Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Metállat

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.16. 19:40:29
Nem tudom kinek a nyakán lévő szőrös golyójából pattant ki ez a döntetlen dolog, de remélem rohadtul fáj most neki valamije.
Dátum: 2010.07.14. 16:26:35
Inkább csak groteszk
Dátum: 2010.07.14. 13:10:52
Szervusztok!

Egy kis szösszenetet szeretnék veletek megosztani, hogy szerintem merre halad a játék ezekkel a besorolásokkal.

Előre leszögezném:
A történet szereplői kitalált alakok, az írásban csak a kereskedelmi tévékben is használt szavak hangzanak el. Olvasását minden korosztály számára javaslom.


Kezdődött úgy az egész, hogy lehet kérdést besorolni mert az jó a Behonak és lesz érte valami jelképes jutalom. Itt még azt mondtam oké legyen, nem zavar.
Aztán mostanság már egy elég táp cuccot lehet kapni a gürcölésért, itt már felment bennem a pumpa és továbbgondoltam mi lesz a következő lépés.

Az aukciós ház át fog alakulni! Nem dukátokkal lehet majd licitálni a tárgyakra, hanem különböző termékekkel és szolgáltatásokkal.
Példának okáért vegyünk két srácot, akik a hűség zálogáért küzdenek. Zoltán szakmáját tekintve festő másik hősünk Miklós pedig hím prostituált. Az aukció úgy kezdődik, hogy Zoli felajánlja a zálogért, hogy kifesti a cég mellékhelységét. Erre rálicitál Miklós fél órányi anális izgatással. Rákontrázik Zoli, hogy kifesti az egész Beho várat. Erre Miklós 10 perccel az aukció vége előtt bedobja minden tudományát és felajánlja 1 napi munkáját a zálogért a orális galetki-fogást is vállalva. Erre Zoli ugyanezeket vállalja, mert játékszenvedélye elvette eszét és még a festést is ráteszi ráadásnak és ezzel megnyeri az aukciót.
Tanulság: A végén mindig mi, a játékosok szopunk és a Beho nyer.
Dátum: 2010.07.08. 11:11:24
A v3 és a v4 játékstílusa és szabályai is teljesen mások így ez a kariátvitel semmiképp sem megoldható belenyúlás nélkül ez tisztán látszik.

Az hogy valaki a szép csataarányában szeret gyönyörködni a kutyát sem érdekli, amikor egy egész szerver rendje borul miatta.
Lehet csinálni print screent róla és kitenni a képet a karilapra.
Így a csataarány amire büszke megmarad, de nem befolyásol, egyébként is kapott érte medált, hogy ügyes volt meg anyuci is biztos megsimogatta.

Az, hogy kinek a farmja veszik el és sír érte azt meg úgy érzem megint le....akarom mondani nem érdekel. Nem járja, hogy a semmiért előnyhöz juttatunk egyeseket másokkal szemben(azokkal szemben pl.: akiknek az új zsíros farmok kiesnek a rangeből vagy ilyesmi).
Dátum: 2010.07.02. 02:53:54
Idézet: Cavalorn - 2010.07.02. 02:15:33
Nem semmi Ezt hogyan csinálod, mindenkinek az adatait bepötyögöd kézzel, vagy van hozzá valamilyen....khm... SCRIPTED?

Szerintem azt akartad írni, hogy köszönjük a listát, nemde:D?
Dátum: 2010.06.19. 13:26:51
Na még jó, hogy nem mentem. Kavicsomat megveszik többi nem érdekel annyira, hogy 200kmet utazzak érte.
Dátum: 2010.06.10. 20:44:50
Tök mind1, mert nem malware, tehát annak beállítani a scriptet is bűncselekmény

Upd.:
vagy szabálysértés, vagy nem tudom én micsoda nem vagyok jogász
Dátum: 2010.06.10. 19:46:24
Hype-é a pont eddig azon ment a rinya, hogy aki scriptel az maga az ördög és a script ördögi eszköz. Most meg megakarjuk védeni a scriptelőket minden csúnya dologtól.
NEM KÖTELEZŐ HAZSNÁLNI. Ha használod kussban kell imádni a készítőt, ha meg nem akkor meg most lehet halkan mosolyogni hogy csak 75% már..

