Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impero

Oldal: 12345
Dátum: 2010.05.27. 19:35:29
Azért, mert lehet, hogy az egyik esetben elég mondjuk a vadászat idejére 15% alá menni, a másik esetben viszont 24 órára kellene ugyanezt

De mondok mást is.
A nekem levelet író "farmoknak" minden esetben küldök egy cirka egy oldalnyi copy-paste tanácsot wikipediástul, hogy mit csináljanak másképp. Ezután néhány napig feléjük se nézek, de ha a kontroll támadásomkor újra nagyot szakítok róluk, akkor ez van.
Azt már a legelvetemültebb szociális munkások is belátták, hogy ha nincs farm, nincs pók sem.
Szóval ezek a hozzászólásaid inkább viccesek, mint hasznosak.


A gyűrű pedig jól kinéző, átgondoltnak tűnő dolog, grat érte a JV-nek!
Dátum: 2010.05.25. 18:30:36
Dzsó és a taplóság - nos, kevés dolog áll annyira messze egymástól, mint ez a kettő, Byzon mester

Egyszerűen csak tényleg elkeserítő, hogy a scriptelés közbeszéddé vált. Mert mondjon bárki bármit, ez igenis valahol legalizálja, de legalábbis a bűntudat faktort csökkenti. Nyilván ez (is) áll a bevallások mögött.

Viszont ha belegondolok, hogy amíg én beteg módon kvízelgettem, majd végül fájó szívvel, de otthagytam Glórint időhiányában, amíg mások vígan programmal oldották meg ugyanezt a melót, akkor nekem is lebiggyed a szám széle. Mondjuk ez egyéni bánat.

És azt hiszem itt van a közös mindenki véleményében. Miklósnak igaza van. Hajdan, a játék elején, mondjuk saccra az első tízezer kérdésig én is élveztem a kvízt. De aztán annyi más újdonság, szórakoztatóbb tevékenység, feladat szakad a karakterre, hogy ez háttérbe szorul, aztán már csak kín lesz. Ahogy Byzon mondotta.
De ezt nem scriptel kellene megoldani, mert ennyi erővel tényleg minek túrom a toplistát, nekem is kell valami portyázásélmény fokozó cucc. Mondjuk egy 10%-os előnnyel dolgozó is elég lesz.

A megoldás, bár hajszálnyit későn, de nem elkésve ott lapul a másik topicban a Miklós által bedobott, Birka által formába öntött verzió például tetszik.
A lényeg, hogy mivel kvízelni muszáj (ezt most fogadjuk el), viszont időrabló (ezt is) ez a két tényező legyen barátságosan összefésülve.
Dátum: 2010.05.06. 10:56:23
"A valodi multikarikat a JV letiltja, akikrol pedig teves a feltetelezesetek azokat tisztazni fogja."

Könnyfakasztó, ha valóban ezt hiszed.

Legutóbb őket jelentettem (igen az info@-ra):

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=37538

A Gudzilla család.


Rajtuk kívül még nagyjából 30 karakter van körülöttem, akik a JV eszköztára nélkül, szabad szemmel láthatóan nem szabályos karakterek.

A Felh, feltételek megsértése topicban jelezve van még 30.
Ha lenne most kedvem 10 perc alatt találok még 300-at.

Senkit nem érdekel. Leírom még egyszer: senkit.

Pontosan ez a leszarom stílus, és a folyományai vezettek a mostani (és az előző) V4 röhejessé válásához is.


Az egy dolog, hogy a JV jobb híján ebbe a fércműbe kapaszkodik, de te mint játékos ne mismásolj már ugyanúgy vele.
Dátum: 2010.05.06. 10:04:01
Én nem vagyok farm.
Vagy csak nem tudok róla?
Dátum: 2010.05.05. 19:54:27
Akkor most mindenki írja le szépen a három legfontosabb karaktere nevét, és játszunk békésen tovább


Azért a hősidőkben, amíg még élt a remény sokunkban, hogy lesznek nagy változások nem ilyen gumicsontokról folyt itt a vita. Pedig a mai technikák már akkor is éltek, sőt, voltak használói is ám.
De akkor még gyúrtunk az epikusra, háborúztunk, építkeztünk, toboroztunk, küldetéseztünk.

