Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Krazus

Oldal: 123456
Dátum: 2010.01.19. 21:21:29
Szerintem eventként teljesen jó, hogy háborús rendszernek jó-e az attól függ. Szövetségi élmény szempontjából jobb lenne, egyéni szempontból a régi rendszer a jobb.

Néhány ötlet:
Ha az új rendszer bekerül, akkor a védekező fél dönthessen, hogy a szövetség várában ebben az esetben +védekezés kapnának a védők, vagy a szabadban nyílt terepen, ebben az esetben +támadást kapnának. HA a védekező fél megvédi magát, akkor a jutalma lehetne, hogy 1%-al olcsóbban vásárok x ideig a lélekkufárnál (hisz megtudja védeni őket), ha a támadófél győz, akkor oda én valami portyával kapcsolatos bónuszt tudok elképzelni.

Ha az új rendszer nem kerül be: akkor lehetne, hogy a szövik a bajnoki viadaltól eltérően, itt azért versengenének, hogy kik vezetik a globális problémák idején a négy hordát, és ezért havonta újra összemérik a tudásukat. Bár itt nem tudom milyen bónuszt lehetne adni.
Dátum: 2010.01.18. 19:49:13
Esetleg lehetnének aukciós szezonok, a szezon végén az aranydukátok nullázódnának, de ezt az aranydukát mennyiséget a karakterek levásárolhatnák, valamilyen gyengébb, de mégis erősítő tárgyra, Így az új játékosoknak is lenne esélyük nyerni az aukción.

ui: ez csak egy hirtelen ötlet, de ha valaki lát benne fantáziát, akkor használja nyugodtan.
Dátum: 2010.01.16. 11:55:31
Ha úgynézzük, akkor a változtatást akarók vannak többen, sztem kikéne írni még1 szavazást, de most csak az 50epikus legyen és 30-tól kezdve, és 100 epikus legyen a választási lehetőség. Valószínűleg így más eredményt kapnánk.
Dátum: 2010.01.09. 13:45:09
Máshol is elhangzott már, de azért ide is leírom, mert ide tartozik.

Az aukción lehetnének sűrű tárgyak, nem feltétlen relikviák, inkább egyszeri hatásúak. Ezek aukciós ideje kisebb lenne mint a gyakori és ritka tárgyak aukciós ideje, de nem is adnának akkora tápot. viszont így a kisebb mennyiségű dukáttal rendelkezők is el tudnák költeni a dukátjukat. Sűrű tárgyak alatt olyat értek, mondjuk ami +1tulajdonságot, vagy szakit ad. Ezzel is csökkenteni lehetne az aranydukát inflációját.
Legjobb: aukciós ház
Legrosszabb: aranydukát elinflálódása, manakonstrukció, illetve az új aukciós tételek hiánya.
Dátum: 2010.01.04. 21:21:24
Mondjuk szerepjátékos szempontból nem jó ha Zarknod többször ébred, ezért inkább adjunk új ötleteket Miklósnak. Pl.: világszintű epikusok, vagy legendában szereplő ellenségek tényleges legyűrése, a hordák összefogásával meg ilyenek. És akkor a Zarknodos relikviák ismét beszerezhetőek lennének, de új relikviák is megjelennének, amit megkaparinthatnak a játékosok.
vagy akár további palota szintek is adhatnának ilyet, és akkor 20. szintig össze jönne az hogy 30%al olcsóbb a tárgy, de 25%drágábban adod el az eredetinél.
Dátum: 2010.01.03. 15:10:53
Idézet: HoGo - 2010.01.03. 05:42:55
A Zarknodos event aktív résztvevői meg téphetnék a hajukat, mert feleslegesen fektettek bele annyi energiát, bárki megveheti ugyanazt a cuccot.


Ezt elhiszem, de az aranydukátok inflációja, megváltoztatja az aukciós tételek értékét, pl.: egy aranytojás tojó tyúknak ekkora árak mellett szinte semmi értéke, míg az elején a játékosok többsége ölt volna érte.