Keressetek rá a google chrome botrányra, érdekes olvasmány.
Dátum: 2010.06.06. 15:56:55
Ne nyavalyogj Hoffer gyerek támadd meg őket, ha ennyire zavar
Dátum: 2010.04.18. 23:16:35
Szerintem ez az egész túl lett dramatizálva, röviden ennyi!
Szerintem vissza lehetne állítani, max. nem veszitek fel a szövitekbe még egyszer.
Jelszót meg, aki megadta neki, az ugyanúgy zárolható lenne. Főleg ha a technikai, részért lett zárolva és gondolom azért lett, mert tanult barátom leírta előttem, hogy a JV etikai alapon nem kellene, hogy zárolgasson, mert biza nincs semmi köze hozzá.
Én is sokak szerint egy tahó vagyok, akkor engem most tiltsanak ki a tesszkóból, mert hátha megsértek valakit?
Abszurdum.

Vagy oldják fel Hercegnőt, vagy zárolják azokat is, akiknek a jelszavával belépett, mert azok is elősegítették a "visszaélést"(ami nem is visszaélés, mert egy olyan jelszóval amit valaki kiad önként és dalolva, azzal nem értem hogy lehet visszaélni)!
Dátum: 2010.04.06. 21:03:38
Idézet: Fulijoe1 - 2010.04.06. 14:39:55
te bizonyára azon kevesek egyike vagy, aki a játék minden részével elégedett és az idomítása is az egekben van
szerintem a legtöbben keresik a kiskapukat csak legfeljebb nem beszélnek róla

Egy hatalmas végzetúr problémát elfelejt mindenki, amiért igazán a kiskapu keresés megy. Méghozzá azt, hogy az egész toplista befagyott, nincs kiugrási lehetőség. Persze, hogy scriptelsz, amikor a nálad jobb játékost esélytelen vagy beérni 1év alatt sem! Egyszerűen próbálod beérni azzal a kis előnnyel is amit a script ad, miközben egyre több időt von el a játék az életedtől. Egy idő után beleunsz, mint ahogy a toplista vezetők is, mert nekik ugyanezen befagyás miatt nincs kihívás, mert tökmindegy mit csinál, Ő fog fent maradni...
Idézet: El Diablo - 2010.04.05. 18:48:20
Karaktereim?Remélem egy világon van az összes, ha már lúd......


Több világra gondoltam, vagyis hogy világonként egy(v1+v3).
Ha annyira sok időm lenne, hogy 4-5-6-7... karit nevelgessek, akkor inkább kardomba dőlnék.

Idézet: Bodnaar - 2010.04.06. 01:20:19
Megvan a megoldás!

A nem-csalók táborának az a baja a csalók táborával ugyebár, hogy amíg ők keményen dolgoznak a jutalomért, mások megkapják azt ingyen.

Legyen hát őskőért kapható a 10%! 3000 kő per hónap. "A" jelű játékos, akinek nincs 1200 forintja őskőre naponta (mert pl még csak 9 éves), ott ül majd a gépnél, és leválaszolja a kérdéseket. "B" jelű játékos - aki mellesleg egy másik játékban 94-es szintű paladin - meg elmegy kőműves segédmunkásnak, hogy aztán a megkeresett pénzt elkölthesse őskőre és kvízre. Az üveghegy ura pedig - valamelyik topicban olvastam - épp azon dolgozik, hogy megszüntesse a csalás lehetőségét. És érti a dolgát.

Ha már itt tartunk, lehessen őskövet rendelni közvetlenül szervadományért, jelige:
Vese eladó(kő nélkül): 100 őskőért; vér: 10őskő/liter!
A kvízscript egy nagyon hasznos dolog!
Hogy miért? A válasz: azért mert élnek közöttünk olyan egyedek, akik képtelenek normális kérdést írni és olyan szintű agyhiányban szenvednek, hogy nekik a mónika só tudományos műsor. Ezek az egyedek (akiknek az ősei nem lemásztak a fárol, hanem olyan buták voltak, hogy a társaik lehajigálták őket onnan) most úgy döntöttek, hogy ők kérdést fognak írni ide a végzetúrba. Én meg ezeknek a ki ne mondjam milyen lények kérdéseire válaszolgassak? Hát ha nem gond inkább kihagyom.
Éljen a script! Igen én is használom, lehet törölni a karaktereim, nem fogok sírni.
Oldal: 1