!
Háborúban ritkán van az ember elegendő ÉP-n, hacsak nem vagy sokkal erősebb az összes smaragd ellenfélnél, (de még akkor is megoldható a dolog!) nem sok esélyed van. Konkrétan arra gondolok, hogy 15% után ott ver meg a smaragd ahol akar, mert ritka hogy túlélem kevés ÉP-n a varázskört. Emiatt én még költsek az Egészségre is jóval többet vagy gyógypiát igyak 15% előtt hogy legyen elég ÉP-m. Jelenleg smaragd oldalról kb. úgy néz ki a dolog, hogy az illető frissítgeti a portyaablakot néha és ha látja hogy vki kijött azt megcsapja(ha elég okos, szép kis kivégzés szakival bőven az első körben nyer, ő maga még ÉP-t se igazán veszít). Rubin oldalról meg úgy néz ki a dolog, hogy kiszámolom, hogy na akkor hány százaléktól vagyok üthető úgy hogy túl is éljem? Ja hát 15%-on simán kivégezhető vagyok, akkor gyors benyomom 15%-ról a pihenést és hátha addig nem támadnak le míg elég ÉP-t nem gyűjtök, de vigyázni mert 25%-után meg egy 2 szinttel magasabb smaragd várja hogy felbukkanjak a portyalistájában akivel szemben már akkor sincs esélyem ha nem végez ki. Kész rémálom, a smaragd meg igazából akkor lehet csak bajban ha hagyja hogy valaki jól felregenerálódjon. Persze nem hagyják...

Szóval úgy hogy a smaragd arra kapja a horda bónuszát ami most a nyerő taktika a játékban igen elszomorító háborús eredményeket produkál. Ha nem nyomnám a smaragd gyűlöletet, sztem már rég a fasorba se lennék. Csak hát ugye ez is ellensúlyozható tétel. Valamit tenni kéne, vagy a fegyverekkel, vagy az épületekkel vagy akármivel mert megmaradhat a smaragd horda bónusza, legalább színes a játék, de azért ne lehetetlenítsük el a háborúzást ezért velük szemben.
Dátum: 2009.07.03. 20:16:42
Jaaa, ha Clovia, akkor R.I.P.
Dátum: 2009.07.03. 18:40:34
Thx srácok, akkor azért csak jól éreztem hogy nem egészen olyan az IQ mint a Támadás. A sebzéshez köze van, ha nem is direkt. Ott a 10 pont.
Dátum: 2009.07.03. 17:47:11
Mármint az hogy felére mentem a varázslatot hogy érted? A felét fogja sebezni annak mint ha teljesen eltaláltak volna, vagy lesz 50% esélyem hogy teljesen elkerül a varázslat?
Dátum: 2009.07.03. 17:34:44
Az IQ nem befolyásolja a sebzést? Én úgy tudom, befolyásolja. Ha elég sok, a sebzés teljes lesz, ha kevés, el se találod. Mondjuk azt nem tudom, hogy mi van akkor ha nem sokkal magasabb. Tehát van-e átmenet a teljes és az el se találom között vagy csontra olyan mint a Támadás? Nekem úgy tűnik van átmenet, de persze jó lenne ha ezt valaki megerősítené.
Dátum: 2009.07.03. 14:35:49
sdfghf? nálam hasonló szokott lenni
Dátum: 2009.07.03. 12:11:09
Asszem, lehetne nyitni egy SCH-s topicot, mert hogy szintén zenész, én is laktam ott 3 évet.
Dátum: 2009.07.02. 03:00:08
Szerintem elbeszélünk egymás feje fölött. Én az 1446. hsz-emben nem kevertem politikát a dologba, ha mégis sértő volt az írásom egyes politikai nézeteket valló emberek számára, azért vállalom a felelősséget természetesen. A későbbi kérdéseim pedig azért íródtak mert nem értettem, hogy milyen módon volt politikai töltetű az írásom.
De tényleg mindegy, hagyjuk a témát mert sztem nagyon eltértünk a tárgytól.
Dátum: 2009.07.01. 22:37:04
Tudom hogy a képviselőlétszám 386, én azt nem értettem hogy ennek mi köze ahhoz amit írtam. De most már értem, ezek szerint megleszek lincselve, ha nem Vikibá érdekei szerint cselekszem. Hát legyen, én akkor is objektív maradok.
Dátum: 2009.07.01. 18:07:23
A "Miért?" kérdésem 3 pontot kapott Morroch mond hogy te voltál és megnyugszom.

