Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - YoghDemer

Oldal: 1234
Dátum: 2009.04.02. 20:53:08
Vagy mégegy: A karaktered váltson nemet. Spec erre még nincs lehetőség, de az benne a kihívás, hogy ki kéne deríteni ez hogy sikerülhet.

Vagy ez: Az arénában győzd le/végezd ki minden klántársad.
Dátum: 2009.04.02. 20:47:18
Van jobb ötletem is. Ismerkedj meg egy ellenkező nemű játékossal, nem végzetúr/nő-vel, és rövidebb-hosszabb ismeretség után házasodjatok össze. Gratulálunk a küldetést sikerrel teljesítetted, lélekenergia áramlik beléd: 25000 LE.
Én is Döntetlen -ezek. Keresd Olivát V1-en. 42 szintű vok. Köszi.
Dátum: 2009.03.09. 21:56:55
Értem minden átvert dühét szomorúságát. De - itt jön a DE - én már vettem őskővet SMS-ben és nem ez a szám volt az, 2 variáció van 300 és 900 Ft. Nincs 150 Ft. És 9 és 30 őskőről van szó, nem 350-ről!! Emberek 350 őskő ennyi pénzért? Továbbá nincs meghírdetve nyereményjáték, ezt már csak reklámértéke miatt jó előre be szokták jelenteni. Nem reggel 3-kor döntenek erről és kész. Fennt volt a hírekben bármi erről? Nem. És a híreket a játékba lépés előtt is láthatja mindenki.
3. A kód még csak nem is hasonlít arra amit küldeni kéne, nincs benne pl. karakternév stb.

Kb ennyiből rá kellett volna jönni, hogy gáz van. De minden rosszban van valami jó. Ezt is csak 1X tudta megcsinálni. Mégegyszer senki nem dől be. Remélem.

A BeHo meg kitehetne magáért és IP cím, emailcím alapján igenis utána lehetne menni a tagnak és ráhúzni a vizeslepedőt. Ja és én pontosan nem tom hová melyik játékba ment a pénz, de ott tuti 1 felhasználó alatt fut a srác, az ottani adminokkal is biztos le lehetne dumálni, hogy szép csendben minden adatot adjanak ki erről a felhasználóról. És talán így meglenne az elkövető. Ez ugyanis masszív csalás volt. Ha csak 100-an dőltek be, már 120000 Ft landolt a tagnál.
Dátum: 2009.03.09. 09:07:51
Kb. 1200 Ft-ot buktál. Nem szabad semmi ilyesminek bedőlni gyerekek. De én is határozottan kérem a BeHo Kft. tegyen feljelentést. Köszönöm.
Dátum: 2009.02.14. 07:56:01
Savanyú a szőlő Liadas? Hányszor láttam már leírva, hogy ha egy statégia működik az miért baj? Nos ez is egy stratégia volt.
Dátum: 2009.01.28. 15:53:18
Nekem meg azért kezd unalmas lenni az itteni chatkarate, mert csak a kockák véleménye jelenik meg itt a fórumon.

Rövid kitérő. A kocka kifejezést a cod2 és 4 játékokból és a mmorpg világából ismerem. Arra vonatkozik aki napi 3-4 órát sok esetben többet ül a gép előtt. Akár 8-10 órát is. Sok esetben egymás csipkelődésére használjuk, jelentése nem 100%-ban pejoratív. Nyilván aki ennyit időt öl valaminek a művelésébe jó szokott lenni benne. Tehát a játéktudást és játékban elért eredményeket is jelenti. Aki ezek után is sértőnek érzi, annak nem tudok segíteni.

Látom pár TGY-s kari véleményét még már nagyobb szövi véleményét és kész. Ez is érdekelt, de 5X-6X-ra már nem. Érdekelne a kicsik véleménye, kis karik, kis szövik mit szólnak a dolgokhoz. Sajnos gondolom ez később jelenik majd meg ha megjelenik valaha. Egy biztos. A TGY véleménye ismert és powergamet játszanak. Amivel a már leírtak a gondok, egyébként rendben van, illetve csak idővel lehet rajta változtatni.
Én már a 200-300 hsz-eken is csodálkozom. Ennyi ideje van embereknek? De pl. cirip 2400 hsz a hihetetlen kategória. Alváson és evésen kívül csak fórumozik? No offense.
Crimson haláli pofa vagy. Elképzelem a sorban álló vortexviharokat amint lassan keringőznek egymással. Respect.
Dátum: 2009.01.28. 15:34:05
Te meg leszállhatsz a magas lóról.
Tetszik ahogy egymásnak adjátok lapot. Kár, hogy a válasz a véleményemre egy jelző csupán. Ennél többet kéne mutatni Dzsó.

Ajgatsz eddig a fórumon a NAGY PORHINTÉS ment a Rácsról meg a PC-ről. Hátha a tömegek megeszik mint a chipset. Te vagy az első -remélem mert minden topicot csak emiatt nem fogok végigolvasni- aki ezt így vállalja és leírja. Nekünk is vannak kellemetlen élményeink. És csökkenteni fogjuk a számukat, ebben biztos lehetsz.
Dátum: 2009.01.28. 12:24:01
Oké, igaz. De nyerni nem tudtak vele, tehát rosszul alkalmazták. Plusz ti a Rácstagok is rossz "taktikai" elemnek tartjátok. Szöveg szerint. Persze alig várjátok, hogy valaki használja, mert akkor nektek is lehet már.
Dátum: 2009.01.28. 12:09:58
Szerintem inkább háborúznak. Simán lehetne nyerni ellenük, csak megfelelő taktika kéne. PC csapás arra akinek nincs nem taktika.
Dátum: 2009.01.28. 11:36:27
Liadas menj politikusnak, nagy demagóg vagy. Olvass fentebb meg más topicban is. A rubinpalotának hol van PC-je???? Akkor mi a Mitsubishi? Akik nem tudnak válaszcsapni azok ellen bőszen használják a PC-t. Rendkívül lovagias.
Aha tényleg. Nekünk 23 tagunk van és még lesz több is. 23 szintnyi csapás az +115% nehezebb építkezés. Amit egy 23 építés szakival tudsz negálni, persze így pluszt semmit sem kapsz. Nekem is van építésem, de nem 23-as. És leszedni sem biztos van értelme, mert kaphatná a többi adagot a szövi. Crimsonéknál oké ők 3-an vannak. Rájuk csak 3 szint megy és kész. De az rajtuk is van tartósan.