Esetleg megoldás lehetne, ha a játékosok fölkínálhatnák egymásnak aukción szintén aranydukátért, a korábban rendes aukción megszerzett tárgyakat. Az aukció indítójának mondjuk x aranydukátot kell fizetnie az aukció elindításáért, aki megnyeri az aukcióját, attól a játékostól levonják a felkínált dukátmennyiséget, míg az eladó játékos ennek a mennyiségnek csak 90% kapná meg (persze ez akár tovább csökkenthető).
Esetleg az eladó meghatározhatna egy minimálárat, ami alatt nem vihetik el tőle a tételt, de ekkor magasabb lenne a tétel felrakásáért fizetendő díj.
Ez a megoldás azért lenne jó, mert így nem kerül több relikvia/aukciós tétel a játékba, de mégis csökkenne, vagy talán megálna az aranydukát inflációja.
Dátum: 2010.01.02. 11:18:29
A Zarknodos relikviák lehetnének az aukció 6. tárgyai, és a 3 relikvia folyamatosan váltaná egymást. Így itt talán tudna érvényesülni az is aki lemaradt Zarknodról, vagy valamelyik tárgy nem esett neki.
Dátum: 2009.12.24. 14:16:32
A Zarknod ébredéses relikviák sztem kerüljenek be az aukciós tételek közé.
Dátum: 2009.12.20. 19:43:02
Szerintem is jó lenne az, ha a játékosoknak is lenne egy aukciója, ahová ők rakják fel a saját, ah-ban vagy zarknodtól megszerzett tárgyaikat, esetleg más relikviát aranydukátért. A bundázás lehetősége miatt szövitársak nem licitálhatnak szövitársuk tárgyaira.
Esetleg bevezethető az, hogy ha valakit felüllicitálnak, akkor eggyel kevesebb dukátot kap vissza mint amennyit feltett, így potyogna kifelé a dukát a játékból.
Dátum: 2009.12.15. 20:14:19
Üdvözlöm a kedves és nagy hatalmú Végzetúrnőket és Végzeturakat!
V1-en a Gold Dragon szövetség tagfelvételt hirdet. Sokakban felmerülhet egy kérdés: Miért jelentkezzen egy olyan szövibe ami csak a 3. oldalon található.
Mondom én ez nem lesz mindig így. Azért keresünk társakat hogy előrébb lépjünk. Szövetségünk nem kezdeményez háborút, de meg tudja védeni magát, ha a szükség úgy hozza. Nálunk az építés és az epikusok kapják a legnagyobb hangsúlyt.
Elvárások: +40-as szint
Aktív játék: naponta min 1-szer belépni (az se baj ha nem tudsz mindennap belépni csak jelezd előre, az igazolatlanul inaktív tagokat viszont könyörtelenül eltávolítjuk)
aktív fórumélet
folyamatos építés
az esetleges csatákban részt venni.
A most csatlakozóknak tudunk 3-hét adómentességet biztosítani. 6-os szintű a térkapunk és már az epikus emlékművet is felépítettük, illetve az első 7 epikust már legyűrtük. 12 szabad helyünk van szóval akár kisebb szövetség is jelentkezhet csatlakozás céljából, de ha nem elég a hely, akkor az őrtoronyt tovább építjük. Előny ha nektek is 40-es az építés szakértelmetek, akár csak a legjobb építőinknek. A játékban keressétek Alexandrosz-t.
Épületeink magas szinttel rendelkeznek. Ha szükséges gyorsan tudjuk fejleszteni az őrtornyot is így nem gond ha nagyobb létszámú szövetség jelentkezik. Akadémiánk maxos, így akár tanulókat is szívesen fogadunk.
Az épületeink:
Őrtorony 5.
Védőfal 5. (+15 védekezés)
Gyakorlótér 6. (+18 támadás)
Aréna
Mágustorony 8.
Kémgömb
Katakombák
Átokpiramis 3.
Lélekpajzs 3.
Aurapajzs 4.
Palota 15.
Energiakristályosító 4.
Térkapu 9.
Kennel 7. (14 óra gyakorlási lehetőség egyszerre)
A Pusztítás Citadellája 2.
Katalizátor 15.
Kincseskamra 4.
Epikus emlékmű
Akadémia 15.
Bűvös kunyhó 2.
A béke csarnoka 5.
Aki megfelel a követelményeknek és szimpatizál velünk az jelentkezzen. A lélekkút nagysága 298000 LE.
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=537
Dátum: 2009.11.20. 22:55:38
Sztem a mai világba elég aktuális a téma, én igazat adok Miklósnak, a reális célok és teljesítésük örömet okoznak, viszont az is állíthatom, hogy ha valaki nehéz célokat tűz ki magának, akkor az lehangolja.
Dátum: 2009.10.22. 19:47:59
Sztem WoW-hoz hasonlóan lehetne megoldani, és minél több kategóriát létrehozni.
Pl.:
-Minden 10. szintnél kapsz 1 pontot.
-Minden 1000. kvízválasz után kapsz egy pontot
-Nyerj meg 50/100/200/500 stb portyát
-Nyerj meg 50/100/200/500 térkapus harcot
- Győz le 1/2/5/10 stb entitást
- Állatod legyen 10/20/30/40. szintű stb
-Legyen tuljadonság összeged 500/1000/2000
-Legyen egyik szakértelmed 50/100/200
-Minden maxolt szaki után
-Minden 5000beépített lé után.
-50 küldetésenként