És most mit is csinálunk ezekből? Ugye, ugye

A fórumon tökéletesen látszik minden, mint egy lakmuszpapír. 10 nick forog egymás körül nap, mint nap, a hajdani megmondóemberekből talán még 2-3 tag áll a gáton.

Én már megértem a játékvezetést is, valahol volt egy pont, ahol elszaladt ez a szekér. Innen visszajönni, csak egy második résszel lehetne, mert egész egyszerűen túl finomra hangolt már ez a szerkentyű ahhoz, hogy apró beavatkozásokkal helyrepofozhatnák. Így marad a mindenkori eseti kármentés.

De én is ismerem néhány karakter belépőjét. Egyel például fórumot olvasgatok, egyet nézegetek nosztalgiázva a katakombában, egyel meg portyázok olykor, ha úgy tartja kedvem.
Ilyen egymásnak keresztbe seggrepacsizunk némi LE-t, virágot szórva kihívásosdizunk, placebo épületeket építünk, néha felbuzdulunk.
Öt belső fórumon dumálgatunk magunkról, levelezünk, szövetséget lapítunk, kavicsot lopunk, állatot hentelünk, ilyeneket csinálunk - mert nincs más.

Alternatív célokat gyártunk magunknak, amiket alternatív mód teljesítünk, aztán megint eltelt egy nap. Mert nincs igazán más.
De így is elvagyunk.
Dátum: 2010.05.01. 15:32:01
Mindig az ellen kell győzni, aki kint maradt. Minden egyéb csak duma
RSzNyT bölcsesség

Mi is köszönjük a háborút, a korábbi gúnyolódástól függetlenül is. Végre volt némi játékélmény, ráadásul még az LE diffem is helyrerázódott kicsit.

szerk: Borog voltam
Dátum: 2010.04.29. 20:38:36
Nem jackpot, 300.

This is Sparta! A többiek játsszák a perzsákat
Dátum: 2010.04.16. 19:39:44
Az.
De legalább ez a hsz-ed jól összefoglal másfél évet.
Inkább kövéredik. Kavicsokból tuti, de lehet, hogy hentes üzemet is fog nyitni. Sőt, lehet, hogy jól is érzi magát.

Emlékszem amúgy még ilyenekre:
- Wurgolx akkoriban elképzelhetetlen méretre húzta a másodlagosát, mert vicces volt elites állatokat temetnie, pedig ez nem optimális (Wurgolx jó játékos)
- AranyAlma elkezdett csapdát fejleszteni, aztán mégis inkább TOP1 akart lenni, ezért hagyta a fenébe, pedig ez nem optimális (AranyAlma jó játékos)
- Néhányan kiléptek a TGY-ből és csináltak egy vicc szövetséget, mert unatkoztak, pedig ez nem optimális (a Nyulak jó játékosok)
- Nasdfil hónapokig kisérletezett a Tau-val, Kritikus varázslattal, még akkor is, amikor kiderült, hogy nem az az út a legtöbb LE-vel járó, tehát nem optimális (Nasdfil jó játékos)
Volt, hogy hetekig ütöttük egymást egy Légióst naponta kétszer, mert bár erősebb voltam nála, de egy bajnokin ügyesebb volt, aztán ezzel az ürüggyel nagyon jókat leveleztünk haveri alapon, pedig semmilyen szempontból nem volt optimális egymást támadnunk.

Meredek ám ez a jó játékos/nem jó játékos téma.

Lehet például élvezetből is játszani, Próféta most épp ezt teszi. És a támadás listából nem pont azt látom, hogy olyan gyenge lenne, de erről néhány TOP10-es karakter majd mesél, ha akar
Mert eddig ez nem volt standard megoldás. Se az első, se a második V4-en eszünkbe sem jutott ezt csinálni. Pedig stratégákból nem volt hiány.
Most már viszont akkora reflektorfénybe került ez a fajta taktika, hogy naivitás lenne azt gondolni a következő V4-en nem lesznek követői.
A probléma nem ott van, hogy most, ebben az esetben ki győz, hogy etikus-e ez így, vagy, hogy ki milyen trükköt talált ki, hanem ott, hogy ha erre a taktikára nincs egyértelmű elutasító játékvezetői állásfoglalás, akkor beágyazódik, alapvető jelenséggé válik.