Amúgy még mindig nem értem hogy mi köze ennek a Viktorhoz vagy a 386-hoz. Tán a fidesz meglincsel mert ki mertem mondani hogy sztem mi folyik az országban?
Dátum: 2009.07.01. 15:25:09
Miért?
Dátum: 2009.06.30. 16:47:08
Igazad lehet, legközelebb megpróbálom. Sajnos azonban az a tapasztalatom, hogy rengeteg a rossz akaró játékos, amiről persze a legtöbb ember nem tehet. Családi gondok, megélhetési gondok, nagy magyar valóság, stb. és csak nagyon kevés érzelmileg és iq-ilag intelligens ember játszik itt. Tisztelet a kivételnek. A legnagyobb problémám az, hogy az emberek általában véve kárörvendőek, a netikettet magasról letojják, képtelenek a saját véleményükön kívül álló dolgokat legalább megpróbálni másik oldalról megvizsgálni. Persze ilyen az egész társadalom, ez szociális probléma. Rengeteg külföldinek van rossz véleménye a magyarokról. Amit a médiából hallatok, hogy a magyarok vendégszeretete, meg kedvessége, meg tökömpaszuj, az egy hatalmas hülyeség. Van ilyen, nyilván van, de jóval több a negatív vélemény. Akik külföldön élnek magyarok sincsenek jobb megítélés alatt. Rengeteget hallom vissza, hogy lopnak, csalnak, stb.

"A dudva, a muhar,
A gaz lehúz, altat, befed"

Ady Endre: A magyar Ugaron
Dátum: 2009.06.30. 16:10:37
Hahha, na erről tudod mi a véleményem?
Próbáltam már szépen írni. Asszem nálam szebben nem is írt még ide senki. Próbáltam egyúttal okosat írni. Átgondoltan, megfontoltan. Volt, hogy egy hsz-t 20 percig fogalmaztam. Tudod mi lett a vége? Félreértelmezték itt a "legokosabbak" és jól megaszondták a frankót. Azóta úgy vagyok vele, hogy minek kínlódjak én itt a szép magyar beszéddel, ha azt értékelik, hogy melyik szövetségbe vagy, vagy hogy volt-e problémám az illetővel ingame, vagy hogy az ő elképzeléseinek mennyire felel meg a hsz-em tartalma. Aki ismer az úgy is tudja milyen vagyok, aki meg nem az meg nyugodtan pontozza le a hsz-em a sárga földig. A napocskát úgy sem szeretem, sokkal fajább a vihar felhő. Abból jóval kevesebb van. Én meg ettől még úgy is oda írom a hsz-em ahova a leginkább valónak érzem és nem nyitok neki új topicot, mert hát azt nem lehet, csak miután jól benyaltad magad a fórumon. Na lehet adni a mínuszokat, úgy is tudom, alig várjátok, hogy lepontozzatok. Ilyen a magyar ember.
Dátum: 2009.06.29. 16:42:08
Amúgy topicot nyitni csak az tud aki elég sok hsz-t írt már a fórumra? Mert én pl. nem találok ilyen opciót és én úgy érzem hogy közel eleget pofáztam már itt. Ami azt jelenti, hogy akinek fejlesztési ötlete van, annak igencsak szószátyárnak kell lennie. Sztem ez nincs így jól.
Legalább lenne egy általános érvényű topic a Javaslatokon belül ahova az ilyen emberkék is oda tudnák hányni az ötleteiket, mert így is hánynak csak így mindenhova. Bocs ha nagyon vulgáris voltam.
Dátum: 2009.06.29. 15:42:56
Köszi a választ. Bizonyára így van akkor, bár csak abból kiindulni hogy ha nincs a játékban és nincs a wikin akkor nem is tudja senki nem biztos, hogy jó feltevés, de egyelőre akkor úgy veszem hogy nem tudni a dolgot.
Dátum: 2009.06.29. 13:34:54
Senki nem tudja, hogy Prémium tagság esetén mennyivel rabolhatnak kevesebb LE-t tőlem?
Dátum: 2009.06.29. 12:35:02
NeonFlux: tudod mi a legnagyobb poén?

Van olyan szövi V2-n akik pusztítás citadellával védik meg magukat. Persze van citadella rács V2-n is, de nem lényeg, nem érdekli őket, ettől ők csapnak.
Soha nincs náluk LE. 15% alatt vadászgatnak aztán beépítik. Ugyanakkor azért portyázgatnak is, nem is keveset. Azt csinálják hogy megtámadják azokat akikre haragszanak. Persze nem olyan erősek szóval buknak. Mi történik. Az ellenfél 0 LE-t nyer, de mellé egy rakás TP-t.

Lassan oda jutunk, hogy az lesz a faxa gyerek akinek negatív lesz a győzelem diff-e a vesztett LE-ja meg alacsony.