És még rengeteg egyéb kategória is bevezethető.
Tauren druid helyett troll druidot akartam írni,de a tauren pala se kamu, ez mind hivatalos információ, ráadásul a warcraft lore-eal folyamatosan alátámasztják őket.
Igen, de van egy másik oldal, akinek nem tetszenek a fajkaszt párosítások, pl.: a tauren druid vagy a night elf mage.
Hát a Cataclysmmel (ez lesz a kövi WoW kieg) szerintem néhány játékost lehangolt a blizzard még akkor is ha az új faj kaszt kombinációk megvannak indokolva a loreban.
Dátum: 2009.09.20. 19:28:07
Szerintem még sok ilyen esemény kellene a játékba, nekem tetszett.
Dátum: 2009.09.14. 21:50:31
Üdvözlöm a kedves és nagy hatalmú Végzetúrnőket és Végzeturakat!
V1-en a Gold Dragon szövetség tagfelvételt hirdet. Sokakban felmerülhet egy kérdés: Miért jelentkezzen egy olyan szövibe ami csak a 3. oldalon található.
Mondom én ez nem lesz mindig így. Azért keresünk társakat hogy előrébb lépjünk. Szövetségünk nem kezdeményez háborút, de meg tudja védeni magát, ha a szükség úgy hozza. Nálunk az építés és az epikusok kapják a legnagyobb hangsúlyt.
Elvárások: +30-as szint
Aktív játék: naponta min 1-szer belépni (az se baj ha nem tudsz mindennap belépni csak jelezd előre, az igazolatlanul inaktív tagokat viszont könyörtelenül eltávolítjuk)
aktív fórumélet
folyamatos építés
az esetleges csatákban részt venni.
A most csatlakozóknak tudunk 3-hét adómentességet biztosítani. 6-os szintű a térkapunk és már az epikus emlékművet is felépítettük, illetve az első 4 epikust már legyűrtük. 12 szabad helyünk van szóval akár kisebb szövetség is jelentkezhet csatlakozás céljából, de ha nem elég a hely, akkor az őrtoronyt tovább építjük. Előny ha nektek is 40-es az építés szakértelmetek, akár csak a legjobb építőinknek. A játékban keressétek Alexandrosz-t.
Épületeink magas szinttel rendelkeznek. Ha szükséges gyorsan tudjuk fejleszteni az őrtornyot is így nem gond ha nagyobb létszámú szövetség jelentkezik.
Az épületeink:
Őrtorony 5.
Védőfal 5. (+15 védekezés)
Gyakorlótér 6. (+18 támadás)
Aréna
Mágustorony 8.
Kémgömb
Katakombák
Átokpiramis 3.
Lélekpajzs 3.
Aurapajzs 4.
Palota 3.
Energiakristályosító 3.
Térkapu 6.
Kennel 7. (14 óra gyakorlási lehetőség egyszerre)
A Pusztítás Citadellája 2.
Katalizátor 11.
Kincseskamra 4.
Epikus emlékmű
Akadémia 11.
A béke csarnoka 5.
Aki megfelel a követelményeknek és szimpatizál velünk az jelentkezzen. A lélekkút nagysága 215000 LE.
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=537
Dátum: 2009.08.28. 22:03:09
Gratulálok megint szétoffoltunk egy topicot.
Ahelyett, hogy azon az 1%-on veszekedtek, inkább álljatok elő új ötletekkel.
Oldal: 123456