Mint ahogy nem vált azzá a Csuhi/Egon féle trükk (JV közbelépett), és ahogy azzá vált az epikfarmoló szövetségek alapítása (JV nem lépett közbe).

Tehát ha erre nem emeli fel a szavát a vezetőség, akkor a következő V4-en már mindegyik a győzelemre aspiráló szövetségnek ezt a taktikát kell alkalmaznia. Mert a többiek is ezt fogják (legalábbis feltételezik majd a többiek).
Tehát már nem 35 tagra lesz szükség, hanem 70-re. Vagy 100-ra? Vagy még többre, esetleg multikra.

Ezt az utat egyetlen reagálással lezárhatja a JV. Sőt, le kell zárnia.
Ja.

Van olyan szövi aki úgy nyer (V4), hogy szét van multizva az összes embörük , tudjuk melyik az polgártársak... Csak nehogy bekukkantson az NBH, és belső ember is legyen az adott témában

hogy tud vki 33-as szintre érve 142 össz-TÖ-t csinálni??? kérdem én!?
én 10<6+[ß*(szint X-3as+8)] szerencsével nem tudNÁK 141-nél többet csinálni, pedig a LE- felező szakikat kezdtem el tolni jusztig mindent bundá-val, de nekem nem akar összejönni. Lehet hogy ha csak kiba***tt hatalmas lényeket fogNÁK be és a luck&realitym mindig a maximális préselési értéket adná, ill vadászatoknál, ugyancsak azokat az izé lényeket vadászNÁK le, akkor talán elérhető a 142.... Nevetséges, aki V4-re legközelebb is jönne, az jöjjön, mert úgy sem fog nyerni [de kellenek a töltelékek], egy olyan csapat ellen aki a 35+- maximális létszámot 70fővel [osztálytársakat nem számolva!],operálja, aki kint van csp-t gyűjt, aki bent az elkölti, és így ki-be húzogatják, ami amúgy is erkölcstelen, aztán csere, ez még erkölcstelenebb: máshogy nem megy! [vagy menne, de cserélgetve izgalmasabb]

A sok száz ember meg pénzt ől bele az őskőbe. Igen őli, csak úgy bele az ősköbe a zoxigént.


Szőrnyű... Jó, hogy vége.
Dátum: 2010.04.01. 00:19:51
Damage... kijöhetsz a szerver teremből! IKCS... állj közelebb a furgonnal. Mindone, Karom, engedjétek el Miklóst.
Constantin, a kutyákat!
Borog, Seligen az alagút tiszta? Rendben!
Akkor Tapsi Hapsi, indulhatsz. Jöhet a következő lépés.
Dátum: 2010.04.01. 00:17:32
A mai nap még semmi.
Holnap rettegjen mindenki, aki valaha ferde szemmel nézett a Rózsaszín Nyulakra.
Dátum: 2010.04.01. 00:02:11
Remélem mindenki tudja, hogy mi történt.

Igen, az.
Dátum: 2010.03.23. 14:30:44
Vagy pónik helyett nyulak.
Dátum: 2010.03.21. 10:18:51
Szerintem hidd el Darah-nak, amit mond.
Nem nagyon vagy képben a konstrukciós szövetségekkel, ez látszik. Szóval reformokat javasolni így elég meredek.

Egy alapvető dolog maradt ki anno a játékból, az, hogy valós LE építéshez legyenek kötve a szövetségi dolgok. Ennyi reformra lenne/lett volna szükség, mondjuk epik tárgy reform helyett.

No meg a konstrukciót kellett volna még időben kihajítani.
Dátum: 2010.03.17. 20:51:28
Nagyon ötletes fejlesztés, én csak gratulálni tudok.
Azt hittem már sosem akarok majd vadászni, de most meg nehéz abbahagyni.

Hiányzó kategóriák eddig, ami feltűnt így hirtelen:

- görög mitológia
- idézetek
- tréfás kérdés
- szerepjáték
Dátum: 2010.03.12. 20:14:50
Egy kedves Cápa.
Dátum: 2010.03.12. 20:01:22
Kedves Cápa?

Azt hittem az én vagyok
Oldal: 12345