Áruld már el, hol hangoztatom a bénaságomat? Ez utálom minden kockában. Nem tom pontosan melyik a karid, de teszek rá magas ívben. Tudom, hogy vannak nálam nagyobbak, erősebbek. Én megyek a saját utamon. De ettől még tény, hogy a Nagyok alapították a Rácsot. Ez történet, nem magyarázat.

És én dolgozom, a munkahelyemen meg nem net mellett vagyok, nem tudok óránként portyázni, mint mások. Aki reggeltől estig megteheti, hogy ránéz a karira annak igenis emiatt lesz előrébb a fejlődése. Én este és szabadnapokon tudok játszani, nekem jó is így. A karim a lehetőségekhez képest jól fejlődik. De a kockák ettől még kockák maradnak.
Dátum: 2009.01.27. 23:28:53
Crimson Rulez! Már szinte sajnálom a Mitsubishi-t, persze nagy f...ok voltak. Veled vagyok Crimson!
A története miatt számít annak. A rács alapítói a legerősebb, legnagyobb szövik voltak. Akkor jutott e "nemes" gondolat az eszükbe mikor már a farmszövetségeknek is lett PC és kőkeményen megfenyegették a Nagyokat, hogy lehet jönni cserébe Csapás lesz. Na ezért szégyen ez a "rács" ami csak addig rács, míg valaki önvédelemből használni nem kezdi, mert akkor a nagyok feketére sorvasztják a gaz ellent csapások tucatjaival. Nem mellékesen a Rács alapítói a legnagyobb Kockák ebben a játékban. Csak a kockák képesek ilyen gyorsan ekkora szövetségeket, ilyen erős karaktereket összehozni.
Dátum: 2009.01.24. 15:09:58
Spec. én főleg magam miatt fórumozok. A klán a második prioritás. És matematikailag van levezetve az azonnali kapituláció. Minden más megoldás - bármilyen hősies - több veszteséget okoz nekünk. De vedd ellenállásnak ezt is itt. A Káosz és Vér hány háborút nyert meg veletek szemben? Gondolom nullát. Akkor sokra mentek a vér-verejtékkel. Kb. 20X le lett már írva, gondoltuk nem minden héten percre pontosan kapjuk meg ezt a farmolást.
Dátum: 2009.01.24. 14:10:51
Szikrázó Gyémánt testvéreinknek, én is érzem az erőt.

http://www.youtube.com/watch?v=5dP2_yjFE3w&feature=related
Dátum: 2009.01.24. 00:19:01
Hali. Látom sok jó kocka playa van a Tökéletesben. Mi pont tagokat keresünk szövetségünkbe. Gyere hozzánk a Roninba! Csak 50 őskő és máris tag lehetsz nálunk. Garantáltan nagyobb kihívások mint eddig. TGY hetente támad, itt kiderül mennyit érsz. És legalább mi kapunk pár tényleg pro játékost, ti meg picit kevesebben lesztek.
- Hangulat: lime, buli, haverok.

CV-ket kérem nekem elküldeni.

Oliva
Érdekes megfigyelni, hogy az állandó észosztók még egymásra is licitálnak. Sajnos a kvíz a játék egyik gyenge része lett és utólag bekeményíteni és visszadobni a kérdéseket már gáz. Azért, mert mint a topicokban látszik sok lett a panaszkodok száma. Ez valóban egy szerepjáték site, de minimum fantasy. Egy cégtől aminek fő profilja levelezős szerepjáték üzemeltetés és szerepjáték könyvek kiadása, régebben magazin megjelentetése. Ez külön sajnálom, mert én a mai napig venném a Holdtöltét ha még megjelenne csak a magyar piac nem tart el egy ilyen magazint. Sajnos. De visszatérve a játékosok sajnos zöme bármily meglepő nem szerepjátékos. Én már klántalin is voltam és meglepő, hogy a klánunk zöme 30 feletti szerepjátékkal egyáltalán nem foglalkozó ember. Elricet én névről ismerem, de se a könyvet se az asztali RPG nem olvastam. A pontos storyt nem ismerem. De a magyar szerepjátékok 90% ismerem és a angol nyelvűek közül is sokat. ADnD, Vampire, Cyberpunk, Shadowrun, Mage, Cthulhu, EarthDawn csak pár amit ismerek és játszottam is. A kezdeteknél az általam tanult Wing Tsun kunfus kérdést is elfogadták. Pedig az tényleg nehéz volt. Neten nem tudtál utána nézni, és szerintem sokan azt sem tudják miről beszélek. 19% tudta a választ csak. Jó kérdés van-e értelme kérdést írni és mi a jó a készítőknek (Miklósnak) ha 90% tudja a jó választ, vagy ha csak 30%. Én nem tom mi a site szerinti helyes kérdésfeltevés. A Kvíz menüpontban leírtak meg röhejesek, mert szinte senki nem tartja be az ott leírtakat.

Lehet lepontozni népnevelők!
Oldal: 1234